Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » THC za volantem,ridite radi zhuleny? ..funguji ty testy vubec?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 14 15 16 17 18 »
Jaky byl váš výsledek?
Byl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Byl jsem zkoureny a tes byl negativni
Nebyl jsem zkoureny a test byl pozitivni
Nebyl jsem zkoureny a test byl negativni
Ukázat Výsledky [Upravit Anketu (pouze moderátoři)]
Autor
Téma 
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 241

Zdarec! Já jezdím rád zkouřený jen po cestách, které znám, nebo tam, kde je malý provoz. Když přijedu na nějakou brutal křižovatku, kde je X předností a pravidel, tak si to moc nedávám. Jednou jsem vjel s kámošema doprostřed křižovatky v domění, že jsem na hlavní a zablokoval jsem to ve 2 směrech. Všichni jsme byli total vypálení, kámoši chytli záchvat smíchu a já začal stresovat... Byla to hnusná křižovatka, kde jsem se musel řídit podle zrcadla... Lidi okolo nechápali, začalo troubení,blikání a nadávání, ale nakonec v klidu. Nikomu se nic nestalo a to je hlavní. Takže radši nezhulený, když nevím, kam jedu Peace, Moltres.

Old Post 02-11-2005 v 11:17 AM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 242

je to nahovno

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 15-11-2005 v 18:51 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Příspěvek č. 243

citace:
Původní příspěvek od puáč


tak začátkem příštího roku začíná policie kontrolovat sliny řidičů kvůli zjištění drogy

tak co tedka NATO všichni ŘÍKÁTE??


To jako fakt? Vůbec jsem o tom neslyšel.. To je v p..i

Old Post 16-11-2005 v 13:13 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
kolumbijec
Stálý Člen

Karma uživatele kolumbijec - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2002
Příspěvků: 152  

.......... Příspěvek č. 244

Policie bude zjišťovat drogy ve slinách řidičů

Právo na kontrolu slin bude mít od ledna i zaměstnavatel

Policie bude moci od začátku příštího roku rovnou na silnici zjišťovat, zda řidič kromě alkoholu před jízdou nepožil i drogy.
Sloužit by k tomu měla speciální zkouška slin, kterou zavádí nový zákon, jenž má pomoci snížit rizika působená tabákem, alkoholem a jinými návykovými látkami. Nové paragrafy budou platit od 1. ledna 2006.
Stejnou pravomoc jako policisté budou mít vůči svým zaměstnancům i zaměstnavatelé. „Orientační zkouška jako na alkohol se rozšiřuje na zkoušku při využití slin na jiné návykové látky,“ uvedl včera ředitel Rady vlády pro koordinaci protidrogové politiky Ivo Kačaba.
Dodal, že po testu by se měla podezřelá osoba podrobit laboratorním zkouškám krve či moči. Pokud se nepodrobí, hrozí jí sankce až 15 tisíc a zákaz řízení až na dva roky. Jestli se přítomnost alkoholu či drog prokáže, čeká řidiče stejný postih.
Podle zákona budou moci vyžadovat sliny občanů státní, místní a vojenští policisté, vězeňská služba či zaměstnavatel. Podrobit se jí musí lidé, kteří by mohli ohrozit svůj či cizí život.
Testy potu, z kterého lze rozpoznat přítomnost toxických látek, již tento měsíc zkoušeli dopraváci v Ústeckém kraji.
Podobný zákon existuje v USA, kde mohou zaměstnavatelé kdykoliv namátkově vyšetřit moč zaměstnanců, zda nepožili alkohol nebo drogy.
Detektory by měly rozeznat několik základních návykových látek, jako je marihuana či pervitin. Marihuana je přitom v krvi zjistitelná až měsíc po požití. Na to však policie nemusí přijít, protože testuje nejdřív sliny, v nichž je toxická látka prokazatelná jen krátkodobě.

Dopraváci zatím nemají přístroje

Dopravní policie možnost kontroly vítá. „Zatím jsme přítomnost omamných látek museli ověřovat lékařským vyšetřením, ale na místě to možné nebylo,“ řekl Právu David Kubalák z policejního prezidia. Dodal, že nyní jednají o nákupu detekčních přístrojů. Do konce roku podle něj ale nedokáží těmito přístroji vybavit celou dopravní policii.

Oldřich Danda

zdroj: PRAVO

Old Post 16-11-2005 v 14:10 PM
kolumbijec je offline   Profil uživatele kolumbijec   Find more posts by kolumbijec   Foto galerie člena kolumbijec   Click here to Send kolumbijec a Private Message   Add kolumbijec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 245

No, tak aspon do konce roku mame cas, a kdyz to pude tak jak to v CR chodi tak treba jeste rok

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 16-11-2005 v 16:14 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Simbo
Nový Člen

Karma uživatele Simbo - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 4  

Příspěvek č. 246

zdavim všechny rychlí ale hlavně beznehodoví řidiče který dokážou jet i klidnou jízdu samo v jakým stupni !!!

Old Post 16-11-2005 v 20:06 PM
Simbo je offline   Profil uživatele Simbo   Find more posts by Simbo   Foto galerie člena Simbo   Click here to Send Simbo a Private Message   Add Simbo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Raketopes
Stálý Člen

Karma uživatele Raketopes - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 36  

Příspěvek č. 247

citace:
Původní příspěvek od Simbo
zdavim všechny rychlí ale hlavně beznehodoví řidiče který dokážou jet i klidnou jízdu samo v jakým stupni !!!

Beznehodowej jsem,akorát machruju,když jedu wyčouzeney,tagže mě naši nepučujou auto pokud věděj,že jsem se wyčmoud Tu a tam se ale projedu i wyčmoudlej jak tydyt To ye pak nářezz.

Old Post 04-12-2005 v 21:37 PM
Raketopes je offline   Profil uživatele Raketopes   Find more posts by Raketopes   Foto galerie člena Raketopes   Click here to Send Raketopes a Private Message   Add Raketopes to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
inVALIDa
Long Vehicle

Karma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% PěstitelskáKarma uživatele inVALIDa - 71% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 453  

Příspěvek č. 248

tyvole... kdyz ted platiš 1000kačen pokutku kdyz ridis kolo opily...
taxi predstav jak jedes zhuleny a zacalujes 500 za usmev a cervene oci

to je fééér .... aby to nebylo naopak....

Old Post 04-12-2005 v 22:09 PM
inVALIDa je offline   Profil uživatele inVALIDa   Find more posts by inVALIDa   Foto galerie člena inVALIDa   Click here to Send inVALIDa a Private Message   Add inVALIDa to your buddy list     Navštiv homepage uživatele inVALIDa! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 249

No ja sice nejsem ridic ale pro spostu mych kamaradu to bude pruda jestli to policie rozjede. Protoze co by jsme si nalhavali takovej vylet autem nekam na speka je fakt docela v pohodde. Aspon ja to mam moc rad. A takhle jednou pojedes domu po speka s kamaradama v aute a v tom najednou Oni a stop a olizni tady to a tys hulil tak to pujdes s nama a nesmis ridit a kdes to vzal atd........ no proste nic moc a takovej zhulenej typek ridi vetsinou tuze opatrne.

Old Post 07-12-2005 v 11:47 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Moltres
Stálý Člen

Karma uživatele Moltres - 93% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 510  

Dotaz kontrolování marihuany za volantem Příspěvek č. 250

Zdravím. 1. Ledna je za námi a tak už se prý kontrolujou ty sliny. Už jsem to porušil, normálně jsem se zhulil a jel s bandou na projížďku.. Chtěl bych se optat, jestli někdo neví, po jak dlouhé době můžu sednout za volant po špeku. Chápu, že to bude záležet na množství a kvalitě modelu, ale jen tak orientačně. Je dobré to vědět.. Jo, a ještě jestli už někoho z Vás takhle kontrolovali. Dík, Moltres.

Old Post 16-01-2006 v 18:10 PM
Moltres je offline   Profil uživatele Moltres   Find more posts by Moltres   Foto galerie člena Moltres   Click here to Send Moltres a Private Message   Add Moltres to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ttthhhccc
Nový Člen

Karma uživatele ttthhhccc - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 251

určitě lepší než vožralej,osobně řídim a NO PROBLEM.zmaštěnej jedu sice tak max-80. ale polischu bych se nebal jsou to GUMY.strčíte jim péto a ješte máte pěknou historku))

Old Post 16-01-2006 v 23:22 PM
ttthhhccc je offline   Profil uživatele ttthhhccc   Find more posts by ttthhhccc   Foto galerie člena ttthhhccc   Click here to Send ttthhhccc a Private Message   Add ttthhhccc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chuck53
Stálý Člen

Karma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% PěstitelskáKarma uživatele chuck53 - 48% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 618 

Příspěvek č. 252

neumím řídit třeba auto..ale tak když sem to zkouřený skoušel nmyslím že jsme obstál dobře i když nemužu navyknout ovladanim té veci nohama ané rukama jak sme za ty roky z motorky zvyklý...hodl ruky mají vetší cit

Old Post 18-01-2006 v 15:03 PM
chuck53 je offline   Profil uživatele chuck53   Find more posts by chuck53   Foto galerie člena chuck53   Click here to Send chuck53 a Private Message   Add chuck53 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ttthhhccc
Nový Člen

Karma uživatele ttthhhccc - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 5  

Příspěvek č. 253

Jo jo málo to bylo,taky je to dávno.Dneska by to za toho litříka asi bylo! jinak včera jsme to měly s kamikem za 4 700káčé,na 70 jel 87.
Asi jsem to zakřik-a BOHUžel ani litřík by nepomohl.Jo a mimochodem bejt zmaštěný tak si jdem rovnou sednout !!!!hold,jinej kraj jinej mrav.....

Old Post 20-01-2006 v 22:29 PM
ttthhhccc je offline   Profil uživatele ttthhhccc   Find more posts by ttthhhccc   Foto galerie člena ttthhhccc   Click here to Send ttthhhccc a Private Message   Add ttthhhccc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
4C3
Stálý Člen

Karma uživatele 4C3 - 41% PěstitelskáKarma uživatele 4C3 - 41% Pěstitelská

Registrován: Dec 2001
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 254

Apeluju zase na vsechny, aby na rizeni zhuleny fakt kaslali...
Az si takhle jednou zase pojedete zpeceny a vbehne vam - jako me - na naprosto prehlednym useku bez jakyhokoliv porostu pod kola velka srnka a v protismeru pojede auto, mozna byste si pak mohli do smrti vycitat, proc jste tenkrat jeli zhuleny a to i kdyz byste treba situaci za "strizliva" nezvladli lip, ale ten sziravej pocit, ze to mohlo bejt jinak, uz treba vasemu spolujezdci zivot nevrati... Nahoda je nekdy fakt svine, tak si to uvedomte!
V mym pripade to nastesti dopadlo dobre - "jen" rozmlacenej predek auta a predtim jsem nehulil!

* ...bojim se, ze z nasi budoucnosti zacinam mit strach...
* chci verit, ze vse zly je tu jen proto, abysme si uvedomili, jak je to ostatni krasny, protoze jen to ma skutecnou vahu!
* Nez zacnes brachu veci menit, zkus pochopit nejdriv, proc tak vlastne fungujou...
* Jeden usmev prosim! ...a s porci nesetrete!

Old Post 22-01-2006 v 01:34 AM
4C3 je offline   Profil uživatele 4C3   Find more posts by 4C3   Foto galerie člena 4C3   Click here to Send 4C3 a Private Message   Add 4C3 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pan Ker
Stálý Člen

Karma uživatele Pan Ker - 81% Pěstitelská

Registrován: Jul 2005
Příspěvků: 949  

Příspěvek č. 255

Hlavně jezděte opatrně, je to fakt vo hubu... Vim o čem mluvim...před dvěma měsícema sem dědovi na prvnim sněhu rozsekal felinu...ani zimní gumy nepomohly! V devadesáti do stromu a skončil sem na střeše...ale nic mi nebylo, jen to auto už je prodaný na náhradní díly a chudák děda teď nemá čim jezdit! Takže klidně řiďte zhulený, ale hlavně opatrně! A gór mlaďáci...myslej si kdovi jak hustý nejsou řidiči a jak to maj pod kontrolou a pak to špatně dopadá...taky už se mi pár kámošů nebo známejch na silnici zabilo... Koukněte sem a příště, až budete za volantem dělat borce, tak si na to vzpomeňte!


outdoor 2005 > 6 > 7 > 8 > 9 > 10 > 11...

indoor 400w round 1 > 2

Old Post 22-01-2006 v 02:08 AM
Pan Ker je offline   Profil uživatele Pan Ker   Find more posts by Pan Ker   Foto galerie člena Pan Ker   Click here to Send Pan Ker a Private Message   Add Pan Ker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ThomasK
Stálý Člen

Karma uživatele ThomasK - 14% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 136  

Příspěvek č. 256

Lidi vživotě by jsem vožralej nebo zhulenej do auta nesed, a jestly to někdo z vás děláte tak jste Č..... , protože tim ohrožujete nejen sebe,ale hlavně životy ostatních lidí , který nikomu nic neudělaly.
Proto si to vždycky rozmyslete než sednete za volant zmaštěný..!

Old Post 22-01-2006 v 09:52 AM
ThomasK je offline   Profil uživatele ThomasK   Find more posts by ThomasK   Foto galerie člena ThomasK   Click here to Send ThomasK a Private Message   Add ThomasK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 14 15 16 17 18 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6367450 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív