Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » kdy, kde, co, v kolika, jste poprve hulili?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7 8 »
V kolika si hulil/a po prvý?
míň jak 15
15-18
18-25
25+
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Z-E-N-I-T
Stálý Člen

Karma uživatele Z-E-N-I-T - 40% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 133  

Příspěvek č. 81

No já si dycky říkal, že ganja je svinstvo a že "drogy" (hehehe) bych nikdy nebral ne... Pak sem nastoupil na střední a kamoš, ktereho sem tam poznal jakože hulil... A ten typek měl od 1-9 třídy samé jedničky ne... Řikam když huli on a je v poho tak proč ne... Tak to si pamatuju v prváku volná hodina, kamoš vytahuje sagl... nabili sme, vypálili se jak papriky a ja šel psát čtvrletku z matiky... To byl nátěr... Ona mi to dala, ja na to čuměl... Podívam se na první příklad... Výbuch smíchu... Další výbuchy následovaly jak sem se prokousával písemkou... Po cca 3 minutách sem práci odevzdal s podpisem a nejlepší bylo, že sem s tim byl spokojeny xD Ale jakože zjišťuju, že huleni myslim stav se taky odvíjí dost od psychiky, proto si myslím, že se lidi napoprvý nezhulí, protože se třeba bojí atd atd... Já si třeba odpoledne řeknu jakože: "A dneska se zhulím..." a tak se na to těším, že když si pak dám dva bouchy skerka tak sou zpátky ony staré skvělé stavy... Kdežto třeba lidi jako moje kamošky si daly jako prda a po minutě řikaj "nam to nic neděla, nam to nic neděla" no bylo na nich vidět, že sou z toho vyklepane a snaži se to co by MOHLO přijít ztlumit. Pak sem se jich ptal jestli nechcou znova, tak pry ne, že jim to nic nedělá. Sem jim říkal, že si musí zpuknout víckrát, že to přijde... a pry ne ne, my už nechcem.. Hold slečny neví o co přicházejí hehe I'm bad XD

Tloustnete po hulení? *** METAN City Headquaters *** BORAT fan thread
---------------------------------------------------------------------------------------------------------------------------
Pot is a plant, it grows from the ground, if god did not smoke it, it wouldn't been around.

Old Post 21-05-2006 v 13:08 PM
Z-E-N-I-T je offline   Profil uživatele Z-E-N-I-T   Find more posts by Z-E-N-I-T   Foto galerie člena Z-E-N-I-T   Click here to Send Z-E-N-I-T a Private Message   Add Z-E-N-I-T to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jebat
Stálý Člen

Karma uživatele Jebat - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 82

/

Naposledy upravil Jebat 25-09-2011 v 10:16 AM

Old Post 23-05-2006 v 06:45 AM
Jebat je offline   Profil uživatele Jebat   Find more posts by Jebat   Foto galerie člena Jebat   Click here to Send Jebat a Private Message   Add Jebat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Jebat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 83

cca v 17-19

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 25-05-2006 v 19:08 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 84

Tak já poprvé na střední v prváku,byl asi Listopad, a bylo mi 16. Kámoši ubalily špeka,a tak jsem si poprvé dal. Jsem nekuřák, spíše občasný kuřák, a tak jsem z toho dost kašlal, a moc to na mě dobrej dojem neudělalo.Pak jsem to zkusil asi po tejdnu, ale ty stavy byly takový slabý. tak jsem už pak nehulil PŮL ROKU! A pak to začlo , zasadil jsem si pár kytek (no 8 no ) a když byla úrodička tak jsem s mym kámošem začal hulit, a hulíme dodnes. A to jsou už sakra lepší stavy!
-_Peace_-

Old Post 25-05-2006 v 20:14 PM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 85

Poprvý v jedenácti letech u potoka na vesnici s kámošem

Old Post 19-06-2006 v 21:33 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 86


v 11?!
Uf, tak to jsem byl šťastný dítě a vůbec nic mi nechybělo, to bych trávu do huby nevzal. Je mi smutno z toho, že lidi začínají takhle brzy, do nevyvynutýho mozku si cpát ganju nevěstí nic dobrýho. Bohužel to není chyba dítěte, ale výchovy. Někdy v 17 je pochopytelné, že se to k tobě dostane. Ovšem v 11? To mě tedy zaráží a tenkrát tě vidět tak dostaneš pár facek, tráva dětem do rukou nepatří a dělá to hnisavou reklamu pohledu veřejnosti na tuto problematiku.

Naposledy upravil 19-06-2006 v 22:17 PM

Old Post 19-06-2006 v 21:51 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cilum
Stálý Člen

Karma uživatele cilum - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 82  

Příspěvek č. 87

v devítce na výletě (tehdy 15let) s kámošem co hulil už dva roky a hulení bylo od týpků z učňáku co byli taky na výletě ale samozřejmě mě to nic nedalo ale naštěstí sem byl nadále dost zvědavý abych to zkoušel do té doby než mě to neco (hodně) dalo

EDIT: taky si myslím že pod 15 by to neměl nikdo zkoušet natožtak pravidelně hulit !!!! mám kámosha ve stejných letech (19) a hulí od 13 a říkal že dyby se mohl vrátit tak pod 15let nejde to vám totiž prcá z puberty a hulení to jenom umocňuje prej mu to dalo dost na prdel.........

Naposledy upravil cilum 19-06-2006 v 22:49 PM

Old Post 19-06-2006 v 22:18 PM
cilum je offline   Profil uživatele cilum   Find more posts by cilum   Foto galerie člena cilum   Click here to Send cilum a Private Message   Add cilum to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aidam
Stálý Člen

Karma uživatele Aidam - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 21 

Příspěvek č. 88

Já teda taky patřim k těm co začali už před patnácti (konkrétně teda ve dvanácti) a prvního jointa sem si dal v jednom skateparku,když sem ještě prkýnkařil.Byl tam se mnou tenkrát jeden stejně starej,ale trochu víc zkaženej kámoš a ten za mnou po chvíli přišel,že si zrovna zahulil s ňákejma klukama co tam jezdili a že prej za chvíli pudou na dalšího ať s nim na ně počkam.No a tak sem počkal....Ale asi patřim k těm,s kterejma to poprvý nic nedělá a pak sem se k tomu dlouho nedostal (to už sem teda i pěstoval,ale když to máma našla,tak sem měl hroznej průser a kytky skončily v koši)..Doopravdy sem se pak zhulil někdy ve čtrnácti a to mi dalo takovej kouř,že sem toho víceméně nechal až tak do šestnácti.Od tý doby se to se mnou táhne.......
Rozhodně souhlasim s tim,že dřív jak v patnácti by lidi začínat neměli,čim pozdějc tim líp.No ode mně to teda sedí

Old Post 23-06-2006 v 19:36 PM
Aidam je offline   Profil uživatele Aidam   Find more posts by Aidam   Foto galerie člena Aidam   Click here to Send Aidam a Private Message   Add Aidam to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jamal23
Nový Člen

Karma uživatele jamal23 - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 89

hello...takze moja prvá skusenost s ganjou bola v 13 rokoch ked kamos doniesol nejaky model devinskej...isli sme na báh a tam sme si dali nejaké prdy s fajky...este sme haluzili ze kto to udrzi dlhsie v sebe drzat a tak...nezabudnem na suchoty ked som sa uplne namotal na to ze to budem mat navzdy a ze ci to aj ostatný majúú a tak...chcel by som tie stavy zazit este raz...end

Old Post 24-06-2006 v 06:09 AM
jamal23 je offline   Profil uživatele jamal23   Find more posts by jamal23   Foto galerie člena jamal23   Click here to Send jamal23 a Private Message   Add jamal23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 90

U mě to bylo poprvé asi tak okolo 6. třídy. Vždycky jsme chodili zahrát do zdejší haly FlorBall a pak někdo něco dones. Ale nezhulil se nikdo, bylo to nějaké totální obyčko.
Pak o rok později kámoš koupil údajně WW a tak jsem dal. Jeba přes palici jak nic, seděl jsem na lavičce a furt z ní vstával a běhal jak šílený tam a zpátky. Zdálo se mi, že po mě totiž někdo hází papuče - takové ty botky nadoma, jak jsem se uklidnil, zjistil jsem, že to byli pouze ptáci, kteří kolem létali.
A pak to bylo zase divné, začal jsem hulit, tka 1x týdně, ale nic to se mnou nedělalo, ale až tak po roce, bum prásk, začalo mě to všechno zkuřovat a zkuřuju se až doteď .
Začal jsem se o to zajímat, pak jsem přišel zde na Grower, něco pročetl, a od té doby je pěstování té překrásné rostlinky asi můj nejlepší koníček.
Toť vše !
Zatím Zdar

Old Post 24-06-2006 v 08:41 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 91

a teď už to jde samo, co?

já jsem se prvně pořádně nahulil, je tomu cca 5 let, koupil jsem si pytlík nějakého skunku za 300,- , šel jsem s ním, vybaven papírky na místní koupaliště, ale nikdo nechtěl hulit, protože se všichni báli. nakonec jsem jednoho kámoše ukecal, smotal z tuším jednoho ''géčka'' pořádnýho macka, skoro žádný tabák a jali jsme se ten výtvor hulit.
chvíli (2 minuty) se nic nedělo, najednou KŘÁP a bylo to. smáli jsme se asi tri hodiny jak blázni, smáli se jablkům, i tomu, jak divně jednomu týpkovi rostou uši z hlavy. po příchodu domů jsem dostal makový koláč, ale ukousnul jsem si z něj jen jednou, tolik jsem měl natažené ''kousací'' svaly. rád si na to vzpomínám, bylo to nejlepší zhulení mého života.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 25-06-2006 v 14:22 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 92

nojo když hulíte od základky
já v 18nácti

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 25-06-2006 v 14:26 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 93

citace:
Původní příspěvek od Co?
nojo když hulíte od základky
já v 18nácti


!

Po pár letech zpět.

Old Post 25-06-2006 v 14:33 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 94

Lahvan: jo jo...ze začátku je to vždycky nejlepší..

Já jsem poprvé hulil v prváku na gymplu...pak celej gympl plus minus jednou tejdne a ted co jsem na vejsce, tak to je od rana do vecera...aby se nekam ta veda dostala... :-)

Old Post 25-06-2006 v 14:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tarwick
Nový Člen

Karma uživatele Tarwick - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 95

No ja poprvé hulil tak ve dvanácti s kámošem když sme byli na rybach,oba sme si pak hrali na strašně zhuleny a přitom nam nic nebylo.Poprve sem se zkouřil až tak o měsic pozděj.

Old Post 28-06-2006 v 22:02 PM
Tarwick je offline   Profil uživatele Tarwick   Find more posts by Tarwick   Foto galerie člena Tarwick   Click here to Send Tarwick a Private Message   Add Tarwick to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rosenheim
Nový Člen

Karma uživatele rosenheim - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 96

Poprvý to bylo v 16ti před prvníma tanečníma :-) Byl sem celkem dobře, nějakej solidní venek, asi... Taneční byly krutý :-D

Old Post 07-09-2006 v 14:51 PM
rosenheim je offline   Profil uživatele rosenheim   Find more posts by rosenheim   Foto galerie člena rosenheim   Click here to Send rosenheim a Private Message   Add rosenheim to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7 8 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5859440 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív