Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Motorky, mašiny, motorkáři & hulení...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 17


Pokud to nekdo nepoznal z meho obrazku je to Yamaha YZF - R1, bohuzel momentalne je to zatim simal a ted doufam ze prelezu na VFR 750 upravenou na street.

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 19-07-2005 v 13:53 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 18

tomahawk je masakr. akorat jim pri koupi musis podepsat ze kdyz se ti na to m neco stane, tak ze je nebudes zalovat. dokonce se nekolik firem v usa dohodnulo a koupilo prava na vyrobu a pode do prodeje.
ja bych ji chtel. mel bych ji v garazi, chodil bych se na ni divat a az bych to jednou chtel zabalit, vodtahnul bych si ji do nemecka na dalnici. dal si ooooobrovskou caru koksu, sedl na to a muj zivot by bylo uz jen par sekund pri slusnym pretizeni....

ale jinak to k nicemu asi neni

Old Post 20-07-2005 v 15:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 19

jo a ta stavba nahore je fakt paradni, i kdyz na motorce nejezdim zacal sem si kupovat easyriders. lidi se fakt vyblbnou...

Old Post 20-07-2005 v 15:34 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dežo
Stálý Člen

Karma uživatele Dežo - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 20

VoidMAN:mas nejaky kontakty na levny chromy jesli jo tak mi to moc prosim posli pmkem...dik
ja mam stadion s11 a s22 jede maximalne osm petek,ale i to je pro me moc... ale takjovy prditko Vas asi nezajima...

Slušností nikoho neurazíš.

Svoboda jednoho začíná tam, kde končí svoboda druhého. (J. Paroubek)
Ptáme se: Kdy skončí Vaše, pane expremiére? www.policejnistat.cz

Old Post 20-07-2005 v 18:58 PM
Dežo je offline   Profil uživatele Dežo   Find more posts by Dežo   Foto galerie člena Dežo   Click here to Send Dežo a Private Message   Add Dežo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 21

Naopak,zajímá nás všechno,co má dvě kola (jak vidno nahoře,někdy i víc):-) a dělá bordel.Ale nechci se do to ho vměšovat,ale dle mých zkušeností ti v čechách kvalitní odolnej chrom neudělá nikdo-pokud mne z toho někdo vyvede.budu jen rád

A propos,včera jsem si při ježdění udělal díru do kluzáku levý šavle-desítka v hajzlu.........grrrrrrrrrrr,ale s tim se musí počítat:-)
zdraví coprus

Old Post 21-07-2005 v 12:33 PM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ineken
Stálý Člen

Karma uživatele ineken - 73% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 22

TAK SE MI ZDA ZE ¨TOHO NEMATE MOC NALITANO NA MASE PROTOZE BYSTE NEPSALI TAKOVI KRAVOVINY O HULENI ZA RIDITKAMA AS SI NA VLIKNETE NA SEBE PRAS. KRIVAKA NECHATE SE ODVEST AUTEM NA SRAS PODOBNEJCH CHITRAKU A HRAJETE SI NA TV RDASE V GARAZI ZREZLOU BABU NEBO NECO POD b.j.90

Old Post 21-07-2005 v 15:49 PM
ineken je offline   Profil uživatele ineken   Find more posts by ineken   Foto galerie člena ineken   Click here to Send ineken a Private Message   Add ineken to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dežo
Stálý Člen

Karma uživatele Dežo - 37% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 92  

Příspěvek č. 23

tvrda kritika...

Slušností nikoho neurazíš.

Svoboda jednoho začíná tam, kde končí svoboda druhého. (J. Paroubek)
Ptáme se: Kdy skončí Vaše, pane expremiére? www.policejnistat.cz

Old Post 21-07-2005 v 16:02 PM
Dežo je offline   Profil uživatele Dežo   Find more posts by Dežo   Foto galerie člena Dežo   Click here to Send Dežo a Private Message   Add Dežo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 24

ineken - jasně a komplet pražskej chapter Hells Angels nemá taky moc nalítáno když jezděj vyhulený jak Tušimice žejo

Snark in the System

Old Post 21-07-2005 v 16:30 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
melir
Sponzor serveru

Karma uživatele melir - 57% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 25


Héééj....jezdit na moto zhulenej?Parkrat jsem jel,ale je to hrozny.Poněvadž zhulenej slysim neco jinyho,jenom ne ten motor a nerad se koukam na tacho.Jezdim podle řevu motoru.To je stara škola ze Š120 kde mi dodnes nefunguje tacho.A vubec,svoji masinu si cenim.To bylo let na té kejvačce než jsem se na neco zmohl.A tady je KWASAKI GPZ 500S.Najel jsem 12tis a jedu druhou sezonu.Vobčas prorazim ručičkou i to Dvoukilo.Prej prvni a snad jeste porad nejrychlejší pětikilo.A jestli ne,tak je porad moje a jenom moje.Tak co...kdy bude ten sraz MotoGrowerů

Old Post 21-07-2005 v 17:21 PM
melir je offline   Profil uživatele melir   Find more posts by melir   Foto galerie člena melir   Click here to Send melir a Private Message   Add melir to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 26


citace:
Původní příspěvek od ineken
TAK SE MI ZDA ZE ¨TOHO NEMATE MOC NALITANO NA MASE PROTOZE BYSTE NEPSALI TAKOVI KRAVOVINY O HULENI ZA RIDITKAMA AS SI NA VLIKNETE NA SEBE PRAS. KRIVAKA NECHATE SE ODVEST AUTEM NA SRAS PODOBNEJCH CHITRAKU A HRAJETE SI NA TV RDASE V GARAZI ZREZLOU BABU NEBO NECO POD b.j.90


Ineken:jasně-dík za názor,má to logiku,ale příště nedělej unáhlený názory na lidi který neznáš já lítám na silniční mašině od čtyřech let(minibike,vicemistr republiky),pak 125(druhej vicemistr ČR)a až nedávno jsem si koupil krosku a moc se bavim(
Snark:Chlape,jindy se moc neshodnem,každopáeně dík,že jsi reagoval(věcně ,logicky)souhlas

Jinak mě napadlo,že jsem vám ještě neukázal fotku mý bývalý čičiny-suzu gsx-R 1000,r.v.2001.Bohužel nemám v kompu žádnou fotku,tak alespoň tahle z netu (já ji měl v černostříbrný barvě)
měl jsem ji dva měsíce,a poté jsem ji s radostí prodal(pekelnej stroj-185 koníků na zadním kole,a vážila 170 kg-pohodový rozložení hmotnosti vůči výkonu)Byl jsem rozumný kluk,a zvěrstvo,kterýmu nedělalo problémy stavět se na prdel ve 240ti na pětku prodal.Ale už asi nikdy nic lepšího mít nebudu(160 na jedničku hned tak něco neumí)

to Eugen:jj je to akrap.pravej moc hezký náčiní
ale chce to ještě origoš titan svody-pak to má brutal výkon a ten zvuk

smějte se Coprus

Old Post 22-07-2005 v 09:13 AM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mazz
Stálý Člen

Karma uživatele Mazz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Mazz - 91% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 172  

Příspěvek č. 27

Dežo zkus kouknout na veteran.cz tam bys mohl někoho sehnat

Smoke the weed, don't smoke the seed
One Love.

Outdoor 2018 zahrada - mix auto a regular

Reggae&Ska to je naše láska

Roots and Culture

Old Post 22-07-2005 v 09:37 AM
Mazz je offline   Profil uživatele Mazz   Find more posts by Mazz   Foto galerie člena Mazz   Click here to Send Mazz a Private Message   Add Mazz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 28

coprus - hehe - btw. jezdit na mašině co má víc koní než kilo je podle mě dobrovolné dárcovství orgánů - sám sem v sedumnácti vlítnul na nový emzetě dvěpade (to bylo ještě za komínů a emzeta byla masáž jako dneska V-rod) pod bus a na boerce sem měl z jedný strany probrus až na polysyrén a z druhý strany votisk vod tupláku
ad srázek
sraz je jasná věc - ale eště byste taky mohli udělat motorkářskej gang - GROWER SPIRIT MC - ve znaku by moh bejt konopnej list s zkříženym špekem a fajfkou

Snark in the System

Old Post 22-07-2005 v 11:28 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 29


snark:muhehe,to jsi se mohl přihlásit,jako živoucí reklama na kvalitu přileb Boeri(stará klasika
)
Mít dobrou přilbu je základ,a nejezdim bez ní ani na svym skutru.
Mám to už od mala vtloukaný do hlavy,a ject bez ni by mmě nikdy nenapadlo.
Jinak já jezdím v týhle.Sic stála patnáct,ale zase vkládám ten svůj vyhulenej květák do toho nejlepšího,co jde sehnat (dvojitá karbonová skořepina,flexifit výstelka atd.....)

Hele hlavně jsem to prodal proto ,že na normální ježdění je ta mašina úplně nesmyslná.Patří na okruh.....Spíš mně děsí,že si ji v podstatě může koupit kdo chce.-Nikomu tu možnost neberu,ale kdyby jsi chtěl takhle rychlý auto,tak by jsi musel šáhnout hluboko do kapsy,ale na tohle stačí každýmu lojzovi 200 hadrú.a už se může jít vesele zabít
Jinak to vypadá,že na groweru má k mašinám blízko mnohem víc lidí,než jsem čekal To je dobře,jen tak dál,třeba ten minisrazík fakt někdy dopádne
Jinak sorry za tu osvětu,už mlčím
Smějte se a jezděte opatrně
Zdraví Coprus

edit:Jo a ještě jen pro pobavení-já jsem na tom litru lítal právě v týhle helmě-když jsem někam přijel ,a viděl mně nějakej mašinář,tak se mohl posrat:-)ale jinak to byla masírka,akorát když už jsi to někde pálil,tak ten kšilt hrozně zvedal hlavu

Naposledy upravil coprus 22-07-2005 v 12:12 PM

Old Post 22-07-2005 v 12:07 PM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 30


ineken: zase někdo chytrej jak rádio, že???

já jezdim vyhulenej dost často, a nedělá mi to problém, jezdim prostě opatrně, protože vim, že sem zhulenej, nalítáno mám jen 3000km za 3 měsíce, ale nějak nechápu důvod aby někdo kdo má najedo několi kdesítek tisíc machroval na někoho kdo má míň a to s těma srazama to sem se fuckt zasmál

znám kámoše co jezděj přes město na lehnách 180 a zhulený nejsou, zabít se lehce můžou, já jedu zhulenej 60 a s vysmátým xichtem a maximálně si to užívám, zabít se taky můžu

je dost podstatnej rodíl jezdit zhulenej na chopperu a třeba R1

a na čom kdo jezdí je uplně jedno, jedna motorkářka mi řekla krásnou větu: "je uplně jedno jestli jezdíš na máše za 10 litrů nebo za půl mega, když jí jezdíš s láskou a říká ti pane!"

teď mám vyhlídlej druhej stroj kterej si doufám tak do tří let pořídim, pak už budu maximálně spokojenej

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 09-08-2005 v 17:40 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 31

HMMMMMMM,dobrá Volba Otone.
Ač naháči zrovna nejsou má krevní skupina,Hornet is cool.Fakt je to veselá mašina,umí hezky po zadním,a je taková lehká-hezká-žiletka-to mám rád:-)

Old Post 10-08-2005 v 06:45 AM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 32

ja mel pionyra 05 jednosedadlovy.Pak čz 175,pak jawu 350.Vsechno v poho motorecky.

Old Post 10-08-2005 v 06:59 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 18:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6287800 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív