Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Vaporizér Volcano Classic vs Volcano Digital
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
RadekS
Stálý Člen

Karma uživatele RadekS - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 31  

Vaporizér Volcano Classic vs Volcano Digital Příspěvek č. 1

Takže zdravím všechny příznivce zdravého hulení a chtěl bych tu rozvést kvalitní diskuzi na toto téma s lidmi, kteří mají s tímto přístrojem zkušenosti.
Chci si pořídit jeden z těchto vapíků a tak se chci zeptat...

Je lepší Volcano Classic nebo Volcano Digital ??? Který vybrat a proč ??? Cenu neberu jako argument, ta mě nezajímá.
Asi většina lidí má zkušenosti s modelem Classic a proto by mě zajímaly názory vlastníků digitální verze.

A další dotaz. Zvolit Solid Valve Set nebo Easy Valve Set ???
Opět asi všichni používají SVS, ale je tu někdo, kdo už zkoušel i tu verzi Easy ??? Jaký je mezi nimi rozdíl ??? A je opravdu EVS lepší a jednodušší na manipulaci ???

Děkuji za vaše názory a vy, co máte praktické zkušenosti, pište !!!

Old Post 06-10-2008 v 22:38 PM
RadekS je offline   Profil uživatele RadekS   Find more posts by RadekS   Foto galerie člena RadekS   Click here to Send RadekS a Private Message   Add RadekS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
flySter
Stálý Člen

Karma uživatele flySter - 6% PěstitelskáKarma uživatele flySter - 6% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 138  

Příspěvek č. 2

dobre ranko,
mal som moznost vyskusat model Classic....presnejsie ho skusam kazdu sobotu v skole ...volba ci Digital alebo Classic je na tebe, neda sa podla mna povedat ze je jeden z nich lepsi, len ked mas vsetky potrebne veci na displayi tak je to trochu praktickejsie, nemusi stam tocis so ziadnymi potenciometrami a tak...ked ta netlacia peniaze tak by som volil digital...inak je to paradna vecicka zhulenie neviem prirovnat ziadnemu inemu sposobu fajcenia travy...nieste potom tupy, unaveny a zlomeny, DOPORUCUJEM VYSKUSAT!!!
piis

nikdy nebolo tak zle aby nemohlo byt este horsie
nemam rad ludi ktory beru drogy! Hlavne colnikov.

Old Post 07-10-2008 v 06:19 AM
flySter je offline   Profil uživatele flySter   Find more posts by flySter   Foto galerie člena flySter   Click here to Send flySter a Private Message   Add flySter to your buddy list     Navštiv homepage uživatele flySter! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
elanius
Stálý Člen

Karma uživatele elanius - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2003
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 3

Nazdar Radek,
ja vlastnim volcano classic a digi panel mi rozhodne nechyba. Potocis koleckom, sputis a valis - ziadna veda. Navyse classic sa rychlejsie zahrieva

http://www.youtube.com/watch?v=SX6f...feature=related

Old Post 07-10-2008 v 11:23 AM
elanius je offline   Profil uživatele elanius   Find more posts by elanius   Foto galerie člena elanius   Click here to Send elanius a Private Message   Add elanius to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RadekS
Stálý Člen

Karma uživatele RadekS - 25% Pěstitelská

Registrován: Mar 2002
Příspěvků: 31  

Příspěvek č. 4

No dobrá .. rozdíl mezi Classic a Digital je mi jasný. Já bych asi volil Digital, pro lepší praktičnost.
Ale hlavně mě zajímají něčí zkusenosti s tím příslušenstvím Easy Valve Set.

Old Post 07-10-2008 v 15:56 PM
RadekS je offline   Profil uživatele RadekS   Find more posts by RadekS   Foto galerie člena RadekS   Click here to Send RadekS a Private Message   Add RadekS to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
xmalcolm
Stálý Člen

Karma uživatele xmalcolm - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 204 

Nápad Příspěvek č. 5

Zdar a sílu všem.
Jako dlouholetý uživatel volkana jež má za sebou doslova a do písmene tisíce zážehů na tomto dle mého názoru nedostižném vaporizéru dovolím si upřesnit a doplnit některé informace či desinformace které kolují o tomhle zařízení .
Můj první strojek jsem zakoupil přímo od chlapců a děvčat ze Storz-Bickel někdy na přelomu tisíciletí v dobách kdy se na hranicích vracelo DPH .
Jednalo se tenkrát o první verzi , která se dnes jmenuje KLASIK.
Měl jsem v děržavě 6 let a každý boží den jsem poctivě trénoval, poslíze prodal za polovičku nákupní ceny
Stroj to byl vizuálně identický s dnešní podobou ale jako každá první verze byl postupem času inovován. Snížila se váha generátoru zhruba o250g přibilo pár zlepšováčků jako třeba: vzduchové filtry, rychloupínací svorka, kroužek pod sítkem, gumový kroužek na plnící komoře a v neposlední ředě možnost odpařování z tekutin. Nevýhodou nové vrze je poněkud hlučnější provoz neb soudruzi s NDR změnily materiál na výstupním ventilu který byl původně z keramiky přešli na něco co je ve svém důsledku hlučnější a v kombinaci se snížením váhy celého generátoru zapříčinily lehké drnčení při pumpování balónu. Přes tyto inovace z niž některé jsou opravdu revoluční vkrádá se otázka zdali první verze přece jenom nebyla lepší než inovovaný KLASIK. Dle mého názoru byla a to byl důvod proč jsem novou verzi po 5měsících bez ztráty kytičky díky nadstandardních vztahů z prodejcem prodal a zakoupil DIGIT verzi.
DIGIT Volkano pravidelně zajíždím druhým rokem vše se jeví bez problémů bohužel ze stejným drnčícím efektem. Inhalace na všech třech typech které jsem měl v majetku je stejně úžasná neb pouze tři faktory ovlivňují vaporizaci. Použitý materiál, čistota zepelínu a nastavená teplota. DIGIT se honosí menší odchylkou teploty +-1,5°C a větším rozsahem 40-230°C naprotiv +-5°C a rozsahem 130-230°C u verze KLASIK. Naproti tomu výrobce prodlužuje záruku u KLASIK na tři roky , DIGIT pouze dva . Jsem přesvědčen že rozdíl v toleranci teploty stejně jako duel „kdo dřív zahřeje“ je naprosto zanedbatelný, nepodstatný ba přímo hnidopišský .
Co ovšem nepodstatné není je funkce automatického vypnutí po 30minutách nečinnosti, kterou je vybaven pouze DIGIT. To je přesně ten důvod proč volit právě jej, páč mnoho osádek raketoplánu po inhalaci upadlo do hluboké hibernace.
A včilek konečně k otázce zdali EASI VALVE či SOLID VALVE jak již z názvu vyplívá zcela nepochybně SOLID VALVE nemusíte s tím souhlasit nicméně to je všechno co proti tomu můžete udělat. Pouze jedinec postižen motorickými problémy případně mdlého rozumu by dal 2000kulí za 6 zepelínů bez možnosti renovace a stal se tak naprosto závislým na dodávkách od výhradního českého distributora.
Peace and power

„Každá dokonalá prostopášnost vyžaduje dokonalé volno". (Boudelaire)



Old Post 08-10-2008 v 11:13 AM
xmalcolm je offline   Profil uživatele xmalcolm   Find more posts by xmalcolm   Foto galerie člena xmalcolm   Click here to Send xmalcolm a Private Message   Add xmalcolm to your buddy list     Navštiv homepage uživatele xmalcolm! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PaBlo
Stálý Člen

Karma uživatele PaBlo - 0% Pěstitelská

Registrován: Jul 2012
Příspěvků: 165  

Příspěvek č. 6

chtěl bych přispět videem do tohoto fora, snad se to tu zase rozběhne, možná bych měl založit nové, s hodnocením.

https://www.youtube.com/watch?v=_NGmxwX_kaU

Old Post 15-12-2016 v 18:07 PM
PaBlo je offline   Profil uživatele PaBlo   Find more posts by PaBlo   Foto galerie člena PaBlo   Click here to Send PaBlo a Private Message   Add PaBlo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:18 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2892850 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív