Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 3x400W podruhé, tentokrát coco-drip
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Hydroponie 3x400W podruhé, tentokrát coco-drip Příspěvek č. 1






Tak jsem tady se svým 2. kolem. Po 1. kole proběhlo několi updatů, takže k systému.


Pěstební prostor : 0,9m x 3,2m = 2,88 m2

Světla : 3x400W (Wingy z kladívkovýho plechu a heat shieldy)

Vzduch : Ruck 480 m3/h, pacháč 450 m3/h, přítah pasivní

Substrát : kokosová drť (balená kostka v grow shopu stojí 55Kč, nebalená ve zverimexu 20Kč), květináče 6l

Systém : drip (čerpadlo Seltz L30 , hadice, kapiláry, spínací hodiny, kalfas 90l ), ještě zbejvá sestavit

Hnojiva : zatím Atami ATA Coco Max, pozdějc Metrop

Kontrola : digi teploměr, analog vlhkoměr, Ec metr, Ph kapky s dobře barevně odlišeným 5,5 od 6,0

Osazenstvo :

Na Nový rok jsem dal kíčit 43 feminizovaných semen a 30 se jich bez problému chytlo.

Vanilla Kush , Klíčivost 10/10 za 2 dny
Pineapple Chunk , Klíčivost 7/10 do 3 dnů
Shanti , Klíčivost 8/10 do 3 dnů
Strawberry Ice, Klíčivost 2/5
White Widow, Klíčivost 1/5 (oboje semena z minulýho kola skladovaný celkem v teple)
Neznámost sama, Klíčivost 2/3 (dárek z growshopu)

Ono jich nakonec možná vyklíčilo víc, ale měl jsem je pohromadě v kokosu, ty vyrostlý už jsem zalejval malou koncentrací hnojiv do Ec 0,8 a semíka jsem možná spálil. Maj smůlu, holt kdo pozdě chodí... Jo a jednu vanilku jsem při manipulaci zlomil. Kořen jsem vyhodil, zbytek dal do stimulaxu a ono to znova zakořenilo

Fotky :
1. 50l kalfasy 5 kostek kokosu v každym +20l vody do každýho a 1/2h počkat
2. hnojiva
3. Hrací skřínka
4. a 5. osazenstvo přesazeno 1. den pod sodíkem

Zatim mám rozsvícenou jenom jednu lampu a zalejvám 2x denně 100ml ke každý kytce. Použivám zatim poloviční koncentraci hnojiv, teplota min. 16,5°C, max. 24,5°C, vlhkost 40-60%, bohužel nemám zvlhčovačku. Postupně budu ještě něco dodělávat a předělávat, tak hodim další foto.

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 16-01-2011 v 21:20 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rasta_pasta
Stálý Člen

Karma uživatele Rasta_pasta - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 534  

Příspěvek č. 2

Zdarec ombré, no nevypadá to vůbec zle...

Mám pár dotazů:

- ofuk řeší "pouze" ten velký stojanový venťas, nebo toho tam bude víc?
- ty vingy otočíš, tak jak by měly být, nebo je necháš, jak minulej grow, popřípadě proč?
- proč to rozjíždíš s atami hnojema a budeš přecházet na Metrop?
- jaké budou zavlažovací cykly a množství zálivky na kytku, máš už seštělováno a odzkoušeno?

a jeden postřeh:

- nevím jestly poloviční dávka hnojiv na takto malé sazeničky není trochu mnoho...

Ať se daří,
Rasta

Tak co je dámičky, chlastámeee


Old Post 17-01-2011 v 13:32 PM
Rasta_pasta je offline   Profil uživatele Rasta_pasta   Find more posts by Rasta_pasta   Foto galerie člena Rasta_pasta   Click here to Send Rasta_pasta a Private Message   Add Rasta_pasta to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 3





Takhle nějak to bude vypadat, až postavim drip. Jedno celý okno použiju na nádrž s živinama a veškerou elektroinstalaci, zbytek je pěstební prostor, vlevo dole je řízkovna. Ještě nevim, kolik budu mít nakonec kytek, od 30 do 40, to řeší ten spodní obrázek.

Cirkulaci řeší ten velkej stojanovej větrák, vpravo dole u nádrže je pasivní přítah a vlevo ve stropě díra na odtah. K větráku postavim ještě přímotop aby topil rovnoměrně, když bude moc zima..

Ty wingy už jsem otočil, jednak protože použiju celou skříň, jednak, že wingy svítí víc do šířky a taky protože mi to radilo pár lidí v předchozím kole. Bude to tak lepší.

Rozjíždim to s Atami hnojivama, protože je mám a nemám teď moc peněz. Metrop chci proto, že neobsahuje molekuly větší než 1500 něčeho a to znamená, že ho jsou kytky schopný vstřebat beze zbytku.

Zavlažování odzkoušeno nemám, ještě jsem se ani nedokopal k tomu, sestavit ten drip. Ještě jsem chtěl dodělat nějaký poličky a drip tam pak dát "na čisto". Chci to zezačátku zalejvat 2x-3x denně, pak uvidim..

Taky nevim, jestli poloviční koncentrace hnojiv neni moc, ale kytky si zatim nestěžujou..

Určitě se budu snažit efektivně vyplnit a osvítit prostor, v 1. kole jsem měl 10 kytek na 3 m2 a to, co se jmenuje podruhé, jsou dosvícený venkovní Wdowy (z řízků), s tim se už moc dělat nedalo..

Svítim od 6 do 24 a větrám od 6:15 do 23:45 a přes noc chvíli jo a chvíli ne, děti jsou zatim malý tak toho moc nevydejchaj.. Větrák jsem omezil proto, že si kyti před zhasnutim nadělaj trochu kyslíku a před rozsvícenim trochu CO2..

Foto:
1. Schéma (horním kytkám zapíchnu jehly hloubějc a u těch níž je nechám vyčnívat aby byly konce kapilár zhruba ve stejný vejšce)
2. Větrák, přímotop, předřadníky, spínačky a na stěně přilepenej truhlík přes díru na přítah
3. Kytičky s lampou 14 dní 18/6, z toho 2 pod sodíkem, dál budu počítat jenom dobu pod sodíkem..
4. Předpokládaný parametry a rozmístění modelů, uvidíme, jak se naplní

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 17-01-2011 v 18:23 PM

Old Post 17-01-2011 v 15:17 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
undergroundman
Stálý Člen

Karma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% PěstitelskáKarma uživatele undergroundman - 98% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 235 

Příspěvek č. 4

moc pěkně si to vymyslel,budu určitě sledovat,kolik tam toho budeš dávat?

Old Post 17-01-2011 v 21:48 PM
undergroundman je offline   Profil uživatele undergroundman   Find more posts by undergroundman   Foto galerie člena undergroundman   Click here to Send undergroundman a Private Message   Add undergroundman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
witchie
Stálý Člen

Karma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% PěstitelskáKarma uživatele witchie - 67% Pěstitelská

Registrován: Nov 2010
Příspěvků: 129  

Příspěvek č. 5

zdravim řešení systému máš super a jsem zvěšdav jak ti zapůsobí hnojky od atami zrovna dojíždim orange bud pod 400w taky na atami ke konci přidávám kapku super vitu...bohužel mi přežila 1 kytka nu co se dá dělat příště to bude mnohem lepčí njn začátky... budu sledovat hodně úspěchů

Old Post 20-01-2011 v 20:35 PM
witchie je offline   Profil uživatele witchie   Find more posts by witchie   Foto galerie člena witchie   Click here to Send witchie a Private Message   Add witchie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 6



Ta délka molekul je asi jenom u těch aminokyselin Metropu..

Jinak kyti rostou a poloviční koncentrace hnojiv byla asi moc, ty nejmenší jsou trochu popálený, střední pokroucený a největšim se daří, takže jsem to prolil vodou a přešel na čtvrtinovou koncentraci aby se trochu srovnaly.
Ze začátku jim to nevadilo, protože byl kokos napuštěnej čistou vodou a koncentrace se zvyšovala postupně, ale jak se srovnala na poloviční doporučenou, nastal problém. O víkendu hodim fotky..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Naposledy upravil fiste 21-01-2011 v 11:34 AM

Old Post 20-01-2011 v 21:17 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romulan
Stálý Člen

Karma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 7

Cau
Proc hnojis vykliceny semena to je nejvetsi kundovina co si mohl udeat
ale jak se rika chybama se clovek uci.

indoor 600w

Old Post 21-01-2011 v 05:17 AM
Romulan je offline   Profil uživatele Romulan   Find more posts by Romulan   Foto galerie člena Romulan   Click here to Send Romulan a Private Message   Add Romulan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 8

No začal jsem hnojit po 10 dnech od vykíčení hned, jak jsem je přesadil do velkejch, jenom v kokosu by nerostly, tak jsem je trochu pohnojil, nakonec trochu moc. Už je to skoro v cajku..

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 21-01-2011 v 11:38 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
prcek23
Stálý Člen

Karma uživatele prcek23 - 98% PěstitelskáKarma uživatele prcek23 - 98% PěstitelskáKarma uživatele prcek23 - 98% PěstitelskáKarma uživatele prcek23 - 98% PěstitelskáKarma uživatele prcek23 - 98% PěstitelskáKarma uživatele prcek23 - 98% PěstitelskáKarma uživatele prcek23 - 98% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 127  

Příspěvek č. 9

Tak to je dobre prijedu na kus reci...

Old Post 21-01-2011 v 18:26 PM
prcek23 je offline   Profil uživatele prcek23   Find more posts by prcek23   Foto galerie člena prcek23   Click here to Send prcek23 a Private Message   Add prcek23 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

8. den 18/6 Příspěvek č. 10






Tak jsem to nakonec přehnojil a nejnáchylnější je evidentně Vanilla Kush. Nejdřív jsem si myslel, že by to mohla bejt prasklá výbojka a vliv UV-C záření na polovinu kytek, protože listy neschly od špičky a byly divně pokroucený, ale stejný příznaky měla pak i jedna kytka na druhý půlce stínidla a pár dní na to mi začaly schnout špičky na větších kytkách, takže to je skoro jistě přehnojením. Teď zalejvám už 3. den jenom čistou vodou a začíná se to zlepšovat. Substrát i kytky jsem hodně zbízka prohledával a žádný parazity jsem nenašel.

Teplota min. 17°C, max. 24,3°C, vlhkost 40%-60% (i proto musim míň hnojit)

Foto:
1. levá půlka
2. pravá půlka
3. pokroucená vanilka
4. největší kytka ze všech (Neznámost sama)
5. pokroucená Neznámost na druhý půlce skříně, než je Vanilka

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 23-01-2011 v 16:18 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MK72
Stálý Člen

Karma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% PěstitelskáKarma uživatele MK72 - 46% Pěstitelská

Registrován: May 2010
Příspěvků: 116  

Příspěvek č. 11

Je to pěkný, mě se kytky ze semínek vždycky vytáhly a první listy byly v 10 cm (ale venku to nijak nevadilo), tohle je naproti tomu pěknej základ pro pořádný kytky, držim palce heatshielde

Old Post 24-01-2011 v 13:31 PM
MK72 je offline   Profil uživatele MK72   Find more posts by MK72   Foto galerie člena MK72   Click here to Send MK72 a Private Message   Add MK72 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Roluk
Stálý Člen

Karma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% PěstitelskáKarma uživatele Roluk - 98% Pěstitelská

Registrován: Jan 2010
Příspěvků: 121  

Příspěvek č. 12

Řekl bych že fiste měl první lístky taky v 10 číslech, jen je při přesazování hrábl trochu níž kvůli stabilitě. Taky to tak dělám.

První indor 200/400w - 1.skříň (2xBG, 2xJH, 2xMJ, G13)
2.skříň (4x NYCD, 4x Apollo11)
8 x AK-47 400w MH/ 400 HPS
200/400w (4xBlack Domina 4x Ed Rosenthal Super Bud)
2x 400w MH/2x 400 HPS (Apollo,Void,SSH)
2x400/2x400 (7xB.Domina, 8xApollo11, 7xSMBOG)

Old Post 24-01-2011 v 14:52 PM
Roluk je offline   Profil uživatele Roluk   Find more posts by Roluk   Foto galerie člena Roluk   Click here to Send Roluk a Private Message   Add Roluk to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romulan
Stálý Člen

Karma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 13

klavne kdyz tu kyticku zasadis hloubeji tak ona z toho stonku pusti koreny.proto bude stailneji drzet a rychlejc rust

indoor 600w

Old Post 24-01-2011 v 15:18 PM
Romulan je offline   Profil uživatele Romulan   Find more posts by Romulan   Foto galerie člena Romulan   Click here to Send Romulan a Private Message   Add Romulan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 14

prehnojene +zima 17stupnu je na takove prcky malo,a zadna vlhkost ...neni se cmu divit;]

Old Post 24-01-2011 v 15:23 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Roluk
Řekl bych že fiste měl první lístky taky v 10 číslech, jen je při přesazování hrábl trochu níž kvůli stabilitě. Taky to tak dělám.


pravda

citace:
Původní příspěvek od Romulan
klavne kdyz tu kyticku zasadis hloubeji tak ona z toho stonku pusti koreny.proto bude stailneji drzet a rychlejc rust


pravda

citace:
Původní příspěvek od alpa
prehnojene +zima 17stupnu je na takove prcky malo,a zadna vlhkost ...neni se cmu divit;]


pravda

Podkrovní 400W GROW z homemade fem. semen
3x400W potřetí - coco-drip + Bubble hash
3x400W podruhé - coco-drip
3x400W poprvé - bubbler

Out 13 Outomat 13

Drogy jako součást společnosti

Pokud má problém řešení, pak ho vyřeš, pokud řešení nemá, trápením si nepomůžeš.. (přísloví)
Neříkejte hloupým lidem, že jsou hloupí, mohli by se urazit.. (by me)
Žít neznamená přežít, ale užít.. (M. A. Anděl)
Pochopit znamená zjednodušit.. (Oldow)

Old Post 24-01-2011 v 19:24 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pekky
Stálý Člen

Karma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% PěstitelskáKarma uživatele Pekky - 97% Pěstitelská

Registrován: Aug 2009
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 16

čuz máš to pěkně vymyšlené ten box :-) já bych ti doporučil rohože myslím že dod těma 3 ma čtyřkoulema by to byl hodně pěknej setup :-) jinak to máš pěkný budu sledovat a držet palce

1.InDoR, 8x Libra, 2x600W

Old Post 24-01-2011 v 19:53 PM
Pekky je offline   Profil uživatele Pekky   Find more posts by Pekky   Foto galerie člena Pekky   Click here to Send Pekky a Private Message   Add Pekky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:47 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
02-04-2013 - 3x400W potřetí - coco-drip - 170 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9553220 seconds with 32 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív