Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 600W homemade NFT - northern lights
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 97

568 po sušení +- 2gramy co se hned zhulej

každopádně nice grow, nice half kilo

Old Post 06-03-2012 v 20:53 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 98

ja to vidim na 602g :-)

Old Post 06-03-2012 v 21:21 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
str3p
Stálý Člen

Karma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% PěstitelskáKarma uživatele str3p - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 258  

Příspěvek č. 99

446g

Old Post 06-03-2012 v 21:41 PM
str3p je offline   Profil uživatele str3p   Find more posts by str3p   Foto galerie člena str3p   Click here to Send str3p a Private Message   Add str3p to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 100

501 G

Old Post 06-03-2012 v 21:43 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
RaScaL
Stálý Člen

Karma uživatele RaScaL - 11% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 101

Krasny Grow
A k typovacke tych 531,4G (dufan ze to nikto este nenapisal)



http://grower.cz/forum/http://grower.cz/forum/images/vb_bullet.gif

Old Post 06-03-2012 v 22:34 PM
RaScaL je offline   Profil uživatele RaScaL   Find more posts by RaScaL   Foto galerie člena RaScaL   Click here to Send RaScaL a Private Message   Add RaScaL to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 102

595 g

Old Post 06-03-2012 v 22:38 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 103

555 g

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 06-03-2012 v 23:06 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Balon
Stálý Člen

Karma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% PěstitelskáKarma uživatele Balon - 94% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 371  

Příspěvek č. 104

475g

Old Post 07-03-2012 v 08:59 AM
Balon je offline   Profil uživatele Balon   Find more posts by Balon   Foto galerie člena Balon   Click here to Send Balon a Private Message   Add Balon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
biobizzman
Stálý Člen

Karma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% PěstitelskáKarma uživatele biobizzman - 96% Pěstitelská

Registrován: Feb 2012
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 105

468 g přeji víc k+

Old Post 07-03-2012 v 09:58 AM
biobizzman je offline   Profil uživatele biobizzman   Find more posts by biobizzman   Foto galerie člena biobizzman   Click here to Send biobizzman a Private Message   Add biobizzman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
micros
Stálý Člen

Karma uživatele micros - 3% Pěstitelská

Registrován: Nov 2011
Příspěvků: 80  

Příspěvek č. 106

467 g mozna vic
ale to je jedno mas to vymazleny

Old Post 07-03-2012 v 17:22 PM
micros je offline   Profil uživatele micros   Find more posts by micros   Foto galerie člena micros   Click here to Send micros a Private Message   Add micros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Spála
Stálý Člen

Karma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% PěstitelskáKarma uživatele Spála - 98% Pěstitelská

Registrován: Apr 2010
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 107

534g by tam být mohlo

Old Post 07-03-2012 v 23:40 PM
Spála je offline   Profil uživatele Spála   Find more posts by Spála   Foto galerie člena Spála   Click here to Send Spála a Private Message   Add Spála to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 108

tak kolik toho bylo teda? tipuju 479g . Jinak super grow K+ .

Old Post 23-03-2012 v 13:36 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Nasušeno, naváženo Příspěvek č. 109


Všem se omlouvám, že jsem ten konec nějak neaktualizoval. Nebyl vůbec čas

Jinak grow dopadl kvalitou velice luxusně..jsem nadmíru spokojen
Prostě tenhle vzorek mě nikdy nezklamal a můžu jedině doporučit..

Celková váha byla teda jen bohužel:

490g

nejblíže byli :

vstane - 493
myguláš - 484
maszek18 - 500

Vítězům posílím K+.
díky všem za K+ a za podporu.

váhou jsem byl trošku zklamán, ale aspoň vím proč to tak bylo... kytky byly několikrát přesazeny ze systému do systému a navíc na ně když to byli ještě malé kytky spadla ta usporka, ze které vyprskla nějaká bílá sračka, která je docela zdegenerovala... Takže kytky celkově zažili moc velký opakovaný stres.

Každopádně i tak beru jako velice úspěšný grow. Palice bylo krásně tvrdé a kompaktní.. tak jak to mám rád

Každý, kdo to se mnou kouřil, říkal že to fakt luxusní.. chuť, vůně i vzhled..

Jinak jak jste sledovali dělal jsem ten "pokus" s tím flushingem v hydru. No a všichni mi řekli že tam není ani trošku poznat hnojivo nebo jakákoliv nepříznivá chuť.
Takže je to jak jsem psal...

Na hydro/aero prostě stačí pouze 7 dní flushing !!! flushovat více znamená obírat rostlinu o ty hnojiva co jí dáváte poslední týden (největší dávky).

zítra vám pošli fotky z nového kola... vypadá řekl bych zatím ještě líp než tohle
Rozbil se mi ale foťák takže je to jen mobilem a nakonec jsem to ani moc nefotil..

Pro ukázku jedna šiška z mnoha.. téměř každá měla tolik na váze a takhle vypadala žádné řídké spodky.. samé kameny..

Naposledy upravil 02-04-2012 v 17:47 PM

Old Post 28-03-2012 v 21:48 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:07 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
05-12-2003 - 400W Northern Lights Nirvana - 8 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4389570 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív