Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » Greenhouse By Clyde ( Shit & Bubble Gum)
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Obecné GREENHOUSE BY CLYDE( Shit & Bubble Gum) Příspěvek č. 1






Zdravím všechy groweraky,

tímto bych Vám chtěl ukázat jak na tom jsem s mýma kytičkama, které mám ve skleníku. Po neúspěšné minulé sezoně, kdy jsem sklidil pouze jednu malou kytku a to ještě noname semeno jsem nasadil dvě kytky z řezů.. Datum výsadby prvním týdnem v dubnu...bylo relativně dost teplo tak jsem to tam šupnul.

MODELY > SHIT & BUBBLE GUM

Protože jsem chtěl, aby mi to jelo fest, tak jsem pod dvě kytičky dovezl cca troje plné kolca odleželého koňského hnoja (odleželý byl fakt dost dlouho, tak 5 let určitě).
Zalévám to odleželou vodou normálka ze studny...
Ze začátku jsem je na noc dosti kropil vodou aby měly vlhkost..

Postupem času mi kolega donesl nějaké hnojky: Phyt-amin a Alga Bloom vod Plagronu. (čímž mu děkuju)
Zatím dávám pouze postřik (phytamin) a to 1x za 4 dny!

Ve skleníku je fakt dost horko, teda když svítí ta koule nahoře
Přes noc se teplota pohybuje okolo 10 až 15 °C a přes den když zapomenu otevřít skleník tak až přes 40, ale snažím se to regulovat tak na těch 30 až 35 °C.

Kytky jsem zastříhával metodou FIM, což se docela povedlo, z toho SHITU je krásný keřík, BG mi ze začátku nechtěl moc jet, ale vzpamatoval se a krásně poskočil.

Snad jsem tak na úvod řekl vše, na co jsem si vzpomněl Jo asi jen to, že mi začlo nakvétat, ale myslím si, že se to nakvítání pozastaví a bude to jen růst....

LET'S GROW

1. foto > SHIT - měl za sebou cca 17 dní po nasazení
2. foto > BUBBLE GUM - taky 17 dní
3. foto > SHIT - 4 týdny
4. foto > BUBBLE GUM - 4 týdny
5. foto > shit - 4 týdny (patra)

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Naposledy upravil Joe 25-05-2009 v 21:12 PM

Old Post 25-05-2009 v 20:45 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 2





Postupně přidávám další fota

1. foto > SHIT - 6 týdnů
2. foto > BG - 6 týdnů
3. foto > SHIT z vrchu
4. foto > BG z vrchu

Kytky docela rychle rostou, tak se snažím ohýbat co to jde, pár stonků jsem zlomil, některé omylem, některé ne. Na ohýbání používám buď halfmoony nebo provázek a tyč položenou na hlíně

Kdyby vám něco nebylo jasné, tak šupito presto se ptejte

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Naposledy upravil Joe 25-05-2009 v 21:11 PM

Old Post 25-05-2009 v 21:05 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 3



Další fotos : (bohužel pořád stejně špatná kvalita fotky z mobilu)

1. foto > shit a jeho patra (6 týdnů)
2. foto > BG a jeho brutální macatý list, má dobrých 30 CM

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 25-05-2009 v 21:19 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
roboot
Stálý Člen

Karma uživatele roboot - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 365  

Příspěvek č. 4

jak máš vysokej ten skleník,maj docela našlápnuto asi budeš muset fest stříhat

new box 400w.(18x Chronic)
New foliak ''08''
2nd SCROG,10xS.A.G.E,10xBELLADONNA[/color]
druhý pokus ve foliovníku[/color]
letos poslendní grow,S.A.G.E,BELLADONNA,POT OF GOLD,BELLA CIAO[/color]


Old Post 25-05-2009 v 21:48 PM
roboot je offline   Profil uživatele roboot   Find more posts by roboot   Foto galerie člena roboot   Click here to Send roboot a Private Message   Add roboot to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 5

skleník má kolem dvou metrů na vejšku, už se počítá s tím, že některý skla půjdou ven

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 25-05-2009 v 21:53 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dwarf Vingette
Stálý Člen

Karma uživatele Dwarf Vingette - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 293  

Příspěvek č. 6

zdravim, uf tak pocitej stim, ze ti to preroste:-D nepomuze nic:-D kdyz uz to mas ted takove...sak uvidis sam viz. grow Bulb´s garden 2008

mej se dwarf

K+ for you

Old Post 26-05-2009 v 17:41 PM
Dwarf Vingette je offline   Profil uživatele Dwarf Vingette   Find more posts by Dwarf Vingette   Foto galerie člena Dwarf Vingette   Click here to Send Dwarf Vingette a Private Message   Add Dwarf Vingette to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 7

čágo pekny,uvidíš že skla pujdou skoro všechny ven

Kolikatku máš pheno toho bubblu?

Old Post 26-05-2009 v 18:16 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Dotaz Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Machoman
čágo pekny,uvidíš že skla pujdou skoro všechny ven

Kolikatku máš pheno toho bubblu?


Tyjo ja ti ani nevim, řízci jsou od zdejšího člena :-) zjistim

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 26-05-2009 v 18:46 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alko
Stálý Člen

Karma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% PěstitelskáKarma uživatele alko - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 9

jak rikaji kluci jestli to nemas v kyblech nebo ma sklenik 5m jeto oka jinak se z toho zblaznis, ale proti gustu zadny disputat

Old Post 27-05-2009 v 11:12 AM
alko je offline   Profil uživatele alko   Find more posts by alko   Foto galerie člena alko   Click here to Send alko a Private Message   Add alko to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PluToNiUm
Stálý Člen

Karma uživatele PluToNiUm - 88% PěstitelskáKarma uživatele PluToNiUm - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 10

luxus kytky ale měl bys to zastřihat jinak se ti tom nevejde

Old Post 27-05-2009 v 11:30 AM
PluToNiUm je offline   Profil uživatele PluToNiUm   Find more posts by PluToNiUm   Foto galerie člena PluToNiUm   Click here to Send PluToNiUm a Private Message   Add PluToNiUm to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 11

2 PluToNiUm:

kytky jsem zastrihaval co to slo....ted je radsi necham tak...protoze cim vic zastrihujes tim vice se to vetvi...a vetvi uz mam dost

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 27-05-2009 v 12:29 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 12






Tak mame tu dalsi fotky a to ze 7. týdne na růstu...

Kytky se snažím pomaloučku ohýbat, protože mi rostou před očima

1. foto > SHIT A BUBBLE GUM POSPOLU
2. foto > SHIT - 7. týden
3. foto > BG - taky 7.t
4. foto > SHIT - pohled z vrchu
5. foto > BG - pohled z vrchu

Jinak kdybyste měli nějaký nápad, jak efektivně kytku aspoň trošku pozastavit na růstu sem s ním....

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Naposledy upravil Joe 27-05-2009 v 12:52 PM

Old Post 27-05-2009 v 12:39 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Placebo
Stálý Člen

Karma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% PěstitelskáKarma uživatele Placebo - 68% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 86  

Příspěvek č. 13

nevím,co si pod slovem efektivně představuješ ,ale budeš to mít krušný!
já bych se toho nebál a zakročil bych jednou a rázně,zkus nadělat náký řízky,polámej to,zohýbej to,uvaž to,zastřihni,ustřihni jak se ti to bude líbit ... každý si nemůže dovolit oddělat horní okna,ale je lepší zakročit určitě ted,než ti to začne kvést ...
jinak ale pěkná práce,budu sledovat .. K+

Old Post 27-05-2009 v 13:56 PM
Placebo je offline   Profil uživatele Placebo   Find more posts by Placebo   Foto galerie člena Placebo   Click here to Send Placebo a Private Message   Add Placebo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 14

2 Placebo :

No ono mi to už začlo maličko nakvítat...ale to už asi před 2 až 3 týdny zpátky....jeden řízeček jsem už udělal.

Asi máš pravdu, měl bych z toho udělat více řízků a trochu to polámat. No snad si s tím poradím Díky za příspěvek

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 27-05-2009 v 14:22 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ruprecht
Stálý Člen

Karma uživatele Ruprecht - 93% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 262  

Příspěvek č. 15

hojas,...na výsadbu do skleníku je čas až do konce června,já osobně dávám prokořeněné řezy z jogurtových kelímků první týden v červenci a stejně kytky udělají 2 metry...nadělej z nich kopu řezů, vyryj je a dej místo nich až ty zakořeněné řezy! a tyto kytky hoď (až se vzpamatují s přesazení v 10 lit kýblu) do kukurky nebo někam do přírody...nic efektivnějšího mě nenapadá...držím palce!

P.S. tímto tempem je máš za 3-4 týdny po strop a Shit dozrává v druhé půlce října, to máš další 4 měsíce před sebou!

Out od bubáka 08
Out od bubáka 09

Old Post 27-05-2009 v 19:26 PM
Ruprecht je offline   Profil uživatele Ruprecht   Find more posts by Ruprecht   Foto galerie člena Ruprecht   Click here to Send Ruprecht a Private Message   Add Ruprecht to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 16

2 Ruprecht :

Diky za info....a když našvihám ty řezy tak ta kytka by se měla za chvíli vzpamatovat, tak jako každý ostatní plevel že ?

Druhá věc je to, že právě nechci tu kytku vyrývat a ani nemám pro ni dost dobré místo v přírodě, protože nikdy nevíš co se stane

I když zase má hodně měsíců před sebou...bože růžo :-D

Začnu fest ohýbat a lámat větvě....udělám z toho plazivku a při nejhorším vyšroubuju skla Tak to asi vidím...

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 27-05-2009 v 21:49 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:53 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1964190 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív