Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Grow4fun
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Pohodička Grow4fun 250W, přepnuto 12/12 Příspěvek č. 1






Po dlouhé době kámík oprášil světlo a zařídíl nový room. Chtěli sme se s Váma podělit o fotečky a komenty a hlavě získat zkušenosti na vetší projekty.
Budem rádi za jakékoly příspěvky či postřehy.
Peace4all

Tyto fotky jsou z mojí první skřínky.














BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Naposledy upravil Joe 20-03-2009 v 22:00 PM

Old Post 14-03-2009 v 16:21 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 2


INDOOR CONTINUES...

Po dlouhe dobe zase rozjizdim grow. V pořadí druhý. První kolo se mi moc nevyvedlo, díky špatně zvoleným rozměrům skříně a nevhodně zvolenému modelu
NLxHaze. Přerosto mi to a musel jsem dříve sklidit. Fotodokumentace v prvnim příspěvku..

Můj druhý grow jsem rozjížděl v původní skříni, ale došlo k nepředvídatelným okolnostem a kytky se ocitly v mojí garáži ve tmě a mrazu a
vybavení muselo z domu. WW se mi naštěstí podařilo zachránit a na 14 dní si našly místo na parapetu za oknem. Nebylo ti sice ideální prostředí,
ale nic lepšího v tu dobu nebylo a vdovičky to naštěstí přežily. :-)



Dark Street,6x WW 150w-250w. hlina, plagron.

Světlo: růst 150w Philips Master Son-T Pia PLUS, na květ plánuju 250W
Rozměry prostoru: 80x80x160
Odtah: TD 160 m3/h
Přitah: hajzlikovy ventilator 100m3/h + pasivni pritah
Ofuk: klipsňák, posléze přidám ještě jeden.
Substrát: Plagron Growmix
Hnoje: od Plagronu(Alga-Grow, Alga-Boom, Terra-Bloom), postřik Phyt-amin, nakonec FS
Model: 6ks White Widow


Kytičky 14dením pobytu za oknem putovaly do trošku kvalitnějšího prostoru


2.3 1.den 18/6
3.3 2.den 18/6 postrik phytaminem, zálivka Plagron Alga-Growht 1.5l
9.3 8.den 18/6 kyticky lehce porostly. Trapi me jen zloutnuti konecku u nekterych listu u dvou kytek a celkově rostlinky nejsou uplně v kondici,
ale každým dnem vypadají lépe a lépe. 250w na květ už je objednana a plánuju, že za týden to přepnu.

11.3 10.den 18/6 zalivka 4ml/plagron A-G,postřik pythamin. Za pár dní mi už přijde 250ka sodik, takze vymenim svetlo a budu prepinat na kvet

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Naposledy upravil Joe 20-03-2009 v 22:05 PM

Old Post 14-03-2009 v 16:48 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Obecné update, prepnuto 12/12 Příspěvek č. 3




1.den 12/12,

Kytičky se trošku rozrostly. Výška kytis je kolem 35-40cm Uz jsem se rozhodl přenout na květ. sodik 25Ow philips master son-t.

Holky už lehce smrdí. Pacháč mám pro jistotu připravený. Nasadím ho až bude potřeba.

Uvítám nějakou kritiku či připomínky. Díky

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 20-03-2009 v 21:22 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

4.den 12/12 Příspěvek č. 4




Přináším lehký fotoupdate. Začíná to trokšu nakvítat.
Teplota: 21/17 den/noc
Vlhkost: cca 45%
Zálivka: Plagron alga-bloom 4ml/l, jednou týdně postřik phytamin
PH: neměřím, zatim nemám jak :-D, ale přikůpíme

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 23-03-2009 v 12:27 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Obecné 12. den 12/12 Příspěvek č. 5





update,
holky nám dělají radost, sice to není idální co se týče výšky a stavby rostlin, ale jedou :-)
Zatím dávám stále Plagron Bloom a planuju koupit AH enzymes+

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 29-03-2009 v 21:02 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

cca 20. den 12/12 Příspěvek č. 6




update,

zalívám zhruba co 2 až 3 dny. Alga bloom, AH enzymes+, PK 13+14(to jsem ještě nepoužil).

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 08-04-2009 v 16:25 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Obecné círka 30/12 Příspěvek č. 7





Hoy,

jsme zhruba v půlce květové fáze. Pálky se začly pěkně cukrovat a smrdí to už řádně :-) Na omak jsou celkem tvrdé a lepí jaxviňa.

Jelikož bych z toho chtěl vymáčknout pořádné salámy :-d, tak jsem začal uvažovat o 4OOw na další fázi květu.

Co myslíte groweři? Když nasadím 4kouli, bude to ku prospěchu věci nebo z toho můžou mít holky nějaký světelný šok?

Zálivka: Plagron Alga-Bloom, Canna PK 13+14, AH Enzymes+

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 21-04-2009 v 10:36 AM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krasty1985
Stálý Člen

Karma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% PěstitelskáKarma uživatele krasty1985 - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 8

hoj pane klidně bych dal to 4kilo. známý to udělal z 4kila na 6kilo a bylo to o.k pěstu zdar

Old Post 21-04-2009 v 11:14 AM
krasty1985 je offline   Profil uživatele krasty1985   Find more posts by krasty1985   Foto galerie člena krasty1985   Click here to Send krasty1985 a Private Message   Add krasty1985 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vony
Stálý Člen

Karma uživatele Vony - 96% PěstitelskáKarma uživatele Vony - 96% PěstitelskáKarma uživatele Vony - 96% PěstitelskáKarma uživatele Vony - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2009
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 9

Zaleží jestli to tam chceš dát tědka a nebo aš na další kytky???ale kdyš to tam daš tědka budeš akorat stresovat ty kytky,a budou mít šok(mužeš je i zabrzdit ve vyvoji,strata na urodě:-(....) nejsou zvykle na 400watu vybojku........A když už chceš mít 400watu tak jím dej aspon 250watu Hpi na rust aby se připravili na 400watu Sodík:-):-):-)

Old Post 21-04-2009 v 11:23 AM
Vony je offline   Profil uživatele Vony   Find more posts by Vony   Foto galerie člena Vony   Click here to Send Vony a Private Message   Add Vony to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 10

to Vony:
no chci to tam dát teďka, tzn. stávající 25Ow philipsku vyměnit za 4OOw.

Uvítal bych ještě nějaký názory. Já jsem pro silnější wattáž :-)

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 21-04-2009 v 14:00 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Palec nahoru fotonálož 35/12 Příspěvek č. 11




Dělají nám radost :-) Zatím stále pod dvěstěpáďou. Za týden už se budou opékat pod 4kilem. Budu jim i snižovat periodu na 10/14 poté 8/16. WW mají před sebou ještě aspoň měsíc květu.

Mějte se

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 27-04-2009 v 08:31 AM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Nápad 43/12 Příspěvek č. 12





uz zpod ctyrkoule, fotky jen tak vrychlosti

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 10-05-2009 v 21:01 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Palec dolů THE END :(((( Příspěvek č. 13






Zdravím,

Po delší odmlce jsem tady s posledním příspěvkem tohoto threadu. Váhal jsem jestli má vůbec cenu sem něco dávát, jelikož můj druhý indoor se zase nepovedl

Díky několika podstatným chybám jsem byl nucen seknout už v 50. dnu od přepnutí na květ. Následovala fáze sušení a výsledný produkt mě svými vlastnostmi mile překvapilJ Zkuřuje to seriózně, vůně nasládlá pronikavá, paličky jsou krásně tvrdé a orošené. Vizuálně to jako WW moc nevypadá, jelikož zabarvení je spiš oranžové než bíle, ale to přisuzuji předčasnému sklizení. Výslednou gramáž tu vůbec publikovat nebudu, bo je to totální provar, ale jsem rád i za to málo co z toho je.

Nakonec přikládám foto pro představu:

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 26-05-2009 v 07:37 AM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 14

cau cau,,, hele zbytecne brzo a ve velkym mnoztvi jim skues velky listy, nemel jsi buchvi jak preplnenej prostor aby si to musel takhle prostrihat, tim ze oskubes listy tak kytky je schpna vstrebat mnohem min energie nez kdyby si je tam nechal a to je rpojevi na velikosti kvetu.. zkus priste jen trhat treba jednotlivy cepele listu ne cely listy, nebo je jen nejak zastrihnout, ale rozhodne ne takhle moc...uvidis ze to bude jen lepsi

Old Post 26-05-2009 v 16:28 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Joe
Stálý Člen

Karma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% PěstitelskáKarma uživatele Joe - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 99  

Příspěvek č. 15

FrynK:
cao, jj je pravda, ze sme jim otrhavali listy asi ve vetsim mnozstvi, ale na velikost palic si nestezuji. Ty vrsky byly slusne. Myslim ze vzheldem k vysce a velikosti kytek byly adekvatni :-) jinak kytky nebyly vubec zastrihnute, coz se asi taky negativne projevilo. dik za nazor J.

BORN TO RIDE !!!
Skleníček by Clyde 08
Zelená zahrádka 08
Grow4fun
Greenhouse by Clyde

Old Post 26-05-2009 v 16:39 PM
Joe je offline   Profil uživatele Joe   Find more posts by Joe   Foto galerie člena Joe   Click here to Send Joe a Private Message   Add Joe to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Joe! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:21 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
09-08-2009 - Grow - 35 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3441020 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív