Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » kdy, kde, co, v kolika, jste poprve hulili?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
V kolika si hulil/a po prvý?
míň jak 15
15-18
18-25
25+
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 49

Já v patnácti v parku na lavičce, byla to nějaká venkovka. Pamatuju si, že narozdíl od většiny lidí mě to zhulilo hned na poprvý. Šli jsme pak schválně na školní večírek a pamatuju si, že jsme měli strašný výtlemy z jedný holky, která vypadala jako ovce

Viva México!

Old Post 14-05-2006 v 14:32 PM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
thezeldaa
Stálý Člen

Karma uživatele thezeldaa - 27% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 65 

Příspěvek č. 50

poprvý? v 8. třídě nějaký noname...neuměl jsem šlukovat, tak mi to nic nedalo....za to podruhý orangebud neměl chybu :-D

Old Post 14-05-2006 v 15:02 PM
thezeldaa je offline   Profil uživatele thezeldaa   Find more posts by thezeldaa   Foto galerie člena thezeldaa   Click here to Send thezeldaa a Private Message   Add thezeldaa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
moswa
Stálý Člen

Karma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% PěstitelskáKarma uživatele moswa - 25% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 51

to mi bylo 14-tejden pred patnackama na naky lavicce v parku se dvema kamoskama , ted vim ze mi to nic nedalo ale myslela sem ze sem zkourena . no a od ty doby je mi hej

my first time

Old Post 14-05-2006 v 15:24 PM
moswa je offline   Profil uživatele moswa   Find more posts by moswa   Foto galerie člena moswa   Click here to Send moswa a Private Message   Add moswa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
teaman
Stálý Člen

Karma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% PěstitelskáKarma uživatele teaman - 95% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 177  

Příspěvek č. 52

V 18-ti letech na silvestrovské párty. Kamarád mě po dvou letech přemlouvání konečně zlomil a dodnes mu za to jsem/nejsem vděčný. Jen jsem tak seděl na gauči, úsměf od ucha k uchu - vůbec jsem nechápal co se děje... Bohužel už to nikdy nebylo takové, jako tehdy...

The Best Of Teaman

Selekce matky z odrůdy Power Plant

Old Post 14-05-2006 v 15:38 PM
teaman je offline   Profil uživatele teaman   Find more posts by teaman   Foto galerie člena teaman   Click here to Send teaman a Private Message   Add teaman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
quidge
Nový Člen

Karma uživatele quidge - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 53

já poprvý ve 12 ale v tý době to pro nás nebyla takový prdel sehnat, potom další dva roky sem měl tak 2 jointy a pak až v 14 sem začal hulit... ani nevim kdy sem se poprvý zhulil, ale pamatuju si jak sme hulili hašiš... to bylo tak po 2.-3. co sem se zhulil, to sme byli vysmátí jak párci...

Old Post 14-05-2006 v 17:11 PM
quidge je offline   Profil uživatele quidge   Find more posts by quidge   Foto galerie člena quidge   Click here to Send quidge a Private Message   Add quidge to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 54

ve dvanacti? musim začit hlidat sestru....

Old Post 14-05-2006 v 17:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zapla
Stálý Člen

Karma uživatele Zapla - 64% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 55

zdravim

První den školy v prvaku na střední se spolužákem ze skla, nezkouřilo mě to...




Balkón 05 Zapla

"You smoke herb in Zimbabwe? "Yeh, One night we go to a soldier place and a guerilla call out to me and give me a touch of something... and that was it. No wonder they won the war! Tell ya boy, dem mon smoke some god herb mon! Dem tell me they smoke that herb and feel brave. Them tell me it make them... invisible."

Old Post 14-05-2006 v 17:48 PM
Zapla je offline   Profil uživatele Zapla   Find more posts by Zapla   Foto galerie člena Zapla   Click here to Send Zapla a Private Message   Add Zapla to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zapla! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dubinek
Stálý Člen

Karma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% PěstitelskáKarma uživatele Dubinek - 86% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 256  

Příspěvek č. 56

Já prvně snad ve dvanácti, nic mi to neudělalo, pak sem hulil ještě párkrát, ale od prváku trochu víc

Kdyz mas v bote kaminek, vytahne ho Dubinek
powerplant pod 70w sklizeno
Dubínkových 70w Sklizeno

Old Post 14-05-2006 v 18:04 PM
Dubinek je offline   Profil uživatele Dubinek   Find more posts by Dubinek   Foto galerie člena Dubinek   Click here to Send Dubinek a Private Message   Add Dubinek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BASE
Stálý Člen

Karma uživatele BASE - 33% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 45 

Příspěvek č. 57

Prvně až v 35 brutální smích bohužel už to nikdy nebylo takový

Old Post 14-05-2006 v 20:22 PM
BASE je offline   Profil uživatele BASE   Find more posts by BASE   Foto galerie člena BASE   Click here to Send BASE a Private Message   Add BASE to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kurdt
Stálý Člen

Karma uživatele kurdt - 7% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 34  

Příspěvek č. 58

No ja jsem zastupce tech starsich...porad jsem se tomu vyhybal a nechtel jsem s tim mit nic spolecnyho,ale jednou me kamos premluvil,mel jsem dobrou naladu,tak jsem si rikal,ze to zkusim.Byl to jenom nejakej noname outdoor modylek,ale celkem me to zkourilo.Plice uz mam pekne roztahany z koureni,takze jsem si daval poradny sluky :-D Bylo to zhruba pred rokem na koupalisti v 21 letech

Old Post 14-05-2006 v 20:23 PM
kurdt je offline   Profil uživatele kurdt   Find more posts by kurdt   Foto galerie člena kurdt   Click here to Send kurdt a Private Message   Add kurdt to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
supersmažka
Stálý Člen

Karma uživatele supersmažka - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 28 

Příspěvek č. 59

Já hulil poprví něgdy v půlce osmičky ale nicmoc mi to neudělalo, takže to ani nepočítám. Můj první skutečnej zážitek s konopím byl až v devítce, hulil sem s kámošem a měl sem strach že umřu protože mi hrozně vyschlo v hubě a myslel sem že přez noc uschnu. Teď se tomu spolu smějem, nechápu jak sem moh bejt tak vyschýzovanej.

Don't worry be grower

Old Post 15-05-2006 v 08:40 AM
supersmažka je offline   Profil uživatele supersmažka   Find more posts by supersmažka   Foto galerie člena supersmažka   Click here to Send supersmažka a Private Message   Add supersmažka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mahi
Nový Člen

Karma uživatele Mahi - 0% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 60

Mnooo,,,, ja sem se zhulil poprve s bratrancem asi v 14-15, bylo to par dnu po Vanocich. Dal sem si na terase par prdiku ze speka a byl sem odprasknuty jak svine . Potom jsme asi 3 hodiny koukali na southparky a ja snad poprve v zivote poradne pochopil ty vtipky ^^

dokud je clovek vzhuru tak muze byt vzdycky vic zkoureny 0_o

Old Post 15-05-2006 v 10:18 AM
Mahi je offline   Profil uživatele Mahi   Find more posts by Mahi   Foto galerie člena Mahi   Click here to Send Mahi a Private Message   Add Mahi to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zeleninar
Stálý Člen

Karma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 61

tak ja som prvý krat hulil v 9triede s kamosom ktory uz predtým hulil.Nalozili sme asi 3krát suchý bong kamoš rosekaný na sračky a ja nic.tak som si sadol na zem kukam na cestu a auto preslo takým stroposkopovým pohybom...nevedel som co sa deje kuknem na kamosa on pohol s hlavou a ta zanechala za sebou taku rozmazanu stopu fakt haluzz brutalna....

Čekujte môj 1.indoor https://grower...hreadid=21296]

Led 600w Mazar Autoflower Hesi Soil...readid=82696]2

Old Post 15-05-2006 v 10:19 AM
zeleninar je offline   Profil uživatele zeleninar   Find more posts by zeleninar   Foto galerie člena zeleninar   Click here to Send zeleninar a Private Message   Add zeleninar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 62

Ja jsem hulil poprve nekde v prvaku, nejspis na horach, na lyzaku, uz nevim, ale vim, ze me to vubec nezhulilo a byl jsem pekne nasranej, ze kamosi ze tridy jsou vysmaty a ja nic, pak jsme se slozili o pauze na obed na g WW a to uz jsem byl, vsichni na me koukali a nakonec jsem odesel z vyucovani a jel jsem domu

Old Post 15-05-2006 v 10:40 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
waterpiper
Stálý Člen

Karma uživatele waterpiper - 14% PěstitelskáKarma uživatele waterpiper - 14% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 167  

Příspěvek č. 63

Ja jsem poprve hulil priblizne v 15 s kamosem, ktery me naucil i kourit ciga a byl to Orange Bud, ktery privezl ze svycarska a narozdil od mnoha jinych lidi jsem se zhulil hned na poprve Co se stavu tyka, pamatuju si jen zachvaty smichu, holt je to uz nejaka doba.

Life is just a ride.

Old Post 15-05-2006 v 11:48 AM
waterpiper je offline   Profil uživatele waterpiper   Find more posts by waterpiper   Foto galerie člena waterpiper   Click here to Send waterpiper a Private Message   Add waterpiper to your buddy list     Navštiv homepage uživatele waterpiper! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LoWeR
Stálý Člen

Karma uživatele LoWeR - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 64

Jo ja sem byl taky poprve v prvaku!Pamutuju si to přesně v te době mi bylo 16 kamoš měl pry nejake običko... no stejně mi každy řikal že se s toho na poprve nezhulim! no a co se stalo dohulil sem a byl sem rad že sem se nejak dostal spět do třidy!po cestě jsem měl hubu furt dokořan usměv jak nic!vlezu do třidy a snažim se trochu uklidnik každy na mě ziral!Vzal sem si pití že se napiju bo mě škrabalo strašně v krku!tak sem se napil ale zakroutit tu flašku nejak nešlo nevěděl sem v kerou stranu točit to vičko mi furt padalo na zem asi tak 5X no maras prostě!dobry skuř!

Old Post 15-05-2006 v 11:50 AM
LoWeR je offline   Profil uživatele LoWeR   Find more posts by LoWeR   Foto galerie člena LoWeR   Click here to Send LoWeR a Private Message   Add LoWeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:59 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7558270 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív