Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » kdy, kde, co, v kolika, jste poprve hulili?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 9 10 11
V kolika si hulil/a po prvý?
míň jak 15
15-18
18-25
25+
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
bezdechu
sklepmistr

Karma uživatele bezdechu - 70% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 1549  

Příspěvek č. 161

Heh, nostaglie vzpomínek mě zavála k první návštěvě tenkrát ještě hašišového doupěte. A tam jsem se měl stát obětí posměchu starších kámošú, když se mě 16ti letého výrostka pokusily poprvé zhulit. Jak už to tak v těchto případech bývá.. nic to se mnou nedělalo, kluci vedli sáhodlouhý řeči o nekonečnosti vesmíru, o životě po smrti a podobně, jak jsem se později dozvěděl, pokoušeli se mě dostat do "prdele" a se mnou to ani nehlo, jo nějaký pocity jsem měl, ale kdo se v tom má poprvé vyznat. Že, člověk myslí, že nic a přitom jsem hučel jak hovado, ale to mi došlo až když jsem si poprvé stoupnul. Odpotácel jsem se domú a po vydatné krmi usnul jak mimino.. tím jsem měl začátek za sebou a sem tam si i cca 4 špeky do roka zahulil, ale čekal jsem celé dva roky než se mi poštěstilo koupit celou kytku i s pár semeny a to rozhodlo. Jak čuchneš k pěstování.. končíš se starým a začínáš novou éru svého života.. a že to letí kua dyk už je to 20 let..

citace:
Púvodní příspěvek od Anatole France
Zkušenost je nepřenosná

Old Post 08-04-2011 v 10:58 AM
bezdechu je offline   Profil uživatele bezdechu   Find more posts by bezdechu   Foto galerie člena bezdechu   Click here to Send bezdechu a Private Message   Add bezdechu to your buddy list     Navštiv homepage uživatele bezdechu! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
w33d
Stálý Člen

Karma uživatele w33d - 80% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 187  

Příspěvek č. 162

tak prvý krát to bolo v mojich 15 to som si zohnal nejaký extra skunk s česka tvrý ako skala nedal sa ani rozdrtit tak som ho nejako nastrihal a potom nadrtil spravil som si vodne bongo všetko som tam dal mohlo to mat tak 0.7G natiahol som fakt husté mlieko stiahol na jeden raz. potom to prišlo najskôr kašel taký že som myslel že sa dozvraciam. a po 10minutach asi sa všetko spomaľovalo ja som mal stav ako keby som bol na mesiaci proste nulova gravitacia ked som sa pohol telo sa za mnou vlacilo videnie som mal asi také ako po 10 pol decákoch všetko sa točilo len ja som bol na mieste.Potom som za 2krát dobre dogrcal a môj pes nejaký fajnšmeker je alebo čo to zjedol s čoho mi bolo ešte horšie pretože som nemal silu ho ani zastaviť. potom som si ľahol zaspal som a o 3 hod. už to bolo v pohode to bol moj prvý krat zhúlenia ale húlim dalej... a ponaučenie?1:nehúliť sám 2:nehúliť gramové skunky na jeden šluk 3:a húliť len ak je pri mne ešte niekto skúsenejší 4: a húliť len s dobrou partiou to je snád najlepšie

SORRY BUT DNB AND HIGH IS MY LIFE
http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=961790
Out 2011 Durban poison First !
Adrenaline SVK Grow

Old Post 08-04-2011 v 13:57 PM
w33d je offline   Profil uživatele w33d   Find more posts by w33d   Foto galerie člena w33d   Click here to Send w33d a Private Message   Add w33d to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pongo
Stálý Člen

Karma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% PěstitelskáKarma uživatele Pongo - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 217  

Příspěvek č. 163

bylo mi cca 12-13 let .... s kamošem o rok starším ... měl jsem asi 4 prásky a jako s většinou lidí první šluky nic neudělaji tak uplně stejně jsem to měl ja ... pak občas šluk jednou za čtvrt roku .... dále učnák celej prohulenej :-D .... a teď už jen víkendovky...

! PAL TO !

první sklizeň, druhá sklizeň, třetí sklizeň, čtvrtá sklizeň, pátá sklizeň .............. poznáš, jak život rychle utíká

Tundra ve skleníku supported by Atami - sklizeno

Fruit and Critical Jack + B.Lee + MicroMachine ve skleníku supported by BioBizz - všechno kvete, něco dojíždí

FD, Shiva Skunk, The Ultimate, WR ... v lese u zajíců

Old Post 09-04-2011 v 16:26 PM
Pongo je offline   Profil uživatele Pongo   Find more posts by Pongo   Foto galerie člena Pongo   Click here to Send Pongo a Private Message   Add Pongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tomak
Nový Člen

Karma uživatele Tomak - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2011
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 164

Ja som prvýkrát kalil pred necelými dvoma rokmi cez vodné bongo, a ešte mi kamaráti dali aj cigaretu na odpal, a to som nefajčiar... a bol som strašne mimo, na nič som si nevedel spomenúť, možno by som ani domov netrafil, a mal som pocit, že v takomto stave zotrvám už naveky , asi polhodinu po kalbe som si sadol na lavičku a už som sa nevládal ani pohnúť, dokonca som sa aj prvý a dúfam, že aj posledný krát pozvracal z ganje, no skrátka som mal riadne zlý stav, a trvalo ďalších 10 mesiacov, kým som zistil, co v skutocnosti ganje je

Old Post 12-06-2011 v 12:30 PM
Tomak je offline   Profil uživatele Tomak   Find more posts by Tomak   Foto galerie člena Tomak   Click here to Send Tomak a Private Message   Add Tomak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
vampejr
Stálý Člen

Karma uživatele vampejr - 72% PěstitelskáKarma uživatele vampejr - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2011
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 165

Heh moc pekny topik, ovsem odpovedi se mi libi jen u minima clenu :/

Nesouhlasim s tim zhulovanim se ve veku zakladnich skol, kdy to clovek jeste nema poradne urovnane a nema vlastni, kvalitni nazor na svet a veci kolem nej. Chapu, hodne lidi to svede na partu a okoli, ale to je az sekundarni faktor.. Vzdyt primarne je to o vuli a o nejakem logickem mysleni, ktere musi mit kazdy z nas:/

Ja osobne zacal pestovat dokonce aniz bych kdy hulil (v 16ti prvni noname out - vsechno koule).
Prislo mi, ze neni nad pivko a ze ti znami, co huli jsou prakticky jen pozeri, co kourej nejakou slamu co pestujou za oknem a myslej si, jaky maj super stavky, ktery byly beztak vyvolany alkoholem, ovsem vsechno se melo jednou zmenit..

Jelikoz mam astma, odolaval jsem tomu pomerne dlouho, vzhledem k dosti hulicskemu okoli. Bylo mi lehce pred 18ti a byl byli jsme domluveni s davno zapomenutyma kamaradama ze zakladky(z ktere jsem v 5. tride odesel na gympl) na srazu. Dali jsme si morgena na chut, prijemne pokecali, zahrali si fifku na PSku jako za starych casu a ja si pripadal jako v pohadce. Pozdeji jeden z nich zapalil krasnyho spekouna Indoor orange budu a ten zacal pomalicku kolovat, prvni round jsem se udrzel (slina mi od huby kapala az na zem :-P), ovsem druhe kolo-mirne popohnan alkoholem jsem sem si ukoristil jointa a prvne okusil. Velice prijemny, bezstarostny stav, zadne filosofovani, zadne hodinove vybuchy smichu, zadny zachvaty uzkosti, zaseky, nic. Spolu s timto uzasnym, povznasejicim klidem prislo naproste navraceni koordinace(divne, ze?:P), ja mohl udelat cokoliv jsem chtel, absolutne odlisny stav od zname opilosti, ucarovalo mi to.

Od onoho kamose jsem si na druhy den obstaral 2 dalsi jointy a pri prvni prilezitosti(silvestr 11 )) jsem je prezentoval ve spolecnosti soucasnych gymnazijnich spoluzaku. Polovina necitila zmenu, druha polovina byla nadsena, ovsem nezpozoroval jsem ani zdaleka takovy uzas, jaky jsem mel pri svem "poprve" ja.

Nicmene komunita tridy se stala razem z nehulicske na hulicskou a huli se tolik, az to hezke neni. Kazdopadne ja, jakozto zakladatel tohoto kultu u nas jsem nijak nezvysil intenzitu uzivani (1x za 14-x dní), nepropaguji to a ani nijak zvlaste neopevuji.

Koukam, ze pisu dost nesmyslne, a same sracky.. puvodni myslenka byla, ze marihuanu, stejne jako koureni, alkohol nebo cokoliv by mel zkouset ten, kdo to ma psychyku v poradku a nema v hlave vymrdano.

Muj prvni out - 2011

Naposledy upravil vampejr 19-06-2011 v 21:24 PM

Old Post 18-06-2011 v 16:01 PM
vampejr je offline   Profil uživatele vampejr   Find more posts by vampejr   Foto galerie člena vampejr   Click here to Send vampejr a Private Message   Add vampejr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 166

prvne hulil v Hollandsku ( Rotterdam) s bratrankem speka bylo mi tehdy 12 bratrankovy 14 dali sme si tak ze tri prdu to si dobre pamatuji ponevac jsme tam zabloudili naopak jsme byli hezky vysmahli 3 hodky hledaly cestu spet na motel a to byl cirka 200-250 m od nas pak jsme si nakoupily par brk a chteli propasovat v plechovce jenze ti jejich hafani vycuchaj vse celnici nam to zabavily a jeste jsme dostali zdupa od rodicu a poradne za usi hezke vzpominky na mladi

Old Post 02-07-2011 v 22:08 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gremlin101
Golden Grower

Karma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% PěstitelskáKarma uživatele gremlin101 - 86% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 381  

Příspěvek č. 167

Prvně jsem k hulení přičuchnul někdy v 17letech, v prváku na SŠ. Bylo to tak nějak jako u bezdecha (příspěvek výše). Kámoši no spíš známí, tak dobře jsme se ještě neznali, mě jednoho dne (po zdlooooooouhavém přemlouvání) ukecali, abych snima šel na brko (samozřejmě se záměrem oddělat mě jako prase..ale to jsem netušil ). Na jednu stranu jsem měl docela obavy co to semnou vyvede a na stranu druhou jsem se těšil že zkusím něco nového . No smotli brko (nevím co to bylo za materiál, ale byl to nějaký solidní indoor), začlo kolovat a já už tak v půlce začal cítit že se semnou něco děje, přesný stav si už nepamatuju, ale vím že jsem nemohl mluvit a držku jsem měl snad celý dvě hodiny od ucha k uchu .. A pak se to rozjelo, příště mě pozvali znovu a znovu a znovu....A asi tak po pátém zhulení přišla ta paráda. Skvělá nálada, totální ukecanost, změna vnímání času, ale fakt brutální . Joo to byly časy .

Big Bud XXL - střešní pláň (2011)

1.Indoor 200W CFL (2010)
Konopný kouř inhaluji od nepaměti..Matka povídala že jsem začal už ve svých 2letech..,když jsem si spletl lízatko s brčkem..

Old Post 19-10-2011 v 22:18 PM
gremlin101 je offline   Profil uživatele gremlin101   Find more posts by gremlin101   Foto galerie člena gremlin101   Click here to Send gremlin101 a Private Message   Add gremlin101 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Palec dolů Příspěvek č. 168

začít hulit na základce?! v 11?! ve 12?! kam jsme se to dostali?!


cosa nostra

Old Post 20-10-2011 v 21:27 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Novas
Nový Člen

Karma uživatele Novas - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 18  

Příspěvek č. 169

Poprvé jsem kouřil po přijetí na střední školu. poprvé to bylo nejlepší nikdy jsem se víc nenasmál jako tenkrát. Zasedly jsme k bártíkovy do fiesty tam jsme daly jendo brko jeho venkovky za dvě hodiny další autem jsme nikam ani nepopojižděl od vstupu do auta neskutečná sranda a zhulenej jsem byl jako debil. Hulim to od té doby a ještě to nebylo jako poprvé sranda býva modely se kouří dobrý, ale to poprvé je zahaleno velikym očekáváním natěšením nedočkavostí trochou strachu. u mě jednoznačně první hulení super rád na to vzpomínám.

Old Post 21-10-2011 v 07:33 AM
Novas je offline   Profil uživatele Novas   Find more posts by Novas   Foto galerie člena Novas   Click here to Send Novas a Private Message   Add Novas to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AFCA161
Stálý Člen

Karma uživatele AFCA161 - 67% Pěstitelská

Registrován: Sep 2011
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 170

u mna to zacalo v 13tich so spoluziakom sme nikdy predtim nehulili tak sme do stali napad ze pojdeme dotoho s jeho btratrancom a jeho kamosom sme sli nabili fajku dal som si asi 5 slukov spoluziak bol hned odpaleny nemal oci a ja nic tak som si sadol dival sa dozeme a tak za 5min to prislo brutalne zachvaty smiechu a ten jeho bratranec mal uplne rozbite oci nanom som sa nemohol prestat smiat a vobec som ho nepoznal tak mi to bolo aj trapne taka sranda no

Old Post 16-01-2012 v 20:06 PM
AFCA161 je offline   Profil uživatele AFCA161   Find more posts by AFCA161   Foto galerie člena AFCA161   Click here to Send AFCA161 a Private Message   Add AFCA161 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VejusQin
Stálý Člen

Karma uživatele VejusQin - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 166  

Příspěvek č. 171

Ja som sa k tomu dostal vďaka facebooku teda, tak trocha tomu pomohla jedna aplikácia. Začalo to kometármi a zistil som že človek mne veľmi blízky má aj k húleniu blízko Najskôr boli len nejaké slovné hračky no dva dni na to sme šli na vec. A neboli sme v tom sami, ako sme zistili Tak traja kamoši pár dní pred stužkovou sme sa dali dole Prázdny dom, drevená fajka, vonka tma, môj kašel, potom nekonečný smiech, kamoš sa ma spýtal kde sme a viac nebolo treba.. Odvtedy je 17. október naším výročným dňom niečo ako prvé vianoce

I wanna get HIGH -_-

1st grow - vedro, mikro, úsporky

2nd grow - double vedro, úsporky

Old Post 27-03-2012 v 11:50 AM
VejusQin je offline   Profil uživatele VejusQin   Find more posts by VejusQin   Foto galerie člena VejusQin   Click here to Send VejusQin a Private Message   Add VejusQin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krisa.lc
Stálý Člen

Karma uživatele krisa.lc - 48% PěstitelskáKarma uživatele krisa.lc - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 172

S kamosom a jednym dobrym znamym - mal som vtedy 14. Vtedy som spal u kamosa a tak nejak sme sa rozhodli, ze uz nastal ten pravy cas okusit tuto uzasnu bylinku. Bol teply letny vecer, dali sme par slukov z fajky... a nic Sice sme v noci viedli dlllhe debaty o pomazankach a podobnych veciach, ale tie prave ucinky (ako sme neskor zistili) prisli az o nejake 2 tyzdne, ked sme boli na navsteve u kamosa na dedine. Ale to je uz iny pribeh...

Nikdy nepodcenujte pravdepodobnost nemozneho...

Old Post 29-03-2012 v 15:47 PM
krisa.lc je offline   Profil uživatele krisa.lc   Find more posts by krisa.lc   Foto galerie člena krisa.lc   Click here to Send krisa.lc a Private Message   Add krisa.lc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gaMo
Nový Člen

Karma uživatele gaMo - 88% PěstitelskáKarma uživatele gaMo - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 173

U mna to bolo v 15ti rokoch, ked sme s chalanmi kupili flaskace, zasili sa na pole a tam uz len rozlozili vodne bongo, pili piva a lezali v trave...pamatam si ze som si pripadal ako vo sne, len som mal pocit ze sa nemozem prebudit. Skoncilo to tak ze sme behali po poli a smiali sa ako trubky

Old Post 05-04-2012 v 13:07 PM
gaMo je offline   Profil uživatele gaMo   Find more posts by gaMo   Foto galerie člena gaMo   Click here to Send gaMo a Private Message   Add gaMo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Na'vi
Nový Člen

Karma uživatele Na'vi - 90% PěstitelskáKarma uživatele Na'vi - 90% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 174

v 17 brigáda v počítačoví herně vdovku z propisky pak to byly úlety z mongolama:-DDDD

Old Post 12-05-2012 v 23:16 PM
Na'vi je offline   Profil uživatele Na'vi   Find more posts by Na'vi   Foto galerie člena Na'vi   Click here to Send Na'vi a Private Message   Add Na'vi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 175

Poprvé v 14ti letech kámoš mi sehnal čtvrtku a jeli sme se projet na croskách někde sme to zakempili a tam to kámoš smotnul (hrozná bída ...) trochu sem byl zhulenej, no spíš jen zpomalenej jinak na motorce super... žádný zhoršení všechno v pohodě, tak sem si hned sjel pro víc ..

Old Post 07-07-2012 v 12:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NKVD
Nový Člen

Karma uživatele NKVD - 41% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 176

Moje poprvy? No, prvni nez MJ sem mel salvej, coz bylo nejak v 17 letech, to sem si udelal doma fajnovy setting, zabezpecil okna, dvere abych se nevydal volnym padem nekam. Mno po par prdech jsem mel pocit ze jsem hral counter strike a behal po dome a hledal CTcka, nektery dvere co nesly otevrit ( zabepezpeceni ) tak jsem rval zasrany textury :-D jinak na pohodu. A prvni zazitek s MJ? to bylo listopad 2011 (po 18 narozkach asi 3 mesice ), kdy mi nejak v rijnu dosly antidepresiva predepsane psycholozkou a ja tedy uvazoval o THC jako nahrade SSRI, tak jsem se optal mych byvalych spoluzaku z ucnaku jestli by se neco nenaslo, za jednim dojel a dal si kostovaci sklo. Myslim ze k zazitku mi pomohla predchozi zkusenost s SallyD, matro jsem si zakoupil a uzival si cestu domu, pekne na dalnici jet 100km/h, stazene okynko a po ocku pokukovat po nadherne obloze a mraky, zatimco se v nich lamalo slunce. Pohodicka, od te doby palim MJ ob den, pripadnou vyjimku ma patek a vikend Od te doby je ze mne o dost klidnejsi clovek nez drive

NKVD!
Nejlepsi Kurivo Vypestujes Doma.

Old Post 27-07-2012 v 14:30 PM
NKVD je offline   Profil uživatele NKVD   Find more posts by NKVD   Foto galerie člena NKVD   Click here to Send NKVD a Private Message   Add NKVD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:45 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0763240 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív