Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení přes ovoce a zeleninu!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6
Jaký máte vztah k hulení přes ovoce?
Je to cool, příjemný pokouření
Rači si dám špeka pořádnýho
Rád improvizuju, ale todle fakt ne
Keep eating fruit
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Pohodička Mandarinka... Příspěvek č. 65



No nejdřív jsem to zkusil jenom tak tím prostředkem. Šlo to taky... Kotel z fajfčičky mi posloužil výborně... Pak jsem to aplikoval i se sklem, které bylo vpíchnuto bokem a spodní otvor v mandarince sloužil jako turbo... To jsem bohužel už nenafotil. Každopádně chci někdy zkusit použít ten kokos jako vodnici jak jste tady někdo psal, to musí být hustý... Pro inspiraci sem hodím fotky té mandarinky a až budu zkoušet ten kokos tak to taky zdokumentuju!

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 29-04-2006 v 12:12 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Daveid
Stálý Člen

Karma uživatele Daveid - 4% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 66

Jako malí sme s kámošema kouřili přes nějakou rostlinu usušenou (byla dutá) a do ní sme rvali všechno co bylo kolem (shnilá jablka, seno a bůh ví co všecko).

Dělám co mě baví, vytvářím hry.
Seed your weed (Itch.io)
Wolf Souls (Steam)
+ pár deskovek

Old Post 19-05-2006 v 10:10 AM
Daveid je offline   Profil uživatele Daveid   Find more posts by Daveid   Foto galerie člena Daveid   Click here to Send Daveid a Private Message   Add Daveid to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Daveid! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zld
Nový Člen

Karma uživatele zld - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 67

Hej to jsou fakt parádní nápady, asi vemu krosnu a půjdu navštívit někam ovoce zelenina! Ne hej ten kokos se mi zdá fakt nejlákavější...

Old Post 19-05-2006 v 11:06 AM
zld je offline   Profil uživatele zld   Find more posts by zld   Foto galerie člena zld   Click here to Send zld a Private Message   Add zld to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vietcong-player
Stálý Člen

Karma uživatele Vietcong-player - 79% PěstitelskáKarma uživatele Vietcong-player - 79% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 73  

Příspěvek č. 68

doporučuju ještě mrkev ta je fakt super...

Budete-li se snažit porozumět celému vesmíru, nepochopíte vůbec nic. Jestliže se pokusíte porozumět sobě, pochopíte celý vesmír...

a jsem uchylnej na tři tečky...

Old Post 25-03-2008 v 17:40 PM
Vietcong-player je offline   Profil uživatele Vietcong-player   Find more posts by Vietcong-player   Foto galerie člena Vietcong-player   Click here to Send Vietcong-player a Private Message   Add Vietcong-player to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kohy
Stálý Člen

Karma uživatele Kohy - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 69

Jo tohle znám, na střední sme hulili brčka přes jabko, mělo to takovou jemnou chuť.

Old Post 27-03-2008 v 10:35 AM
Kohy je offline   Profil uživatele Kohy   Find more posts by Kohy   Foto galerie člena Kohy   Click here to Send Kohy a Private Message   Add Kohy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 70

Pamatuju si že sme kdysi hulili přes hrušku ale bylo to proto že sme u sebe zrovna jiný kuřácký médium neměli

Old Post 27-03-2008 v 10:43 AM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gantali
Stálý Člen

Karma uživatele gantali - 12% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 63  

Příspěvek č. 71

Zajímavé,to by mě nikdy nenapadlo,udelat na to i nakresy,jinak jsem to skoušel jenom přes jablko,ale tvoje napady určitě vyzkouším!K+

Chceš-li ztratit přítele, půjč mu peníze

Old Post 23-04-2008 v 00:53 AM
gantali je offline   Profil uživatele gantali   Find more posts by gantali   Foto galerie člena gantali   Click here to Send gantali a Private Message   Add gantali to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mishaq
Stálý Člen

Karma uživatele mishaq - 72% PěstitelskáKarma uživatele mishaq - 72% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 72


Čauec,
dneska sem si pročítal toto vlákno a velice se mi líbila mrkev álá fagule, tak jsem rychle posbíral nějáký vrtáky a utíkal do obchodu koupil dvě mrkve. Poté jsem s potřebným vybavením šel do sklepa, kde jsem se tuhle "fajfku" pokusil vytvořit.

Postup výroby:
1) Vzal jsem asi 12cm mrkev, kterou jsem provrtal naskrz asi 6tkou vrtákem.
2) Naměřil jsem si vzdálenost, kde bude vsazen kotel.
3) Nasadil o něco větší vrták a vyhloubil díru, kam bude nasazen kotel.
4) Z druhé mrkve jsem si odřízl asi 4cm kus, který jsem následně provrtal naskrz.
5) Z jedné strany seřízneme hrany, abychom celek mohli zasunout () do "těla" fajky.
5) Na opačné straně vyhloubíme větší díru, která bude zasahovat do půlky výšky mrkve, abychom měli kam vložit materiál.
6) Všechno "smontujeme" do sebe.

Celý proces mi trval asi jenom 5 minut, ale dalo by se s výrobou pohrát a vytvořit opravdu elegantní fajfku.

Myslím, že výroba fajky z mrkve není vůbec složitá a zvládne to úplně každý a touha, zkusit něco nového je fajn.

Přeji každému přijemné pokouření

for fun
Balkóóón 2009 - Super skunk ; 600W - 5x Strawberry cought ; 4x Arjan's strawberry haze

Old Post 20-05-2008 v 19:41 PM
mishaq je offline   Profil uživatele mishaq   Find more posts by mishaq   Foto galerie člena mishaq   Click here to Send mishaq a Private Message   Add mishaq to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Pohodička Hulení přes ovoce Příspěvek č. 73

Cus growerz...

Tak jsem dneska prisel dom a cpu se jahodama, tresnema, melounem a tak na me kouka jablicko...rikam si, co s tebou uz sem plnej...tak sem smotnul spika s matou, do jabka tuzkou vrtnul dve diry. Do jedny sem vsunul speka a druhou tahal. No chutnalo to bozsky!...ochlazeny a se sladkym nadechem!!

Zajimalo by me, jestli to taky tak delate, ci to chcete zkusit. Pres jaky ovoce ci zeleninu hulite, jaky mate pocity + nejaky vychytavky!!

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 29-06-2008 v 20:40 PM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
humus flusus
Stálý Člen

Karma uživatele humus flusus - 100% Pěstitelská

Registrován: Jun 2008
Příspěvků: 151  

Příspěvek č. 74

Ja picham Grepfruity a jako docela v pohode....

At rostou...

Old Post 29-06-2008 v 20:48 PM
humus flusus je offline   Profil uživatele humus flusus   Find more posts by humus flusus   Foto galerie člena humus flusus   Click here to Send humus flusus a Private Message   Add humus flusus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
GLORS
Stálý Člen

Karma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% PěstitelskáKarma uživatele GLORS - 100% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 220  

Re: Hulení přes ovoce Příspěvek č. 75

ČUS PŘES OVOCE JSEM HULIL UŽ TOLIKRÁT.ALE DOPORUČUJI BANÁN TEN MI CHUTNAL NEJVÍCE.ČIAO glors

Old Post 06-07-2008 v 11:41 AM
GLORS je offline   Profil uživatele GLORS   Find more posts by GLORS   Foto galerie člena GLORS   Click here to Send GLORS a Private Message   Add GLORS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od humus flusus
Ja picham Grepfruity a jako docela v pohode....


jo?za jak dlouho se dostavuje orgasmus?


cosa nostra

Old Post 16-07-2008 v 08:41 AM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 77

citace:
Původní příspěvek od Jay-jay


jo?za jak dlouho se dostavuje orgasmus?


nejspis hned...a hlavne to musi bejt vzruso kdyz to krasne pali

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 16-07-2008 v 08:50 AM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smokey Mech
Nový Člen

Karma uživatele Smokey Mech - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 78

to FaLda: prvně ho vykouří, pak vopíchá... ale s tím grepem to je dobrej nápad- exotický ovoce je nej...

How much do you smoke? Plenty. Bob Marley

Old Post 01-08-2008 v 00:18 AM
Smokey Mech je offline   Profil uživatele Smokey Mech   Find more posts by Smokey Mech   Foto galerie člena Smokey Mech   Click here to Send Smokey Mech a Private Message   Add Smokey Mech to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DanekRider
Stálý Člen

Karma uživatele DanekRider - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 79

Ted jsem to zkoušel na chatě,když nebylo nic po ruce....jabko klasika,a zkoušel jsem i nektarinku :P a musím říct,že mě překvapilo,jak dlouho to hořelo (na to,jak je ta dužina mokrá). Hned po te nektarince jsem jel 50+ km na kole domů a to byl uplně neskutečný zážitek jet pod horama

Old Post 01-08-2008 v 10:34 AM
DanekRider je offline   Profil uživatele DanekRider   Find more posts by DanekRider   Foto galerie člena DanekRider   Click here to Send DanekRider a Private Message   Add DanekRider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
|Mánička|
Nový Člen

Karma uživatele |Mánička| - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 80

Až budou ve škole ke svačině mrkve, vím co s nima

Dlouhý vlasy, dlouhý brko

Old Post 18-10-2008 v 21:03 PM
|Mánička| je offline   Profil uživatele |Mánička|   Find more posts by |Mánička|   Foto galerie člena |Mánička|   Click here to Send |Mánička| a Private Message   Add |Mánička| to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:38 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6885960 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív