Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Motorky, mašiny, motorkáři & hulení...
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7 »
Autor
Téma 
Francz
Nový Člen

Karma uživatele Francz - 45% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 65

Zdar,já mám auto v tom jezdím uplně zhulený a dávám si to,nedávno sem si koupil silniční moto Honda CBR 600 F.. tak na tu budu muset jít od lesa a pěkně pomalu...... kde sranda končí,průser začíná... Prěju hodně ujetých kilometrů bez nehody.

Old Post 03-11-2005 v 00:32 AM
Francz je offline   Profil uživatele Francz   Find more posts by Francz   Foto galerie člena Francz   Click here to Send Francz a Private Message   Add Francz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 66

Já mám mašinku a fotky bych jsem dal, ale každej by mě podle toho poznal... Jezdim zhulenej dost často, ale když jsem zhulenej jezdim fakt mrtě, mrtě opatrně. Vždycky si zajedu k lesu... Spálím jointa. Chvíli se kochám přírodou a pak razím brázdit silnice. Vždycky se mi zdá, že jedu moc rychle a tak zpomaluji a zpomaluji... Většinou jezdím tak 50... Ale na rovnejch silnicích to vždycky pustím na plnej plyn... Jinak jsem jednoznačně proti hulení na matorce nebo v autě - reakční doba se zpomaluje, ale nemůžu si prostě pomoct. Jak jste tady psali ten GrowerMoto sraz, šel bych do toho.. Zkusíme něco udělat příští rok ne? Teď už mám mašinku zazimovanou... Asi jako každej. Občas si jí, ale stejně natočím a poslechnu...

Old Post 21-11-2005 v 11:38 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička newzz:too Příspěvek č. 67




našel sem další tříkolku, tentokrát od hollanďanů.. nejni to takovej krasavec, ale projet se v tom musí stát za to...

2005 Brink Dynamics Carver

(from Brink Dynamics Press Release) Steer it like a car and the Carver will bank like a motorcycle. The fully automatic hydraulic-mechanical DVC system makes this exciting kind of driving possible, lending itself very well to a sporty driving style.

Enjoy the steering and feel how responsive DVC balances the vehicle body for you, banking to the exact natural angle.

Its low weight and aerodynamic design allows the modern 4 cylinder 68 bhp engine to take CARVER in 8.2 seconds to 100 km/hour and to a top speed of 185 km/hour.

To be able to take a corner in a slender vehicle without tipping over, Brink Dynamics developed the Dynamic Vehicle Control (DVC™) system. This system causes a vehicle to shift its weight by tilting its body while cornering, ensuring an optimal balance at all times. It enables slender vehicles to corner fast and safely.

Using the DVC™ technology Brink Dynamics developed an enclosed tilting three-wheel vehicle with the comfort and safety of a car, yet only 130 cm (4′ 4″ feet) wide. Years of research and development went into the improvement and fine-tuning of the technology resulting in 2002 in this vehicle obtaining road certification and full EU type approval.

In 2003 Vandenbrink manufactured the first exclusive series of 20 vehicles under the name “Vandenbrink Carver”, the first-ever commercially available tilting three-wheel vehicle with an enclosed and comfortable passenger compartment. Receiving rave reviews from the press and industry watchers worldwide, these first Carvers sold out in record time and were shipped to various enthusiastic owners throughout the world.

The Carver is produced and marketed by Carver Europe, licensing the DVC™ technology from ATLC. These three video’s below are available for downloading and illustrate the potential of the Carver:

Meanwhile the Carver has been tweaked and fine-tuned to perfection: the Carver One is currently being rolled out in Europe. The start of the production is planned for this year and Carver Europe is taking orders as production and delivery will be on a ‘first-come first-served’ basis.

enjoy

Old Post 06-12-2005 v 18:24 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Pohodička ešče.... Příspěvek č. 68






link

Old Post 06-12-2005 v 18:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
liborq
Stálý Člen

Karma uživatele liborq - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 69

vite co musi byt zajimave jezdit na motorce zhuleny

Old Post 06-12-2005 v 19:03 PM
liborq je offline   Profil uživatele liborq   Find more posts by liborq   Foto galerie člena liborq   Click here to Send liborq a Private Message   Add liborq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 70

liborq : No tak ty si mě fakt pobavil... O tom je celý tohle forum!!!!!!

Old Post 06-12-2005 v 19:05 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guttalax
Nový Člen

Karma uživatele guttalax - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 1  

Obecné Příspěvek č. 71

Zdravim všechny no na toto téma se taky přidam měl jsem cagivu mito 125 21 kw no docela to šlo a zhulenej jsem jezdil docela často na to to tak že docela rychle hustej byl ten adrenalin při jízdě už jsem jí prodal ale budu si kupovat Hondu CBR 600 už se těšim

Old Post 07-12-2005 v 11:16 AM
guttalax je offline   Profil uživatele guttalax   Find more posts by guttalax   Foto galerie člena guttalax   Click here to Send guttalax a Private Message   Add guttalax to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
liborq
Stálý Člen

Karma uživatele liborq - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 38 

Příspěvek č. 72

jo smula du hulit do zahrobi

Old Post 07-12-2005 v 13:08 PM
liborq je offline   Profil uživatele liborq   Find more posts by liborq   Foto galerie člena liborq   Click here to Send liborq a Private Message   Add liborq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 73



zdarec všem, je zimní čas a to většina motorkářů upravuje a hrabe se ve svých miláčcích, tak se vám pochlubim, tenhle tejden sem konečně namontoval na svou mášu nový laděný vejfuky, ten zvuk z toho sem se málem "posral", takovou radost sem měl jak malej jarda, s originálama se to nedá srovnat, tak mrkejte, můžete i pochválit

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 11-12-2005 v 18:28 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
snark
Stálý Člen

Karma uživatele snark - 56% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 868  

Příspěvek č. 74

ty seseknutý konce vypadaj hodně dragsterově - libovka - vopěrku bych sundal - budeš dělat něco ještě s motorem????

Snark in the System

Old Post 12-12-2005 v 11:37 AM
snark je offline   Profil uživatele snark   Find more posts by snark   Foto galerie člena snark   Click here to Send snark a Private Message   Add snark to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 75

no s motorem asi jen, že ho nechám na jaře seštelovat kvuli novejm vejfukům, by se to prej mělo a taky se mi zdá, že mi to trocu víc papá než by mělo a to myslim ještě před výměnou laufů,(možná je to taky tim že furt tahám za plyn ), no a dál asi nic, protože přetriskovávat to a dávat jinej typ filtrů je pro tyhle laufy, který nejsou uplně otevřený, celkem k ničemu

bez opěrky by to bylo hezčí to si taky myslim, ale jelikož často vozim spacák a další věci a taky často jezdim ve dvou, tak ta opěrka s nosičem je nutnost

do budoucna ještě plánuju jiný řidítka, přepákování a přidám nějaký to světlo a našla by se hromada věcí co se daj na mašině tunit, aspoň mám do budoucna co dělat

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 13-12-2005 v 15:13 PM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakundo
Stálý Člen

Karma uživatele fakundo - 73% PěstitelskáKarma uživatele fakundo - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 76



aaa čo poviete na toto- bracho začal obchodovať s týmito minibajkmi...... povím vám žiadna sranda bo už som na nej išiel 85km/h!!!!!!!!!!!!! čistý adrenalín, celý otrasený, rozklepaný.atd....
a to som ešte aj obiehal autááá uá

Old Post 13-12-2005 v 17:40 PM
fakundo je offline   Profil uživatele fakundo   Find more posts by fakundo   Foto galerie člena fakundo   Click here to Send fakundo a Private Message   Add fakundo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fakundo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 77

To fakundo: ty vole to je minibike,ja na tom zacínal-dva tituly v juniorech.Ale tohle je ten stroj,co ted kazi Panu Blatovi ksefty.Já za něj jezdil,ještě když tu byli jen ty jeho stroje a co vím tak se postupem casu stal svetovou spickou v tomhle obobru.Mrknete na [url]WWW.Blata.cz Tomu že to letí 85 bych veřil-závodní šel pře 140 a při svejch 40 kubíkách měl 16koní!!!!!Jo zlatý Časy.
Smějte se Coprus

Naposledy upravil coprus 03-01-2006 v 09:29 AM

Old Post 02-01-2006 v 07:42 AM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakundo
Stálý Člen

Karma uživatele fakundo - 73% PěstitelskáKarma uživatele fakundo - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 78

jj, viem, že to Blatovi kazí ksefty, ale tento stojí cca 120 euro. a Blata origoš je asi drahší ne?
mimochodom videl si ghostrider? tam típek jazdí na origoš Blate a on je z tuším Švédska...

Old Post 02-01-2006 v 13:04 PM
fakundo je offline   Profil uživatele fakundo   Find more posts by fakundo   Foto galerie člena fakundo   Click here to Send fakundo a Private Message   Add fakundo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fakundo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
coprus
Stálý Člen

Karma uživatele coprus - 45% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 118  

Příspěvek č. 79




Ghostridera znám.No co jsem naposledy s Panem Blatou mluvil,tak z toho byl celkem dost špatnej,protože oni to ti Číňani vyrábí a distribuují pod jeho jménem,což už je průser,protože blata má na svejch strojích vyjetý evropský tituly a podařilo se mu vybudovat si image kvalitního výrobku (i díky skvělejm motokoloběžkám).Nejlepší na tom ale bylo,že ty první okopírovaný kusy prej udělali se sjetejma gumama,protože ten kus,podle kterýho to dělali je měl sjetý též:-).Jo a na tvůj dotaz:Blata je skutečně dražší-základ 2,5 HP kolem 18 000,-závodní vodník Origami už kolem šedesáti.Ale zase má perfektní distribuci nd,nevim,jak to maj číňani s dílama.
Každopádně je to ale varianta pro nemajetné_ale jak říkám:na Číňanovi jsem neseděl,takže nemůžu soudit(amíci už na tom blbnou nějakej ten rok)
Tak asi tak .Minibike rulez
Odkaz na článek o zabavování čínských napodobenin:http://www.blata.cz/main.asp?id=144&country=53&lang=cz
a přečtěte si i další články v jeho rubrice Press-dost zajímavý čtení.
Smějte se Coprus

Old Post 03-01-2006 v 09:26 AM
coprus je offline   Profil uživatele coprus   Find more posts by coprus   Foto galerie člena coprus   Click here to Send coprus a Private Message   Add coprus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guzzi
Nový Člen

Karma uživatele guzzi - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 1 

Pohodička Příspěvek č. 80

Jak jde život bikeři, co mašiny? Nechtějí se probudit ze zimního spánku?Já už bych tu svoji maňu protáhnul, ale zima je sviňa

Old Post 12-01-2006 v 17:38 PM
guzzi je offline   Profil uživatele guzzi   Find more posts by guzzi   Foto galerie člena guzzi   Click here to Send guzzi a Private Message   Add guzzi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:37 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1662840 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív