Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Subaristova pěstírna od samého začátku
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 97


Jen takový pokus jestli to bude takhle lepší se sítí.. Ja vím, hrůza

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 13-05-2012 v 09:11 AM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 98

No takže všechno k ho**u.. Pořád se na 80% kytkách objevujou koule (pěkně schované) a stále víc je toho oprcaného.. Má cenu tomu svítit jen kvůli semenům? Max 3 kytky jsou na tom nejlíp, mají jen tak 3-5 semínek. Mám nechat ty 3 nebo se na to vyprdnout, všechno vyházet, vytřít, vyluxovat, vyvětrat (kvůli pylu) a hodit tu ty 3 femin. Marmalate?? Dík za radu, jsem z toho docela nanic..

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 14-05-2012 v 07:32 AM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zajonc
Stálý Člen

Karma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% PěstitelskáKarma uživatele zajonc - 99% Pěstitelská

Registrován: Jan 2005
Příspěvků: 312  

Příspěvek č. 99

toz pokud to pro tebe ma smysl abys měl pak dost seeds... tak to dosvit... ja osobně bych to už měl tyden v koši... seeds se daji v dnešní dobe sehnat daleko lepe nez kvalitni rezivo

Old Post 14-05-2012 v 08:40 AM
zajonc je offline   Profil uživatele zajonc   Find more posts by zajonc   Foto galerie člena zajonc   Click here to Send zajonc a Private Message   Add zajonc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fatalnicek
Stálý Člen

Karma uživatele Fatalnicek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fatalnicek - 94% PěstitelskáKarma uživatele Fatalnicek - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2011
Příspěvků: 37  

Příspěvek č. 100

Ted uz bych to dosvitil, at mas aspon neco na koureni seminka vyberes a hulit to pude nebo z toho muzes udelat hash. A priste se vyplati obetovat trochu snahy k sehnani kvalitnich rezu. At to roste cus

Old Post 14-05-2012 v 11:55 AM
Fatalnicek je offline   Profil uživatele Fatalnicek   Find more posts by Fatalnicek   Foto galerie člena Fatalnicek   Click here to Send Fatalnicek a Private Message   Add Fatalnicek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Subaru
Stálý Člen

Karma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% PěstitelskáKarma uživatele Subaru - 96% Pěstitelská

Registrován: Mar 2012
Příspěvků: 317  

Příspěvek č. 101

Takže dosvíceno, dosušeno.. Nakonec z 4ti posledních kytek mám jen 39 g a to ještě nejsou ani tvrdé... Tak aspon jsem se poučil, že už nikdy žádné no name semínka pod sodík nedám Nyní už pár dní mám 10x WW pod 400w, na to už mám ale druhé téma..

IN
1) Můj první indoor - F*ck
2) 10x White Widow - 400w
3) 10x Exile - 400W
4) 25x kytí (C+, MD) - 600W
Atd ...
OUT
1) 3x Marmalate - Delicious

Old Post 09-06-2012 v 19:23 PM
Subaru je offline   Profil uživatele Subaru   Find more posts by Subaru   Foto galerie člena Subaru   Click here to Send Subaru a Private Message   Add Subaru to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:24 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4211650 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív