Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W Ebb&Flow WW,WR,CK,AR,S
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

600W Ebb&Flow WW,WR,CK,AR,S Příspěvek č. 1






Zdarec lidicky,
po dlouhej dobe je tu Tgm.Amster zpatky aby se pochlubil s novou napul tajnou posadkou
Vetsinu tvori vdova 17ks, bilej rusak 4ks a pak nejaky bezejmeny kousky CK 3ks, AR 2ks, S 2ks.
O tech modelech nevim nic vic nez to co sem napsal, znam jenom zkratky, az povyrostou muzem hadat co to je..
Dostal sem je sice v kelimcich s hlinou ale zaklad byl nastesti v RW kostkach takze stacilo oplachnout v kybli s vodou a mohl sem krasne presazovat do velkych kostek 10x10. Predtim jeste preventivne vsechny namoceny do Vertimecu.
Na prvni tyden cista voda s korenakem + postrik vitalem, pak AHcka kolem 0,6 EC, dneska pri prepnuti na 12/12 tam je EC presne 1 a az budu prilejvat vodu, tj. tak za 3 dny tak prilozim na nejakejch 1,3. Ph udrzuju normalne na 5,8-6,2.
Sazel sem je 29.12.12, po 14ti dnech zastrihnul a dneska prepnul, sledujte co z toho vyleze

1 - 5.1.2013 - Těsně po zasypání keramzitem a nasazení krycí folie.

2 - 10.1.2013 - Už lezou

3 - Takhle vypadají dneska, zastřižený a ready

4,5 - Kořínky ..

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 17-01-2013 v 15:26 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 2






Tady ještě nějaký fota z blízka. Dostal sem 32 ks, ty 2 navíc sem vybral jako nejslabší a dal je do hlíny, zatim vypadaj že to taky dají v pohodě.

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 17-01-2013 v 20:11 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 3

čau, jestli ti můžu něco doporučit. Pokud jedeš systémy jako NFT nebo EBB&FLOW... nikdy nedělej více vzorků v jednom boxu ( já bych už asi nedělal i kdybych dělal hlínu nebo kokos, ale dá se to). Během květu uvidíš proč.
Jinak já dělal pár kol EBB&FLOW.. a když jsem zkusil pak NFT.. našel jsem hrozně moc výhod a mnohem míň práce a starostí se závlahou, čištěním, sklízením.. prostě se se vším
Budu sledovat. Good luck!

Old Post 18-01-2013 v 12:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 4

Cus,
no puvodne to mela bejt jenom W vdova, kdyz sem je dostal tak ze je tam prej jenom par W rusaku, no nakonec sem dopadl jak sem dopadl, porad lepsi nez nic Co se tyce vyuziti prostoru je mi jasny ze jeden model by byl lepsi, takhle si holt dam trochu prace s ohybanim, zavazicka apod.
Kamos jede NFT a uz nejakej patek u neho sonduju co a jak, ale je mi zase blby kazdej rok predelavat skrin, to by byl uz snad ctvrtej system co bych zkousel, ikdyz kdo vi, treba az se budu nudit

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 18-01-2013 v 12:47 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 5

především jde o to, že každý vzorek má jiný vzrůst, některé, co jsou třeba dominantní ti přerostou ostatní a pak máš hned nějaké zastíněné, nebo musíš mít kvůli jedné lampu moc vysoko a nebo špatně využitý prostor.
Další věc je hnojení.. vzhledem k tomu, že každá kytka má různou dobu květu, tak si zkus představit, že jedna už by chtěla flushovat a druhé zbývají ještě 2-3 týdny a ta by zase chtěla zrovna pořádně hnojit. No a pak máš možnosti buť jedné ubírat ty dávky co potřebuje a nebo druhou neflushovat (neříkám, že je to tvůj případ). Nemluvě o kose, když sklidíš půlku skříně a potom svítíš 600W na 2 kytky.. Já třeba ještě dávám před kosou 2 dny tmu.. to nijak neuděláš pokud tam máš ještě další co sklidit nechceš
Pro příště si to zkus zařídit tak ať máš jen jeden vzorek.. celkově bude skřín vypadat líp a nebudeš muset řešit spousta problémů, které tě čekají

Old Post 18-01-2013 v 13:13 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 6

citace:
Původní příspěvek od darebaq
čau, jestli ti můžu něco doporučit. Pokud jedeš systémy jako NFT nebo EBB&FLOW... nikdy nedělej více vzorků v jednom boxu ( já bych už asi nedělal i kdybych dělal hlínu nebo kokos, ale dá se to).


Já mám naopak rozmanitost rád, teď jsem dojel kolo v hlíně s 12 různýma genetikama a nedopadne to myslím vůbec špatně.
U NFT nebo EBB&FLOW je problém, že jednotlivou kytku nepodložíš jako když jedeš v hlíně, ale jak psal tgm.amster, když se bude dostatečně ohýbat/ lámat tak by nemusel být problém to v přibližné rovině udržet.

Tak ať to roste.

edit: s tím hnojením a flushingem máš naprostou pravdu, buď genetiky alespoň s přibližnou dobou květu, nebo je to o kompromisu.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 18-01-2013 v 13:17 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 7

máš pravdu, v hlíně je to sice trošku pracné.. ale nee nemožné na tvých galeriích jde vidět ten skill^^ já taky jel kolo kokosu a je fakt paráda si prohazovat květináče, podkládat a upravovat.. ale u hydra to prostě nejde.
Já zase nejradši jedu scrog u kterého prostě všechno zůstane, tak jak si to na začátku postavil.. mám rád všechno pěkně úměrné a ve stejné výšce.. s více vzorkama to takové nikdy nebylo.
viz. můj starší NL

Northern lights

Old Post 18-01-2013 v 13:25 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
čepra
zahrádkář


Registrován: Nov 2003
Příspěvků: 963  

Příspěvek č. 8

Pokud jedeš bubláky a v každém samostatnou kytku, tak není problém ani u toho hydra, ale je mi jasný, že tohle jsi neměl na mysli.
Párkrát jsem jel kalfasy po 8 kytkách a tam prostě nenaděláš nic, taky jsem se u toho nanadával
Líbí se mi sogy/scrogy pěkně uhlazený a v jedné výšce, přesně jak píšeš. Už pěkně dlouho si říkám, že si jedno kolo taky něco takového střihnu, ale pak si řeknu co s půl kilem jedný genetiky a jdu od toho.

"To co jsem prožila, mi dalo sebevědomí a po politické stránce to, že budu do konce života proti komunismu a totalitě. A nemůžu pochopit, že mladý člověk se může přiklonit k jejich programu a k jejich straně. Já vím, že neustále lžou"
Hana Truncová, politická vězenkyně

"Co dal bolševismus světu, národům, člověku? Světu vzpoury, zmatky, násilné revoluce, občanské války, teror. Národům bídu, neštěstí, bezpráví, zotročení materiální i duchovní. Lidem věčná strádání. Bolševický stát vzal člověku svobodu, čest,mravnost." Alexandr Jakovlev - bývalý vysoký komunistický funkcionář

Old Post 18-01-2013 v 13:50 PM
čepra je offline   Profil uživatele čepra   Find more posts by čepra   Foto galerie člena čepra   Click here to Send čepra a Private Message   Add čepra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 9

No pani, diskuze necekana, jen tak dal
Ne ted vazne, s dobou kvetu to budu ladit na nejakej kompromis s tim ze se budu ridit vetsinou(podle vdov 50-65dni). Rusaci jsou s dobou stejne 55-63, zbytek se bude muset podridit
Jak naberou trochu vysky tak nasadim sit a necham bobtnat..

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 18-01-2013 v 16:51 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

10 - 12/12 Příspěvek č. 10






Zdarek,
tak sem desatej den v kvetu, probehli nejaky kolinka a zavazi a prostor se hezky plni. Krmim je EC1,5 v pomeru 1-2-1 a vypada to ze jim to chutna V nejblizsich dnech prostriham spodky a nasadim sit, uz ted by se vetsina dala zapletat ale nejdriv chci udelat ten prostrih. Sviti 600W MH, necham ji tam dokud nezacnou rust palicky, pak prendam sodika a cca po tydnu probehne i vymena roztoku na ciste 0-3-1.

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 27-01-2013 v 10:04 AM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 11


A jeste takova zvlastnost,
sedim takhle pred boxem a koukam ze ve smeru spadu vany jsou nepatrne vyssi kytky nez na druhej vyssi strane. Prevyseni je tam necely 2 cm. Za dobu naplaveni (3 min) se dostane voda uplne vsude, na vyssi strane je o ty necely 2 cm vody min ale i tak podle me v poradku. Kostky jsou nacucany, pod nima je navic ve dvou vrstvach netkana textilka tak doufam ze suchem netrpi.. Co si o tom myslite?

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 27-01-2013 v 10:13 AM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

16 - 12/12 Příspěvek č. 12






Hoj,
mam tu 4 dny stary fotky, nejak nestiham fotit a uz vubec tridit a uploadovat, tak si ted hraju v praci behem poledni pauzy
Dneska uz jsou 20 dni po prepnuti, na fotkach jsou v 16tym dnu.
Jak vidite tak sito uz pekne drzi, tvaruju a snazim se udrzet nejakou rozumnou vysku tam kde je to zapotrebi, ty co jsou na krajich moc neresim, tam at si rostou kam chtej ..
Od vcerejska je tam sodik a uz jedu ciste na pomer 0-3-1 AH v koncentraci 1,6-1,8 Ec, podle toho jak a kdy doleju vodu.

Vic zatim nic, to zajimavy teprv zacne

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 06-02-2013 v 11:57 AM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hopík44
Stálý Člen

Karma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% PěstitelskáKarma uživatele Hopík44 - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2012
Příspěvků: 520  

Příspěvek č. 13

Zdárec,
v kolikátém dnu růstu jsi je přepínal? Nikde jsem to nevyčetl. Nebylo to brzo? Zdají se mi na 20 den dost nízké. Jinak to je moc hezké.

Až na konci poznáš jak jsi měl začít!
Líná huba holé neštěstí, jestli nevíš, zeptej se

Old Post 06-02-2013 v 16:50 PM
Hopík44 je offline   Profil uživatele Hopík44   Find more posts by Hopík44   Foto galerie člena Hopík44   Click here to Send Hopík44 a Private Message   Add Hopík44 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 14

Cus Hope,
no uz sem to resil nekolikrat ze zastipovat je pri tomhle mnozstvi spis kontraproduktivni, priste asi zkusim SOG. Diky tomu zastipnuti nevyrostou tolik vysoko a prodluzovat rust se mi taky nechce. Prepinal jsem asi 2 nebo 3 dny po tretim tydnu od zasazeni..


A co se tyce sklonu vany a vrcholovek tak sem porad na nic neprisel, proste se zda ze to tak je..

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 07-02-2013 v 11:26 AM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

30 - 12/12 Příspěvek č. 15






Cus vsichni,
jedu pekne mesic po prepnuti a nikde zadnej problem
Ec je 1,6-1,8, pH kolem 6. Je to trosku vic zarostlejsi nez sem zvyklej ale zatim na vsechny palicky sviti, ofuk funguje tak co..
Zacinaji pekne vonet a nektery kousky maj nadherne dlouhy pestiky, no kouknete sami

Edit : Na posledni fotce masa zelene na leve strane

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 16-02-2013 v 12:43 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tgm.amster
Smoke2Happy

Karma uživatele tgm.amster - 99% Pěstitelská

Registrován: Oct 2003
Příspěvků: 630  

Příspěvek č. 16



A jeste 2 kousky v hline, pokracujou stejne dobre jako na stole

Smoke2Happy Tgm's out 05 Tgm's 1st InDoor 3x 18W Osram Fluora(zarivky)Tgm's 2nd indoor 2x 250W Son-T Pro * 3rd In 2x250W/2x400W * 4th Indoor New aero machine * 5th Indoor summergrow * 6th Indoor * 7th indoor space trip * 8th indoor * 10th indoor Hashberry+GWS * 2012 - 27xChronic,3xShiva Skunk * 2013 - White widow, White russian

Old Post 16-02-2013 v 12:50 PM
tgm.amster je offline   Profil uživatele tgm.amster   Find more posts by tgm.amster   Foto galerie člena tgm.amster   Click here to Send tgm.amster a Private Message   Add tgm.amster to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 19:12 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-02-2010 - 600W Ebb & Flow 18 x C4 - 94 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8976110 seconds with 33 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív