Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » kdy, kde, co, v kolika, jste poprve hulili?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 7 8 9 10 11
V kolika si hulil/a po prvý?
míň jak 15
15-18
18-25
25+
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Slavka
Nový Člen

Karma uživatele Slavka - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 129

Ja som mala 16, kamoska ukradla bratovi nejaku domácu trávu a tu sme hulili vonku v dedine. Bola to slabota nič moc. tak sme kurili pravidelne kazdy vikend asi pol roka, ale nemala som z toho skoro nijake stavy. Potom som si myslela, ze sa nikdy poriadne neskurim alebo som nejaká odolná. Potom som mala 17 a robila som cez leto v jednom odchodíku s CD a mala som tam kolegu riadneho huliča. Išli sme niečo robit do skladu a on mi dal zakúriť bielu vdovu. Dala som si jedného práska a stavy jak hovado..som len sedela a pozarala do blba asi 10 minut, potom polhodinu taký utlma potom pohodka, veselá, vysmiata. Odvtedy hulim skoro stále

Old Post 17-01-2007 v 19:35 PM
Slavka je offline   Profil uživatele Slavka   Find more posts by Slavka   Foto galerie člena Slavka   Click here to Send Slavka a Private Message   Add Slavka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kellogg
Stálý Člen

Karma uživatele Kellogg - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 130

Kdyz sem poprve hulil,to bylo, kdyz sem si sve prvni seminko jen ze zvedavosti zasadil do kvetinacu na balkone,vyrostla z toho asi metrova kytka a udelali se na ni sisky,nebyli moc velke(taky sem o tom moc nevedel),sklizel sem to nejak koncem cervence,nemel sem paru o tom kdy se ma co sklizet neboco.To mi bylo asi 14 roku,sli sme s kamosem na lavicku vevedlejsim sidlisti,on naboril fajku a kourili sme,nic moc ale bylo to poprve co sem to zkusil )

Slunko je mocné....

Old Post 18-01-2007 v 16:04 PM
Kellogg je offline   Profil uživatele Kellogg   Find more posts by Kellogg   Foto galerie člena Kellogg   Click here to Send Kellogg a Private Message   Add Kellogg to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tayem de Tox
Stálý Člen

Karma uživatele Tayem de Tox - 93% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 521  

Příspěvek č. 131

Bylo mi 16(a půl).Už přes rok jsem neposlouchal skoro nic jinýho, než Nirvanu.. ..takže jsem to chtěl a moooc!! Vypomohli mi zkušenější kamarádi. Stalo se to na staré faře. Narvali to do fajfky, intenzivně jsme čadili- vždycky hlavu mezi kolena a tlačit!! ..ale nic moc.. No ale potom jeden vytáh eukalypty (ještě čistý-to už se dneska snad nesežene.. ) a to byl mazec--- všechno se začalo točit-- ani do futer jsem se nemoh trefit!! pár minut sme nemohli najít cestu ven, ale potom už to bylo vše v klidu a pohodě a příjemné léto...

grower.cz resident (since 2006) JOINTS ORTHODOX!

Grower doporučuje deTOX! OUT2006 i OUT2007
Outdoor system VPS 2008
Tayemovo 2009



Old Post 19-01-2007 v 11:42 AM
Tayem de Tox je offline   Profil uživatele Tayem de Tox   Find more posts by Tayem de Tox   Foto galerie člena Tayem de Tox   Click here to Send Tayem de Tox a Private Message   Add Tayem de Tox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 132

Ja sem hulil po mejch 15 narozeninach, chvilku........mrdozne sem to prehnal...mel sem nejhorsi stav ve svym zivote, taky kdyz si clovek da 3/4G nakyho cernyho skunku sam, tak to potom de dobre do sr***....no jako bylo to pres sklenenky.......od ty doby sem to praktikoval tak, ze sam pulgeckovyho speka....zase sracky a v posleni dobe mensi zilky a jen do pohody

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 14-11-2007 v 19:16 PM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
miguelx
Stálý Člen

Karma uživatele miguelx - 70% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 133

..připojuju se k těm, kterým paměť nesahá tak daleko...ale někdy okolo roku 1993 a od té doby se mě to drží....

Old Post 15-11-2007 v 11:02 AM
miguelx je offline   Profil uživatele miguelx   Find more posts by miguelx   Foto galerie člena miguelx   Click here to Send miguelx a Private Message   Add miguelx to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H@rdy
Nový Člen

Karma uživatele H@rdy - 80% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 134

nooo moje poprvy bylo asi kdyz sem mnel 14 let a byl sem v osmy tride a prisel k nam do tridy novej kaamos a jeho maati pestovala a on jy vzdy neco ukrad a tak sme se skurovali zadara vzdy nejake herery a nebo early misty ale presne kdy a kde to bylo poprvy to nepamatuju :P

Old Post 18-11-2007 v 12:36 PM
H@rdy je offline   Profil uživatele H@rdy   Find more posts by H@rdy   Foto galerie člena H@rdy   Click here to Send H@rdy a Private Message   Add H@rdy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 135

... u kamosa v pivnici cez bongo v 13tich

400W

Old Post 18-11-2007 v 14:22 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
NUMERO:UNO
Stálý Člen

Karma uživatele NUMERO:UNO - 12% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 136

14let.r 2001, WW tak 0.2g v parku, 4lidi, a.........vubec nic

All in the same boat
Rockin' on the same route

Rip it up, chat it up, buy it up, dub it up, skank it up, eh?

Old Post 21-11-2007 v 12:30 PM
NUMERO:UNO je offline   Profil uživatele NUMERO:UNO   Find more posts by NUMERO:UNO   Foto galerie člena NUMERO:UNO   Click here to Send NUMERO:UNO a Private Message   Add NUMERO:UNO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
littl_grouwr
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 137

poprvé sem se pořádně zhuli v 15ti v hospodě z hořickejch "venkovek". nejspíš jsem se dostal alespoň částečně mimo tělo. nikdy potom jsem už neměl halucinace z hulení

Old Post 13-05-2008 v 11:52 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
acheron
Stálý Člen

Karma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% PěstitelskáKarma uživatele acheron - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 327  

Příspěvek č. 138

v 14 , 7 ludi (z toho 5 sme hulili prvy krat ) ...rano , par minut pred skolskym vyletom ...bola to pohodaaa ...model nejaky noname out ..slabotka ale vtedy to bola pecka

Old Post 13-05-2008 v 13:33 PM
acheron je offline   Profil uživatele acheron   Find more posts by acheron   Foto galerie člena acheron   Click here to Send acheron a Private Message   Add acheron to your buddy list     Navštiv homepage uživatele acheron! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 139

poprvé jsem se zhulil ve 14.jsem si doma umotal špeka do novin a sčudil najednou po chvilce to semnou začlo něco dělat.Najednou schýza že jsem se otrávil z novil.No nic příjemného.Byl to nějáký venek.. kámoš mi nabídl filmovku za 30kč.no když to vemu z dnešních skušeností tak tam byla jedna malá palička a zbytek listí.právě tu paličku jsem omotal novinama.Od té doby jsem taky dlouho nehulil,než jsem se nechal zase zlákat.Jinak aktivně jsem začal hulit v 16-17letech.

AHM4D: Hovn* si beztak chlastal

Naposledy upravil 14-05-2008 v 17:24 PM

Old Post 13-05-2008 v 16:40 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TWiSTY
Stálý Člen

Karma uživatele TWiSTY - 63% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 62  

Příspěvek č. 140

Tak to já jsem poprvé ochutnal asi okolo 13let.S kamarádama na Invexu(veletrh pres pc)nic mi to neudělalo, ale později jsem z toho mívál celkem pekelné stavy!!Ale jaksi jsem to prokopl a hulííím dááále xD

*smoke weed every day*

Old Post 14-05-2008 v 17:07 PM
TWiSTY je offline   Profil uživatele TWiSTY   Find more posts by TWiSTY   Foto galerie člena TWiSTY   Click here to Send TWiSTY a Private Message   Add TWiSTY to your buddy list     Navštiv homepage uživatele TWiSTY! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 141

ja som sa prvy raz vypiekol asi v 12/13 za domovom postihnutych a mal som nehorazne ujeby a stavy bol to nejaky pekny fialovy indoor _

Old Post 14-05-2008 v 20:49 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Method
Stálý Člen

Karma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% PěstitelskáKarma uživatele Method - 94% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 264  

Příspěvek č. 142

Ja som prvy rat skusal hulit asi ako 8 rocny a to ususene listy zo susedovej zahradky ktory tam maval kvantum rastlin a ja som nevedel este co to je a uz vtedy ma ucil ako to sadit a starat sa o to samozrejme ked som uz vedel co to je tak som si to skusal zasulat do novin a hulit....ucinky samozrejmne nic...........ale prvy krat riadne som pohulil v 13 a to listy mojho outdoorku lebo som pestoval uz dlhsie ale nehulil...a bol to riadny nasup.Rozpraval som kamosovi co bol somnou ze sa citim ako keby niekto ovladal moje telo samozrejme teraz ked mam uz 22 tak ma len tak daky model nerozhadze....

Old Post 19-05-2008 v 10:44 AM
Method je offline   Profil uživatele Method   Find more posts by Method   Foto galerie člena Method   Click here to Send Method a Private Message   Add Method to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crackonos
Stálý Člen

Karma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% PěstitelskáKarma uživatele crackonos - 8% Pěstitelská

Registrován: Mar 2008
Příspěvků: 290  

Příspěvek č. 143

asi ve 14, ve dvou jsme stáhli stovkovýho špeka magic crystalu (bylo to spíš na fajku=byl to moc dobrej venek) balenýho stylem šiška vedle šišky...no byl jsem úplně v hajzlu co vám mám povídat

...nemám víru, aspoň ji neztratím.../www/
Vaše nejoblíbenější filmové hlášky

Old Post 19-05-2008 v 12:27 PM
crackonos je offline   Profil uživatele crackonos   Find more posts by crackonos   Foto galerie člena crackonos   Click here to Send crackonos a Private Message   Add crackonos to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H8nza
Nový Člen

Karma uživatele H8nza - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 17  

Příspěvek č. 144

Měl sem poprví mnoo v patnácti, myslím že pár dní před tím než sem nastoupil na střední... Mnoo kámoš nám dal naky hulčo, tak co by sme to nezkusili vid...Od tý doby mě to začalo mrtě chutnat a bavit, tak díky kámošovy...

Život je pěknej, když máš jointa

Old Post 22-05-2008 v 20:23 PM
H8nza je offline   Profil uživatele H8nza   Find more posts by H8nza   Foto galerie člena H8nza   Click here to Send H8nza a Private Message   Add H8nza to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:55 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 7 8 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8879860 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív