Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Next round
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Hlína Next round Příspěvek č. 1



Hnoj
v židarně neproběhly žádne změny....
ted svitim 150 na rust,postupně po přepnuti nahodim 250 a pak 400w
zhruba 3 tyden růstu,jedna se o 8xDouble Dutch 2xWhite Russian dale tam mám eště v malych květnikach 2xHashberry a 1xSpeed Queen ale ty jdou na outdoor.
Poraďte kdy přepnout,mam je v substratu pro pokojové rostliny+trochu kokosu na provzdušnění a perlit.

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Naposledy upravil Ňoaen 18-05-2009 v 20:59 PM

Old Post 14-05-2009 v 12:31 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Machoman
Stálý Člen

Karma uživatele Machoman - 92% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 1646  

Příspěvek č. 2

Kdy to máš přepnout ti řekne nejlíp matkař od kteryho to máš

Ale pokud budeš nasazovat 400W máš ješte čas...

Old Post 14-05-2009 v 12:50 PM
Machoman je offline   Profil uživatele Machoman   Find more posts by Machoman   Foto galerie člena Machoman   Click here to Send Machoman a Private Message   Add Machoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

2.den květu Příspěvek č. 3



Stale svítím 150w HPS.Ještě pár dní spočnu a pak nahodím 400w osram vialox nav-t 4y super at mi tu jungli prosvíti.Jsem zvědav kolik se po přepnutí potáhnou,myslím že prostor zaplním,jen zvažuju jestli nemám nahodit sit,jinak jsem se je pomocí špagátu a kolínek snažil pozohýbat do jedné lajny.
Při přepnutí dostali průplach čístou vodou s PH cca 6,2(měřim kapkama).
Naposled jsem hnojil 10ml B cuzz a+b na 10l.Teď začnu z lehka nakládat alga bloom od plagronu.Teď nevim s kolika ml mám začit

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Old Post 18-05-2009 v 21:07 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

9.den květu Příspěvek č. 4






Hola hola,holky už kvetou.Rusko nahodilo o něco dříve preflowers,tak aspon přesně vím které dvě holky v samostaných květinačích jsou WR.
Dnes je to 4.den co jsem našrouboval 250w,nebudu moc dlouho otálet a naperu jím 4kilo,protože ta jungle je fakt masivní.Budu muset ostříhat horni lopuchy at slunce dopadá i na spodní větve.
Maji za sebou 3ml a+b 4ml alga bloom to vše na 1l vody.

Poslední dvě fota jsou ruska

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Naposledy upravil Ňoaen 24-05-2009 v 19:29 PM

Old Post 24-05-2009 v 19:21 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 5




DOUBLE DUTCH

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Old Post 24-05-2009 v 19:36 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

16.den květu Příspěvek č. 6





Tak výška rostlin je 45-55cm,nejvyšší jsou ruska a taky asi zatim nejvic nakvetlé,DD jsou na tom taky dobře,něktré jsou nakvetlé o něco méně.
Lapma je 20cm na vrcholama,někdy i míň a teploty jsou gr8.
Takže myslím že kytky by měly mít později i kvalitní spodky.
Začnu jim už zvyšovat davku bloomu at jdou do sebe.
Už se těším na pozdější dobu,bude to šiška na šišce
Při zohybání jsem mi podařilo polamáat par větví,izolepééééjšn a nůůžek to zpravil,sice hlavní větev na DD v samostaném květinači se mírně sekla nákvětu,ale lepší jak o ni příjt,no a jednou když jsem byl zhulený,tak jsem si hral se stinitkem a z něco spadla klipsná přímo na jednu holku,naštěstí to odnesla jenom jedna větev.

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Naposledy upravil Ňoaen 02-06-2009 v 21:59 PM

Old Post 02-06-2009 v 21:51 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 7




White Russian

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Old Post 02-06-2009 v 22:00 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Kodér Příspěvek č. 8






Shodou okolnosti kámoš vyhazoval starou šatní skřín a já si řekl že by se krasné hodila pro moje kočky.
Nechápu jak jsem je mohl tísnit v tak židovské skříni,ted si velebí v cca 110x58cm a skoro vyplnily celou plochu=) a dalši známy měl zas přebytečný komplet 250 sodiny ,protože nesem troškař tak jsem ji tam přirubal taky,takže momentálně smažím pod 650w.
Mohl bych trochu lépe prokutit odraz od te světlušky,ale jsem zhnily zajet pro stinitko které stoji ani ne 2stovky.
Jinak jsem jim pořadně nasolil a taky se to trochu projevilo,nicméně už jsem je propláchl čistou vodou a jedem dal.
Jsem zvědav jak to začně vypadat ted....
Málem bych zapoměl že je to +- 20 den květu.
Taky se zvedla teplota max 31° a to je vybojka u 4k cca 30cm a u 2,5k 25cm na vrcholy.

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Naposledy upravil Ňoaen 07-06-2009 v 20:26 PM

Old Post 07-06-2009 v 20:16 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FrYnK
Stálý Člen

Karma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% PěstitelskáKarma uživatele FrYnK - 89% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 495  

Příspěvek č. 9

kdyz uz mas tu lampu bez stinitka tak bych ji povesil vertikalne

Old Post 07-06-2009 v 20:31 PM
FrYnK je offline   Profil uživatele FrYnK   Find more posts by FrYnK   Foto galerie člena FrYnK   Click here to Send FrYnK a Private Message   Add FrYnK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 10

citace:
Původní příspěvek od FrYnK
kdyz uz mas tu lampu bez stinitka tak bych ji povesil vertikalne

vertikalně no nevim,,myslím že spíš lineárně bude mít větši rozptyl světla

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Old Post 09-06-2009 v 11:54 AM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sirus
Stálý Člen

Karma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% PěstitelskáKarma uživatele Sirus - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 181  

Příspěvek č. 11

A co takhle tam dát stínítko, nebo tam alespoň ohnout kus nějakýho kladívkovýho plechu. Takhle se tam ztrácí spousta světla. Zdá se mi (podle fotky), že na ty paldy co se rýsujou v tom předním pravým rohu to skoro vůbec nesvítí.

Snáze uvěříme lži, kterou jsme slyšely už tisíckrát, než pravdě která je vyřčena poprvé!


Old Post 10-06-2009 v 10:55 AM
Sirus je offline   Profil uživatele Sirus   Find more posts by Sirus   Foto galerie člena Sirus   Click here to Send Sirus a Private Message   Add Sirus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prashiwa
Stálý Člen

Karma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% PěstitelskáKarma uživatele prashiwa - 95% Pěstitelská

Registrován: Oct 2010
Příspěvků: 341  

Příspěvek č. 12

prepni po 5 dnech a nystrihej si zespod ten maras co tam nemas anina maly brcko,kazda palicka dole ma tendenci byt hlavni vrchy kdyz se dostane na svetlo.o to co vybres dole je to pak lepsi nahore.divim se ze uz tio to nekdo nenapsal.ja myism ze ty sam si rikas otazku rpoc mam odpoda samy klacky a rozestupy mezi patry 15 centriumetru? kvuli tepla,vlkhosti a pozdniho hnojeni,mozna to i tahas lampou moc nahoru a prepisas pozde.prepni po 4 dnecha uvidis krasne variace jen úpalic a niceho jineho to ze se ti to tahne vyuzij v kvetu ne v rustu.mohl bys mi i pul metrovy salam.

MR.Shiwa



nft gt 205


Old Post 23-01-2011 v 16:10 PM
prashiwa je offline   Profil uživatele prashiwa   Find more posts by prashiwa   Foto galerie člena prashiwa   Click here to Send prashiwa a Private Message   Add prashiwa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od Sirus
A co takhle tam dát stínítko, nebo tam alespoň ohnout kus nějakýho kladívkovýho plechu. Takhle se tam ztrácí spousta světla. Zdá se mi (podle fotky), že na ty paldy co se rýsujou v tom předním pravým rohu to skoro vůbec nesvítí.


Jedna lampa bez stínidla a druhá s dírou uprostřed stínidla, hůř už to udělat nešlo

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 23-01-2011 v 17:14 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:32 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-08-2023 - budget runda - 0 odpovědí
13-12-2011 - 2nd round - 11 odpovědí
06-03-2010 - třetí runda - 62 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8369550 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív