Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jakému hulení dáváte přednost?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Co máte nejraději?
Nejradějí mám domácí hulení
Venkovní je lepší
Je mi jedno co vlastně hulim
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Pohodička Jakému hulení dáváte přednost? Příspěvek č. 1

Chtěl bych vědět jakej matroš máte raději,jestli domácí,nebo venkovní?Mě osobně po stránce chuti bere více to domácí,protože má intenzivnější aroma,ale po stránce účinků dávám přednost venkovnímu,i když to není na chut to pravý(tím nemyslím všechny venkovky).Po tomto roce jsem zjistil že mě více zhuluje venek,nevim čím to je,ale prostě to co jsem si kupoval než jsem sklidil,stojí za prd,stavy vydrží tak 10 minut,až půl hodiny,a pak nic,a ještě k tomu jsou stavy dost narkotický,naopak venkovní mě zhulí na 2 nebo i 3 hodiny,stavy jsou o dost lepší,je to lepší na komunikaci a hlavně je to smací,žádný blbý záseky,a to je ten důvod proč i nepojedu indoor v budoucí době


EDIT: Doufám že mi nebudete dávat negativní karmy za toto téma,nebo za můj názor.Díky

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Naposledy upravil Vladbur 28-10-2006 v 18:39 PM

Old Post 28-10-2006 v 18:27 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigStickyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 2

můj názor je že dobrá venkovka je to nejlepší co je mam rád pohodový zkouření

Bsb:zahrada.2008:ws&swt#3
White Satin Balkón 2007

Old Post 28-10-2006 v 19:06 PM
BigStickyBud je offline   Profil uživatele BigStickyBud   Find more posts by BigStickyBud   Foto galerie člena BigStickyBud   Click here to Send BigStickyBud a Private Message   Add BigStickyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vitojeto
Nový Člen

Karma uživatele vitojeto - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 3

Co jsem sklidil,tak hulim jenom ty svoje venkovky. Ale už mě přestávají zkuřovat,tak si dám radějí něco domácího

Old Post 28-10-2006 v 20:27 PM
vitojeto je offline   Profil uživatele vitojeto   Find more posts by vitojeto   Foto galerie člena vitojeto   Click here to Send vitojeto a Private Message   Add vitojeto to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Young.Buck
Stálý Člen

Karma uživatele Young.Buck - 61% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 4

ja nejraději nějaky pohodovy venek....

Old Post 28-10-2006 v 21:24 PM
Young.Buck je offline   Profil uživatele Young.Buck   Find more posts by Young.Buck   Foto galerie člena Young.Buck   Click here to Send Young.Buck a Private Message   Add Young.Buck to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ship
Nový Člen

Karma uživatele Ship - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 5

jak kdy pres den je lepsi out, na kalby rozhodne in.

Old Post 28-10-2006 v 23:10 PM
Ship je offline   Profil uživatele Ship   Find more posts by Ship   Foto galerie člena Ship   Click here to Send Ship a Private Message   Add Ship to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chris8
Stálý Člen

Karma uživatele chris8 - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2006
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 6

jak kedy,ale asi in.

Old Post 29-10-2006 v 06:22 AM
chris8 je offline   Profil uživatele chris8   Find more posts by chris8   Foto galerie člena chris8   Click here to Send chris8 a Private Message   Add chris8 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

No ono jde taky hlavně asi i i model a tak... Lampa je prostě rána do palice u který člověk nemusí přemýšlet nad tím jestli je nebo nejni nahulenej. Setkal jsem se ale i s ne moc zhulující. To jsou ale výjimky.

Old Post 29-10-2006 v 08:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Everl0st
Stálý Člen

Karma uživatele Everl0st - 45% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 143  

Příspěvek č. 8

Mno mě je celkem jedno co kouřim....i když je fakt,že kvalitou se prostě opovrhmout nedá ať už sem v jakymkoliv stavu .....Neřešim in nebo out....řešim kvalitu a chuť .....

Lidi nezabíjí zbraně,lidi zabíjí lidi

Old Post 29-10-2006 v 09:51 AM
Everl0st je offline   Profil uživatele Everl0st   Find more posts by Everl0st   Foto galerie člena Everl0st   Click here to Send Everl0st a Private Message   Add Everl0st to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Orange Sword
Nový Člen

Karma uživatele Orange Sword - 47% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 9

jednoznačně nejlepší je OUT,u mejch modelů to přebije skéra snad ve všech parametrech(chuť,síla,doba trvání,množství) a hlavně to neni žádná chemka.Pro pokus sem si ubalil osobáka z 0,05g a byl sem skouřenej asi na 3-4h
Outdoor forever.

Old Post 29-10-2006 v 09:56 AM
Orange Sword je offline   Profil uživatele Orange Sword   Find more posts by Orange Sword   Foto galerie člena Orange Sword   Click here to Send Orange Sword a Private Message   Add Orange Sword to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 10

Omnihash:No jestli ti někdo dal zahulit venek kterej zhuluje až po 15ti špecích,tak se nedivim Určitě je hooodně moc dobrých venkovních odrůd,nemyslim že 90% outdooru je škrábavej shit,záleží na tom kolik znáš dobrých outdoor pěstitelů

Jinak já osobně prostě raději venkovky

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 29-10-2006 v 11:19 AM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 11

Pálim dobrý zelí, čili qalita a tady ty vaše diskuze či in nebo out... záleží na tom jak je to "povedený" viděl sem indoory co stály za *** a outdoory co byly (a jsou) "numero uno (chuť, vůně, vzhled a i stav) Toď můj názor, nekamenovat..

btw: Jedna z věcí v čem je In lepší, je možná míň těch lísků.. ale jinak sem zarytej outdoor fanda

btw2:mám tkaovej dojem že tohle už tu tak 24x je

[size=1]

Old Post 29-10-2006 v 11:21 AM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cru_ci_fix
Stálý Člen

Karma uživatele cru_ci_fix - 47% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 218  

Příspěvek č. 12

-In na mna posoby viac hight...a na dojazdy mam strasne komaticke stavy...

-Out mi pride energickejsi a stavy pomaly odchadzaju...

..to je specificke..pretoze sa da vypestovat aj energicky in...
...ale keby ze si mam vybrat...tak vyberam kvalitny indoor...energicky..alebo taky na ake stavy mam chut...pretoze koncentracia THC je v in vyssia...a tym si setrim pluca...

Váž si veci, ktoré ti život ponúka, pretože nikdy nevieš kedy sa môžu pominúť!
Moje male brblave

Mate doma mechur?

Old Post 29-10-2006 v 12:13 PM
cru_ci_fix je offline   Profil uživatele cru_ci_fix   Find more posts by cru_ci_fix   Foto galerie člena cru_ci_fix   Click here to Send cru_ci_fix a Private Message   Add cru_ci_fix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Omnihash


hmmm sem hulil mnohokráte nějaký venkovky od různejch lidí a zhurba tak to odpovídá. Na venkově nějak furt převažuje nechuť nakupovat semena/řezy v holandu takže se jedou ty x tý generace ptačího zobu. Neřikám, že sem neměl dobrý venky, ale prostě ěvtšina nestála za moc. Jenom mě pobavilo, venkovka, která přebije indoor, s tim se se ještě opravdu nesetkal. Proti outu naprosto nic nemám, ale prostě IMHO pokud pěstuje někdo out a in stejnýho modelu in bude vždycky soilnější(pokud nepřijdou komlikace)



No takhle, ona síla taky není všechno, neznamená že když to zelí má víc % THC že je lepší.. to by se prodávali jen ty nejsilnější modely..ne ?? (některý modely mají udáváno jen 6% a pod. ) Tady jde i o ostatní věcy. Sem zastáncem názoru že outdoor se může vyrovnat indooru. Hodně záleží na pěstitelovi a genetice (bavím se o originálech, ne senu). Možná jste kolikrát pálili zelí o kterým vám někdo tvrdil že je in a byl to jen venek (nedělám si prdel) takže borci s těmahle slovama opatrně.

btw: Jedno z mejch tvrzení je, že na indoor jen modely který u nás nedoqítaj venku, jet indoor něco co tady doqete venku se mi zdá jako plývání lumenama Indoor spíš na vyhrátí a pod.. ale pokud jde o to co je lepší... to je jak debata jestli je lepší playstation nebo PC

edit: Ještě bych chtěl doplnit jednu věc.. to že po indooru se bude válet mrtví a out vás jen tak spukne je pěkná blobst.. kouřil sem indoor co byl dovezenej z kofálu (myslím checkpoint nebo tak nějak), byla to silver pearl a po špeku (ve 2ku) sem byl sice spuklej ale žádnej HC to zase nebyl.. Zato sem kouřil out (OB) kterej mě po špeku (taky ve 2ku) tak totálně rozšaloval že sem nevěděl vůbec nic (pozor na to, nemyslím rozšalovat = stoned, stoned stavy moc rád nemám)

[size=1]

Naposledy upravil wad 29-10-2006 v 12:56 PM

Old Post 29-10-2006 v 12:29 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DEVIATIO
Stálý Člen

Karma uživatele DEVIATIO - 95% PěstitelskáKarma uživatele DEVIATIO - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 420  

Příspěvek č. 14

Jj je to tu vickrat,loni jsem to zalozil a uz ste hazeli kameny ze to tu je:-)
To jsem byl ale teprve zelenac:-)

Tak abych se pridal-ja radsi OUT
(mam radsi premysleni a dobrou naladu nez se hihnat nekde po zemi:-)
-samozrejme je to od odrudy jine ale proste tenhle stav-
-a out je podle me vic prirodni a hezci na pest-taky na to cekas mnohem dele-
"HOWK"

Old Post 29-10-2006 v 12:50 PM
DEVIATIO je offline   Profil uživatele DEVIATIO   Find more posts by DEVIATIO   Foto galerie člena DEVIATIO   Click here to Send DEVIATIO a Private Message   Add DEVIATIO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 15


hh, trochu mě nepochopils.. neznamená že ten či onen model z outu je slabší než ten z indooru.. Z některech venků se ani špek pořádně motat nedá jaký sou to killeři Jako, sílou se zase tak moc neliší, skus si zapálit pořádnej out a ne nějaký seno a budeš čučet.. a možná kdybych tio dal zapálit out, ani bys nevěřil že to out je

btw: podívej se na tu fotku, ukážu ti 1000 stejnech co budou indoorovky (zvětšit pls.)

[size=1]

Old Post 29-10-2006 v 13:00 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hašišák
Stálý Člen

Karma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% PěstitelskáKarma uživatele Hašišák - 50% Pěstitelská

Registrován: May 2003
Příspěvků: 164  

Příspěvek č. 16

citace:
Původní příspěvek od Omnihash
omnihash má rád hash ale nepohrdnu ani dobrym venkem, i kdyz se mi do ruky dostane malokdy. Problem je, že 90% outdooru sou takový ty hydrčutky, který škrábou jaxviň, sou naprcaný nějakou technikou a THC maj někde na 0,8% takže si musíš dát patnáct špeků abys to cejtil, ale při desátym tě otráví to množství hmoty, takže se dostaneš spíš do nějakýho psychadelickýho stavu


Peknou picovinu si ze sebe vypotil..

Navstiv nekdy zas JM a poznas co je to dobry OutDoor!Tenhle rok ma 90% lidi supr vzorečky,po ktreych se ti rozsvítí v palice.
Nevim jak je na tom zbytek republiky,ale u nas se pěstují jen Mory!
Chuť nadherna,plna života..Sklíčko stačí k bohaté spokojenosti,špek zabije cele odpoledne..

Old Post 29-10-2006 v 13:57 PM
Hašišák je offline   Profil uživatele Hašišák   Find more posts by Hašišák   Foto galerie člena Hašišák   Click here to Send Hašišák a Private Message   Add Hašišák to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:16 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2503510 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív