Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Tgm 8th 600W Chronic
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Tgm 8th 600W Chronic Příspěvek č. 1





Zdarec,
posadku tvori 20ks Chronica od clena Kaspars, vsechno stejny jako minule, snad jen ted mam hranaty kvetniky .
2 dny byly holky pod zarivkama aby vsechny pekne zakorenily a ted sou uz 3ti den v roomu. Na poslednich fotkach uz prorostly koreny v hydrotonu.

Zalivka ma momentalne ec 0,7, pH 5,8. Cerstvej hydroton porad zveda pH a kyselina na snizeni mi zase zveda ec :/. Jinak je v cca 60ti litrech jen minimalni davka hnojiv a normalni davka korenaku(1ml/l) vse od AH.

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 25-01-2009 v 20:03 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Leito&Elegantic
Stálý Člen

Karma uživatele Leito&Elegantic - 71% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 70  

Příspěvek č. 2

Hreje me to na srdci... pekny

Elegantic&Leito


http://grower.cz/forum/showthread.p...threadid=39574 šalvěj divotvorná - salvia divinorum

http://grower.cz/forum/showthread.php?postid=763341#post763341

Old Post 25-01-2009 v 22:47 PM
Leito&Elegantic je offline   Profil uživatele Leito&Elegantic   Find more posts by Leito&Elegantic   Foto galerie člena Leito&Elegantic   Click here to Send Leito&Elegantic a Private Message   Add Leito&Elegantic to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 3



me se to taky libi
jeste fota ze sazeni + stanovy mestecko

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 26-01-2009 v 11:32 AM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 4

Hola amigos,co říkáš na to EaF?

Moc lidí ho tady nejede...proč si je nedal do vetších rw kostek? a po kolika hodinách zaplavuješ?

Jak ti to pH lítá? o kolik za den?

Old Post 26-01-2009 v 13:29 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 5

citace:
Původní příspěvek od Machoman
...proč si je nedal do vetších rw kostek? a po kolika hodinách zaplavuješ?



já bych je taky nedával do větších, jen bych upravil právě cyklování zálivky. Není dobré, že RW nasákne a drží trvale roztok, pak to potlačuje výhodu EF (vysoká míra okysličení kořenů). RW u EF jen kvůli počáteční stabilitě.

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 26-01-2009 v 13:54 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od jestedman


já bych je taky nedával do větších, jen bych upravil právě cyklování zálivky. Není dobré, že RW nasákne a drží trvale roztok, pak to potlačuje výhodu EF (vysoká míra okysličení kořenů). RW u EF jen kvůli počáteční stabilitě.


Hmmm já to mám udelany tak,že k velké RW se mi roztok nedostane,pokud na ni šáhnu je jen vlhká,..Napouštecí hladina je pod tou RW kostkou.

Nezapomen,že kořenů v te kostce je opravdu minimálne (jsou hlavne pod ní)

A přesne jak píšeš-je tam hlavne kvuli stabilite(na kvetu pak pochopí ) -samo že to se dá vyřešit sítí

Naposledy upravil Machoman 26-01-2009 v 17:04 PM

Old Post 26-01-2009 v 14:01 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
guerilla
Stálý Člen

Karma uživatele guerilla - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 462 

Příspěvek č. 7

Hydroton jsem vysypal do 30l barelu od barvy a 3x propláchl a následně jsem ho ještě v sítu proplachoval hodně teplou vodou, jak jsem byl zvyklý u keramzitu, a naprostej luxus, vůbec to nemá vliv na roztok Následně jsem byl nucen zakoupit keramzit do jiného systému, poněvadž ho akorád neměli a děs běs, jak pH, tak i EC byly chvílema dost nesmyslné... a to jsem to pročištění neodflákl. Keramzin už nikdy více.

Jinak pěkné, posílám zatím imaginární K+ a těším se na pokročilejší fáze květu

"Mít rád lidi a milovat lidi, to je celé tajemství a snad jediný recept na štěstí. "

Old Post 26-01-2009 v 14:06 PM
guerilla je offline   Profil uživatele guerilla   Find more posts by guerilla   Foto galerie člena guerilla   Click here to Send guerilla a Private Message   Add guerilla to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 8

citace:
Původní příspěvek od Machoman
Hola amigos,co říkáš na to EaF?

Moc lidí ho tady nejede...proč si je nedal do vetších rw kostek? a po kolika hodinách zaplavuješ?

Jak ti to pH lítá? o kolik za den?


Caudy pane,
rikam na nej ze je to super, nemuze to pretyct, kdyz ladim roztok tak ke kytkam ho pustim az je hotovej a ne jako pred tim ze kdyz sem prilejval aditiva rovnou ke korenum (moc kyseliny, hnojek..). Kostky mi prijdou ok, uz ted prorustaj slusne a stabilita si myslim je dostatecna, pak pridam stejne jeste sit.
Zalivka je cca po 3 hodinach a pH na zacatku bylo vecer 5,7 a rano 6,7. Dneska uz je to vpoho, vecer nasteluju 5,7 a rano 6,1.


citace:
Původní příspěvek od guerilla
Hydroton jsem vysypal do 30l barelu od barvy a 3x propláchl a následně jsem ho ještě v sítu proplachoval hodně teplou vodou, jak jsem byl zvyklý u keramzitu, a naprostej luxus, vůbec to nemá vliv na roztok Následně jsem byl nucen zakoupit keramzit do jiného systému, poněvadž ho akorád neměli a děs běs, jak pH, tak i EC byly chvílema dost nesmyslné... a to jsem to pročištění neodflákl. Keramzin už nikdy více.

Jinak pěkné, posílám zatím imaginární K+ a těším se na pokročilejší fáze květu


Pic, ja sem ho proplachoval snad 4x ale mame vodu pH 7 takze nez se to srovna tak to chvili potrva, kazdopadne ted uz vpohode.

Vsem diky za kacka ikdyz sem zatim jeste skoro nic neukazal Na pokrocilejsi fazi kvetu se samozrejme taky tesim

A voda saha na zacatku vany (nejnizsi misto) asi do 2/3 kostky(tak 4cm) ktera je primo na dne kvetniku a na konci vany se dostane tak na 1-2 cm ode dna.

A jinak moc vitam diskuzi v tomhle threadu, vetsinou si tu pripadam jak kdyz pisu blog

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Naposledy upravil tgm.amster 26-01-2009 v 16:32 PM

Old Post 26-01-2009 v 16:26 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 9

Jasan,ta sít to vyřeší-ale zase na ukor lepšího přístupu ke kytkám.

pH mi zezačatku jelo nahoru podobne,se za chvilec ustálí.

Na roztok máš kalfasa?

Old Post 26-01-2009 v 17:09 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 10

jj, asi 70ti litrak za par supu, nevim jestli sem to uz nekde psal...
tenhle grow chci zkusit jen jeden zastip ale zato vetsi vysku - takovej prerostlej sog, nebo to uz to bude bush? V tomhle si nejsem jistej...


Jo a kdo ma rad zluty listy v kvetu at se pokocha sestou serii kterou sem nevim proc tenkrat na G nedal....

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 26-01-2009 v 17:21 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

8 - 18/6 Příspěvek č. 11





Zdarec,
tak holky do toho slaply a od vcera sou bez pytliku. Zvlhcovacka udela pres den jen 40-50% ale vypada to ze to staci. pH 5.6-6, EC 0.9-1.

Posledni neco chybi, podle me ji vadi vykyvy pH... ale nic vyraznyho

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 04-02-2009 v 13:33 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 12

Cus jinak jenom bacha na EC ja jsem treba kostky napufroval na ec 1,4 a kytkam se to libylo tak jsem i roztok do eaf namichal na 1,4 a EC postupne lezlo nahoru tak jsem ubral na 1,3 a jeste porad s¨toupalo takze jsem ted na 1,2 a mozna pujdu i na 1,1 kytky mam cca 25 cm vysoky a jsem v 10 dnu kvetu... samotna voda ma EC 0,6 hnojim metropem...EaF je celkemy citlivy na EC tak jen pro infomaci aby si to neupek.

Jinak ja to mam taky ve velkych kostkach a neco bylo i v kokosu a zaplavuju az nahoru a zadnej problem v tom zatim neni a to zaplavuju 6x denne (mam to ve velkych 80 L kalfasech celkem rychle to vysycha mam 18 kytek v kalfasu) zavlaha trva 8 minut (4 minuty napoustim 4 minuty to vyteka zpet)

Naposledy upravil FrYnK 06-02-2009 v 10:39 AM

Old Post 06-02-2009 v 10:25 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 13

Pic, jako to EC me taky trochu stve, ale je to tim ze tam leju porad dost kyseliny, proste to nemuzu ustalit at delam co delam...
Jak se pufruje musim poradne nastudovat, potreboval bych to taky umet... Zatim sem se nekde docetl ze pomoct muze primichat destilku(ma nulovou kyselinovou neutralizační kapacitu (KNK)) ktera to vyrovna a pH by melo bejt stabilnejsi, zatim je tam 6l a zadnej rozdil nepozoruju :/

informace sem cerpal tady

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 06-02-2009 v 13:03 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 14

Já to řeším tak,že nechám hydroton den ve vode s PH 5,0 (samo ho napřed pořádne proplachnu od bordelu) a hned ho použiju do systemu....s pH problem jen první týden.Jak dáš novej roztok,už by to melo byt v cajku.

S tím ec má frynk pravdu,ale zaleží hodne na genech,já nemel problem od začatku s ec 1,5,spíš byl pak problem že sem ubral a kytkám chybelo žrádlo.Ty máš ale dobry,že jedeš stejny geny.

Old Post 06-02-2009 v 13:11 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 15

Vetsinou mi pomohlo kdyz sem mohl dostatecne zahnojit, zatim sem do systemu nalil uz tak 100l vody, a hnojiv, vzpominam... 10 pak 10 a naposled 20ml mikro+bloom, 2nasobek grow. Takze od hnojiv se snad nespali ale ta voda porad... Zajdu do drogerky jestli nemaj aspon 10l baleni destilky...

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 06-02-2009 v 13:20 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

14 - 18/6 Příspěvek č. 16




Pic,
protoze se mi nelibilo o kolik se mi zvedlo EC jenom pridavanim kyseliny tak sem vymenil "starou" vodu.
Nez sem zacal ubirat pH nahnojil sem z 0,22 na 1. pH jen diky hnojkam kleslo z 7,6 na 6,8, kyselinou sem pak doladil na zatim stabilnich 5,8. EC stouplo diky kyseline uz jen nepatrne a to na 1,03, kdyby to tak chtelo vydrzet...
Brzo uz budu prepinat, kytky jedou kolem 1-2 cm za den, nejmensi ma 17cm a nejvetsi 22.
Jinak vsechny maji skvelou zelenou barvu, par zlutych listku zustalo od zakorenovani, brzo je protrham.
Tenhle grow je pro me zatim nejrychlejsi, vetsinou sem neco na zacatku posral ale ted to jede uplne samo

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 11-02-2009 v 20:56 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:11 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
18-08-2013 - 400W 9x CHRONIC - 42 odpovědí
02-05-2010 - 400W 17xchronic - 64 odpovědí
22-06-2009 - NFT 400W ob,chronic - 14 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1885060 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív