Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » "poprvé" 600W 10x Jack Flash
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Palec nahoru 2 RAPPA Příspěvek č. 17

Zdravím tě

Děkuju za odkazy a rady (K4Y), dost mi pomohli a vím teď co mám zkusit... myslím aleže to s nima ještě zkusím, hnedka dneska jak se k nim dostanu, tak udělám pár opatení a třeba se to začne zlepšovat.....
Máš ale asi pravdu, že dostali naprdel a že už to nebude ono...
Tak se zatím měj a sleduj, jak se něco hne, dám to sem


Zradec a GL při WW

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Old Post 18-10-2006 v 09:31 AM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Zdraví 2 ŠUGA Příspěvek č. 18

Ahoj, dík za názor... holky hnojím, ale nechci je spálit... zezačátku byli teorie takový, že to je přehnojený, npak že to je málo živon... nevím hele tím čím hnojím je určitě hnojím dostatečně ... problém bych viděl v těch ostatních věcech (předimenzovaný větrání, malý odtok z květníků, lampa moc vysoko, malá vlhkost)

Ale zkusím jim trochu přitvrdit ... měj se a ať ti to jde

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Old Post 18-10-2006 v 09:35 AM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Palec nahoru 2 Příspěvek č. 19

Ahoj
Děkuju za postřeh, dneska ji dávám níž
K4Y
Majsa

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Old Post 18-10-2006 v 09:59 AM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Škůdci 2 Drevo-Kocur Příspěvek č. 20

Ahoj
Nevím jestli je měl nebo neměl na chovu, ale posílal mi obrázek té mršky u pravítka a s nataženmýma packama měla fakt půl cenťáku

Ty jo najít tam ty malý bílí mrchy bude asi těžký, mám tam hodně perlitu, akže bílá je tam všude....

No nic díky za rady... ještě top chvíli zkusím, snad se mi je podaří zachránit
Mej se a ať se daří

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Old Post 18-10-2006 v 10:02 AM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 21

hmmm.....pěkný seriál a takovej smutnej konec...
...bych ještě doporučil hydroponii - to ti neumožní udělat nějakou chybu a rozhodně to zvladne každej, kytky reagujou skoro okamžitě, uděláš-li chybu, tak akorát vyměníš roztok a za 2 dny jedou dál....
at se daří

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 18-10-2006 v 10:02 AM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-badboy-
Stálý Člen

Karma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 22

cuz....hele fakt nemá cenu abys zkoušel něco zachranovat....sou MRTVÉ..... rozjed to znova !!!!

Old Post 19-10-2006 v 08:01 AM
-badboy- je offline   Profil uživatele -badboy-   Find more posts by -badboy-   Foto galerie člena -badboy-   Click here to Send -badboy- a Private Message   Add -badboy- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-badboy-
Stálý Člen

Karma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 23

....normálně si je spálil !!!! ....600W moc TEPLO moc SUCHO !!!!!! kup zvlhčovač nějákým kropením sis akorát pomohl tam kde seš....

jinak podle mě za tohle memůžou žádný potvůrky...příště to bude lepší.....

pe@ce


edit: taky koukám že máš nějákou vyschlou půdu zalejvals vůbec?? musíš zalejvat víc.......moc tepla a moc sucho vysušuje i půdu víš.

Old Post 19-10-2006 v 08:07 AM
-badboy- je offline   Profil uživatele -badboy-   Find more posts by -badboy-   Foto galerie člena -badboy-   Click here to Send -badboy- a Private Message   Add -badboy- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Palec nahoru 2 MERC Příspěvek č. 24

Zdarec, dík za dodání odvahy a K+

Je mi líto, že se ti stal taky provar, ale s tím nic nenaděláme....
Já jsem si myslel že o tom vím všechno, nic mě nezaskočí a že jsem perfektně připravenej a vybavenej a dopadl jsem jak jsem dopadl....

Nicméně svítím dál, nevzdávám to... minimálně jedna holka musí vykvíst!
Nerad bych to sopnul a napodruhý perfektně rozjek růst a pak zase skapal na květu, takhle snad aspoň budu mít nějaký postřehy ke květové fázi.....

Jinak GL v příští runděa hodně holek
Majsa
KAKADUUUU

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Old Post 25-10-2006 v 17:44 PM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Dotaz TAK CO LIDI Příspěvek č. 25

Přátelé potřuju pomoct, čím teda myslíte, že je způsoben můj neúspěch??

Každá připomínka, názor, cokoliv, co by mohlo pomoct vyřešit problém(y) odpíchnout se od země a pořádně to rozjet bude vítána ... díky moc
Piště prosím všichni co se podíváte napište co by to mohlo bejt, co mám zkusit

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Old Post 25-10-2006 v 18:32 PM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 26

Kakadu - To udelala moc nizka vlhkost a vlastne jsi to usmazil.Ty rizky jsou uz prakticky mrtvy a uz nepocitej s tim,ze z nich budes mit extra vynos.Budes rad,kdyz jich to par rozdejcha.Roseni za svetla nevadi,tim se to urcite nestalo.Pokavad bys tam mel vlhkost okolo 40 tak to jeste staci rosit kazdou chvilku rucne,ale jak mas 30 a min,je to uz na zvlhcovacku.Vzdycky kdyz sazis rizky a nehodlas zvlhcovat tak hodne zalezi na vyvinutosti jejich korenoveho systemu.Pokavad nemaj jeste dostatecnej korenovej system,tak je vysusis s usmazis.Kdyz maj hodne korenu,muzes si samozrejme dovolit hned od zacatku daleko vic nez by jsi si mohl dovolit s par korinkama.

No,ja bych doporucil uz pro ted,pripadne pro priste.Zakrej ty kytky petkama (existujou i 5l petky).Ani do nich nemusis delat vetraci dirky pokavad jses linej.Dalsi vec pokavad mas v roomu nizkou vlhkost urcite vypinat pres noc veskerej odtah a ofuk kytek.Kdyz to prikrejes tema petkama,do tydne bys mel videt,ze nejaky rostlinky zacnou prosperovat,ale tyhle rizky uz jsou proste moc KO.Tak to zkus a uvidis.Smutnice tohle urcite nezpusobujou.Takze prvni co udelej je zakryti petkama,pak tyden pockat.Pak hnojit na rust,prevazne dusikem,ale to snad delas,tak by to melo bejt OK.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Naposledy upravil Jahudka! 26-10-2006 v 11:00 AM

Old Post 26-10-2006 v 09:36 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 27

Každopádně doporučuji zvlhčovač vzduchu,stojí kolem tisícovky a je to nepostradatelná věc...........

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Old Post 26-10-2006 v 10:00 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-badboy-
Stálý Člen

Karma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 28

nechci se opakovat ale ......

....normálně si je spálil !!!! ....600W moc TEPLO moc SUCHO !!!!!! kup zvlhčovač nějákým kropením sis akorát pomohl tam kde seš....

jinak podle mě za tohle memůžou žádný potvůrky...příště to bude lepší.....

pe@ce


edit: taky koukám že máš nějákou vyschlou půdu zalejvals vůbec?? musíš zalejvat víc.......moc tepla a moc sucho vysušuje i půdu víš.

Old Post 26-10-2006 v 14:34 PM
-badboy- je offline   Profil uživatele -badboy-   Find more posts by -badboy-   Foto galerie člena -badboy-   Click here to Send -badboy- a Private Message   Add -badboy- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 29

citace:
Původní příspěvek od -badboy-
kup zvlhčovač nějákým kropením sis akorát pomohl tam kde seš....




ale ho.no,!!!! myslis jako ze kapky pusobily jako lupa,jo???to by mel vypaleny diry v listech bo podobnej faktor,toto je proste upeceny komplet.

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 26-10-2006 v 16:13 PM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
-badboy-
Stálý Člen

Karma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% PěstitelskáKarma uživatele -badboy- - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 30

Moje.....podle mě si jen LAMA co tady kalí vodu tak si běž strašit někam jinam!!!!!

všichni ostatní doufám pochopili jak sem to myslel.....

Naposledy upravil -badboy- 27-10-2006 v 07:59 AM

Old Post 27-10-2006 v 07:48 AM
-badboy- je offline   Profil uživatele -badboy-   Find more posts by -badboy-   Foto galerie člena -badboy-   Click here to Send -badboy- a Private Message   Add -badboy- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kakadu
Nový Člen

Karma uživatele Kakadu - 80% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 21 

Obecné Naděje umírá poslední! Příspěvek č. 31

Zdravím zahrádkáře

Takže především děkuju Jahudkoj za návod, jak s tím něco udělat, popřípadě čemu se příště vyvarovat

Takže DÍKY JAHŮDKO!

Jinak díky -badboyi- už vím čím jsem to způsobil a nehádejte se mi tu s MOJE jak malý, stačí že se hádáte v jeho příspěvku (nic ve zlým)
jop a zalejvám pravidelně.... zalitý je to dost, mám moc velký koflíky a pomalu prosychají, měl jsem zvolit menší...

Dál chci vysvětlit, proč tam nemám zvlhčovačku...
Kdo pozorně četl celej přípěh ubožáka, tak se určitě dočetl, že jsem tu zvlhčovačku měl.... objednal jsem jí.... čekal než dojde a proto dostali ze začátku palbu bez vlhkosti (která jim samo neprospěla) když se po dvou dnech po tom co došla posr.... tak jsem jí poslal na reklamaci a od té doby mi jí jen jednou poslali nazpátek (prý opravenou) a nešla, tak jsem na ecl telefonoval a už jsem požadoval nový přístroj a taky bych ho měl v pondělí dostat... takže od pondělí budou mít holky snad vlhko "optimální" ... prostě se to posralo ... měla být už dávno před měsícem ale týden a půl než jí vyreklamovali, (přišla opravená ale nezvlhčovala) než jsem jí poslal zpět taky trvalo, protože v pátek jsem to nestihl a musel jsem čekat do pondělí a teď zase to trvalo u nich tak jsem tam volal a po týdnu a půl bych jí měl dostat..... plus víkend a je to skoro MESIC! což je skoro celá růstová fáze..

Neva příjde a pojeden dál...

Ještě se chci zeptat jestli až dojde jí tam mám holkám oprat na plnej výkon a nebo nastupovat postupně????

Ještě otázka na JAHUDKU
Prosím chlape proč na noc vypínat rozháněč vzduchu (otočnej) to jsem zatím nedělal... jinak už na noc vypínám aj odtah a aktivní přítah jsem odtrhnul kompletně....

Jinak díky chlapi, nevzdávám to, zkusím z toho aspoň něco dostat ....... tak ať se to povede... až budou fota, tak je sem dám ..

"POPRVÉ" 600W a 10x Jack Flash

Old Post 27-10-2006 v 20:22 PM
Kakadu je offline   Profil uživatele Kakadu   Find more posts by Kakadu   Foto galerie člena Kakadu   Click here to Send Kakadu a Private Message   Add Kakadu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 32

Kakadu - Vypnout ten cirkulacni ventilator proto aby jsi je zbytecne nesusil i za tmy.Pokavad je das pod ty petky,klidne ti ten vnitrni ofukovej ventilator jet muze,ale bude to vlastne k nicemu.Az budou kyticky vetsi a v plnym kvetu klidne bych ten ofukovej ventilator na kytky nechal zaplej nonstop kvuli plisnim,ale ted ho klidne pres noc muzes mit vypnutej.

Nekde jsem tu cet,ze tvuj problem by mohla bejt i plisen,ale to si nemyslim,protoze v tak maly vlhkosti vzduchu by se asi zadny plisni moc dobre nedarilo.Sel bych do tech petek pokavad nemas zvlhcovacku.Pripadne pokavad myslis,ze by to mohla byt i plisen,pak to postrikej preventivne previcurem.Ten je uplne OK a nema zadnou ochrannou lhutu,kytickam previcurem neublizis..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 29-10-2006 v 11:07 AM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:26 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5071500 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív