Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » TABÁČEK!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Obecné TABÁČEK! Příspěvek č. 1

Když jsem byl menší, tak jsem pěstování kytiček nenáviděl. Zelenina a ovoce pro mě bylo synonymem pro tvrdou práci na zahrádce. Nenáviděl jsem naší zahrádku... Hold jsem byl malý a neměl jsem rozum. Nejdřív jsem začal kouřit marijánku. Netrvalo to dlouho a začal jsem se snažit jí i pěstovat. To vše mělo za následek jen větší prohloubení mého vztahu ke zeleni jako takové. O zahrádku se dnes starám mnohem raději a zeleň je mým přítelem. Zelená barva mě uklidňuje a kytičky mám rád víc a víc. Tady na Groweru se pěstují tři základní plodiny - Konopí, Šalvěj, Tabáček... Po té co jsem tak pročítal a prozkoumával, jsem dospěl k názoru, že i já bych chtěl vlastnit, pěstit a sklízet tuto trojkombinaci květin - (to samozřejmě neznamená, že jenom tyhle tři květiny, už mám vytipováno mnoho dalších, které si chci sehnat...). Šalvějku snad již brzy budu mít doma. A tabáček? Hned jak jsem v obchůdku, který jsem jen náhodou navštívil uviděl knížečku: Pěstování tabáku v čechách tak jsem neváhal a koupil jsem si jí. Lidé v obchodě byli milí a obdarovali mě semínkama tabáku... Prý ať mám něco do začátku. Celý štastný jsem zasel (samozřejmě po prostudování knížečky) a nyní bych se s vámi chtěl dělit o mé zážitky s mojím prvním pěstováním této v minulosti i přítomnosti mnoha lidmi nenáviděnou a mnoha lidmi milovanou krásnou rostlinkou...

Jen ještě dodatek proč jsem umístil tento thread do Outdoor galerie. Jsem si vědom toho, že je již dost pozdě na pěstění venku, ale tatínek mi slíbil, že na zahrádce se pro tabáček místo dozajista najde, takže budu doufám pěstovat jak na záhonku tak v květníčcích...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 18-05-2006 v 19:01 PM

Old Post 18-05-2006 v 18:43 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Setba Příspěvek č. 2





Ke knížečce jsem, jak jsem se zmínil v úvodu dostal nějaké tobolky tabáku. Pokud někdo víte, co konkrétně pěstím za tabák, podle těchto tobolek, budu vám za tu informaci velmi vděčný. Z tobolek jsem vysypal semínka a ty jsem přesně podle návodu v knížce zasel do přesité hlíny (nejlepší hlína, kterou jsem doma sehnal....) a zbývalo mi už jenom čekat, zda semínka, která mi byla dána, nejsou nějamým šuntem, ale funkčním zárodkem ke krásné květině.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 18-05-2006 v 18:47 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Dlohé čekání zda to porose... Příspěvek č. 3





V moudré knížce jsem se dozvěděl, že pod třemi milemetry přesyté hlíny semínka začnou klíčit a do čtyř dnů by měli spatřit malé rostlinky světlo světa. Kamarád, kterému jsem pár semínek dal mi už po třech dnech volal, že jsou venku... Běžel jsem se podívat zda i mé tabáčky už rostou, ale byl jsem zklamán. Pořád nic. A celá čtvrtý den také nic. Znáte to čekání, kdy se kousek hlíny zvedne a pod ním se oběví kousek zeleného stonku a posleze i malé lístky? Připadal jsem si jak blázen, když jsem hodinu co hodinu sledoval hlínu. Čtvrtý den, pátý den... Pořád nic. Až šestý den ráno jsem oběvil malé rostlinky a mé srdíčko zajásalo . Asi jsem holt dal semínka hloub než můj kámoš. Každopádně dva dny na to už byla miska zelená, jak když zasijete řeřichu. Se semínkama jsem to na poprvé přehnal a už dnes se děsím toho rozsazování. Každopádně každý den se ukazují další a další malé tabáčky, takže si myslím, že přesazení aspoň pár z nich přežije. To co vidíte na prvních fotkách je osmí den od setby a na posledních fotkách desátý den, neboli den dnešní. Rostlinky před sebou mají ještě pár dlouhých dní, než se rozdělí, každá do svého a začnou bojovat sami za sebe. Určitě vše budu dokomentovat a podávat vám o tom zprávy. Prosím tímto zkušenější Tabáku pěstitele, aby kdyby odhalili nějakou výraznější chybu, kterou bych prováděl, aby mě včas upozornili. Budu jim za to moc vděčný.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 18-05-2006 v 20:22 PM

Old Post 18-05-2006 v 18:58 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zld
Nový Člen

Karma uživatele zld - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 11 

Příspěvek č. 4

Čus, přeju ti hodně štěstí s tim tabáčkem, taky už mě to párkrát napadlo, jenomže mi spousta lidí tvrdilo, že jelikož je tabák choulostivý na ovzduší nic moc dobrýho z toho nevyjde...
Ale doufám že potvrdíš pravý opak a zadaří se!

Old Post 19-05-2006 v 07:18 AM
zld je offline   Profil uživatele zld   Find more posts by zld   Foto galerie člena zld   Click here to Send zld a Private Message   Add zld to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
CAESAR
Stálý Člen

Karma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% PěstitelskáKarma uživatele CAESAR - 55% Pěstitelská

Registrován: Sep 2004
Příspěvků: 697  

Příspěvek č. 5

tabak sa tu pestoval o 100 rokov skor ako zemiaky.citlivy je na nedostatok vody,aspon ked je mlady



TABACEK 2006

WW 2006 OUT

Old Post 23-05-2006 v 09:17 AM
CAESAR je offline   Profil uživatele CAESAR   Find more posts by CAESAR   Foto galerie člena CAESAR   Click here to Send CAESAR a Private Message   Add CAESAR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 6





Děkuji samozřejmě všem za podporu a za názory. Dnes tady mám nějaké už pár dní staré fotky a nové se sem pokusím hodit zítra. A na porovnání sem hodím nějaký fotky tabáčku mého kámoše, který nasadil ve stejnou dobu a asi vybral lepší zem, nebo je prostě lepší grower, ale prostě mu to roste líp. Vidíte sami, na těch prvních dvou je můj tabáček asi před třema dnama a na dalších dvou je tabáček toho kámoše...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 26-05-2006 v 18:24 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Palec nahoru Hezký Příspěvek č. 7

Zdravim Tě.
Máš to pěkný, ale zatim neni moc na co koukat ( to jako že jsou ještě malý, až bude větší, bude to pastva pro oči a pro srdce )
Jak tak koukám na tu tobolku, řekl bych, že je to Nicotinana Tabacum, tedy Tabák Virginský. Jenže když se podívám na semínka, příjdou mi nějaké veliké. Já jich mam fakt hodně, ale nejsou takhle velká. Mohl by to taky být tabák selský ( Nicotiana Rustica ) skus se zeptat vtom obchodě, kde si je dostal, měli by to vědět
Jinak Ti doporučuju je co nejdřív přesadit, pozor na kořínky, jinak stím budeš mít velké, ale fakt velké problémy. Já jsem to vyřešil tak, že jsem si připravil malé květináčky s hlínou a trochu písku, a na každý jsem dal 2 semínka. Jo ty semínka příště nedávej pod hlínu, ale dej je rovnou na to, a pořádně to ros.
Ty květináče mam v malým skleníčku, teďka jsou už za oknem, venku na sluníčku. Vzhledem ktomu, že je dost zima, nerostou tak jak bych si přál.
Kámoš je má za oknem, ve skleníčku a vysadil je později než já a má je mnohem větší.
Taky mám celkem problém se stonkem, mají ho malý a překlápějí se na stranu.
Doporučuju fakt ten skleníček a pořádný vedro.
¨Fascinuje mě ta tvoje láska k rostlinám. Já to moc dobře znám, počkej až bude větší a ty někam třeba na 5 dní odjedeš. Budeš se celou dobu těšit domů, na kytičky, budeš zvědavej, jak ti to vyrostlo. Až ho uvidíš, srdce ti zajása, protože bude o hodně větší,
než jak si ho pamatuješ
To je všechno, budu se sem dívat, jak ti to roste. Karmu ti samozřejmě dám, ale později, ted ješte není čemu jí davát
Měj se hezky, a at Ti to roste!!!

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 27-05-2006 v 09:34 AM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 8



Tak sem opět tady. Doba uběhla poměrně dlouhá. Většinou jsem se věnoval opíjení se do němoty a užívání si svobody. To ale patří do jíného threadu. K mojemu tabáčku. Nevím jak to po celé republice děláte, že máte pořád tolik sluníčka, ale u nás teď bylo tak týden zamračeno. Na kytičkách to je samozřejmě poznat. Rostou velmi pomalu a rozvážně. Nemluvě o tom, že po prvním přesazení se jim malým nedopatřeníám nedostalo dosti vody a oni byly podrobeny dost velké zkoušce. Ukázaly se, ale jako silné bojovnice ty moje sazeničky a všechny se lehce probraly. Jak sem už zmínil, došlo k prvímu přesazení. Zatím sem odmítl dát sazeničkám soukromý, protože s tím počtem jaký se mi urodil, bych měl po všech oknech v baráku jen kelímky od jogurtů. Dal jsem 18 sázeniček do takového pravěkého pařníčku a zbytek, kdyby třeba bylo nahradit nějakou pojdutou květinu jsem nechal v původním kelímku. Kořínky měli sazeničky pěkné a s přesazováním v podstatě nevznikl žádný problém. Snad jen to počasí, které strašně brzní růst... Fotek jen po skromnu, protože opravdu neníá zatím na co koukat.

Kapka1 : V obchodě kde sem ho dostal se bohužel zeptat nemohu, protože ten growshop je asi tři hodiny cesty vlakem od mého bydliště. Do to sem zeslonil, měl jsem se zeptat hned. Ale asi, když už se dva lidi schodli mu budu říkat tabák Virginský. Ty semínka vůbec nejsou velká. Je teda pravda, že nemám s čím srovnávat, ale jsou to fakt malininký semínečka. K tomu růstu a skleničku. Jak sem psal jsou zakrytý denně a občas je i schovám domů, ale rostou fakt zoufale pomalu, ale je to všechno jen tím sluncem a zimou. Tento rok je nějaké dívné počasí, ale to se spraví...


mcH!ck(y) : Dobrá tedy... Budu mu říkat Tabáček "možná" Virginský...

Každopádně děkuji za rady a doporučení. Jak sem psal jediný výraznější problém je se sluníčkem, ale s tím mi bohužel nikdo nepomůže.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Naposledy upravil Mesias 06-06-2006 v 09:04 AM

Old Post 06-06-2006 v 08:57 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 9

Proč si ten tabáčik nedal rovnou do samostatnejch kelímků? Takhle si zbytečně přiděláváš práci...
Nebo to pak zamejšlíš fiknout rovnou do země?

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 06-06-2006 v 15:06 PM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kapka1
Stálý Člen

Karma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% PěstitelskáKarma uživatele Kapka1 - 92% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 588  

Příspěvek č. 10

U nás je zima a slunce taky nesviti ( Stredni cechy a hlm Prh )

Automatické zavlažování pomocí keramických kolíků Tropf Blumat BIO Tree Grow 2005 aneb BIO pěstování na stromech Jak na pěstování Šalvějě Divotvorné v našich podmínkách Pěstování Tabáku Virginského na balkoně a doma Lady SALVIAOd semínka po doutník aneb pěstování Virginského Tabáku! BIO terrace GROW 2006 aneb BIOlogické pěstování na balkoně! Psilocybe Cubensis aneb pěstujeme domácí lysohlávyKompletní stavba indoor skříne od samého začátku!
Tam, kde něco končí, začíná něco jiného, možná lepšího...

Old Post 06-06-2006 v 16:12 PM
Kapka1 je offline   Profil uživatele Kapka1   Find more posts by Kapka1   Foto galerie člena Kapka1   Click here to Send Kapka1 a Private Message   Add Kapka1 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 11





Siced nevím jestli letos tabáček sklidím, když se totiž kouknu na tabák třeba uživatele Krychle tak se citím hodně blbě, ale co pstuju ho letos poprvé a sám sem si vědom několika chyb, které sem udělal (přelito, nedolita, přehnojeno, půda, teplota, ... ) Takže příští rok to určitě bude výrazně lepší, ale letos se pokusím nasbírat ještě nějaké zkušenosti. Každopádně posledních pár slunečních dnů se tabáček pěkně rozjíždí. Chytnul zdravě zelenou barvu a roste a roste. Nakonec po všech těch útrapách mám jeden největší tabáček, dva menší a asi pět nebo šest už celkem vzrostlých, které sem ještě nerozsadil, ale čeká je to dnes nebo zítra. Mrkněte na fotky, sice není na co koukat a Krychle má určitě koukatelnější tabáček, ale ten můj je zatím také malé děťátko...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 24-06-2006 v 09:30 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rauve
Nový Člen

Karma uživatele Rauve - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 6  

Příspěvek č. 12

mesias uz se ti to rozrusta a preju ti at to dozraje...a mam na tebe otazku.....nevis kde bych sehnal seminka tabaku????nejaky obchod??? porad...

Old Post 24-06-2006 v 10:29 AM
Rauve je offline   Profil uživatele Rauve   Find more posts by Rauve   Foto galerie člena Rauve   Click here to Send Rauve a Private Message   Add Rauve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Povyrostl trošičku... Příspěvek č. 13







Tak házim nějaký fotky jak to vypadá s tím mojím tabákem...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 19-07-2006 v 13:06 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 14






Tak tomu tabáčku co sem ho zasadil navenek se nějak moc nedaří. Roste to sice jo, je pěkně zelenej to taky, ale roste strašně moc pomalu. Přináším vám fotky tabáku z balkonu, který se konečně rozjel podle mých představ a hned jak se vrátím z CzechTecku tak ho ještě jednou přesadím. V první sérii fotek sou spíše takový mrzáčci, které nepřesazuju do větších květináčů, ale je mi líto je vyhodit, tak je nechávám tak vegetovat.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 30-07-2006 v 11:44 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 15










A teď už konečně tabáček můj nejoblíbenější. Jde o ty sazeničky, kterým sem dal větší květináče. Některým plastové, jiným keramické. Už po tak krátké době mohu vyvodit závěr, že tabák v keramickém květináči je nižšší a košatější, zatímco v plastovém je vytáhlí a má podlouhlejší listy. A teď už jen fotečky...

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 30-07-2006 v 11:48 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 16

TAbáček frčí pěkně rychle. Chtěl sem ho ještě jednou přesadit, ale s tou velikostí jakou má to nepřipadá v úvahu. Holt příští rok dostanou větší květníky.

Můj Indoor Další kolo jede: 6xSuperSkunk
Můj tabáček 2006Moje pěstování 2007
Moje pěstování 2006

Old Post 02-08-2006 v 10:10 AM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 17:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5617860 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív