Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » kdy, kde, co, v kolika, jste poprve hulili?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
V kolika si hulil/a po prvý?
míň jak 15
15-18
18-25
25+
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
weedpolis
Stálý Člen

Karma uživatele weedpolis - 35% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 59 

Pohodička Příspěvek č. 1

Když sem se před asi dvouma měsícama vracel domů z disky, potkal sem mý dva kámoše, kteří seděli na zastávce a hulili.
Prej, abych si zahulil s nima.
Nemuseli říkat dvakrát, a tak sem přisedl, nabyli faju a už se jelo.
Když sem šel domů, tak sem ani tak moc zhulenej nebyl...málokdo je poprvé zhulenej.

-kdo nehulí, ať první hodí kamenem-

Old Post 06-01-2002 v 11:20 AM
weedpolis je offline   Profil uživatele weedpolis   Find more posts by weedpolis   Foto galerie člena weedpolis   Click here to Send weedpolis a Private Message   Add weedpolis to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Haman
Stálý Člen

Karma uživatele Haman - 60% PěstitelskáKarma uživatele Haman - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 288 

Příspěvek č. 2

Poprvý jsem hulil na školním výletě v Železný rudě s úplně neznámejma týpkama. Taky jsem nebyl zhulenej, ale možná to bylo tim, že jsem si jen párkrát potáh jak z cigára.

Haman - Flying smokers

Old Post 06-01-2002 v 14:28 PM
Haman je offline   Profil uživatele Haman   Find more posts by Haman   Foto galerie člena Haman   Click here to Send Haman a Private Message   Add Haman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 3

No vidite, to ja si vubec nepamatuju. Ono je to asi tim, ze vetsina lidi kolem me hulila drive nez ja a opravdu nevim kdy jsem si s nima natahl poprve.

Zato prvni trip si budu pamatovat do konce zivota.
To je pro cloveka neznaly takovychto stavu mnohem vetsi rana do palice.


Old Post 06-01-2002 v 14:46 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hejbatu
Nový Člen

Karma uživatele hejbatu - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 7 

Příspěvek č. 4

Zdar, poprvi sem zahulil s kamosem z vodnice. Prvni prd ...prd, druhy prd....to mic nedela..po chvili Matrix!

Muj prvni tripik kyl asi az po trech letech..tak pred dvouma rokama. Daval sem si Tymothy Learyho, Aldouse a dalsi iniciacni literaturu. Byl to nocni trip v prirode, byl to kecup a byl nádherne extatickej!
Za jedinou noc jsem prozil a zjistil to, co za 5 let zivota.








______________________
....K.O.V.O.V.Y.....

Old Post 06-01-2002 v 18:33 PM
hejbatu je offline   Profil uživatele hejbatu   Find more posts by hejbatu   Foto galerie člena hejbatu   Click here to Send hejbatu a Private Message   Add hejbatu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ataner
Stálý Člen

Karma uživatele ataner - 12% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 40 

Příspěvek č. 5

Poprvé jsem hulil v Itálii s jednim Maročanem, von byl úplně na kashi, ale já nic. Až pak v ČR mě hooodně rozsekal Moravskej skunk...

Old Post 06-01-2002 v 19:12 PM
ataner je offline   Profil uživatele ataner   Find more posts by ataner   Foto galerie člena ataner   Click here to Send ataner a Private Message   Add ataner to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 6

to hejbatu : Presne neco takoveho jsem chtel napsat.
k+

Na svuj prvni trip jsem se neprimo pripravoval asi 2 mesice. Procetl sem ted uz neexistujici domenu lsc.cz od zacatku az do konce a stejne sem vedel prd co od toho cekat. Bylo to neco neuveritelneho, muj sockofilni zivot predtim sem musel nutne zmenit. Tejden nato jsem dal MDMA v prasku, 14dni nato E a asi 2-3 mesice sem jel jaxvine. Hned se mi na tydle planete zacalo poradne libit. K tomu sem sice hulil, ale jaxi povrchne.

Pak mi kupodivu doslo, ze stavy na E jsou trosku(hodne)falesny a pomalu se vracel do zabehnutejch koleji. Zacal sem hulit, ne moc, proste tak obden brcko a byl sem spokojenej. Zacal sem o travu zajimat, neco i pestit, moc se mi zalibila komunita lidi na netu, zakladajici si na huleni.

Pak maturitka, tedka vejska, konecne sem nasel co me bavi a taxe tomu venuju.

no vidite kamsem se dostal ....

Prvni trip muze odstartovat zajimavou ( pro me ) zivotni cestu a ganja te v ni muze pravidelne provazet. Aspon tak to je u me ...



Old Post 06-01-2002 v 20:07 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ganžaman
Nový Člen

Karma uživatele Ganžaman - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 4 

S jebakem jak svina Příspěvek č. 7

No to byl děs málem sem z toho chcípl jaká to byla sračka (aji ta ganja aji ten borec) to bylo jak vyluhovanej čaj a ještě poblitej tak zdáááááááárrrr A ať dešvorc zůstává s vááámíííí ááááááá.

Jednou pro vždy: !ZHULME SE!

Old Post 07-01-2002 v 18:49 PM
Ganžaman je offline   Profil uživatele Ganžaman   Find more posts by Ganžaman   Foto galerie člena Ganžaman   Click here to Send Ganžaman a Private Message   Add Ganžaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

poprvy sem byl na jednej chate a tam vsichni hulili tak sem si dal taky, nakonec to dopadlo tak ze stala skupinka asi sedmi lidi mezi nima kolovali tri jointy a jeste konvice s mlikem. No byl to mazec silenej a jeste jak sem nevedel co od toho mam cekat tak sem se docela chvili bal ze umru, ale pak z toho nejak seslo, jinak sem mel zasek asi 5 hodin, a jel sem jeste druhej den, takze musim konstatovat ze na me to poprvy fungovalo az moc, jo doba sklizne

Old Post 07-01-2002 v 19:26 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Zdraví Příspěvek č. 9

Yá ysem vopravdu prvně asi hulil na táboře vo hlídku, moc mě to nezmastilo, ale hlíhka byla vod dvou do štyr, a celou tu dobu ysem byl zasekley na hlídkovim vohni, pak ysem šel spát (asi na dvě hodiny) a ráno totálně vymazáno......no znáte ten pocit.....krásný slunečný ráno.......snídaňě.......čersvey vzduch.

PS: teď ysem na tom fuck blbě co yenom huli a nekouřim, tak ysem se prvně zhulil po krátký startce (nebo ysem dostal flešbeka). No seděl ysem kouřil ysem a pak ysem dokouřil vztal, zamotala se mi škeble a zase si sednul, pak už ysem chodil a točila se mi hlava. Nakonec mě bolela hlava a brněli ruce. Docela mazec.
Přitom to kouřim 7let a hulim3....a zhuí mě startka. Předtim ysem asi 10dní nekouřil yenom hulil.

Old Post 07-01-2002 v 21:34 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
juleni
Stálý Člen

Karma uživatele juleni - 15% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 49 

Obecné Tenkrat poprve Příspěvek č. 10

Pametam si skoro ako dnes, kedy som po prvy krat zahulil. Boli sme V Tatrach na vylete z Gympla. Bol som prave v druhom rocniku (asi). Dva krat rocne tam nas triedny ucitel, ako milovnik turistiky, organizoval pardnove skolske turisticke akcie. Bolo to vecer, po ture. Boli sme ubytovani na intrakoch vo Svite. Zahulil som jointa. Pametam si len, ako som sa vkuse valal po zemi a smial sa na kamoskinych snurkach na jej teniskach. Viem, ze to bolo brutalne a som rad, ze ma to tak vzalo hned na prvy krat... Poznam kopec ludi, ktori objavili slast ganjoveho opojenia az pri piatom vyhuleni. Dokonca si pametam, kedy som kuril 2. krat. Bolo to par rokov neskorsie (stale na Gympli). V lete pri jazere. Dali sme par praskov a potom sme sa boli s kamaratom vycurat do krikov a odtial sme hodnu dobu pozorovali okoloiducich ludi a straasne sme sa na nich ujebavali... Treti krat to bolo na vyske v tretiaku a kurili sme nejaky brutalny prach z Holadnska. Driapalo ma z toho v hrdle preukrutne, ale ten stav potom stal za to! Dalej to uz slo ako po masle... Teraz uz kurim castejsie ako casto, stale je to namakane, ale take brutalne stavy uz nedosahujem.
A prvy trip? 4.rocnik na vyske tusim. Celkom to uslo, ale nebola to az taka sila, ako som si predstavoval...
1st. XTC? Pred par mesiacmi. Neviem vsak, ake su z toho stavy, pretoze som to tesne pred pozitim prelozil panou LSD (pure crystal) a tu som citil v kazdej svojej mozgovej bunke. Uplne mi to rozhadzalo mozog na miniaturne ciastocky, rozoberal som podrobne v mysli svoje pohybove ustrojenstvo, stratil som sa vo vedlajsejsej miestnosti bytu a potom som presiel cez vsetky steny a nasiel sa sediet v kute izby po pas zaboreny v podlahe... To bolo to prave orechove... Modlil som sa, aby to uz konecne skoncilo, no to bol prave len zaciatok... Brutalne stavy som kompenzoval neustalym hulenim a tak som daval jeden prask za druhym a to po dobu niekolkych hodin (zrejme). V pozadi hral prijemne strasidelny song Doctor? od Orbitalu a na obrazovke monitora som sledoval uzasny WinAmpovsky plugin MilkDrop-skutocny napek! Vsetko bolo zrazu take realne, ze sa mi to prestavalo pomaly vidiet. Bol to skutocne COOL BAD TRIP. A ponaucenie? V takom stave sa netreba tomu vzpierat - treba na tom vyficat... Nabuduce k tejto zostave planujem este primiesat trosku cerstveho N2O. Uvidim, co to da ...

[Edited by juleni on 07-01-2002 at 11:48 PM]

* GanjA RuleZ *

Niektoré drogy nie sú zakázané preto, že by boli nebezpečné, ale sú nebezpečné preto, lebo sú zakázané.

Old Post 07-01-2002 v 22:41 PM
juleni je offline   Profil uživatele juleni   Find more posts by juleni   Foto galerie člena juleni   Click here to Send juleni a Private Message   Add juleni to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 11

2 Hejbatu: No KOVOVÝ přece.....

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 08-01-2002 v 16:44 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 12

U mě bylo rozdílný první zahulení a první zhulení. Poprvé jsem zahulil asi před pěti roky v létě na Brutuse, kámoš přiběhl, že prej nějakej kámoš má TU MARIHUANU. V tej době už jsem docela četl Doležala, Learyho... a tak jsem se bál jestli vůbec dokážu dojít domů a jestli nebudu úolně na sračky. Nakonec jsme asi čtyři vyhulili takovýho malího proschlýho špeka a čekali jsme. A nic.

První zhulení proběhlo až asi o tři měsíce pozdějc, když jsem na čas přemístil do států. Tam jsem se díky Doors seznámil s mými novými americkými spolužáky. Samo, že jsem přeháněl jakej těžkej hulič atd.. ) No a mí noví přátelé ke mně jednou přijeli s kýblem a ptali se jestli aprej ho můžu naplnit. Nějak jsem v tej době vůbec nechápal na co to je. Kýbl jsme jak kreténi vynesli na asi třicet metrů vysokou rozhlednu (stála nám 50 metrů u baráku, bylo to v lese, okolo jenom pár farem) a tam jsem byl zasvěcen. V tej době jsem ještě moc English nerozuměl, ale dvě hodiny nám slovní zásoba celkem stačila Lítali jsme po lese a hráli vybiku s metrovejma klackama a já byl finally

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 08-01-2002 v 21:00 PM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
rastajohn
Bushmaker

Karma uživatele rastajohn - 97% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 619 

Pohodička Příspěvek č. 13

Jojo.To uz je doba 1,2,3,4,5,6,7,8 a abych neprehanel 6 let.No to snad neni mozne.Bylo myslim nejak v 8 tride po sklizni.V jedne vesnicce kousek od mojeho baraku(asi 2,3km) a byli jsem tam jeste ze trema boreckama znal sem akorat jednoho poradne.Vubec sem nevedel jaky budu mit z toho stavek, a ti bastardi mi nakecali ze potom jsou tak 40°C horecky no abych se priznal tak sem jim veril tak na 50%.A tak sem hulil a hulil ........a furt nic tak sem hulil.... a najednou mi zacalo strasne mrdat ze sem se nemohl divat na jedno misto a kdyz se vsichni bavily pripadalo mi to naprosto nenormalni.Tak sem asi 10 minut chodil do kolecka v kruhu cca r=1m.--SILENE.Potom sme sli lesem do dalsi vesnice asi 5km potkali sme babicku ta nam rekla kama mame jit a bylo to v poho.Ale dal uz to moc nevim protoze sem se zaklimatizoval behem 30min na THC.NO A OD TE DOBY HULIM na zakladce sme se do skoli zhulovali denne hlavne v 9tce.U nas ve tride hulilo az ten posledni rok tak 8 lidi.......SILENE.Hlavne jeden kamos mel bratra(porad ma)kteremu coroval(ted uz mu dava)same WW,HERERY, (tedka sem mu musel psat zpravu jak se menovala ta nejbesnejsi ganja...chci si sehnat seminka),asi uz spi,,,bylo to neco jako crystal.BTW takze zacatky sem mel perne...........,,,,,,,,sakra to sem se zase nejak rozepsal...ALE PRVNIHO ANI POSLEDNIHO PAPIRA SI NEPAMATUJU....jo vlastne sakra ty 12tky pusobi........to sem ho daval sam pres den a cely den sem hucel do vsech jaktoze nevidi to na ceste Bylo to ve centru v parkujinak best of byl cersvy ketchup nebo sorceror.......hofman 2000 takovi moc normalni

[Edited by rastajohn on 08-01-2002 at 11:36 PM]

Old Post 08-01-2002 v 22:31 PM
rastajohn je offline   Profil uživatele rastajohn   Find more posts by rastajohn   Foto galerie člena rastajohn   Click here to Send rastajohn a Private Message   Add rastajohn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pan dan
Stálý Člen

Karma uživatele pan dan - 8% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 193 

Pohodička first time Příspěvek č. 14

zdravim...

Tak muj prvni joint byl na vojne. S jednim clovekem jsme si dami takovyho mikryho speka, melo to zajimavou chut a 5 minut intenzivniho smichu. Nic moc. Ten druhej za par dni po tom, ten stal za to.
a kdyz uz tu jsou ty tripiky...
22.-23. 5. 2000 Hofmann2000 noc, priroda, kamos, vize, probuzeni, prijeti a pocatek noveho, naprosto JINEHO zivota. Tehda se zrodil pan dan. Jedna noc vydala za 5 let zivota, jak tu napsal hejbatu.

Teprve až pokácíte poslední strom, zabijete posledni rybu a otrávíte poslední řeku přijdete na to, že se peníze nedají jíst.

Old Post 09-01-2002 v 10:56 AM
pan dan je offline   Profil uživatele pan dan   Find more posts by pan dan   Foto galerie člena pan dan   Click here to Send pan dan a Private Message   Add pan dan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
koles
teknokrat

Karma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% PěstitelskáKarma uživatele koles - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 1539 

Nápad Příspěvek č. 15

já jsem nejdřív hulil asi půl roku dost příleřitostně, ale nic mi to nedělalo...
...a pak, jeden den jsem byl s kámošema někde venku. nejdřív jsme dali prvního špeka, ale ten mě nezhulil a potom, asi za půl hudiny dalšíhu, docela raketku, a zase nic.. vlastně asi tak na dvě minuty...a pak: B U M! prostě bum a rána, svět jako by se otřásl v základech (doslova, já to viděl). byla zima, ale já se cítil jak v létě, proháněl jsem vítr skrz prsty, všechno trvalo děsně dlouho, asfaltka, po který jsme šli, jako by mi ujížděla pod nohama, pak jsem se děsně dlouho smál, prostě jsem nemoh přestat, hrál jsem si se slovama a pořád se u toho smál, doslova desetiminutový cechtací záseky... a ze všech jakoby zářila pohoda, úplně to z lidí okolo mě sálalo... jo, jo, rád na to vzpomínám

a jestli to někoho zajímá, napíšu ještě kousek o prvnim papírovi. ten jsem měl v létě 2oo1. možná by nebylo od věci se rozepsat o všech okolnostech, ale na to jsem moc línej. takže ve zkratce. na czechtek01 jsem dorazil v pátek v noci (kdo jel vlakem z Prahy do za Mladou Boleslav ví, o čem mluvim). v sobotu odpoledne jsem si koupil čtverec. neměl ani žádnej zvláštní potisk. tak ho tedy snim. čekám asi dvě hodiny (nikdy předtim jsem halucinogen neměl) a nic. byl jsem nasranej, že papír nefachá a dvě kila v tahu. zaběhnul jsem teda k jednomu holandskýmu systému a koupil papíra dalšího... a hned ho sněd samozřejmě. a tak zase čekám tak dvě hoďky (je možný, že když jsem měl LSD poprvý, tak to najíždí dýl?) a zas nic - to už bylo fakt moc (ALE! papírek už trochu fungoval, ale já to nepoznal!) zvednu se teda, už byl večer, že nebudu sedět na prdeli a jdu teda zapařit a ejhle! jdu, jdu dál, pořád rovně, ta cesta nekončí, ...pochopil jsem, že to už frčí! zabrzdim u oktekku, koukám na projekce (muzika mě moc nebrala) a je to jako bych byl částí filmů. pak jdu dál, přičemž stanu u nějakýho francouzskýho systému opodál. mají brutální projekce s kostrou a autem jak jezdí po městě, což mě dost slušně rozsekalo. ale to pořád nic neni. okolo půlnoci začíná peklo: halucinace jeko prase, všude vidim jenom stíny lidí, jak se ve tmě mihotaj kolem mě ve všech směrech, a kam se pohnu, jdou taky (docela nahovno, když se chce člověk třeba vychcat). tak teda hledám stan a auto a kámoše, což se mi děsně dlouho nedaří a pak někam (do ďolíku) spadnu, koukám... a je tu moje parta. mam děsnou radost. ležíme za autem, jako za barikádou se schováváme před systémem. všichni jsou úplně v hajzlu, skoro nemůžem mluvim, takže se dorozumíváme různejma zvukama a chechtáme se tomu. poslouchám hudbu a prožívám něco jako neuroorgasmus, totálně rozebráno, to už snad nejde popsat. pak se zvednu a kousek odejdu, čímž se opět ztrácím a to míst najdu zase až po rozednění v neděli ráno. prostě hrůza, byl jsem schopnej se ztratin na deseti metrech čtverečních. ráno jsem rád, že ještě žiju, jsem troska, ale to co jsem prožil za to stálo! ... takže dva pejpry a docela hustej trip.

tolik dost

Old Post 11-01-2002 v 22:44 PM
koles je offline   Profil uživatele koles   Find more posts by koles   Foto galerie člena koles   Click here to Send koles a Private Message   Add koles to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Virago
Nový Člen

Karma uživatele Virago - 11% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 1  

Příspěvek č. 16

hehe

Old Post 21-10-2004 v 11:30 AM
Virago je offline   Profil uživatele Virago   Find more posts by Virago   Foto galerie člena Virago   Click here to Send Virago a Private Message   Add Virago to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:01 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1780050 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív