Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Přestat kouřit trávu !! nebo ??
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Kouříte? (lepší otázka mě nenapadla..)
Pálim všecko co hoří i nehoří
Kouřím jen cigára
Kouřím jen jointy
Kouřím tabák i trávu
Kouřím příležitostně (akce,hospa..) - obojí
Kouřím příležitostně jen cigára
Kouřím příležitostně jen trávu
Nekouřím nic - přestal jsem
Nekouřím nic - nezačal jsem
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
lyft
Stálý Člen

Karma uživatele lyft - 45% PěstitelskáKarma uživatele lyft - 45% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 84  

Příspěvek č. 17

já přestal kouřit před rokem.Měl jsem zánět průdušek a hekal jsem jak starej dědek.Vyzbrojil jsem se nikotinovym inhalátorem a žvejkama.Nejhorší byl první měsíc,to bych za cigáro snad i zabil.S odstupem času musim říct,že mi ty žvejky a atd. moc nepomohly,nejdůležitější je pevná vůle,bez ní to nejde.Teď když vidim,jak to furt zdražujou,tak bych byl blbej,kdybych zase začal.
Ganju hulim už jedenáct let a musel jsem si dát parkrát oddech(jednou i rok).S ničím se to nemá moc přehánět,je potřeba si občas trochu pročistit hlavu. Pěstu zdar.

Old Post 03-01-2008 v 18:01 PM
lyft je offline   Profil uživatele lyft   Find more posts by lyft   Foto galerie člena lyft   Click here to Send lyft a Private Message   Add lyft to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sk-at-er
Stálý Člen

Karma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% PěstitelskáKarma uživatele sk-at-er - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 18

DarkANg: pivo taky nepiju ale na sklenicku poradnyho chlastu nedam nepustit taky, co bys na tech kalbach jinak delal ze jo kocovina je akorat z levnyho chlastu. .

If you don´t like rock´n´roll you are not my friend!

Old Post 03-01-2008 v 18:05 PM
sk-at-er je offline   Profil uživatele sk-at-er   Find more posts by sk-at-er   Foto galerie člena sk-at-er   Click here to Send sk-at-er a Private Message   Add sk-at-er to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

skater: třeba se bavil to de i bez drog
outdoorista: no já tomu říkám závislost taky jenom napůl, pro mě to byla taky dycky chuť, mám chuť si zakouřit...akorát jsem pak s odstupem času zjistil, jak se mi to podepsalo na psychice...ale je fakt že zase každej zvládáme něco jinýho, tak někdo to hulení prostě ustojí a někdo ne

edit: jinak s Alkusem to mám podobně jako dost lidí...tím že jsem začal ve velkým hulit trávu jsem alkohol omezil (ale nezrušil ) takže teď asi budu zas o troškku víc chlastat...i když myslim že spíš ne, docela sem si odvyk a ani mi to nějak nechybí..

edit2: lidi děkuju za příspěvky, začíná to být docela zajímavý... Hanos to řeší dost v pohodě (viz níž)

Naposledy upravil 03-01-2008 v 18:46 PM

Old Post 03-01-2008 v 18:41 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanos
Stálý Člen

Karma uživatele Hanos - 56% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 46 

Příspěvek č. 20

citace:
Původní příspěvek od Pavlik
Musíš vydržet první tejden, pak si zase zvykneš na ten jinej beztrávovej rytmus a po 14 dnech, kdy budeš mít pocit podrážděnosti, agresivity, chřípky, lítostivosti, smutku a vůbec celkové psycické lability, se pak budeš cítit o mnoho líp, že si řekneš, že je super bejt střízlivej a že budeš kouřit jen třeba o víkendu a za nějaký čas v tom budeš lítat zase jako dřív ))

Výstížné -Přesně Tak to vidím i já.. Záleží také na vůli. Dycky si dávám tak 2-3 měsíční pauzy s hulením. A řek bych, že čím déle jsem nehulil, tím méně mě lákalo zahulit si.. Někdy mi to připadalo blbé, když všichni kámoši hulili a já jsem se na ně díval a popíjel pifko .Jinač Vpoho. Ale po nějaké době jsem si opět pohulil -ne že bych to nevydržel, ale rozhodl jsem se tak -protože... Zase ty krásné stavy a odpočinek jako dřív, když jsem začínal hulit -však to znáte ,atd...
Ale rozhodně to stojí za to si dát pauzu, užívat si "střízlivého" stavu. Ale nečekejte, že to přijde po týdenní pauze. I po měsíci nehulení na sobě poznám, že nejsem úplně OK -že to na mě pořád zanechalo,byť minimální, následky (asi zbytečky THC ).

Jako "THC abstinent" se cítím dycky lépe .Vnímám Realitu zase z trochu jiného pohledu. Zejména jsem méně unavený a více pozorný a mám větší chuť vykonávat nějakou činnosti a myslím že se mi trošku lépe dýchá(to už asi po týdnu). Většinou mě baví věci, které mě bavily dříve..
Taky to změnilo trochu mé chování -nemůžu říct, jestli k lepšímu nebo k horšímu -je to individuální u každého jedince, a já to nemohu na sobě posoudit. (řek bych že u mě to byla větší sebedůvěra,atd..)
Každopádně to stojí za to.
Ale stejně dříve nebo později si zase dopřeju nějaké to THC.(Naposledy svátky a silvestr) A kuřák cigaret naštěstí nejsem -a jsem rád. Takhle to vidím já.

Old Post 03-01-2008 v 18:42 PM
Hanos je offline   Profil uživatele Hanos   Find more posts by Hanos   Foto galerie člena Hanos   Click here to Send Hanos a Private Message   Add Hanos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bomboliny
Stálý Člen

Karma uživatele bomboliny - 60% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 21

To ja sem prestal kouřit ale zase sem zacal hulit jak svine furt to musim mit je to taky kvuli tomu že ve speku je tabak a že tělo chce thc a nikotin.

Old Post 03-01-2008 v 18:54 PM
bomboliny je offline   Profil uživatele bomboliny   Find more posts by bomboliny   Foto galerie člena bomboliny   Click here to Send bomboliny a Private Message   Add bomboliny to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 22

Hele ja sem dlouholety vcelku naduzivatel konopi. Kdo me zna vi. A ted sem jel na brigadu do Englandu a mesic a pul sem tam nehulil. Bylo to uplne v klidu, asi 2-3x sem mel chut si zahulit,ale hned to preslo. Ale prijel sem domu a speka sem si dal. Podle me se to chce jinak zabavit a nejlip zmenit prostredi.No ale uz zase hulim jak cip, i kdyz mozna ttrosku min, ale to chce trenink. Muhehehe

Old Post 03-01-2008 v 19:10 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 23

Ahoj littl_grouwr.

Nie som síce Velký Správce Growera, ale podobný thread tu už je. Najlepšie asi spojiť a diskusia môže pokračovať ďalej.

P.s.: Držím palce!

Marihuana je dar.

Old Post 03-01-2008 v 20:01 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 24

Ono: no asi sem to trochu duplikoval ale přece jen tuto nejde jen o THC
Každopádně jsem rád že v tom nejsem zdaleka sám jak vidim !!!

Old Post 03-01-2008 v 21:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 25

heh....tak vcera som si zapalil poslednu(zatial) cigu.....dohodli sme sa aj s kamosom(ked su dvaja, tak je lepsie), ze prestaneme fajcit.
hulit neprestanem, ale nejak som sa uvedomil a uz si nebudem kupovat MJ. material sice na silvestra dosiel, ale tak v poslednom case sa vzdy niekto najde a pozve ma(aspon cez weekend) .

som strasne zvedavy dokedy mi vydrzi to nefajcenie a tak isto som zvedavy aj na tie prve tyzdne a na zmeny mojho chovania
mier a silu prajem vsetkym

...Say No To Hard Drugs !!!
As High As Usual

Mozno sa taka narodila...mozno je to Cernobyl

Old Post 03-01-2008 v 22:13 PM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 26

jj ted sem v tom stebou, po sklizni se groweri vetsinou uplne zblazni a hroti to co to de. prichazi ovsem cas zkouskoveho takze potrebuju trosku zocelit pamet. ze svojich minulych prestavek vim ze prvni 3 dny sou kriticke, pak uz je to pohoda, jak psal pohroma je to o tom najit si neco cim se zabavis, neco co te privede na jine myslenky nez je ten vytouzeny spek..ja mam za sebou 2 dny detoxu a dnesek byl fakt boj, kor kdyz proste doma mash co smotnout...ale ustal sem to takze myslim ze jeste nejaky cas vydrzim , preju pevnou vuli a nervy..

Old Post 03-01-2008 v 22:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mitfara
Nový Člen

Karma uživatele mitfara - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 15  

Příspěvek č. 27

Tak ja jsem závislák tělem i duší, hulím tak od 14 let do teď, hodlám si dát také pauzičku na 2 měsíce než mi vyrostou kytí.... Už se to nedá ovládat, sem schopnej přestat tak na tejden ale na díl už to dá zabrat.. Jináč do teď 4 špeky denně od pondělí do čtvrtka a cez víkend vůbec, myslíte že je to moc?

Čenda jest jméno mé, grower ze mě nebude Peace and Grow

Old Post 03-01-2008 v 23:47 PM
mitfara je offline   Profil uživatele mitfara   Find more posts by mitfara   Foto galerie člena mitfara   Click here to Send mitfara a Private Message   Add mitfara to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 28

citace:
Původní příspěvek od mitfara
Jináč do teď 4 špeky denně od pondělí do čtvrtka a cez víkend vůbec, myslíte že je to moc?


Ano.

Old Post 04-01-2008 v 00:12 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 29

Cez sviatky som bol po väčšine doma, štyri dni som nefajčil cigi, nemal som chuť, no skôr nejaký podnet k tomu aby som si zapálil. Keď cítim že sa fajčí vedľa mňa tak mám chuť si zapáliť, ale zväčša si nezapálim aj keď mám cigu vo vačku no a s hulením je to iné, húliť neprestanem nikdy, o to "uvoľnenie" ma nikdo nepripravý. No len som chcel týmto povedať že už viem že nepotrebujem, ale zapálim si Nie som chronický fajčiar a to je dobre, vše je asi o človeku, či myslí na to alebo nie, je to placebo efekt, keď si pozorne vypočujete napr. reklamný spot na Nikorete či jak sa to píše, tak ti týpo na konci reklamy zahlási niečo v zmysle: Je to na náplastiach a Vašej pevnej vôli, niečo podobné je aj na tie tablety na chudnutie... ale to už je iný príbeh

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 04-01-2008 v 09:59 AM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 30

čau.
sem na to stejně asi jako littl.Taky sem si řek po Novym roce max. brčko denně,jenže to prostě se nedá.už sem taky jak magor.Všechno zapomínám,dělám občas nepochopitelný věci(chleba v lednici).ale to vem čert..podle mě dyž máš stále něco ve sklenici tak prostě přestat jen tak nejde.ale už i máti mi říkala,že sem jak magor a měl bych se na to aspon na chvilku vysrat.nevim..určitě na to není nic těžkýho přestat,ale když se denně stýkáš s lidma,který okamžitě smotávaj jaksona...jinak retka nekouřim..je to hnus..a chlastám slušně,dyž mám denpěstu zdar...

Old Post 04-01-2008 v 10:27 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 31

jestli neni důvod přestat hulit tak to neni snadný. proč bych si nedal špeka...znají snad všichni...no mě pomohl přístup proč bych si ho dával když mám wokna jako windows a moc si toho nepamatuju. taky pomůže méně se stýkat s těmi, kdož furt melou jen o trávě a o ničem se s nimi nedá bavit pokud neni ganja (nebo dá ale velmi střídmě). u mě sou první dva dny nejhorší. ted sem nehulil 3 dny a cejtim se o sto pro líp a sem na to hrdej pamět naskakuje, řečnický centrum v mozku se obnovuje

ad cigára: přestal sem po první sklizni. když si dám cígo tak co z toho. když si dám špeka tak aspon dvě hodiny stávek. no tak sem vystřídal cíga špekama ale zato brutálně

ps: osobně jsem ještě nezkoušel, mrkněte na tohle:
http://www.vegetalismus.cz/46-brahm...ankunovinka=323

"Pro kuřáky marihuany je Bocopa velmi cenná pro svou schopnost odbourat poruchy krátkodobé paměti a normalizovat mentální funkce důležité pro běžný život západního člověka."

Old Post 04-01-2008 v 12:04 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

Zajímavý ...
ale pokud někdo hulí jak pes a přitom bere bylinku "proti" dopadům húla, tak to nemůže účinkovat... Podle mě se jedná o nějaký rekonvalescenční přípravek, ve smyslu že potom co přestanu pálit těch svejch 10 denně, budu brát tuto bylinku aby se mi mozek snadněji dostal do normálu..

nans: pro mě byl nejhorší 1. a 2. den, 3.den už to bylo lepší, ale je ještě dost brzo na to vynášet nějaký závěry. .. Přeju ti aby ti to taky vyšlo! ať to vydržíš jak dlouho potřebuješ, a vůbec všichni kdo takgle taky přestáváte..

quido: Přesně tě chápu, připadáš ji jak idot ale nepřikládáš tolik vinu trávě taky sem to dělal. A nebo i sem z toho obvinoval travku ale že bych měl přestat mě ani nenapadlo. Hele já se stýkám většinou s lidma co pořád hulej (protože jich u nás je mrtě) ale že bych s tím měl problém, to nemám, prostě když ke mě příjde špek tak říkám jenom "sorry ale nedám si".. A jejich nechápavýma pohledama a blbýma kecama že ty prostě musíš hulit protože si do teďka hulil, se vůbec nenech vyvést z míry!!!

Old Post 04-01-2008 v 12:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8365670 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív