Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » kdy, kde, co, v kolika, jste poprve hulili?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 8 9 10 11
V kolika si hulil/a po prvý?
míň jak 15
15-18
18-25
25+
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
DanekRider
Stálý Člen

Karma uživatele DanekRider - 5% Pěstitelská

Registrován: May 2008
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 145

V devítce u kamoše na narozkách,měl svoji kytku (uplný šrot),co jsou palice jsem tehdy ještě nevěděl....
Koupili jsme si skla a pak to pálili o 106 nad sporákem (nebylo jiné pálidlo).Tehdy jsem to ani netahal do plic (rofl ),takže jsem z toho skoro nic neměl

Old Post 22-05-2008 v 22:47 PM
DanekRider je offline   Profil uživatele DanekRider   Find more posts by DanekRider   Foto galerie člena DanekRider   Click here to Send DanekRider a Private Message   Add DanekRider to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Santha
Stálý Člen

Karma uživatele Santha - 94% PěstitelskáKarma uživatele Santha - 94% PěstitelskáKarma uživatele Santha - 94% PěstitelskáKarma uživatele Santha - 94% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 146

poprvé to bylo to na cvičáku za tratí, dostal jsem od kámoše nadrcený listí se třema bliznama, ani už nevím jestli se motalo brko, nebo se to ládovalo do skla. Byli jsme na to tři nebo čtyři, byly to celkem schizoidní zážitky, hledali jsme se v lese, protože se setmělo, než jsme dopálili, každý měl jakože "halucinace", dokonce jsme se i smáli, ale s odstupem času si uvědomuju, že mě akorát bolela hlava.
Můj první opravdový výpal byl z Blueberry na houseparty, opravdu luxusní zboží, stáhl jsem sám na posezení 2 skla, vypadalo a chutnalo to fakt výborně. Za 15 min, když jsme šel chystat dýmku, jsem si ani neuvědomil, že jsme se zvednul z tureckého sedu a přemístil se k baru. Celou dobu co jsem ji připravoval sem si zdálo, že levituju, stále to se mnou jemně houpalo a necítil jsem kontakt chodidel se zemí, opravdu božský HIGH.

Old Post 22-05-2008 v 23:32 PM
Santha je offline   Profil uživatele Santha   Find more posts by Santha   Foto galerie člena Santha   Click here to Send Santha a Private Message   Add Santha to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FatJoe
Stálý Člen

Karma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% PěstitelskáKarma uživatele FatJoe - 65% Pěstitelská

Registrován: Nov 2008
Příspěvků: 111  

Příspěvek č. 147

mal som 16, bolo to na stanovačke pri niekde pri vode, bolo to voodoo a bola to jeba.......

Old Post 23-04-2009 v 07:39 AM
FatJoe je offline   Profil uživatele FatJoe   Find more posts by FatJoe   Foto galerie člena FatJoe   Click here to Send FatJoe a Private Message   Add FatJoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
hard110
Stálý Člen

Karma uživatele hard110 - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 148

bolo too po koncerte bol too kamošov noname ----bolo mii strašne zima dal som si par tahov a potom pohoda

Old Post 27-04-2009 v 14:24 PM
hard110 je offline   Profil uživatele hard110   Find more posts by hard110   Foto galerie člena hard110   Click here to Send hard110 a Private Message   Add hard110 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
palma
Stálý Člen

Karma uživatele palma - 100% PěstitelskáKarma uživatele palma - 100% Pěstitelská

Registrován: May 2009
Příspěvků: 76  

Příspěvek č. 149

pamatuji si to presne co se delo....ae byli to takovy kamosi ze si ani nejsem jistej jestli to byla opravdu ganja...ae rikali ze sem zhulenej a ja neco citil ae nejak sem si to nepriznaval....jestli sem byl opravdu zpukanej tak to melo v sobe tolik % THC, ze bych stim klidne sel udelat maturitni zkousky

Nebuď sám sebou....buď lepší, než jsi

Old Post 05-05-2009 v 14:39 PM
palma je offline   Profil uživatele palma   Find more posts by palma   Foto galerie člena palma   Click here to Send palma a Private Message   Add palma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FUKYou
Nový Člen

Karma uživatele FUKYou - 3% Pěstitelská

Registrován: Aug 2007
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 150

já poprvé ochutnal na své oslavě 18tých narozenin.. rovněž žádný efekt ... trvalo mi zhruba rok než sem poznal co v těch rostlinkách je... hulil sem mezitím asi šestkrát sedmkrát a nic... až pak jednou brácha něco dones ... zkouřil sem tak púl gramu protože furt nic nenajíždělo až sem to vzdal a asi po půl hodině sem měl stav jak nikdy... zostřený sluch a zpomalené vnímání co se týče obrazu, prý sem reagoval normálně ale mě se zdálo jakoby byli všichni zpomalení.. jak ve filemch.. po asi třech hodinách dojezd kdy mi bylo fakt blbě ale jinak nezapomenutelné

Old Post 05-05-2009 v 15:58 PM
FUKYou je offline   Profil uživatele FUKYou   Find more posts by FUKYou   Foto galerie člena FUKYou   Click here to Send FUKYou a Private Message   Add FUKYou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
knedlajs
Nový Člen

Karma uživatele knedlajs - 28% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 151

mehehe v 11 2 sklíčka nějakýho venku na louce se staršíma kámošema..

Old Post 09-08-2009 v 12:56 PM
knedlajs je offline   Profil uživatele knedlajs   Find more posts by knedlajs   Foto galerie člena knedlajs   Click here to Send knedlajs a Private Message   Add knedlajs to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RASTA-MAN
Stálý Člen

Karma uživatele RASTA-MAN - 82% PěstitelskáKarma uživatele RASTA-MAN - 82% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 152

Ja osobne sem poprve hulil ve 14 letech s myma kamosema.Byli jsme 4 a bylo to za vesnici u kaple.Bylo kolem 7 vecer a ja sem si dal prda z celkem paradnich venku.Dal 7 velkych tlacenych a pak prisel ten krasny pocit a od te dobi vim ze huleni je naprosto skvela vec!!!

Old Post 28-08-2009 v 18:47 PM
RASTA-MAN je offline   Profil uživatele RASTA-MAN   Find more posts by RASTA-MAN   Foto galerie člena RASTA-MAN   Click here to Send RASTA-MAN a Private Message   Add RASTA-MAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
švéd
Nový Člen

Karma uživatele švéd - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 11  

Příspěvek č. 153

..o velký přestávce na gymplu. Bylo mi tak 16 a celej film na kterej jsme se pak dívali o češtinu jsem protlemil:-)

Old Post 04-01-2010 v 21:02 PM
švéd je offline   Profil uživatele švéd   Find more posts by švéd   Foto galerie člena švéd   Click here to Send švéd a Private Message   Add švéd to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nesss
Stálý Člen

Karma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% PěstitelskáKarma uživatele Nesss - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 328  

Příspěvek č. 154

bylo mi tenkrát 15 - krásných 15, bylo to u nás na Václava, když se každorocne koná pout. Kamarádi uz hulili docela dlouho a ja se toho strasne bál. Nakonec zvedavost zvítezila, hulil jsem z takové drevené fajfky a s dobrou trávou to nemelo moc spolecnýho. Zhulení se pochopitelně nedostavilo, ale domů jsem jel na svém S51 Pioneeer hrozně stastný ze jsem zkusil tu marihuánu o které se tolik mluví. Bylo to pred 10-ti. lety

" Having a taste for quality is having a taste for LIFE! " Zino Davidoff


Hash Berry, KC36, Durban, Widow Skunk aka out 07
KC 36, Purple Widow, Widow Skunk, Durban x Shaman aka out 08
Purple Widow, T.N.R., Monasteria, PPP, Early Bud, KC36, Jock Horror aka out 09
WhiteWidow,Blueberry,MasterKush, Fruit Spirit, TOP44 aka OUT2010

Old Post 04-01-2010 v 22:00 PM
Nesss je offline   Profil uživatele Nesss   Find more posts by Nesss   Foto galerie člena Nesss   Click here to Send Nesss a Private Message   Add Nesss to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 155

bylo mi 14-15 a bylo to ze strasne drevene vyrezavane fajky a nejake otravna pleva. pak asi 3 roky nic..a pak zas jo az doted

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 05-01-2010 v 09:04 AM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 156

Noo, tak úplně poprvé jsem hulil asi někdy ve 14 (to jsem byl ještě velkým skejtařem a hulení k tomu patřilo ) kámoš sehnal 2 nějaké paličky venkovek.. rozdrolené paličky smíchané s tabákem jsme nasypali do cigaretové dutinky a vyhulili (nějaké šlukování nebo tak u nás neexistalo ), účinek žádný. Pak jsem nehulil asi do svých 16, dokonce jsem to odsuzoval). Jenže při nástupu na střední u nás hulil skoro každý, takže to začlo lákat i mě.. s jedním kamarádem jsme sehnali pytel údajně moc dobrých lamp.. tak jsem se těšil, co to bůh ví s náma udělá... jenže účinek byl asi jenom ten, že se mi zdálo, že mám nějak lehké nohy - nic víc. A v tu chvíli jsem došel k závěru, že co na tom maj, že to nic není.. že si raději koupím 2 piva a účinek bude stejný. Asi po měsíci, když jsme seděli v hospodě a kámoši hulili bago a všichni vypadali, že to s něma snad každou chvilku sekne, řekl jsem si, že to snad není možný, že mi to prostě nic nedělá... Podali ho teda mně, ať si dám.. dal jsem asi 3 menší prásky a poslal dál.. a zase čekal, co se bude dít.. jenže žádné "lehké" nohy se nedostavily. Nýbrž neskutečné návaly horka, sušák, neskutečně se mi houpal pohled.. no však to každý zná.. a od té doby mám k marihuaně velkej respekt Omlouvám se za rozsáhlý příběh, ale nějak jsem zavzpomínal a úplně se do toho vžil

Old Post 05-01-2010 v 18:30 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Se7eN
Stálý Člen

Karma uživatele Se7eN - 88% PěstitelskáKarma uživatele Se7eN - 88% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 79  

Příspěvek č. 157

Poprvy v 15 letech s dobrym kamosem a jeho kamosem...Nabili sklo nejakym dobrym skunkem .. Stavy nic moc ... nekdo na me piskal ze strechy + huceni vody , sekani a porad se mi chtelo mocit =D .. Ale po tech 3 letech jsou stavy cim dal brutalnejsi =)

Old Post 05-01-2010 v 20:47 PM
Se7eN je offline   Profil uživatele Se7eN   Find more posts by Se7eN   Foto galerie člena Se7eN   Click here to Send Se7eN a Private Message   Add Se7eN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 158

VE 14CTI LETECH ZA OBCHODEM :-D

Old Post 28-03-2010 v 21:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 159

V osmnacti a nic, ale to byl jen pocit ze nic, byl jsem vypalenej jak brambora!

Old Post 28-03-2010 v 21:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
73huli
Nový Člen

Karma uživatele 73huli - 8% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 21  

Příspěvek č. 160

Někdy mezi 16ti a 17ti jsem se připletl na Brutusu k prvnímu špeku, ale už si nepamatuju jak jsem vypadal, je to tak 20 let a taky se dost chlastalo..

Old Post 02-04-2010 v 14:58 PM
73huli je offline   Profil uživatele 73huli   Find more posts by 73huli   Foto galerie člena 73huli   Click here to Send 73huli a Private Message   Add 73huli to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 05:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 8 9 10 11  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5192090 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív