Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Jakému hulení dáváte přednost?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Co máte nejraději?
Nejradějí mám domácí hulení
Venkovní je lepší
Je mi jedno co vlastně hulim
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 17

Kdyby vyrostli pod sodíkem nebo nějakým jiným umělým osvětlením tak by byli hodně pdobné, něco málo sme měl možnost porovnat a pokud dáš OUTu stejnou péči jako INu, tak i když sou možná trochu silnější u INu ty paliczky míň listnaté (vlhkost) a tím pádem vypadají líp..tak vůní a chutí se můžou bezproblému vyrovnat indoorům (neberu to když někdo hnojí až do poslední chvíle a pak kouříš chemo chuť hnojek o které si každej myslí že je to chuť a vůně "skunku") a upozorňuju..srovnávám dobrej originální out s indoorem.. ne nějaký přešukaný seno (NoName).

btw: Kouřil sme buddhu kterej by i hodně dobrej in strčil do kapsy jak nic (jak vůní tak chutí a i stavem)

btw2: Jak už se psal, klidně ti tu někdo dá zapálit venek a když ti řekne že je to indoor tak tomu věříš..takže asi tak

[size=1]

Old Post 29-10-2006 v 14:12 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 18

HH tak to jo.. Takhle: ta otázka která byla položená na začátku je hrozně nespecifická. Outdoor může být naprostej bordel a nebo to může být klidně i super numero uno material Stejně tak IN, neznamená že když na kýtíz začne někdo svítit že hned s toho je qalitní indoor. Ona špatná péče i o uplně sqelou genetiku se projeví na chuti a pod. Ono přece jen to sluníčko dokáže zázraky kterejm kolikrát sám nevěřím A tím pádem odpovídám ,nekouřím ani in, ani out, ale to co je dobré

A nic proti Omnihashi, jen diskuze

[size=1]

Old Post 29-10-2006 v 14:26 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fakundo
Stálý Člen

Karma uživatele fakundo - 73% PěstitelskáKarma uživatele fakundo - 73% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 130  

Příspěvek č. 19

jj, presne tak. Tento rok sa nám podarilo vypestovat out, ktorý si už pár ludí pomýlilo z indoorem a ani nechceli verit, že je to out.
myslím, že out majú také veselšie účinky a sú energickejšie

Old Post 29-10-2006 v 14:43 PM
fakundo je offline   Profil uživatele fakundo   Find more posts by fakundo   Foto galerie člena fakundo   Click here to Send fakundo a Private Message   Add fakundo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele fakundo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wad
Floutek

Karma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% PěstitelskáKarma uživatele wad - 86% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 645  

Příspěvek č. 20

No, ještě abych když už je tu tolik OT jeden přidal.. s tou energičností.. Většina lidí tady píše že indoory sou spíš umrtvující, déčka co vám to zelí dávaj to nechávají qíst dlouho aby to bylo pořádně nabobtnalé(a bylo toho víc) a venky..většinou nejsou tak silné a jsou skosené dřív (většinou qůli počasí) Zeptejte se UDLáka, v jeho threadu kosí dřív svý indoory a absolutní speed high takže s tou vytuhlostí a to zase tak jednostraný není..

[size=1]

Old Post 29-10-2006 v 14:53 PM
wad je offline   Profil uživatele wad   Find more posts by wad   Foto galerie člena wad   Click here to Send wad a Private Message   Add wad to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 21

wad:No to je jasný že je indoor energický když se to kosí dřív,někde to tu na groweru je(popis účinků podle doby sklizně a barvy pryskiřice)nezáleží na tom jestli je to out nebo in,záleží na dobu sklizně,a jak psal Omnihash na sativavosti/indicatosti

Omnihash:jo outdooráři to dělaj,sám tam taky dávám víc hula než tabákuale jen při venkovnim hulení

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 29-10-2006 v 17:16 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 22

ja davam prednost vlastnimu huleni, protoze nikdo v mem okoli nema lepsi jinak out prevazne do speka, in do skla.. ty venecky jsou pro me prijatelnejsi na dlouhodobou konzumaci..

p s y c h o 8 4

Old Post 29-10-2006 v 17:24 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HCSBUBI
Stálý Člen

Karma uživatele HCSBUBI - 28% PěstitelskáKarma uživatele HCSBUBI - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 23

Co se týče účinků, tag si myslim že spíš záleží na tom jag hodně člověk f danou dobu i podle nálady chce bejt high.Davam přednost střídání modelů pač o ňákym čase to člověka jaksi neuspokojuje.Out bejvá dle mýho názoru trochu horší na chuť ale člověk neni tolik uzeměnej a účinky sou déletrvající.Kdežto indor je daleko lepší na chuť a vypadá mnohdy lépe.Jenže je pokud je to nějakej dost dobrej matro tak to člověka spíš uzemní.Jag se řiká:Pěstujem pro kvalitu a ne pro kvantitu.Spíš bych dal přednost tý chuti-slaďoučká....hmmm very nice.

Old Post 29-10-2006 v 18:12 PM
HCSBUBI je offline   Profil uživatele HCSBUBI   Find more posts by HCSBUBI   Foto galerie člena HCSBUBI   Click here to Send HCSBUBI a Private Message   Add HCSBUBI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DarkLight
Stálý Člen

Karma uživatele DarkLight - 4% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 24

zatim nepestuju (az na jare), takze kupuju, ale davam prednost venkum, z nich si clovek i specka ubali a muze si mnohem snaze pohlidat, jak moc hezkej den si udela. Rodice jsou doma, o nicem ani nevi, takze kdyz si chci udelat fajn naladu po narocne skole, staci par prdu venkovek a je klidek, zato skero by me polozilo, a to neni zadouci )

-Got blunt?
-Got weed?
(c) How high

Old Post 31-10-2006 v 13:25 PM
DarkLight je offline   Profil uživatele DarkLight   Find more posts by DarkLight   Foto galerie člena DarkLight   Click here to Send DarkLight a Private Message   Add DarkLight to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rascal33
Stálý Člen

Karma uživatele Rascal33 - 63% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 591  

Příspěvek č. 25

rad si dam dobrou lampovku, stejne tak jako nejaky dobry venek... )))

This is the end, my only friend the end...

ACTUAL
Rascal33's OUT 2k14


SMOKED OUT...
Rascal33's annual 10th IN 2k14

Rascal33's Power Plant, Durban Poison, Jack Herrer, OUT 2k13

Rascal33's Power Plant + Durban Poison by Dutch Passion 2k12

Rascal33's Amnesia Haze SCROG @ 220W CFL

Rascal33's IN + OUT 2011 Mandala #1, Safari Mix

Out & In 2010 Mandala #1, Purple, Pure

Sezona 2009 s Mandala Seeds (Mandala #1, Purlpe #1, Safari Mix)

The Pure Rascal's OUT 2008
R@scal's Jack Herrer @ Envirolite 200W
Rascal's The PURE @150W Bonsai indoor
R@scal's MANDALA Hashberry & Speed Queen @ Envirolite 200W Red

STUFF
IsoPropylAlkohol Hash
Oblíbená trika???
Kufr na bong, model Basic
Kufr na bong, model De-Luxe

Old Post 01-11-2006 v 12:03 PM
Rascal33 je offline   Profil uživatele Rascal33   Find more posts by Rascal33   Foto galerie člena Rascal33   Click here to Send Rascal33 a Private Message   Add Rascal33 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C00l_D@e
Stálý Člen

Karma uživatele C00l_D@e - 15% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 26

Nejradsi mam OUT, protoze vetsinou hulim ten svuj , ale rad si zahulim i nejakej indoor, kdyz nekdo donese a nabidne, pripadne to nejak namixujem, protoze nemichame ganju s tabakem. Prijde mi ze out (aspon ten muj letosni a i ten lonskej) je lepsi jak chutove pri koureni, tak ty stavy jsou takovy pohodovejsi a veselejsi, ale to bude asi hlavne modelem. I kdyz ta chut muze bejt i hnojenim, protoze ja hnojim jen prirodnim hnojivem (slepici a kravskej hnuj a to na jare/maximalne jeste neco pridam tak v cervnu) a ta chemka v indoorech je podle me obcas docela cejtit.
Bohuzel po letosni zkusenosti, kdy mi ukradli skoro vsechny kytky, ze zahrady zacinam vazne uvazovat o skrini, ale zatim to jeste neni tak aktualni, nejspis to tak jeste rok-dva pocka, nez dodelam vejsku.
Ale nejak mi na tom indoor pestovani vadi takova ta umelotina, hlavne to chemicky hnojeni, bez kteryho to asi nejde (neumim si predstavit, ze bych si do skrine nanosil slepicaky, nebo kravskej hnuj) a absence ty nejlepsi lampy (slunicka .

Vesmír je nekonečně dimenzionální prostor.
Podstata všeho je v ničem.
Čas neplyne lineárně.

Old Post 01-11-2006 v 15:27 PM
C00l_D@e je offline   Profil uživatele C00l_D@e   Find more posts by C00l_D@e   Foto galerie člena C00l_D@e   Click here to Send C00l_D@e a Private Message   Add C00l_D@e to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PsYcHo84
Stálý Člen

Karma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% PěstitelskáKarma uživatele PsYcHo84 - 69% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 688  

Příspěvek č. 27

citace:
Původní příspěvek od C00l_D@e
Ale nejak mi na tom indoor pestovani vadi takova ta umelotina, hlavne to chemicky hnojeni, bez kteryho to asi nejde (neumim si predstavit, ze bych si do skrine nanosil slepicaky, nebo kravskej hnuj)


muzes jet z bio hnojiv, nebo klidne valit slepicince.. vsechno kde kdyz se chce

p s y c h o 8 4

Old Post 01-11-2006 v 15:32 PM
PsYcHo84 je offline   Profil uživatele PsYcHo84   Find more posts by PsYcHo84   Foto galerie člena PsYcHo84   Click here to Send PsYcHo84 a Private Message   Add PsYcHo84 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
HCSBUBI
Stálý Člen

Karma uživatele HCSBUBI - 28% PěstitelskáKarma uživatele HCSBUBI - 28% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 28

No sep to tu pročetl a napadly mě při podpálení outu ňáký ňěco jag myšlenky co se týče tabáku ve špecích.Já se klanim k tomu názoru že záleží na modelu a growerovi ale je lepší dávat do outu míň tabáku a do outu víc.Protože to tag bejvá že ve venkovnim hůlu je víc tech aromatizovanejch pryskyřic takže ten tabák to kompenzuje.Co se týče skunku nak ten se dá sám o sobě kouřit čistej-ale kdo by to dělal.Přece jenom je to škoda a plejtvání a pak ten záhul na plíce a mozkovnu/zhulenost/.Takže toť můj názor.Donesla se mi zajímavá věc,a pokud někdo ví proč se tak děje ať napíše svůj názor.jde o to že se teda ke mě doneslo že pražáci dávaj do orig skunku hodně tabáka ,kdežto my na seweru dáváme tabáku míň a sme stejně zčazený.A oni naše špeky komentují slovy něco jako:"jak to můžete hulit takhle čistý?!"No nic jem ňák odbočil vod tématu..........To bude asi tím špekem.

Old Post 01-11-2006 v 17:34 PM
HCSBUBI je offline   Profil uživatele HCSBUBI   Find more posts by HCSBUBI   Foto galerie člena HCSBUBI   Click here to Send HCSBUBI a Private Message   Add HCSBUBI to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
D_2501
Stálý Člen

Karma uživatele D_2501 - 29% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 49  

Příspěvek č. 29

yeah...indoor owned, i kdyz zrovna jen o jeden hlas

Bo0m_click_click_Bo0m_and_you'll_see_the_Hell_very_so0n
.:P0wn3d_Th3_Un!V3r53:.

Old Post 01-11-2006 v 17:59 PM
D_2501 je offline   Profil uživatele D_2501   Find more posts by D_2501   Foto galerie člena D_2501   Click here to Send D_2501 a Private Message   Add D_2501 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
C00l_D@e
Stálý Člen

Karma uživatele C00l_D@e - 15% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 41  

Příspěvek č. 30

2 HCSBUBI:
jo prazaci (v praze studuju) to strasne redej, ja tabak nerad a jsem zvyklej kourit svuj out cistej. Chapu ze kdyz tady nekdo kupuje 2g za 200,- takze to chce vyuzit maximalne, narozdil ode me kdyz mi to roste zadara, ale znam i lidi kteri nekupujou a pestujou sami ve skrinich, ale stejne dost redej tabakem, ale vsichni jsou to kuraci tabaku, takze to moc neresim. No a vubec, lidi kteri jen hulej a nekourej tabak jsem v praze nejak moc nepotkal, ale u nas doma jich znam zas spis vic, i kdyz to je zas spis vo tom s jakejma lidma se stykam )

Vesmír je nekonečně dimenzionální prostor.
Podstata všeho je v ničem.
Čas neplyne lineárně.

Old Post 01-11-2006 v 19:27 PM
C00l_D@e je offline   Profil uživatele C00l_D@e   Find more posts by C00l_D@e   Foto galerie člena C00l_D@e   Click here to Send C00l_D@e a Private Message   Add C00l_D@e to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Příspěvek č. 31

Koukám každej má rád něco jinýho,to je správný,nemůžem bejt všici stejný

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 02-11-2006 v 10:08 AM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moje
Stálý Člen

Karma uživatele Moje - 89% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 246 

Příspěvek č. 32

at si rika kdo chce co chce neni nad poradnej venek!!!

400W Freestyle Bush-MAZAR

Old Post 02-11-2006 v 10:45 AM
Moje je offline   Profil uživatele Moje   Find more posts by Moje   Foto galerie člena Moje   Click here to Send Moje a Private Message   Add Moje to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Moje! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2680760 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív