Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » Purpurea Ticinensis
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Hlína Purpurea Ticinensis Příspěvek č. 1






Cuz chtěl bych se pochlubit mojim II.in
Osadku tvoří 6ks výše zminěných Purpurer,které jsem dostal od zdejšího člena( IqTyq) a tim bych mu chtěl poděkovat.

Pěstební plocha je 60x60cm na kterou praží 400w slunce.
Holky rostly postupně pod 150,250w HPS a na květ jsem jim lupl 400w osram vialox nav-t 4y super.Na homemade stinitko je připojeno flexo,které pomoci sunonu odtahuje teplý vzduch od výbojku,klipsna zajištuje aby se salámky prohupovali v čerstvém vzduchu.
Substrat je Plagron Grow Mix a jsou zhruba v 5l květináčich.
Na rust jsem použil B Cuzz a+b a v květu dávam Plagrom Alga- Bloom,planuju koupit ripen.
Na rustu byly 26.dni momentálně jsou ve 34.dni květu.
Jako začateční grower uvítám jakékoliv ohlasy,tipy,rady

Naposledy upravil Ňoaen 04-01-2009 v 18:39 PM

Old Post 04-01-2009 v 18:05 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Hlína Next photos Příspěvek č. 2






Připojuji fotky ze 34.dne květu,ať je na co koukat.
Kytky jsem lehce přehnojil,jinak ted je hnojim
2ml a+b
11ml bloom to vše na 2l H20.
Měl jsem nutkání že pojedu zase scrog ,protože tahle odruda se dobře větví,ale nakonec jsem se rozhodil pro bush,trochu jsem je pozohýbal at jsou v jedné rovině.Vybojka je ani ne 30cm vzdalená od vrcholu šišek a na kytkach nejde znát že by jim to nějak vadilo,i když je mám na malém prostoru.

Naposledy upravil Ňoaen 04-01-2009 v 19:00 PM

Old Post 04-01-2009 v 18:28 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Hlína Next photos Příspěvek č. 3






a další

Old Post 04-01-2009 v 18:41 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 4

tak tuhle genetiku jsem chtel videt pod lampou uz dlouho, budu te sledovat .)

Big up the herbalist !

Old Post 05-01-2009 v 16:46 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

43.den květu Příspěvek č. 5






Tak vidím že tadyk nikoho muj thread netankuje,,,,ok dobře jak chcete,vaše -
Už cucaji jenom vodu+ripen a kosu planuju kolem 60.dne no uvidí se.
Všimavějši možná poznali,že mezi květinačemi je navic jedna 150w Son-T+,která se stará o prosvicení spodku.
Co se tyče vynosu bude to myslím slabší,šišky mi příjdou že jsou jak z pod 150 nevim čim to, jestli genetikou,podmínky po celou dobu growru měli idealní ,ale místo toho jsou krásně obsypané,vždy jak na ně šahnu se mi lepí prsty.
Tak pic

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Naposledy upravil Ňoaen 13-01-2009 v 17:18 PM

Old Post 13-01-2009 v 15:53 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SenSiKind
Stálý Člen

Karma uživatele SenSiKind - 58% PěstitelskáKarma uživatele SenSiKind - 58% PěstitelskáKarma uživatele SenSiKind - 58% Pěstitelská

Registrován: Feb 2003
Příspěvků: 102  

Příspěvek č. 6

Čau, hele nechci tě strašit ale na 400w je to fakt dost slabý. A to ani nepočítám tu philipsku. Něco bude špatně. Buď ty nebo genetika.
Každopádně co kouřit mít budeš a přeju ti víc štěstí do příště.

btw PT jsem jel venku a musim říct že to je nezničitelná rostlinka s ohromně kořeněnou vůní a chutí. Na ven je super, hlavně když se ti o to nechce moc starat



IN 6x Orange Bud 8x Sensi Skunk - sklizeno!


Chilli Grow 08


~Kvalitní Reggae Radio~

Old Post 15-01-2009 v 14:39 PM
SenSiKind je offline   Profil uživatele SenSiKind   Find more posts by SenSiKind   Foto galerie člena SenSiKind   Click here to Send SenSiKind a Private Message   Add SenSiKind to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WAMParjan
Ultimate Fighter

Karma uživatele WAMParjan - 97% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 626  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od SenSiKind
Čau, hele nechci tě strašit ale na 400w je to fakt dost slabý. A to ani nepočítám tu philipsku. Něco bude špatně. Buď ty nebo genetika.
Každopádně co kouřit mít budeš a přeju ti víc štěstí do příště.

btw PT jsem jel venku a musim říct že to je nezničitelná rostlinka s ohromně kořeněnou vůní a chutí. Na ven je super, hlavně když se ti o to nechce moc starat


no kdyby jenom 400w on tam má ješte 150 hps takře 550w celkem ....to je celkem ostuda podle mně to bude určo genetykou..

"ROZKOPEJ TĚLO HLAVA UPADNE!!" THAISKÉ PŘÍSLOVÍ......

UFC 158

JEN NEUSTUPNÝ DOKÁŽE PŘINUTIT OSUD

AEROPONIC URBAN GROWING UNDER 1200 W HPS
800W TOP TECH AERO GROWROOM
WAMParjanův CLONE ROOM
HOMEMADE 400W AERO SYSTEM by WAMParjan

"Jsem jako Homer Simpson ojedinělá kombinace ultraničemy a budiž k ničemu "

The path of the righteous man is beset on all sides by the inequities of the selfish and the tyranny of evil men. Blessed is he who, in the name of charity and good will, shepherds the weak through the valley of the darkness. For he is truly his brother's keeper and the finder of lost children. And I will strike down upon thee with great vengeance and furious anger those who attempt to poison and destroy my brothers. And you will know I am the Lord when I lay my vengeance upon you.

Old Post 15-01-2009 v 15:20 PM
WAMParjan je offline   Profil uživatele WAMParjan   Find more posts by WAMParjan   Foto galerie člena WAMParjan   Click here to Send WAMParjan a Private Message   Add WAMParjan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 8

Tak s poskytovatelém řízku jsme došli k nazoru,že velikost palic je určitě genetickou záležitostí,hold tahle mrška je stvořena pod slunce a ne umělé osvětlení.
Za celou dobu pěstu si nejsem vědom o chybě která by se mohla zásadně podepsat na velikosti palic,kvíti měly idelaní podmínky jak v rustu tak i v květu,lehké přehnojení,které je potkalo nemůže mít takový vliv na celkovou urodu.
Počítám,že další kolo rozjedu ve větší skříni a budu se vám snažit dokázat,že chyba není v mojem pěstitelské skilu(doufám teda)

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Old Post 15-01-2009 v 20:52 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

52.den květu Příspěvek č. 9

hoj žiďaci,za ten vic jak tyden to trochu nakynulu a obsypalo,hlavně i ty spodky začly trochu vypadat jak tráva...
Od příště jim asi liju už jen vodu,ty vrchy jsou téměř zralé,ale spodky by cosik eště snesly,tak nevim či zkosit jen par vrchním šišek a nechat spodky dojet.

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Old Post 22-01-2009 v 17:58 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

52.den květu Příspěvek č. 10






hoj žiďaci,za ten vic jak tyden to trochu nakynulu a obsypalo,hlavně i ty spodky začly trochu vypadat jak tráva...
Od příště jim asi liju už jen vodu,ty vrchy jsou téměř zralé,ale spodky by cosik eště snesly,tak nevim či zkosit jen par vrchním šišek a nechat spodky dojet.

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Naposledy upravil Ňoaen 22-01-2009 v 18:26 PM

Old Post 22-01-2009 v 18:15 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 11






nějaké makřička:-P

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Old Post 22-01-2009 v 19:02 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
grinch91
Nový Člen

Karma uživatele grinch91 - 0% Pěstitelská

Registrován: Dec 2008
Příspěvků: 4  

Obecné Příspěvek č. 12

zdravim maš to pěkné,měl bych jeden dotaz v jake vyšce si to zhruba přepinal na květ?

Old Post 23-01-2009 v 07:07 AM
grinch91 je offline   Profil uživatele grinch91   Find more posts by grinch91   Foto galerie člena grinch91   Click here to Send grinch91 a Private Message   Add grinch91 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 13

grinch - zkus hledat, tady je to dobře rozebraný:
http://grower.cz/forum/showthread.p...y+%2Bp%F8epnout

btw - mě připadaj ty paličky hodně malý na to že měly 400w...ale nepochybuju o kvalitě (mohl by ses rozepsat a jak to vypadá za sucha?)

Old Post 23-01-2009 v 09:00 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 14

přepínal jsem to zhruba ve vyšce okolo 30cm,po přepnutí se extra netáhly...
nemužu říct jak to vypadá usušené,protože jsem je zatím nezkosil
tak jasná,šišky jsou hodně slabé,ale co už,prostě z tehle okrasné kytky se toho asi nedá více dostat

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Old Post 23-01-2009 v 12:54 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dirty
Stálý Člen

Karma uživatele Dirty - 55% Pěstitelská

Registrován: Apr 2008
Příspěvků: 372  

Příspěvek č. 15

Zdar chlape
Nevěš hlavu jednou je to pecka pak je to zas trošku horší a tak pořád dokola...vubec to nevypadá tak špatně,holt nebude G/W,ale jen 150g,ale zato tvýho vlastního modelu!!!a podle těch makro fotek určo (mňam) modelusem rád když se můžu podívat i na genetiku,která neni tady na grouwru tak všední!!!hodně štěstí do dalšího pěstu

Old Post 23-01-2009 v 17:07 PM
Dirty je offline   Profil uživatele Dirty   Find more posts by Dirty   Foto galerie člena Dirty   Click here to Send Dirty a Private Message   Add Dirty to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ňoaen
Stálý Člen

Karma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% PěstitelskáKarma uživatele Ňoaen - 84% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 77  

Palec dolů 56.den květu Příspěvek č. 16






JE TO TU
časstečné osudný den pro ............... a už se suši dozralé vrchy
spodky ještě nechám dozrát;-)
výnos bude slabší(220g mokrého) ale kvalita to snad vynahradí

PurpureaTicinensis

8xDD,2xWR

PSEUDO SOG

Naposledy upravil Ňoaen 26-01-2009 v 22:24 PM

Old Post 26-01-2009 v 22:07 PM
Ňoaen je offline   Profil uživatele Ňoaen   Find more posts by Ňoaen   Foto galerie člena Ňoaen   Click here to Send Ňoaen a Private Message   Add Ňoaen to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 10:09 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
04-09-2011 - Purpurea ticinensis - 4 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8796480 seconds with 35 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív