Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Flashback aneb jak se zhulit bez Ganji
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Palec dolů Příspěvek č. 1

V nejaky poblbeny brozurce ohledne boje proti drogam jsem se v souvislosti s Ganjou setkal s pojmem "flashback", coz je, jak nazev napovida, zpetne vraceni priznaku zhulenosti, i kdyz jsem vubec neprisel do kontaktu s materialem. Mam z toho docela stzrach, jelikoz jsou mista, kde je silne nevhodne byt zhuleny - napr. za volantem.

Co si o tom myslite a jake jsou Vase zkusenosti?

Old Post 01-02-2001 v 15:17 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daniel
Stálý Člen

Karma uživatele Daniel - 81% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 48 

Příspěvek č. 2

No, setkal jsem se s tím, ale v takové pohodové formě.
Je to spíš takovej pocit, dá se to ovládat a netrvá to dlouho. A je to u většiny drog... trip se mi vracel ještě asi rok...

Daniel K.
"Pestovat pro sve ucely jakoukoli rostlinu neni ilegalni, a pokud zakon rika, ze je, pak je ilegalni tento zakon."

Old Post 01-02-2001 v 18:31 PM
Daniel je offline   Profil uživatele Daniel   Find more posts by Daniel   Foto galerie člena Daniel   Click here to Send Daniel a Private Message   Add Daniel to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
squib
Nový Člen

Karma uživatele squib - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 2 

Palec nahoru Příspěvek č. 3

No ja bych rek ze zhuleny flashbacky jsou v klidu a za volantem bych se toho nebal, dokonce jsem cet nejakou studii, ze vypaleny lidi za volantem si na rizeni ujedou a tak se lip soustredej a nikoho neohrozujou.

squib

Old Post 01-02-2001 v 21:01 PM
squib je offline   Profil uživatele squib   Find more posts by squib   Foto galerie člena squib   Click here to Send squib a Private Message   Add squib to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 4


zdravím

Sám o flasbacích mohu říct jen to že jsou skvělé,mám je rád,ale mmoc je nemám,jen chvilkově a není to nic co by jsi nemohl ovládat.Pravda je že po tripu byli dost silné napr.i barevné vize a vlnění a tancování věcí,ale pon Ganje je to pohodaaaaaaa

Old Post 02-02-2001 v 20:45 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

Flashback Příspěvek č. 5

Přesně tak je to věc, která se dá kontrolovat je to jen povzbuzení k něčemu můžeš se na to těšit
P.S. Smoke and drive ist bestie

Liprd Hulmminen

Old Post 07-02-2001 v 18:15 PM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
meskalito
Stálý Člen

Karma uživatele meskalito - 53% PěstitelskáKarma uživatele meskalito - 53% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 24 

Příspěvek č. 6

Jo huli za volantem je dost v pohode. Sám dost jezdím , mám projetou křížem krážem Skoro celou Evropu a když jedu 20 a víc hodin v kuse, tak mi sem tam nějaká ta šlukovka příjde k chuti a opravdu se po tom mnohem víc soustředím na vlastní řízení a úplně to odstraní takovou tu agresivitu, kterou vyvolává rychlá jízda po dálnici. Pustím si pohodovou muzičku a jedu a jedu a jedu........

Old Post 09-02-2001 v 15:51 PM
meskalito je offline   Profil uživatele meskalito   Find more posts by meskalito   Foto galerie člena meskalito   Click here to Send meskalito a Private Message   Add meskalito to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

hmmmmm ale ale Příspěvek č. 7

No ještě bych chtěl říct že záleží podle mně dost na vzorku. víš takový ty vzorky pod výrazem mimoně k tomu zrovnu nejlapší asi nebudou.

Liprd Hulmminen

Old Post 10-02-2001 v 07:22 AM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
OK
Stálý Člen

Karma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% PěstitelskáKarma uživatele OK - 96% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 277 

Příspěvek č. 8

Jo, jo. Diky za rady.

-( OK )-
the fractal designed person

Old Post 11-02-2001 v 15:29 PM
OK je offline   Profil uživatele OK   Find more posts by OK   Foto galerie člena OK   Click here to Send OK a Private Message   Add OK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

Příspěvek č. 9

já většinou jinek nejezdim, než zkouřenej ))

Old Post 14-02-2001 v 13:34 PM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BOWIE
Stálý Člen

Karma uživatele BOWIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 28 

Palec nahoru klíďo píďo Příspěvek č. 10

Připojuju se k PodZimovi ! Já jezdím hm taky jen zkouřenej a to mi to panečku jde. Ale neradím nikomu nic. Je to náhodou pohoda ject někam autem, tam se na louce vyvalit a zakouřit si ve svitu slunce. Potom nebudeš někam stopovat ne? Vychutnáš si souhru motoru s převodovkou a plynule jedeš. A moje reakce je taková: zhulenej se spíš na križovatce dvakrát rozhlédnu jestli něco jede. Jsem víc pozornější. Jasné je , že když je večer a jsi death tak to je fakt blbý. No přeji huličům mnoho šťastných kilometrů.

Old Post 14-02-2001 v 23:58 PM
BOWIE je offline   Profil uživatele BOWIE   Find more posts by BOWIE   Foto galerie člena BOWIE   Click here to Send BOWIE a Private Message   Add BOWIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

Obecné :)) Příspěvek č. 11

bowie : hehe.. fčera sme jeli takhle skrz nakou cast mesta, kde sou pole a vypada to tam jako na vesnici... vsude tma.. aleje, stromy, ticho... taxme zastavili... ubalili... zahulili... prosli sme se po poli a pohoda.. kamos se pak postavil na cestu a byla videt jenom jeho silueta a spustil naucny proslov k lidem, ktery tam nebyli... no supr, ja sem stal asi 20 metru vod nej a nemoh sem se udrzet no a paxme zas jeli daal.

Old Post 15-02-2001 v 08:50 AM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BOWIE
Stálý Člen

Karma uživatele BOWIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 28 

Sluníčko Příspěvek č. 12

PoDzImE tak to je pohodoví, denní můj případ. Zahulit a někde se vyvalit.Včera jsem zrovínka jel s kámošem k přehradě.Svítilo sluníčko, bylo fakt fajn .Ubalili jsme si dobrýho jointa a já upadl do trávy a jak dva bezdomovci jsme se váleli a chechtali tomu, že kdyby nás tam někdo viděl, musel by to být fakt dobrej prima pohled-dva zkouřený idioti v unoru se válej 5 metrů od auta. Dostali jsme záchvat smíchu, že nám tekli slzy. Měj se a pohoda JaZZ

Old Post 17-02-2001 v 17:00 PM
BOWIE je offline   Profil uživatele BOWIE   Find more posts by BOWIE   Foto galerie člena BOWIE   Click here to Send BOWIE a Private Message   Add BOWIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Liprd
Stálý Člen

Karma uživatele Liprd - 80% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 71 

TO JE ONO!!!!!! Příspěvek č. 13

Plně s váma symaptizuji kluci to je vopravdu pohoda a to k tomu patří já osobně tomu říkám bohémský život!
Kombinace léto - nádherné počasí- skvělej kámoš- perfektní model - krásná příroda = nádherný zážitek na kterej nezapomeneš.

Liprd Hulmminen

Old Post 23-02-2001 v 23:17 PM
Liprd je offline   Profil uživatele Liprd   Find more posts by Liprd   Foto galerie člena Liprd   Click here to Send Liprd a Private Message   Add Liprd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

Palec nahoru Příspěvek č. 14

Ááách joo.. Už aby ta zima už skončila,co... Už se nemůžu dočkat až pojedem někam bez cíle na čundr s pytlem ganji v batohu

Old Post 26-02-2001 v 08:40 AM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BOWIE
Stálý Člen

Karma uživatele BOWIE - 73% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 28 

podzim Příspěvek č. 15

Aspoň můžeš surfovat na groweru. A teď bylo pár dní dost skvěle. Já osobně jsem zažil mnoho skvělých výletů. Na podzim a v zimě. A s pytlem přijeď na západ. Ochutnáme .

Old Post 26-02-2001 v 18:26 PM
BOWIE je offline   Profil uživatele BOWIE   Find more posts by BOWIE   Foto galerie člena BOWIE   Click here to Send BOWIE a Private Message   Add BOWIE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PODziM
Stálý Člen

Karma uživatele PODziM - 95% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 51 

Pohodička máš recht! Příspěvek č. 16

2 BOWIE:

Jóóó.. to jo.. v zimě je taky dobře ale v létě ty vejlety jsou víc v pohodě.. na západě se stavit můžem, dyť vo tom to vlastně je!

Old Post 27-02-2001 v 08:38 AM
PODziM je offline   Profil uživatele PODziM   Find more posts by PODziM   Foto galerie člena PODziM   Click here to Send PODziM a Private Message   Add PODziM to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 00:10 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4864910 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív