Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W homemade NFT - northern lights
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
stara_baterka
Stálý Člen

Karma uživatele stara_baterka - 58% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 33  

Příspěvek č. 33

vypadá to fakt super....jsem zvědavý jak to pojede do budoucna ....
K+ letí

Old Post 09-12-2011 v 03:35 AM
stara_baterka je offline   Profil uživatele stara_baterka   Find more posts by stara_baterka   Foto galerie člena stara_baterka   Click here to Send stara_baterka a Private Message   Add stara_baterka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ReeJack
Stálý Člen

Karma uživatele ReeJack - 78% PěstitelskáKarma uživatele ReeJack - 78% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 125  

Příspěvek č. 34

první co dělám s hlínou, je že ji prosmažím v troubě, to zabije veškerej neřád...

ReeJacks LED box


CO JSOU TO LEDKY !!!

Výroba másla a Cookiesek

Old Post 09-12-2011 v 03:47 AM
ReeJack je offline   Profil uživatele ReeJack   Find more posts by ReeJack   Foto galerie člena ReeJack   Click here to Send ReeJack a Private Message   Add ReeJack to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 35

cau,,, tak svetlejsi to muze byt proto ze mas nizko lampu,, nektery genetiky nenesou moc dobre lampu nize nez 50 cm (mluvim o 600 W) takze zkus dat vys lampu a uvidis jak zareagujou po trech dnech,, druha moznost je ta ze jak ty uprostred maj vic svetla nez po krajich tak maji vytajnejsi rust a vetsi potrebu zivin...opet bych dal lampu vejs nez jim pridavat hnojiva...

se sviluskama uz je to ted horsi...co orpavdu funguje je omite,, v kombinaci s nissorunem je to jeste lepsi, ale oba tyhle pripravky se tam drzej celkem dlouho a to uz asi neni nejlepsi v 22. dnu kvetu... velmi rychlej rozklad a tudiz jedna z mala veci ktery by si mohl pouzit je vermitec....ma kratkou ochranou lhutu a neni moc drahej a nebo uz to proste nechat. pokusit se drzet trosku vyssi vlhkost, ale zase ne moc aby nehnili palice, vysoka vlhkost temhle svinim neprospiva a nemuzou se teda pak tak rychle mnozit stejne jako nizka teplota...takze nizzsi teplotu, vyssi vlhkost (do 60% +-) a uz to asi nechat....

Old Post 09-12-2011 v 06:39 AM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
power
Stálý Člen

Karma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% PěstitelskáKarma uživatele power - 96% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 36

Cau , nedavno jsem nasel CannaCure , ma se to aplikovat pravidelne od decka po palice takze by to nemelo mit spatny vliv na chut . http://www.klecka.cz/growshop/Hnoji...Cure_0_75l.html

Old Post 09-12-2011 v 12:56 PM
power je offline   Profil uživatele power   Find more posts by power   Foto galerie člena power   Click here to Send power a Private Message   Add power to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 37

To power:

Teď jsem si hodně četl o tom CannaCure a vypadá to opravdu dobře!

CANNACURE je první produkt firmy CANNA, který kontroluje škůdce rostlin. Přípravek CANNACURE byl představen na veletrhu Spannabis v únoru 2011 a od té doby ho oceňuje mnoho uživatelů.
100 % přirozené potírání škůdců

CANNACURE je stimulátor růstu se speciální vlastností – s kontrolou škůdců rostlin ekologickým způsobem. Používáním přípravku CANNACURE se může rostlina soustředit na produkci větších květů a vyšších výnosů během celého pěstování až do sklizně.

CANNA's Research Laboratorium tím vytvořila unikátní produkt s vícero funkcemi:
kontroluje škůdce rostlin a obilnou sněť díky ekologickým fyzickým vlastnostem
dodává výživné látky prostřednictvím listů a udržuje tak rostlinu v patřičné kondici.

během víkendu o tom ještě počtu a asi si to objednám Díky za radu

To FrYnK:
je pravda, že lampu jsem měl docela blízko.. asi tak kolem 30cm.. mám tam i heatshield na a-wingu.. a ten sníží teplotu o pár stupňů.. Tak jsem se snažil to mít co nejníž.. dal jsem to na 50cm.. uvidíme

To ReeJack:
..všiml sis na tomto threadu nějaké debaty o hlíně? já mám hydro jestli si toho nevšiml hlínu ani nedělám takže tvá rada je trošku offtopic

To stara_baterka:
thx za K+

Naposledy upravil 09-12-2011 v 13:37 PM

Old Post 09-12-2011 v 13:22 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 38

nejde toli o teplotu jako o samtony presviceni,, proste moc lumelu

Old Post 09-12-2011 v 21:29 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 39






25.den 12/12

takže lampu jsem teda zvednul, u šišek jsem tím snížil teplotu z 28 na 25.. no ale zatím jsem moc změnu té barvy listů nezaznamenal, ale rozhodně všechny vypadají zdravě a tak, že jim asi nic nechybí

Teplota

den 25°C
noc 18°C
vlhkost 55%
pH 5.8

Hnojiva

AH 2,3, enzymes, g/b accelerator
dneska tomu poprvé dám Canna PK 13-14.. má se to dávat 3 týdny před sklizní po dobu jednoho týdne 15ml/10l. Já to budu dávat po dobu 10 dní a dávkování postupně zvyšovat z 8ml na 20ml/10l.



Jinak zítra budu objednávat něco na ty svilušky, kterých jsem tady pár zahlídl. A bude to teda buť Hlavou osvědčený Plant Vitality plus a nebo novinku CANNACURE... Každopádně to musí být něco nechemického, nechci tomu dávat žádný chemický postřik. Cannacure mě láká tím, že nejen hubí škůdce a hmyz ale celkově podporuje zdraví listů a prej i výnos. Mám chuť to vyzkoušet.. Canna jsou kvalitní hnojiva a řekl bych, že to bude dělat to co má.. Ale těžko říct

Nemá s tím někdo konkrétní zkušenosti?
http://www.canna-cz.com/cannacure

Naposledy upravil 12-12-2011 v 12:30 PM

Old Post 12-12-2011 v 00:25 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 40






32.den 12/12

Teplota
den 23°C
noc 17°C
vlhkost 55%
pH 5.8

Na obranu proti sviluškám a veškeré té havěti, co mi tam přežívá jsem si poslal z growshopu nakonec ten canna cure.. každopádně měli na stránkách doručení do 48... je to skoro týden a nic.. klasika. Dočetl jsem se tady, že se množí polovniční rychlostí držením teploty pod 25 a vysokou vlkhostí takže jsem zvednul tu lampu a zvýšil rychlost odtahu.. no a když se mrknu namátkově na listy tak jsou tam opravdu jen velice zřídka.. téměř vůbec přemýšlím že už se na ten canna cure vyseru.. měli ho poslat včas.. Teď už to vypadá, že jsem nad nima vyhrál bez jakéhokoliv postřiku

Hnojiva :
AH 2 - 3ml/l
AH 3 - 1ml/l
AH enzymes - 1ml/l
AH g/b accelerator - 1ml/l
canna PK 13-14 - 15ml/l

Naposledy upravil 18-12-2011 v 21:05 PM

Old Post 18-12-2011 v 20:54 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
woytishek
Stálý Člen

Karma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% PěstitelskáKarma uživatele woytishek - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 212 

Příspěvek č. 41

Cauves, mám taky zkušenosti se sviluškama a tak bych ti chtěl říct jak sem se jich zbavil ja. Jelikož to jsou malý mušky tak si furt někde sedaj a koupil jsem si na ně klasickou mucholapku (takovej ten točitej papír namočenej v lepidle v tubě) a druhej den jich tam bylo asi 15 přilepenejch. Fakt to funguje. Potom ti doporučim si tam dát klasickýho pavouka, kterýho chytíš někde na chodbě. Libově se ti tam schová a pochytá je všechny. Nemá proč velejzat, protože on tam má dost žrádla a fakt za tejden sem neměl ani jednu. Přeju hodně zdarů! Pic

Old Post 18-12-2011 v 21:11 PM
woytishek je offline   Profil uživatele woytishek   Find more posts by woytishek   Foto galerie člena woytishek   Click here to Send woytishek a Private Message   Add woytishek to your buddy list     Navštiv homepage uživatele woytishek! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dlasa
Nový Člen

Karma uživatele dlasa - 81% PěstitelskáKarma uživatele dlasa - 81% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 42

nechci tě stresovat ale nad sviluchama jsi kámo nevyhrál!!! žerou sojou a množej se dále. A co v usušeným výsledku tam už nebudou oni se záhadně vypaří? No kouřit mrtvý brouky no nevím? řeš to!!
Lampa výše ti problém neřeší jenom se připravuješ o matroš , budeš mít málo prolostlé spodní palice ,lampa má přeci nějaký účinný dosvit!

ale jinak good a k+

kobrety

Old Post 18-12-2011 v 21:29 PM
dlasa je offline   Profil uživatele dlasa   Find more posts by dlasa   Foto galerie člena dlasa   Click here to Send dlasa a Private Message   Add dlasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 43

No právě dočetl jsem se tady, že na suchém matroši už prostě nemají co žrát a odlezou.. zkušenosti s něma takže nevím jak to je každopádně na tom co říkáš určitě něco bude.. Lampa by měla být co nejníž.. ted je 50cm, což si myslím, že není zas tak moc. Jestli si všimneš zvyšoval jsem ji nedávno právě kvůli přesvícení.. což se tím vyřešilo, takže taky proto šla výš. Tak jak tak mám tu cannu na poště.. Zítra si koupím tu mucholapku a ještě ty žluté destičky, abych aspon zjistil jak moc je jich tam a kdyžtak do 2 dnů dostanou ten canna cure a bude vyřešeno

Jinak díky za K+

Old Post 18-12-2011 v 21:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 44

citace:
Původní příspěvek od darebaq
Tady mám fotku hnojek, které používám. Mám mezi nima nějaké nové a mám zrovna dotaz..

Poslední kola jsem jel vždycky PK 13/14 od B´cuzz, který má dávkování po celou dobu květu zvyšovat od 2,5 ml do 15 ml. Ten teď v growshopu neměli a já si to koupil od canny. Vůbec mě nenapadlo, že by to mohlo mít uplně jiné dávkování. Vyčetl jsem, že jsem to má přidávat do roztoku pouze 1 týden v květu, 3 týdny před sklizní (to jsem si to zatím ani nemusel kupovat..).
Každopádně jsem dostal zadarmo 100ml greensensation tak to chci vyzkoušet. No a chci vědět jestli máte někdo zkušenosti s přidávám těchto 2 hnojiv dohromady?? Přemýšlím právě nad tím kdy tam co dávat.
Tady je můj návrh na poslední 4 týdny... šlo by to?Nechci to právě přehnojit a nemám EC metr.

5.týden : AH 2,3 , enzymes, g/b accelerator
6.týden : AH 2,3 , enzymes, g/b accelerator + PK 13/14
7.týden : AH 2,3 , enzymes, g/b accelerator + greensensation
8.týden : flushing - AH final solution

je to reálné?




Tady je ještě pohled na celý systém. Takhle to beze změny bude až do konce.


Krista boha, to používáš všechny ty hnoje co jsou na te první fotce ?Jinak scrog parádní.)

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Old Post 19-12-2011 v 21:50 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 45

k tem sviluskam asi takhle,,, kdyz to zkosis i s nima tak nejaky urcite odlezou to je jasny (ale neni to moc dobry protoze se ti pak budou v baraku drzet a jentak se jich nezbavis), kdyz jsem susil na vesaku na pradlo tak byl pak celej olezlej, nicmene tolik kolik jich odleze tolik jich tam i zustane a to i na uplne suchym matrosi... pokud chces aby si mel sisky cisty tak az to zkosis tak to hned vezmi a poradne vsechno osprchuj,, svilusky odplavis a matrosi to vadit nebude...uz jsem to tak ejdnou taky delal a bez problemu zadna plisen nic

Old Post 21-12-2011 v 12:03 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 46

To Ňoaen :

To jen tak vypadá
skoro všechno od AH je na fotce 2x (ty průhledné láhve). Kupuju si totiž od známého odlévané ze sudu... je to mnohem levnější
Jakože možná toho celkem dost je..ale ani jednu z těch věcí nemám k ničemu.. všechno jsem si to nasbíral během několika kol... např Cropmax a Phitamin jsem si koupil 1x a budu to mít snad na celý život podle dávkování Navíc dělal jsem vždycky jenom hydro.. ve vodě živiny nejsou tak hold musíš poctivě hnojit

To FrYnK :

Rozhodl jsem se bojovat takže jsem si skočil na poštu pro ten canna cure a včera jsem je poctivě postříkal.. jsem zvědavý, co to s nima udělá. O cannacure tady není info žádné, takže jsem v podstatě tester Každopádně jsem si koupil i ty žluté lepivé destičky tak jsem je tam rozmístil pod síť a uvidíme.

Za pár dní udělám update

Old Post 21-12-2011 v 20:33 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 47

42. den 12/12

Teplota
den 28
noc 18
vlhkost 45-55%
pH 5.8

Hnojiva
AH 2 - 3ml/l
AH 3 - 1ml/l
AH enzymes - 1ml/l
AH G/B accelerator - 1ml/l
Plagron Green Sensation 1ml/l
Canna PK 13-14 - 8ml/10l (snažím se postupně zvyšovat.. a zjistit co snesou společně s GS)

----------------------------------------------------------------------------------------

Takže 2x jsem to celkově postříkal tím Canna Cure.. no ale očividně to bylo málo.. nebo spíš to nebylo příliš důkladně na každý list (v NFT a ještě se scrogem prakticky nemožné). Na spoustě listů jde vidět, že to veškeré havěti ublížilo, ale když jsem to dnes prostříhal, tak jsem našel dost listů, na kterých si vesele žili. Na ty jsem ale postřikem ani nešáhnul.

Každopádně už začínají holky vypadat velice sympaticky

Dneska jsem ostříhal už většinu listů a snižil periodu na 11 hodin světla.. budu teď postupně krátit dobu svícení až do sklizně.. Nejmíň na 8/16 - zrovna vzorek northern lights to má velice rád

Fotky jsem fotil těšně předtím než jsem je ostříhal.. pak se mi už vybil foťák takže fotky ostříhaných dám zítra

Old Post 28-12-2011 v 22:11 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 48





42. den 12/12

Teplota
den 28
noc 18
vlhkost 45-55%
pH 5.8

Hnojiva
AH 2 - 3ml/l
AH 3 - 1ml/l
AH enzymes - 1ml/l
AH G/B accelerator - 1ml/l
Plagron Green Sensation 1ml/l
Canna PK 13-14 - 8ml/10l (snažím se postupně zvyšovat.. a zjistit co snesou společně s GS)

----------------------------------------------------------------------------------------

Takže 2x jsem to celkově postříkal tím Canna Cure.. no ale očividně to bylo málo.. nebo spíš to nebylo příliš důkladně na každý list (v NFT a ještě se scrogem prakticky nemožné). Na spoustě listů jde vidět, že to veškeré havěti ublížilo, ale když jsem to dnes prostříhal, tak jsem našel dost listů, na kterých si vesele žili. Na ty jsem ale postřikem ani nešáhnul.

Každopádně už začínají holky vypadat velice sympaticky

Dneska jsem ostříhal už většinu listů a snižil periodu na 11 hodin světla.. budu teď postupně krátit dobu svícení až do sklizně.. Nejmíň na 8/16 - zrovna vzorek northern lights to má velice rád

Fotky jsem fotil těšně předtím než jsem je ostříhal.. pak se mi už vybil foťák..takže fotky ostříhaných dám zítra

Old Post 28-12-2011 v 22:17 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:40 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-12-2003 - 400W Northern Lights Nirvana - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1580830 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív