Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 13 14 15 16 17 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
dave-o-
Stálý Člen

Karma uživatele dave-o- - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 25  

Příspěvek č. 225

No tak já zatím řídím jenom kolo, ale vůbec si na to nestěžuju. Vytáhnu kolo vyjedu do lesíka pořádně se zhulím. Potom už jenom řádím, nejlepší je to na úzkých chodníkách s ostrýma zatáčkama vco největší rychlosti. Vždycky se ve mě probudí taková touha po rychlosti, že si najdu nějaký kopec a šlapu co to dá, nejvíc se mě podařilo ze sebe dostat 61km/h ale chtěl bych víc. Jinak zpukaný nakole sem se ještě nevybořil, přesně jak tady píšou řidiči, jsem s tím kolem absolutně srostlí jedno tělo, rychlé reakce, předvídání. Jinak v létě si pudu dělat papíry na auto, taky si to určitě zkusím i za volantem, ale až poberu nějaké ty zkušenosti.

JÍZDĚ ZDAR

Old Post 06-05-2005 v 23:54 PM
dave-o- je offline   Profil uživatele dave-o-   Find more posts by dave-o-   Foto galerie člena dave-o-   Click here to Send dave-o- a Private Message   Add dave-o- to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 226

citace:
Původní příspěvek od Sinuhet
Vy fakt verite tomu, ze kdyz jste zhuleni dokazete dobre posoudit svuj vlastni vykon? Tak to asi hulime kazdy neco jineho.

Ja potvrdzujem že pri futbálku mám o moc rýchlejšie reflexy proste keď to tam neplieska je to moc pomalé a keď som v bránke tú loptičku vidím fakt úplne spomalene a riadne si ju vychutnám, jo a neviem čo hulíš ty ale asi by si mal s rým skončiť

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 07-05-2005 v 10:15 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Karakoe
Stálý Člen

Karma uživatele Karakoe - 33% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 227

ja si rizeni zhulenej na masine maximalne uzivam..

Old Post 07-05-2005 v 12:02 PM
Karakoe je offline   Profil uživatele Karakoe   Find more posts by Karakoe   Foto galerie člena Karakoe   Click here to Send Karakoe a Private Message   Add Karakoe to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 228

citace:
Původní příspěvek od gona

Ja potvrdzujem že pri futbálku mám o moc rýchlejšie reflexy proste keď to tam neplieska je to moc pomalé a keď som v bránke tú loptičku vidím fakt úplne spomalene a riadne si ju vychutnám, jo a neviem čo hulíš ty ale asi by si mal s rým skončiť


Takze zhuleny jsi jeste nedostal gol?

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 07-05-2005 v 20:39 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 229

nie, ale nie

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 07-05-2005 v 21:08 PM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 230

tak já mám v této otázce jasno. Neměla jsem.
Až jsem se jednoho dne rozstřelila o betonovej sloup a vůbec nevím jak. Prostě kouknu na muziku - přehodit.... a tma. jenom si pamatuju zvuky. Nebyla jsem připoutaná a dobře mě tak!!!
Auto na sračky a já taky..... už je to pomalu 3 měsíce, co se to stalo a ještě jsem neřídila a myslím, že už ani nebudu.
Můžu si za to jenom sama.

Old Post 21-10-2005 v 11:40 AM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 231

Janísek - Jenom by me zajimalo - bylas zhulena nebo pod vlivem neceho jinyho a myslis ze se to stalo prave kvuli tomu?

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 21-10-2005 v 12:54 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 232

Negro, s tim se mezi dospělejma radši nikde nechlub,
někdo by ti mohl dát do držky.
A upřímně řečeno, já bych se asi přidal.

Old Post 21-10-2005 v 12:57 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 233

No to bych se asi pridal taky..Doufam ze me takovej magor nikde nesejme..Vubec huleni a rizeni je kapitola sama o sobe a nema cenu to porad dokola rozebirat..

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 21-10-2005 v 12:59 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 234

heh tak nakole jezdim hrozne pomalu kdyz sem vypukany protoze si utviam vsechnoí kolem..ale taky si dam ibcas nejaky ten sjezdík..maximaláne sem valil na biku 78km/h .-)heh no na motorce sem si to zhuleny taky docela daval ale pak (za strizliva) sme na motorce prezil vlastni smrt-v 70ti čelne z autem..no jo takze tedka uz jezdim opatrne a na auto bude ridicak az na jaro...

Old Post 21-10-2005 v 13:56 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ondřej
Stálý Člen

Karma uživatele Ondřej - 5% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 214  

Příspěvek č. 235

No u mě je to divný...já zhulenej řídim jednou za uherskej rok, docela mě to ale baví...nejhoší je sestra, která mě deptá tim že když su zhulenej tak řídím líp

Viva México!

Old Post 22-10-2005 v 10:56 AM
Ondřej je offline   Profil uživatele Ondřej   Find more posts by Ondřej   Foto galerie člena Ondřej   Click here to Send Ondřej a Private Message   Add Ondřej to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Ondřej! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Janísek
loading....

Karma uživatele Janísek - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 499  

Příspěvek č. 236

Jahudka:
Byla jsem vyhulená jak dobytek. Jestli za to může čistě to hulení - to ti neřeknu. Každopádně si myslím, že to mělo vliv. Ale taky moje nepozronst, pohled za silnice na něco jinýho....a zhulenýmu ti ten čas celkově utíká pomaleji...tak prásk!
Vůbec jsem nepostřehla, že se řítím na ten sloup. Zádnej pokus strhnout volant - nic. Prostě přímo do něj bez brzd....jsem asi zasekla na tom rádiu...hm - určitě. Hráli mi systemci

Old Post 24-10-2005 v 15:49 PM
Janísek je offline   Profil uživatele Janísek   Find more posts by Janísek   Foto galerie člena Janísek   Click here to Send Janísek a Private Message   Add Janísek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
UdL
chat virus

Karma uživatele UdL - 88% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 724 

Příspěvek č. 237

Ondřej: ale to jako jo! Je to možný, že řídíš líp. Já pak jezdim mnohem opatrněji a i do garáže zacouvám s geometrickou přesností (vjezd do garáže je too complicated)!

Aneb když zacouvám fakt luxusně, tak wim, že jsem hodně!

Za život jsem měl několik karambolů, vždycky za střízliva!

Fotr woe!

Old Post 25-10-2005 v 14:41 PM
UdL je offline   Profil uživatele UdL   Find more posts by UdL   Foto galerie člena UdL   Click here to Send UdL a Private Message   Add UdL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 238

mam to podobne jako UdL...rizeni v primerenym stavu, nemyslim byt uplne na sutr, je v mym pripade bezpecnejsi a jde to lip.

vic si uvedomuju co se muze stat - jedu vyrazne opatrnej a reakcni doba je stejna +/-

Old Post 25-10-2005 v 18:17 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
oton
Stálý Člen

Karma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% PěstitelskáKarma uživatele oton - 69% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 1075  

Příspěvek č. 239

já jezdim zhulenej na mašině (mimo auto, to jen občas) letos sem najezdil na máše zhulenej cca 3000km, nechci nikoho poučovat, ale doporučuju jezdit zhulenej, jen těm co maj už za volantem nějakou praxi a jsou dobrý řidiči, žádný machrování, lehkou ruku (nohu) na plynu a hlavně dávat pozor

pak se to dá maximálně vychutnat, postupem času, ale zjišťuju že na mašině jezdim za střízliva dost rychle, ale zhulenej to chce pianko, jen se občas neudržim :-)

hlavní je se soustředit na jízdu a na to co se děje na silnici, né myslet na pičoviny, to se prostě musíte naučit, jestli se zhulíte a pak myslíte na kraviny, tak to dopadne jako s tim sloupem :-(

mám i pár kámošů co maj řidičák „tejden“ a jezděj i nezhulený, že se bojim, se zhulenýma s nima do auta nesednu, jestli se chtěj zabít - jejich poroblem

Motorky, mašiny, motorkáři & hulení... Napadení půdní houbou Pythium a Phytophthora Samozavlažovací, samodoplňovací kýbl Olepené Bonsaie aneb co vyroste za oknem Indoor venku, zkušenosti, postřehy?? Co takhle huliči & rodina & děti? Jak sem šel ráno sázet a co jsem tam viděl! Oton balkon+out kýble Rituály a návyky při kouření smrahna

Old Post 26-10-2005 v 09:44 AM
oton je offline   Profil uživatele oton   Find more posts by oton   Foto galerie člena oton   Click here to Send oton a Private Message   Add oton to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
svickar
Stálý Člen

Karma uživatele svickar - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 52  

jak kdy Příspěvek č. 240

hodne zalezi na stavu...a na nalade,treba kdyz chci jezdit jak zavodnik,tak je zhulenost v aute perfektni,pac vas ta silnic vtahne a perfektne se dokazete soustredit(i na okoli jako chodniky atd.),staci auto drzet pevne v ruce..Ale pomala jizda me stve,pac to litam myslenkama nekde v p*ci.Ale mnohem horsi je jet v aute rano po opici...peace!

Old Post 27-10-2005 v 14:35 PM
svickar je offline   Profil uživatele svickar   Find more posts by svickar   Foto galerie člena svickar   Click here to Send svickar a Private Message   Add svickar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:19 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 13 14 15 16 17 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8067000 seconds with 28 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív