Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Motorky, mašiny, motorkáři & hulení...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 49

v pátek se mi vrátil šéfchirurg z dovolený - proběhla pitva - bylo konstatováno protočení lágru na druhym válci a načetí na třetim (nechápu - když de klika do píči tak vesměs ve všech lágrech) takže sme dojeli za Plzeň ke kámošovi pro komplet motor - přivezli do Prahy - vyndali kliku (rybě sme si to značili zub na zub kvůli rozvodům abysme zjistili že už je to značený ) zjistili že na 4. lágru je vůle jak v parlamentu ale máv sem nad tim už rukou pač ten motor zaručeně běhal - no zajímá mě jak budou běhat moje ojnice na cizích lágrech - válce sme nevyndavali pač se tahaj horem a bylo by to na dalších x hodin.
zejtra du nastrojit zbytek věcí a zkusit to nahodit.
prosím prosím modlete se za můj stroj - doufam že na Czechtekk II. na 2. září budu ready for action
pozejtří hodim další newsy
good luck
Snark
to all: ať vám stroje jezděj bez problémů - nekupujte si starý mrchy ani když vypadaj libově

Snark in the System

Old Post 28-08-2005 v 18:49 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ak2249
Stálý Člen

Karma uživatele ak2249 - 8% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 81  

Příspěvek č. 50

Neco o starych mrchach :-( hele ja mam jawku 350 tak brutalne upravenou ze by jsi koukal snad nekde sezenu digitalni fotak a blejsknu a hodim ji sem.Jestli znate nekdo starou jawu 350/632.Tak s te je to delane ted to ma vzhled jawky 350/634-640.Paradni uprava a na jawku to ma maximalku skoro 150km/h je to sice nic moc ale na 25let starou 4kvaltovou dvoutaktni dvouvalcovou potvurku je to dosti vyborne.Jinak pristi rok nekdy v Dubnu 2006 budu kupovat YAMAHU XJ 600N rv.96 A jawku zdedi muj bracha.Jinak jezdite nekdo na srazy kde jste byly posledne?Byl nekdo z vas na MOTO NALETU 57 v Nikolcicich?Chystate se nekam na srazek?

Old Post 31-08-2005 v 11:39 AM
ak2249 je offline   Profil uživatele ak2249   Find more posts by ak2249   Foto galerie člena ak2249   Click here to Send ak2249 a Private Message   Add ak2249 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 51

No tak to je hustej Velorex,ale původní mi přišel roztomilejší....nic proti
sry,anglina nejni zrovna muj obor.Píšou tam,co je vede k tomu stavět tříkolku?Jízdní vlastnosti,hmotnost?Poučte mně někdo please.
Zdar Coprus

Old Post 07-09-2005 v 08:00 AM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hugozhor
Nový Člen

Karma uživatele hugozhor - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 3  

Obecné Zhulákanej na HD = pecka Příspěvek č. 52

Vážení, HD Softail Deuce, 1450 ccm, a k tomu brko z Jacka Herrera .... To je zážitek jako kráááva Takže, hůlo a motorky jednoznačne ANO.

Old Post 07-09-2005 v 09:21 AM
hugozhor je offline   Profil uživatele hugozhor   Find more posts by hugozhor   Foto galerie člena hugozhor   Click here to Send hugozhor a Private Message   Add hugozhor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hugozhor
Nový Člen

Karma uživatele hugozhor - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 53

qASDXAS

Old Post 07-09-2005 v 09:53 AM
hugozhor je offline   Profil uživatele hugozhor   Find more posts by hugozhor   Foto galerie člena hugozhor   Click here to Send hugozhor a Private Message   Add hugozhor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 54

Mirkoffíky za osvětu kámo.Pak už mi to je docela jasný,a navíc mi to příjde,jako docela dobrá myšlenka.


Hugozhor:HD,jseš zatíženej na ameriky?Nebo to byl tvůj dětskej sen,a teď si ho plníš?

Zdraví Coprus

Old Post 08-09-2005 v 07:27 AM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakundo
Stálý Člen

Karma uživatele fakundo - 73% PěstitelskáKarma uživatele fakundo - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 55

cauko. mam xt-cko 600 zatial mi to stačí ale mojmu brachovi už ne. On si totiž kúpil Hóóónn......díííí... čkúúúú VTR 1000 Fire storm (2 valec + Leovince výfuky...) foto pošlem neskôr. Zhúlený nejazdím lebo mne to nikdy nedá a musí jej vždy naložit plný kotel...RAz ma bracha zvizol na jeho stroji (zhuleneho) a povím vám že... som mal nie dosť, ale moc! Fakt dobrý zážitok jebat hu 250 km/h viac nedala lebo sme boli dvaja a natankovali sme na SLOVNAFTKE....je to fakt pekný pocit ked šúchate v zákrutach stupačky o asfalt... Inak chodíme na zrazy aj do Ceska - Brno streetfighter day...

Old Post 14-09-2005 v 17:18 PM
fakundo je offline   Profil uživatele fakundo   Find more posts by fakundo   Foto galerie člena fakundo   Click here to Send fakundo a Private Message   Add fakundo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fakundo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 56




Tak sem se byl mrknout na srázku amerik v Letňanech - pořádal to klubík kde mam nějaký známý
http://www.1stveteranuscar.cz/akce.html
druhá fotka by měl bejt dodge charger - ten se mi fakt líbí - big block - poctivej vosmiválec - civilních kár tam byla hromada ale tohle mě zaujalo asi nejvíc
na třetí je muj mazlík se kterym sem obsadil 2. místo v kategorii - nechali vyhrát takovou zdechlinu M38A1 (první fotka) natřenou štětkou barvou na Uaze, se sedačkama šitejma vod mámy, půlkou šroubů metrickejch a zadníma světlama z Avie - prostě strašný - takže příští rok pudu udělat průser na Štang rallye

Snark in the System

Old Post 14-10-2005 v 12:43 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CypressPce
Stálý Člen

Karma uživatele CypressPce - 23% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 70 

Příspěvek č. 57


cus lidi musim se taky pripojit taktohle je ta moje...

,,Když jsi přišel na svět, plakal jsi a všichni se radovali. Žij tak, aby všichni plakali, až ho budeš opouštět ,, Konfucius ,,Chcete-li být šťastny s mužem, musíte mít pro něho spoustu pochopení a trošku lásky; chcete-li být šťastni s ženou, musíte ji zahrnout spoustou lásky a vůbec se nesnažit o pochopení.,,
Maurois

Old Post 14-10-2005 v 13:21 PM
CypressPce je offline   Profil uživatele CypressPce   Find more posts by CypressPce   Foto galerie člena CypressPce   Click here to Send CypressPce a Private Message   Add CypressPce to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 58

Tak tohle je muj stroj MZ 150 . 12 koni - zadna divocina, ale doveze mne vsude, zere malo a nepotrebuje toho moc.

p s y c h o 8 4

Old Post 14-10-2005 v 13:32 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 59

toz snarku, musis uznat, ze ten jeho je vyse vyfesakovany a z tej fotky vyzera jak novy



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 14-10-2005 v 13:39 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

caesar:pokud by tam snark mel napr.puvodni lak,popř.vse puvodni nebo udelano tak aby to bylo jako puvodni mel by to vyhrat.
Ale neznam snarkovo auto:-)

nebo tak...kdybych delal valecny film,spis by dostalo roli auto snarka

to snark:gratuluju:-)

Old Post 14-10-2005 v 18:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 61

jasne.snarkove vyzera realistickejsienie ako keby stalo len v garazi



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 14-10-2005 v 18:47 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 62

ty pičo - já mam ještě americkej vzduch v gumách - kromě benzínu a voleje v motoru i původní náplně -- tu káru sem dostal když měla najeto 57 mil a zajel sem si jí sám - teď má 2700 - mam ještě čepičky na maznicích, fabrickou mazelínu na zdvihátkách, nesetřenou původní barvu na prasátkách na brzdách - ta kára stála 30 let v Novym Mexiku na poušti v depotu - no comment

Snark in the System

Old Post 14-10-2005 v 19:18 PM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 63

v tom pripade bych trval na opakovani ceremonialu

Old Post 14-10-2005 v 19:50 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 64

mne osobne sa vyse paci ten tvoj stroj snark



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 14-10-2005 v 21:23 PM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:34 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8688700 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív