Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Subaristova pěstírna od samého začátku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Pohodička Subaristova pěstírna od samého začátku Příspěvek č. 1

Ahojte všichni. Jsem tady nový a chtěl bych se s vámi podílet na výstavbě mé pěstírny a se vším s tím spojeným.
Vybral jsem si indoor, napřed jsem chtěl mít něco přímo doma, ale nadruhou stranu je bezpečnější (a taky více místa) to mít mimo barák. Hihi, napadlo mně naco máme chlívek na ovce, když už žádné nemáme, no a seno už tam taky není (už jen bordel) A tak to všechno začalo..

Naposledy upravil Subaru 05-03-2012 v 19:00 PM

Old Post 05-03-2012 v 18:33 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 2

Tady to všechno bude:
http://2i.cz/18bfd0fa29

Už něco dělám..
http://2i.cz/f6513e14c7

Začínám to dávat do kupy a zateplovat
http://2i.cz/c5620d27f4

a nějaké ty dveře..
http://2i.cz/3b8ce3c91a

No a mezitím se začínají probouzet k světu nedočkavé kytičky
http://2i.cz/19aec1eb38

Zatím to ozařuju jen s CFL 25W (snad to stačí), ale co nejrychleji chci koupit HPS 600W, a na květ pak k tomu ještě jednu 600w přidat.

Naposledy upravil Subaru 05-03-2012 v 19:01 PM

Old Post 05-03-2012 v 18:40 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 3


Druhý den od naklíčení ...

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 06-03-2012 v 17:13 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 4


Takže dneska jsem dodělal dveře a čeká mně lepení bílé fólie, co jsem si včera koupil za 160 Kč (16 metrů čtverečních) u nás v growshopu
btw. už teď je tam úplná tma

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 07-03-2012 v 11:40 AM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lubik07
Stálý Člen

Karma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% PěstitelskáKarma uživatele lubik07 - 93% Pěstitelská

Registrován: Sep 2010
Příspěvků: 272  

Příspěvek č. 5

vyzera to luxusne...respekt kolega....
budem sledovat...

Old Post 07-03-2012 v 14:46 PM
lubik07 je offline   Profil uživatele lubik07   Find more posts by lubik07   Foto galerie člena lubik07   Click here to Send lubik07 a Private Message   Add lubik07 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 6

Díky. Fólie už je tam . Jinak zdá se mi že kytičky se nějak zastavily v růstu, možná snad jen trochu do výšky popošly, no ale nedivím se. Těch 24 a 20 watu CFL je opravdu moc moc malo .. Čekám na penízky a hned poletím koupit to šestikilo sodik. Doufám že jim neublížím s tak malým ozářením do té doby. Největší má momentálně 3 cm na výšku (třetí den růstu), ale lístky má pořád malinké. Nejmenší má pak 1,5 cm. Celkem jich mám 22

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 07-03-2012 v 17:26 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 7


foceno ve tmě
moc sem se s tím ne**al, účel to plnit bude

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 08-03-2012 v 11:33 AM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
VFR
Stálý Člen

Karma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% PěstitelskáKarma uživatele VFR - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 160 

Příspěvek č. 8

Zdar. Ta izolace asi stacit nebude..

Stit je na slunci nebo ve stine?

Pokud bude na slunci pocitej ze kytky asi upalis, pac teplota na pudach ve slunych dnech je i 40stupnu a jeste + sodik...

No a co ted, jaky tam mas teploty?

je to koníček

Old Post 08-03-2012 v 17:35 PM
VFR je offline   Profil uživatele VFR   Find more posts by VFR   Foto galerie člena VFR   Click here to Send VFR a Private Message   Add VFR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 9

Štít je 50/50 na slunci, na střeše je eternit.. Toho léta se trochu bojím no, nebude stačit pořádný průvan? Momentálně jsem to neměřil, rostlinky mám pořád v pokoji a tady mám kolem 23°C. Jinak v pěstírně jsem si myslel že přes zimu to tím sodíkem vytopím + nejaky ten průvan no a přes léto spoléhám právě na ty ventilátory + asi cooltube chlazeni zvlast sodiku... ??
btw. kdyžtak tam dám klimu ze staré ledničky

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 08-03-2012 v 17:56 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chily
Stálý Člen

Karma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% PěstitelskáKarma uživatele chily - 99% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 248  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od Subaru
Štít je 50/50 na slunci, na střeše je eternit.. Toho léta se trochu bojím no, nebude stačit pořádný průvan? Momentálně jsem to neměřil, rostlinky mám pořád v pokoji a tady mám kolem 23°C. Jinak v pěstírně jsem si myslel že přes zimu to tím sodíkem vytopím + nejaky ten průvan no a přes léto spoléhám právě na ty ventilátory + asi cooltube chlazeni zvlast sodiku... ??
btw. kdyžtak tam dám klimu ze staré ledničky


A co treba zrobit pritah z venku? Jestli to technicky pujde, tak by to asi bylo nejlepsi ni? Odtah normalne do toho prostoru na pude (pres leto nejlip taky ven). Pres leto tahat vzduch z venku, pres zimu klasicky, jak mas v planu - z pudy do pestirny... Jenom prehozenim roury.

Nebo potom jeste toto http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=60189 pokud jsou finance

VFR ma recht v lete je to na pude peklo...

Old Post 08-03-2012 v 19:01 PM
chily je offline   Profil uživatele chily   Find more posts by chily   Foto galerie člena chily   Click here to Send chily a Private Message   Add chily to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 11

Ono to není půda jako v domě, ale taková kůlna vedle domu, kde se dříve sušilo seno, takže tam taky trochu fouká (proto to částečné zateplení pěstírny), ale to jen aby se vědělo.. Tahat vzduch zvenku je technicky možné a taky to asi tak udělám .. Obr. v tom odkaze je přesně to jak to mám vysněné Kolem 5ti bych do té rekuperační jednotky investovat mohl, pak celou místnost ve které mám growroom taky trochu zateplím a vše bude fungovat jak má. Napřed si ale počkám na kolik to vyhřeje sodík a podle toho nákup uspíším/oddálím . Zatím moc dík.

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 08-03-2012 v 20:22 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Subaru
Štít je 50/50 na slunci, na střeše je eternit..


to mi pripomelo - eternit - azbest - vec ktera urcite neni dobra na plicich ... ikdyz kdo vi, jak moc se to z toho uvolnuje

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 08-03-2012 v 23:08 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Smokee
Nový Člen

Karma uživatele Smokee - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 13

[účet odstraněn]

Old Post 08-03-2012 v 23:25 PM
Smokee je offline   Profil uživatele Smokee   Find more posts by Smokee   Foto galerie člena Smokee   Click here to Send Smokee a Private Message   Add Smokee to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od BloodyBeer


to mi pripomelo - eternit - azbest - vec ktera urcite neni dobra na plicich ... ikdyz kdo vi, jak moc se to z toho uvolnuje


Já myslím že se toho netřeba bát. Přes lepenku a izolaci to neprojde a vzduchem si myslím že se to nějak nešíří co a i kdyby tak za ty 3 měsíce pěstu asi totalně neškodné.

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 08-03-2012 v 23:36 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Subaru


Já myslím že se toho netřeba bát. Přes lepenku a izolaci to neprojde a vzduchem si myslím že se to nějak nešíří co a i kdyby tak za ty 3 měsíce pěstu asi totalně neškodné.


snad ne - tady se vicemene mysli prach - bud si 100% jisty, ze tam mas krasne uklizeno a snad to bude ok. A kdyby ne, tak se to stejnak nedozvis ... alespon ne hned.

btw. ted jsou zpravy plne pripadu, kdy se menily azbestove desky a tim se jim podarilo zamorit celou skolu ... a kdyby jenom jednu

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 09-03-2012 v 00:01 AM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jasnejbambus
Stálý Člen

Karma uživatele jasnejbambus - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2011
Příspěvků: 59 

Příspěvek č. 16

hezká skládanka.. to počítej, že léto pro tebe budou krušný chvilky(nvm jak moc bude vedro,..ale).. čekni kolik tam máš teplo teď.. ale počítej, že přes léto se ti teplo v místnosti pod 25 nepohne... + 600w.. budu čekovat jak si poradíš s chlazeníím nebudu ti do toho kecat, určo máš představu... držím palce též jako nadšený vášnivec pěstu.. peAce

Old Post 09-03-2012 v 00:05 AM
jasnejbambus je offline   Profil uživatele jasnejbambus   Find more posts by jasnejbambus   Foto galerie člena jasnejbambus   Click here to Send jasnejbambus a Private Message   Add jasnejbambus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 11:52 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5479530 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív