Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Pátý Pokus v New Pěstírně
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie Pátý Pokus v New Pěstírně Příspěvek č. 1




Zdravím,jak sem slíbil tak také plnim :-).Je tady začátek prosince a já to konečně po několika měsíční pauze opět rozjíždím.,vše zůstává při starém,pouze sem malinko upravil přívod hnojiva,který sem nainstaloval pod stůl.Budu moct krásně vyndavat truhlíky ven,když je budu chtít pořádně prostříhat.Což s velikou oblibou dělám .Dnes sem řízečky přivezl a sou trochu ještě povadlé z důsledku šoku který právě prožívají ale to se během pár dní zlepší.Posádka je tentokráte opravdu různorodá a pro mě velice zajímavá,nebot sou mezi nima vzorky které sem ani ještě nehulil .Obzvláště se těšim na pana Jacka Herrera .Zatím záměrně nepřidávám popis jednotlivých modelů,nebot ještě nejsou posazeny na místě a jejich poloha se bude měnit.Příští foto bude už s posazením na rohože a s popsáním jednotlivých druhů.Děkuji za pochopení..........tot asi na začátek vše


2* Sage
2* Jack Herrer
1* White Rusia
1* Black Widow
1* Balladona
1* Northen Light
1* Kill Bill

P.S.........Bližší informace na dotaz .............

HydrologickÉ PĚstovÁnÍ Na Rockwoolu
H.R.GIGER OUTDOOR SKLIZEN
1. 2. 3. 4.
PRVNÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, DRUHÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, TŘETÍ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ, ČTVRTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ PÁTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,ŠESTÝ POKUS V NEW PĚSTÍRNĚ ,SEDMÝ INDOOR OSMÝ INDOOR DEVÁTÝ INDOOR
MANHUNTTOVA Indoor GALERIE 600W


Naposledy upravil MANHUNTT 13-12-2007 v 19:05 PM

Old Post 09-12-2007 v 19:43 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 2

.....tak ještě dneska ráno to vypadalo že přinejmenším Jack Herrer nepřežije ,oba řízky JH byli totálně zvadlé a už sem si myslel že je budu muset pohřbít ,ale nedalo mi to a ted sem se byl mrknout a všechny se ze včerejšího přesunu vzpamatovaly a na konec ještě budu mít problém,kterou kytku vybrat na porážku .Mám jich deset a opět potřebuji pouze devět ......nejspíše udělám anketu,kterej model vyřadit s osazenstva


teplota,vlhkost hrůůůza..........teprve dneska bude vše o.k,vše seštelováno tak jak má bejt

Old Post 10-12-2007 v 16:15 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Obecné Posazení na rohože.... Příspěvek č. 3





Zdar a sílu..... dnes je to 4. den po přivezení a už sem pokládal na rohože nebot všechny kořínky prorostly .Teprve před chvilkou sem definitivně pohřbil jeden řez a na konec to odnesla Herijuana ,protože jak vzhledově,tak i kořínkama byla horší než Kill Bill ,kterého sem na konec nechal .

Přikládám foto detailů obou řízků a kořínků pro názornou ukázku..

Old Post 13-12-2007 v 19:17 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Obecné Rozložení kytek na rohožích..... Příspěvek č. 4



1. JH-Jack Herrer
2. WR-White Rusia
3. BA-Balladona
4. NL-Northen Light
5. S - Sage
6. KB-Kill Bill
7. JH-Jack Herrer
8. S - Sage
9. BW-Black Widow

Old Post 13-12-2007 v 19:27 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ono
Stálý Člen

Karma uživatele Ono - 87% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 1078  

Příspěvek č. 5

Ahoj Manhuntt. Tvoje rozhodnutie sa mi páči. Keď sa o tom KB toľko debatovalo, som naň ešte viac zvedavý.

EDIT:
Našiel som k Kill Billovi:

Breeder's Description - 'Kill Bill':

(Killer Queen x William's Wonder)
A Reservoir Seed Limited Release
Airborne's G13,Cinderella 99,and William's Wonder all meet up for a legendary new hybrid,
just right for smoking before putting on the black suit,white shirt,and skinny black tie before the big bank caper.
Pods explode!
Pollen flies!
Glands grow FAT!
Huge yields,stinkey as hell!
Flowertime of 50-60 days.

4Manhuntt:
Ak by sa ti z estetického alebo hodnotového hľadiska nepozdávali moje rozsiahlejšie príspevky, kľudne upozorni.

Marihuana je dar.

Naposledy upravil Ono 13-12-2007 v 22:43 PM

Old Post 13-12-2007 v 20:12 PM
Ono je offline   Profil uživatele Ono   Find more posts by Ono   Foto galerie člena Ono   Click here to Send Ono a Private Message   Add Ono to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie 9.DEN RŮSTU........ Příspěvek č. 6





ZDRAVÍM


Tak sem nafotil pár foteček,všechny kytky jsou v perfektní kondici až na jednu Baladona se chytnula teprve až ted a docela hodně zaostává za ostatníma viz foto.Nakonec se schopila,ale ve finále bude podstatně v menším podání než ostatní kytky.Opět nevím čím to je ,než sem jí položil na rohože tak měla kořínky docela dost prorostlé,ale jestli je nějak náchylnější než ostatní druhy...to nevím.jěště sem jí neměl.Sem strašně moc rád,že to přežily oba dva jackové,kteří vypadaly že to nepřežijou.....nikdy sem je ani nehulil a ani neviděl tak že se na něho moc moc těším......

Old Post 22-12-2007 v 18:00 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru Konec digitálního časovače... Příspěvek č. 7


Tak sem se konečně dokopal a objednal sem si nějaké potřebné nové věci .V první řadě sem pořídil tuto nezbytnou věc,díky ní se mi už nikdy nestane že mi při výpadku proudu odejde výbojka .Mám ještě starý předřadník který tuto ochranu nemá . a díky tomu mi v létě jedna odešla.A druhou velmi potřebnou a důležitou věcičkou je tento rozvaděč pro lampu,kterým sem nahradil starý digitální časovač,který mi u lampy také odcházel ,asi nesnesl tak veliké zatížení a po určitém čase přestal sepínat...........

Old Post 28-12-2007 v 13:11 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hary
Stálý Člen

Karma uživatele hary - 97% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 960 

Příspěvek č. 8

belladono není nějak zvláš náročná tohle nikdo neovlivní občas se to stane jinak si jí určitě už měl

Old Post 28-12-2007 v 18:49 PM
hary je offline   Profil uživatele hary   Find more posts by hary   Foto galerie člena hary   Click here to Send hary a Private Message   Add hary to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Nápad Neměl sem jí ještě..... Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od hary
belladono není nějak zvláš náročná tohle nikdo neovlivní občas se to stane jinak si jí určitě už měl



................ještě sem jí neměl,jestli si to nepleteš s kolegou,ale už se schopila.....jestli mi to vyjde tak dnes večer aktualizace fotos...

Old Post 29-12-2007 v 10:56 AM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie 16.DEN RŮSTU Příspěvek č. 10




Tak přihazuji dnešní foto,16dní/18/6 Ec -1.50 Ph -5.80


Detail je probraná Baladona

Old Post 29-12-2007 v 17:39 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie Proplach rohoží před přepnutím na květ. Příspěvek č. 11

dnes sem udělal první proplach rohoží čistou vodou a Enzymem s Ph 5.80 a do zítra nechávám kytky o hladu.Zítra konečně přepínám na 12/12 a přihodim nové foto.......

Old Post 01-01-2008 v 21:31 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie Přepnutí na květ..... Příspěvek č. 12







Zdravím ....,tak dneska sem přepnul na 12/12 po 20 dnech růstu.Chtěl sem je nechat měsíc,ale asi by mi přerostly a měl bych pakec .....Ec 1.65 Ph 5.78.Teplota a vlhkost optimální.......

Naposledy upravil MANHUNTT 02-01-2008 v 18:26 PM

Old Post 02-01-2008 v 18:20 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Re: Konec digitálního časovače... Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od MANHUNTT
Tak sem se konečně dokopal a objednal sem si nějaké potřebné nové věci .V první řadě sem pořídil tuto nezbytnou věc,díky ní se mi už nikdy nestane že mi při výpadku proudu odejde výbojka .Mám ještě starý předřadník který tuto ochranu nemá . a díky tomu mi v létě jedna odešla....

Dotaz: spíná tohle hlídací relé tedy tak, že kdyby bylo připojené až za časovačem, start lampy by byl každý den o 10 minut opožděn?
V tom případě by si kutilové, kteří nechtějí krmit kasy growshopů mohli pořídit něco takového http://www.elkoep.com/CZ/vyrobky/smr-b.htm tenhle typ snese 8A induktivní zátěže (16A odporové), takže by ani nemusel být doplněn výkonovým relé. Cena 450 vočí bez DPH, ale určitě něco takového existuje i u jiných výrobců

Kuřákova plíce

  1. Profi-racer trolejbusového autokrosu
  2. Soutěž o největšího populistu vrcholí, známe jednoho z favoritů

You take the blue pill, the story ends, you wake up in your bed and believe whatever you want to believe. You take the red pill, you stay in Wonderland, and I show you how deep the rabbit hole goes.

Old Post 07-01-2008 v 12:55 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Příspěvek č. 14

for Hanyz,abych pravdu řekl,tak nevím:-(,nejdříve sem ho zapojil až za časovač,ale když sem druhej den čekal až se zapne tak nic.Ale nenechal sem to dalších deset minut bez zapnutí tak nevím.Zapnul sem to manuálně a na druhej den sem to přepnul před časovač...........

Old Post 08-01-2008 v 17:57 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Hydroponie 6 Dní 12/12 Příspěvek č. 15





nějaké update fotos....
záběr na hodnoty v pěstírně......

Old Post 08-01-2008 v 17:59 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MANHUNTT
šestikoulař


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1120  

Palec nahoru Makro kořínků...... Příspěvek č. 16


Tak snad po prvé mám tak krásně chlupaté a bílé kořínky ještě v této době ,řekl bych že už je to skoro pravidlem, že při přepnutí na květ mi po každé z hnědli a chlupatost zmizela.Myslel sem že je to bud Ec,nebo Ph,ale ted mě napadlo jestli to nebylo tím,že sem napájel pouze jednou kapilárou na kostku....a ted jak sem dal na každou kostku dvě kapiláry tak je všechno lepší.počínaje proplachem rohoží,které trvá skoro o jednu hodinu méně,tak po bělost kořenů...udělal sem pro ukázku jednu fotku....


jinak všem díky....

Old Post 08-01-2008 v 18:10 PM
MANHUNTT je offline   Profil uživatele MANHUNTT   Find more posts by MANHUNTT   Foto galerie člena MANHUNTT   Click here to Send MANHUNTT a Private Message   Add MANHUNTT to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:05 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
31-08-2009 - Šestý Pokus v New Pěstírně - 155 odpovědí
24-11-2007 - 1.pokus v jine skrini - 86 odpovědí
14-12-2007 - Čtvrtý Pokus v New Pěstírně - 170 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8550260 seconds with 42 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív