Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Hulení přes ovoce a zeleninu!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Jaký máte vztah k hulení přes ovoce?
Je to cool, příjemný pokouření
Rači si dám špeka pořádnýho
Rád improvizuju, ale todle fakt ne
Keep eating fruit
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
S~th
Stálý Člen

Karma uživatele S~th - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 33

bomba ... přes jablko v parku , svítilo slunečko ... super

Old Post 11-10-2004 v 17:51 PM
S~th je offline   Profil uživatele S~th   Find more posts by S~th   Foto galerie člena S~th   Click here to Send S~th a Private Message   Add S~th to your buddy list     Navštiv homepage uživatele S~th! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frankie.cz
Nový Člen

Karma uživatele frankie.cz - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 7  

Zdraví Příspěvek č. 34

Pánové, já sem takové malé prasátko a tak když sem včéra byl v práci, neměl jsem papírky a měl jsem jen takovou shitovou gáňu, tak jsem se rozhodl proč nezkusit okurku? Je to hnus! Kotlík jsem si udělal z alobalu který nosím jako vždy v peněžence(plech ). Za prvé- okurka má prostředek dužnatý, že jo a stejně to šlo, takžé by to mělo jít úplně stejně i s tím pomerančem. Sice asi hůř, ale to se ještě musí vymyslet. Jinak díky, jabko je super.

Jednou svět zaplaví hulení a nás to přestane bavit. Co bude pak? To ví jen Bob :-)

Old Post 11-10-2004 v 19:42 PM
frankie.cz je offline   Profil uživatele frankie.cz   Find more posts by frankie.cz   Foto galerie člena frankie.cz   Click here to Send frankie.cz a Private Message   Add frankie.cz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DAWEX
Stálý Člen

Karma uživatele DAWEX - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 67  

Příspěvek č. 35

přes ovoce jsem ještě nehulil bylo by mi ho asi líto. i když pokod to opravdu pěkně voní??!! ale ganja voní hezky taky!! jednou jse hulil v krizi přes rohlík

Old Post 12-10-2004 v 20:11 PM
DAWEX je offline   Profil uživatele DAWEX   Find more posts by DAWEX   Foto galerie člena DAWEX   Click here to Send DAWEX a Private Message   Add DAWEX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kusher
Stálý Člen

Karma uživatele kusher - 45% PěstitelskáKarma uživatele kusher - 45% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 36

Díky moc za prima příspěvky, stále mě překvapujete...

2 dawex: ...sem málem spadl ze židle fakt dobrý...

Old Post 13-10-2004 v 15:19 PM
kusher je offline   Profil uživatele kusher   Find more posts by kusher   Foto galerie člena kusher   Click here to Send kusher a Private Message   Add kusher to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Aidampower
Stálý Člen

Karma uživatele Aidampower - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 56  

Příspěvek č. 37

Jojojojo meloun napuštěnej rumem je moooc fajnová záležitost ale mám dotaz jak řešíte ucpání stříkačky.mě se to vždyckybrzo ucpe a potom to trvá hrozně dlouho.(to napuštění)

Old Post 08-04-2005 v 14:14 PM
Aidampower je offline   Profil uživatele Aidampower   Find more posts by Aidampower   Foto galerie člena Aidampower   Click here to Send Aidampower a Private Message   Add Aidampower to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mango555
Nový Člen

Karma uživatele mango555 - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 38

jó ovoce to je známá nouzovka. Ze země to je zajmavější.

Old Post 08-04-2005 v 16:55 PM
mango555 je offline   Profil uživatele mango555   Find more posts by mango555   Foto galerie člena mango555   Click here to Send mango555 a Private Message   Add mango555 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
aenema
Stálý Člen

Karma uživatele aenema - 38% PěstitelskáKarma uživatele aenema - 38% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 190 

Příspěvek č. 39

mango. jak ze země? to pálíš přez krtiny?

"Já jenom kráčím po cestách,které mají srdce.Po kterékoliv cestě,která má srdce.Po nich putuji a jediné,co mě zajímá,je,abych je prošel až na sám konec.
A jak jdu,tak bez dechu jenom zírám a zírám."
Juan Matus

Old Post 08-04-2005 v 19:38 PM
aenema je offline   Profil uživatele aenema   Find more posts by aenema   Foto galerie člena aenema   Click here to Send aenema a Private Message   Add aenema to your buddy list     Navštiv homepage uživatele aenema! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
robca
Nový Člen

Karma uživatele robca - 36% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 40

He? Slyším poprvý, sounds good. Jdu pro jabko )

Old Post 04-05-2005 v 09:13 AM
robca je offline   Profil uživatele robca   Find more posts by robca   Foto galerie člena robca   Click here to Send robca a Private Message   Add robca to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
bajuz
Nový Člen

Karma uživatele bajuz - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 12  

Pohodička Příspěvek č. 41

jen tak by me to asi nenapadlo,ale krize mě k tomu jednou donutila.zkrátka nebylo přes co,papírky došly,lufka taky žádná,tak jsme s kámošem kutili kutili,až jsme vykutili kovovou špičku z prupisky ,jabko jsme provrtali tužkou skrz naskrz,do jednoho konce takto vzniklého otvoru jsme narvali tu kovovou špičku,nabili a dál už ten příběh znáš sám.
ps-bezva jablečná příchuť

Old Post 18-05-2005 v 11:47 AM
bajuz je offline   Profil uživatele bajuz   Find more posts by bajuz   Foto galerie člena bajuz   Click here to Send bajuz a Private Message   Add bajuz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 42

a to takhle japkový bongo? rovně rozříznout po "rovníku", vydlábnout, spíchnout párátkama aby to těsnilo, nahoře kotel/sítko, z boku vrazit třeba propisovačku... yayiii

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 30-06-2005 v 15:48 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mirosk
Stálý Člen

Karma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% PěstitelskáKarma uživatele mirosk - 41% Pěstitelská

Registrován: Apr 2005
Příspěvků: 433  

Příspěvek č. 43

Už som hulil aj cez kiwi ale skuste hulit cez banan pecáro

Fuck the cola, fuck the pizza, all we need is slivovica
systems: BONGASMASK DÓZABONG

Old Post 01-07-2005 v 19:01 PM
mirosk je offline   Profil uživatele mirosk   Find more posts by mirosk   Foto galerie člena mirosk   Click here to Send mirosk a Private Message   Add mirosk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Shorty*1
Stálý Člen

Karma uživatele Shorty*1 - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 44

Nejvetsi noblesa hulit z jabka ma to skvelou chut jeto tokovi jemny ten kour...................

Old Post 03-07-2005 v 15:16 PM
Shorty*1 je offline   Profil uživatele Shorty*1   Find more posts by Shorty*1   Foto galerie člena Shorty*1   Click here to Send Shorty*1 a Private Message   Add Shorty*1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrophonic
Nový Člen

Karma uživatele Hydrophonic - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 45

moguldogul : jo no přes to jabko se to dalo, a co okurky s macinem?:-))

Old Post 10-11-2005 v 10:48 AM
Hydrophonic je offline   Profil uživatele Hydrophonic   Find more posts by Hydrophonic   Foto galerie člena Hydrophonic   Click here to Send Hydrophonic a Private Message   Add Hydrophonic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jay-jay
Stálý Člen

Karma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% PěstitelskáKarma uživatele Jay-jay - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 542  

Příspěvek č. 46

dodatečně dík kusherovi za skvělé téma,protože mě nejednou zachránilo jen kde se z ledničky pořád ztrácely ty mrkve

jinak opravdu nejde hulit přez okurku,tak to ani nezkoušejte


cosa nostra

Old Post 17-11-2005 v 18:05 PM
Jay-jay je offline   Profil uživatele Jay-jay   Find more posts by Jay-jay   Foto galerie člena Jay-jay   Click here to Send Jay-jay a Private Message   Add Jay-jay to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 47

Hehehe.....obcas mam pocit, ze tu nenajdu nic co bych jeste necetl, ale hned potom me zase nejaky tema prekvapi ...dik :-)))

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 18-11-2005 v 08:14 AM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hydrophonic
Nový Člen

Karma uživatele Hydrophonic - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 3  

Příspěvek č. 48

Jay-jay : nevim jax zjistil že nejde hulit přes okurku(několikrát sem to prováděl), když ve skutečnosti můžeš zahulit skoro z každého ovoce a zeleniny

Old Post 18-11-2005 v 12:43 PM
Hydrophonic je offline   Profil uživatele Hydrophonic   Find more posts by Hydrophonic   Foto galerie člena Hydrophonic   Click here to Send Hydrophonic a Private Message   Add Hydrophonic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 02:33 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7690680 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív