Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jakému hulení dáváte přednost?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Co máte nejraději?
Nejradějí mám domácí hulení
Venkovní je lepší
Je mi jedno co vlastně hulim
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 33

Ja si rad hulim svoj out rano do školy lebo to najviac hraje,
ale už som z neho prehulený čo už nič nehra aj ked si dam 3 špeky.
No skusil som isť rano do školi a dal som zo 5 pavou
in tak som tam ani nedošiel. Preto je to dobré že sú out-aj-in.
Ja osobne to riešim tak že out hulim ked idem niekde na akcie kde je vela neznamich ludí tak som aspon pri vedomí a nie taký zničený (samo že v dobrej nalade),ale in to mam strašne rad lebo viem že ked si dam šluky tak od smiech budú až slzi tiecť a mimochodom in ked hulim stale baví. Viete ako zistite čo ozaj mate radi skus si premislieť že keby si mal kupovať čo by si kupil_?? neviem ako u vas ale tu 100% in

Old Post 02-11-2006 v 10:48 AM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 34

Slnko nenahradi sebelepsia lampa, jedine vyznamne + je to, ze u indooru sa daju zabezpecit idealne podmienky. Ale ked je podarene pocasie tak urcite outik stoji zato. Niekedy sa podari lepsie ako in a niekedy zase nie. Osobne mam radsej out, pretoze netuzim po stavoch kedy nedokazem ani ovladat svoju mysel
Minule na Hodokvasi sme dali 3ja jointa nejakeho indoorku, mna prepadlo sranie a ked som odisiel z party, tak som zistil, ze vobec neviem kde som, ani ako sa dostanem s5. Dokonca som sa totalne vyhybal ludom, pretoze som mal pocit, ze nedokazem dat dohromady ani jednu suvislu vetu. Tak po takych stavoch vobec netuzim

out je pre mna jasna volba

Old Post 03-11-2006 v 16:02 PM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 35

hm, pro mě jde o to najít si na každým kuřivu to dobrý. venek když chci bejt aktivní, protože velká skupina venků má aktivní high. a kvalitní indoor když si chci večer sednout a uvolnit se, dobrej stoned stav (ovšem že indoor maj taky high, ale jsem zvyklej na indoor spíš stoned charakteru).

prostě jak co jak kdy

momentálně kouřim JH out a dokonale mi vyhovuje, poměr množství/účinek do bongu je plně dostačující

Old Post 03-11-2006 v 16:14 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HCSBUBI
Stálý Člen

Karma uživatele HCSBUBI - 28% PěstitelskáKarma uživatele HCSBUBI - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 36

2 C00l_D@e :Ja ač nejsem kuřák a cíga odsuzuju ale na druhou stranu jsem na ¨ně nějag odsouzenej,protože dávám tabák do špeka.No nigdy bych nedal tabák na balený do špeka.To mu totiž podstatně zkazí chuť.Si myslym že je taky dobrý dělat kompromis co se týče out vs in.No mě tak stačí hulit model tejden a přestávám bejt na kaši.Tak další zase hulim nějakej jinej model.No a je vovotom to je.

Mám pěkný koníček.Můj koníček je modelařina...

Old Post 03-11-2006 v 17:44 PM
HCSBUBI je offline   Profil uživatele HCSBUBI   Find more posts by HCSBUBI   Foto galerie člena HCSBUBI   Click here to Send HCSBUBI a Private Message   Add HCSBUBI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wokap
Stálý Člen

Karma uživatele Wokap - 62% PěstitelskáKarma uživatele Wokap - 62% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 185  

Příspěvek č. 37

Když jsem se v 15ti rozhodoval co dál dělat, venkovka pro mě byla jasná volba!

100% out support!

Touha po změněném stavu vědomí je vrozená, normální potřeba, stejně jako hlad nebo sexuální puzení. Ale neříkám touha po změněném stavu vědomí pomocí chemické látky, drogy jsou pouze jedním ze způsobů jak tuto touhu uspokojit, existují i další...



Wokap´s out 2oo5

Pokoušu tě!

Old Post 04-11-2006 v 10:41 AM
Wokap je offline   Profil uživatele Wokap   Find more posts by Wokap   Foto galerie člena Wokap   Click here to Send Wokap a Private Message   Add Wokap to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Košon
Nový Člen

Karma uživatele Košon - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 38

Je mi to tak nejak jedno - trava jako trava, ale nejlepsi jsou asi povedeny venkovky... Ze skrine mi to pride tak nejak umely...

Rasta Gangsta Ala Blasta Masta

Old Post 30-11-2006 v 20:11 PM
Košon je offline   Profil uživatele Košon   Find more posts by Košon   Foto galerie člena Košon   Click here to Send Košon a Private Message   Add Košon to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Košon! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 39

Venek je venek a to vime vsichni. Ovsem lampa je uplne neco jineho
Zalezi na nalade, ale indoorem nepohrdam... jo a hlavne pres vodu, BONG stajl to je moje

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 30-11-2006 v 20:26 PM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WooW
Stálý Člen

Karma uživatele WooW - 69% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 66  

Příspěvek č. 40

Indoor je nejvic sazis kdy chces sklizis dobry zeli a pak si tleskas

Old Post 24-12-2006 v 15:39 PM
WooW je offline   Profil uživatele WooW   Find more posts by WooW   Foto galerie člena WooW   Click here to Send WooW a Private Message   Add WooW to your buddy list     Navštiv homepage uživatele WooW! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 41

mému.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 25-12-2006 v 11:17 AM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kripix
Stálý Člen

Karma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% PěstitelskáKarma uživatele Kripix - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 179  

Příspěvek č. 42

nejlepsi proste indoor. jedine poradny skero. nez jsem zacal pestit doma tak jsem furt hulil jenom skoro venky protoze jsem jich mel hodne a skero se tady blbe schanelo(brutalni smelky) pac si vem ze si sezenes gram za 250 a mas na 4 husty skla to proste nejde. zacal jsem pestovat doma a venky uz me nechutnaj. a tak to je asi s kazdym kdo jede indoor. mej te se. du se zhulit(indoor- Budhova sestra)

Old Post 25-12-2006 v 12:12 PM
Kripix je offline   Profil uživatele Kripix   Find more posts by Kripix   Foto galerie člena Kripix   Click here to Send Kripix a Private Message   Add Kripix to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ChaoticRoman
Stálý Člen

Karma uživatele ChaoticRoman - 78% PěstitelskáKarma uživatele ChaoticRoman - 78% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 215  

Příspěvek č. 43

no já nevím, kdybych hulil indoor tak, jak venky, tak by mě to pěkně vypatlalo...

„Neodevzdávejte všechna svoje rozhodující práva lidem s mocí, bez ohledu na to, jak obdivuhodní se vám mohou zdát. Za fasádou hrdiny najdete lidskou bytost, která dělá lidské chyby. Když se lidské chyby udělají v měřítku, které je dostupné superhrdinovi, nastanou obrovské problémy.“ Frank Herbert
ChaoticRoman's OutDoor 2006

Old Post 25-12-2006 v 17:07 PM
ChaoticRoman je offline   Profil uživatele ChaoticRoman   Find more posts by ChaoticRoman   Foto galerie člena ChaoticRoman   Click here to Send ChaoticRoman a Private Message   Add ChaoticRoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HCSBUBI
Stálý Člen

Karma uživatele HCSBUBI - 28% PěstitelskáKarma uživatele HCSBUBI - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 44

No si myslim že záleží na tom jag chce bejt člověk v prdeli.Gdyž se chci fakt zmastit tag si zahulim nějakou indiku ale na high stavy je přece jenom lepší out hulení protože se většinou v našich podmínkách pěstuje sativa.Řikám-záleží na situaci.V nejbližší době se chystam opět rozsvítit doma ve skříni.Co se týče tý vymaštěnosti tag teď hulim haš a hlavně domácí indoor.Tagže mě noname/myslym ta špatná genetika co nezhuluje/neoslovuje.Po těch letech sem dopadl tag že "skéro" huli už jag trafku...

Old Post 25-12-2006 v 17:19 PM
HCSBUBI je offline   Profil uživatele HCSBUBI   Find more posts by HCSBUBI   Foto galerie člena HCSBUBI   Click here to Send HCSBUBI a Private Message   Add HCSBUBI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HCSBUBI
Stálý Člen

Karma uživatele HCSBUBI - 28% PěstitelskáKarma uživatele HCSBUBI - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 45

To Stoned_r41d3r: No v zásadě souhlasim s předností z prava ale co tramvaje..Tam bys s ojížděním z prava nepochodil.Nebo v Anglii by tě měli za piráta,tagže s tou přednosí máš ale taky nemáš pravdu.Tagže bych řekl s nadsázkou 50/50.Všechno má svoje pro a proti..

Old Post 25-12-2006 v 19:25 PM
HCSBUBI je offline   Profil uživatele HCSBUBI   Find more posts by HCSBUBI   Foto galerie člena HCSBUBI   Click here to Send HCSBUBI a Private Message   Add HCSBUBI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

bez váhání:
venek

je s Tebou spojenej

Old Post 25-12-2006 v 19:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Matrixx
Hype®masS Sy$tem


Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 1081 

Příspěvek č. 47

tomu co lépe navozuje stav štěstí a pohody,takže spíš High ale vobčas se Stoned stavu nebránim,ovšem u mě vyhrál Speedy-Tripy stav.....seeds ze švýcarské BlueHemp model Hi'Noon

lINDOOR intergalactic M@ZAR by Matrixx ZDE
Hypermass out 2006 ZDE
HYPERMASS MATRIXX GROWSYSTEM 1,025 g/Watt ZDE
GREEN KINGDOM ZDE
010001010001110001101 SYSTEM by M@trixX ZDE
FIRECRACKER GROW ZDE

motto: Když to neklouže, naplivu si.

Old Post 26-12-2006 v 10:58 AM
Matrixx je offline   Profil uživatele Matrixx   Find more posts by Matrixx   Foto galerie člena Matrixx   Click here to Send Matrixx a Private Message   Add Matrixx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Matrixx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kerič
Stálý Člen

Karma uživatele Kerič - 33% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 96  

Příspěvek č. 48

dobruckz outdoorek co nenecha cloveka spat

Keď zátka nejde vyjebnúť ani vjebnúť, treba odjebať hrdlo...
Ked na teba niekto krici, usmej sa a maj ho v piči.

Old Post 26-12-2006 v 20:24 PM
Kerič je offline   Profil uživatele Kerič   Find more posts by Kerič   Foto galerie člena Kerič   Click here to Send Kerič a Private Message   Add Kerič to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:23 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9970490 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív