Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4x1x2m, 3x400W poprvé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

4x1x2m, 3x400W poprvé Příspěvek č. 1






Posledních pár měsíců mi byl GROWER cenným pomocníkem při pěstování, tak mu taky ukážu, jak to nakonec dopadlo
Genetika se dokáže nejlíp projevit, když roste ze semínek, každej klon má starší buňky a každej další ještě starší, a metabolismus v kytce nepracuje tak, jak by měl. Takže:

1. Jsem si koupil semínka 10x White Widow fem. a 10x Strawberry Ice fem. a 20 jsem dostal darem, prej sami neví, co mi poslali..

O vdově psali že je to nejsilnější model s až 25%THC a ledová jahoda má bejt nejovocnější, co se jim povedlo vypěstovat. No uvidíme.. Dal jse klíčit do vaty 5 a 5 (nechtěl jsem všechny, kdyby něco náhodou nevyšlo) a začal jsem stavět skříň.
Muj pokoj má na šířku skoro 4m, tak jsem si řek, že dlouhej je taky dost a že bych ho mohl o metr zkrátit. Po různejch úvahách, jak na to, zvítězil sádroš.

2. Postavil jsem hliníkovou konstrukci na sádrokarton skoro metr od zdi a abych se dostal nahoru do ložnice, uříznul jsem zábradlí.

3-5. Přidělal jsem sloupek k zábradlí vejš, postavil ze dřeva řízkovnu (na stropní desce jsou 2 obyč zářvky 120cm) a začal jsem montovat sádroš. Před tim šla dolu plovoučka abych nevrtal skrz ní.

Old Post 04-09-2010 v 22:24 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 2






Jelikož jsem měl už zaseto, tlačil mě čas s výstavbou skříně. Do 2 dnů mi vyklíčilo všech 10 semínek, tak jsem je dal do rockwoolu na okno a mezitim jsem dokončil řízkovnu. Dole v rohu jsem udělal pasivní přívod vzduchu, o odvod by se měl do budoucna postarat jeden pořádnej větrák, takže odvod z řízkovny je vlastně taky pasivní a vede do skříně. Uříznul jsem víko na míru, na stěny přišla bílá fólie a bylo hotovo.

1. Takhle vypadaly holky asi týden od začátku v hotový řízkovně v RW kostkách. Zalejvám je vodou z kohoutku EC 0.4 100% bez chloru (jinak odstádou)

2. Takhle pokročily práce. Přidělal jsem sádroš i na sloupky, natáhnul jsem to celý perlinkou a lepidlem a připravil jsem si desky na dveře. To bylo zajímavý, po dlouhym přemejšlení, jsem zjistil, že to pude udělat taky ze sádroše :-D , ale to pozdějc.

3. Holky po dalším týdnu a po usazení i s RW kostkama do keramzitu. Květináče jsou upravený na pěstování v bublinkách, normálně jsem tam vyřezal díry, ale musí se dát bacha aby se člověk nepořezal..

4. Zalejvám malou koncentrací trojsložky od General Hydrophonic EC do 0.8 klidně víckrát denně. Rockwool zůstane mokrej, ale jde hlavně o to, udržet mokrej ten keramzit okolo. Několikrát denně zvlhčuju celou řízkovnu rozprašovačem.

5. Stěna zbroušená, 2x napenetrovaná, a 2x natřená primalexem s žlutym pigmentem. Vnitřek jsem natřel nakonec 2x čistym primalexem, na fotce to neni.


Je trochu nevýhoda semen, že ještě ani po 14 dnech od zasetí nejsou velký tak jako když si koupíte řízky, ale zase máte 100% jistotu, skvělý genetiky a takový, kterou si vyberete..

Old Post 04-09-2010 v 23:27 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 3






1. Pokračuju řešením odvodu vzduchu. Skrz tuhle díru v sádroši vede koleno 90°, pak podél střechy mezi skelnou vatou nahoru trubka 100mm a nahoře v ložnici koleno 45° (takže končí vodorovně). Přímo do tý díry na obrázku, jsem dal obyčejnej slabej axiální větrák jako je třeba na záchodě..

Zatim to bylo všechno dost provizorní a myšlený na jednu lampu. Jednu lampu to i díky velikosti skříně uchladilo a díky velikosti kytek uvětralo. Pach jsem zatim taky neřešil.

2. Tady je vidět hned několik věcí. Jednak jsou to 2 padesátilitrový kalfasy s živnym roztokem, pak víka s květináčema, kde jeden chybí, za polystyrenovou deskou schovaný bubláky vidět nejdou, ale jsou tam, na celou plochu svítí Philips Pia Green Power 400W, je tam analog teploměr s vlhkoměrem, digi teploměr se sondou ve vodě a konečně jsou hotový ty dveře ze sádroše. Trochu to všechno popíšu.

Kalfasy koupíte ve stavebninách v různých velikostech. Živiny tam zatim leju trojsložkový od General Hydroponic, ale postupem času po vystřídáni za Advanced Hydroponic už ty starý nechci. S AH je míň komplikací od kolísání ph po tvoření usazenin.. Ještě dokud nejsou kořeny pořádně venku z květináčů, chce to i korěnovej stimulátor. Na úpravu ph kyselinu dusičnou a když to s ní přeženete a nechce se vám vylejvat 50l živin, tak hydroxid draselný. Na měření ph používám jakýkoli kapky, kde je dobře barevně odlišená šestka. Vodu jsem používal z kohoutku, ten je napojenej na studnu, takže voda je bez chloru, ale EC 0,44 se mi obzvlášť v začátku nelíbilo, tak jsem přešel na dešťovku. Tady je víc.
Víka jsem vyrobil celkem jednoduše. Položil jsem vedle sebe 4 půlmetrový kusy profilů, co mi zbyly z tý konstrukce, a na ně další 4 křížem tak, že mi vznikla mříž s 9 čtvecovejma dírama na míru květináčům. Použiju jich jenom 5, ty 4 rohový jsou mimo kalfas. Celý jsem to obalil do černobílý fólie. Někdo dává bílou stranu nahoru, ale to se pak od země odráží moc světla, kytku to mate, protože neví, kde je nebe, a ohýbá a kroutí listy. Pak jde dost těžko poznat, jestli je zdravá a určitě jí to stresuje. Pozdějc jsem zjistil, že černá barva a vůbec jakákoli lesklá je na nic, protože jednak stejně něco odráží a jednak se mi přehřívala voda dole v kýblu.. Vystříhnul jsem si šablony z kartonu a položil na víka, to bylo nejlepší. Je taky důležitý aby se přes víko nedostalo do kýble světlo. To se tam začnou tvořit řasy, začnou jít po kyslíku, až nakonec ucpou vzduchovací hadičky. Ty jsou tam mimochodem proto aby mohly kořeny ve vodě žít. Takže kořeny začnou uhnívat. Těžko se to čistí a těžko se toho zbavuje, mluvim z vlastní zkušenosti, víc je toho v threadech o slizu na kořenech. Chybí mi tam taky jedna kyti, protože jsem jí omylem zlomil tak, že jí zbyly jenom děložní lístky, ani pahýlek. Schoval jsem ji zatim v řízkovně a s nadějí zaléval
Bublák používám Sera Air 550R Plus. Stojí 618,-Kč a akorát stačí na 50l kalfas (udělá 480l/h myslim) a má 4 vývody. Nejdřív jsem měl ke každýmu jednu hadičku, ale pak jsem to zredukoval na 2 celkem jednak kvůli tlaku, druhak kvůli manipulaci.
Svítí mi na to jedna HPS výbojka 400W obohacená o modrý světlo a jelikož mám převážně sativy, bude se jim líbit. Mám obyčejný stínidlo z kladívkovýho plechu s tou sříškou uprostřed kvůli rozptylu světla.
No a ty dveře jsem teda udělal nakonec ze sádroše. Uříznul jsem si desky, na ty strany, kde se řezalo jsem penetrací postupně přílepil perlinku, ale moc to nedrželo, tak jsem to zalil primalexem a je to jako kámen. Na každý dveře jsem přidělal 3 panty malinkejma šroubkama tak, že oboje bylo zalitý penetrací, pak přes ně ještě přišel plech, spoje jsem taky zalil penetrací. Penetrace se vpije do sádry a do papíru a funguje jako lepidlo. Nechalo se to uschnout a druhej den jsem je přidělal na sloupky. Sloupek byl jenom sádroš a profil, tak jsem ten profil vyplnil dřevěnou latí aby se ten šroub měl kam chytit. Nakonec nekolik vrstev černé těsnící pásky do oken z BauMaxu kvuli světlu a pachu a bylo hotovo

3. Kalfas bez víka. Nejdřív jsem měl hadičky takhle 4, ale pak jsem to spojil do dvou. Je hlavně důležitý, když už máte odpovídající bublák, aby se vám vytvořilo co nejvíc malých bublinek. Já jsem to řešil tak, že jsem propíchal jehlou asi 20cm na každý hadici. Ze začátku to sice bylo hezký, ale hadice časem kornatí a díry se nejdřív ucpávaj samy a pak i slizem kvuli nedokysličení. Takže jestli chcete bublat rozhodně nešetřete na vzduchovacích kamenech. Já jsem měl použít 2 vzduchovací opony na každej kalfas a měl bych po problémech.

4. Po 4 týdnech jsem je všchny ohnul Ještě nebyly zletilý, ale nechtěl jsem je zlomit. Tady jim je 6 týdnů od semen.

5. Nakonec i ta poslední zlomená, která měla jenom stonek a děložní lístky, pustila novej výhonek, takže wdova zachráněna a je zpátky u kámošek

Naposledy upravil fiste 10-09-2010 v 12:45 PM

Old Post 05-09-2010 v 01:48 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 4






1. White Widow 8 týdnů od semene.

2. Strawberry Ice 8 týdnů. Sháním peníze abych mohl dokoupit 2 lampy a větrák.

Sehnáno, Koupil jsem ještě 2 uplně stejný lampy s předřadníkama, kalfasy, bubláky, větrák RUCK 480m3/h a filtr industrial 480m3/h s uhlim CTC70.

3.-5. Filtr 100% stačí i díky tomu, že metr trubky na přítah k větráku má průměr 100mm a zbytek včetně větráku 150mm, ale i tak to táhne slušně, tiše a bez zápachu.

Naposledy upravil fiste 05-09-2010 v 02:35 AM

Old Post 05-09-2010 v 02:24 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 5




Další foto je až po 6 týdnech, byl jsem trochu línej. V tomhle období, jsem průběžně zvyšoval EC, přitom jsem dodržoval třetinovou koncentraci na bubbler. Všechno nad pozastavovalo růst a pálilo listy. V podstatě do minulých fotek bylo asi 0,8. Od minulých fotek do konce růstu max 1,3 , no a do konce květu klidně 2 a pak 14 dní vyčistit na vodě.
Růst se nechaly 10 týdnů od semínka (18/6), moc dlouho. Jednak jsem neměl finance a jednak jsem chtěl vyplnit prostor a přehnal jsem to. Sativy se po přepnutí hodně vytáhnou a co udělala jedna vdova po přepnutí na květ (12/12), to sem dám radši až pozdějc
Měl jsem dost problémů s bublinkama a slizem, takže každopádně musim koupit vzduchovací opony.
Vlastně na bubláky jsem si postavil trochu nevhodnou skříň, protože je tu trochu komplikovaný vyměňovat každej tejden vodu. Hlavně protáhnout 50kg kalfas i s kytkama tim oknem nebylo ke konci nic moc.. Takže asi půjdu do kokosu a bubláky prodám, kdo by měl zájem ozvěte se, mám 4, jsou 4 měsíce používaný a jeden stačí na 2x25l. Pokud nemáte problém s vyměňovánim vody a kdyz budete mít kvalitní vzduchovací kameny, můžete se za málo peněz přiblížit aeroponii.

1. Takže Strawberry Ice 10/5 (týdnů růst/květ)

2. 10/7 ve tmě rozmazaný

3. 10/7 komplet skříň nalevo na řízkovně 4 Wdowy + 1 je dole vlevo u zdi, zbytek je Strawberry Ice. Jo, vdova, která má mít 60cm přerostla všechny papírově 120cm vysoký Strawberry A ten prskanec na zdi, to se mi rozlila kyselina dusičná

Old Post 05-09-2010 v 03:38 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 6





1. 2x Strawberry Ice 10/8

2. Největší White Widow a SI 10/8, vdova tu jahodu uplně vytlačila, byla brovská.

3. Detail WW 10/8

4. Detail SI 10/8

Jahodu jsem jestě vyčistil a spolu s tou největší vdovou skosil, a ty 4 horní vdovy ještě 14 dní zrály. Byly o dost lepší než ta 1. sklizená, osypaly se pěkně pryskyřicí, ale ještě týden navíc by snesly. Takže vdova je zralá klidně až za 11 týdnů květu! :O Aspoň vim pro příště. Všechny kytky dostaly před skosenim 2 dny tmy.

Naposledy upravil fiste 13-09-2010 v 23:27 PM

Old Post 05-09-2010 v 03:56 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 7





1.-2. Detail malých paliček čerstvý SI

3. 150g suchý Srawberry Ice, nezaměnitelný aroma jahod už v době růstu, pak při sušení nic moc, ale při dosušení je to paráda. Nic kromě jahod, jahodový žvejkacky nebo zmrzliny takhle nevoní. Prostě kdybych dostal palici Strawberry Ice a jakoukoli jinou, tak jahodu poznám na 100%. Při kouření je to jemná jahodová chuť a ledový doznení, prostě nepopsatelná nádhera. S 20%THC se asi taky nespletli, je to síla a potvrdí to každej, kdo ji potkal Hodně dlouho jsem nekouřil něco tak silnýho, natož dobrýho.. Určitě si jí rád zopakuju.

4. Nahoře Strawberry Ice , dole White Widow , nalevo hašiš krystaly větší než 50 mikronů 6g, napravo menší než 50 mikronů 3g.

Ty 4 vdovy, co jsem nechal dozrát se povedly. 25% asi nemaj, ale 22% určitě :-D Kouří se krásně, nijak zvlášť nevoní, jenom dobře chutná. Člověk se zkouří a za chvíli dostane jakoby druhou ránu. Z obou modelů je hodně silnej energickej stav, jak to u sativ bejvá. Myslim si, že na první indoor se mi to povedlo, všem moc chutnalo

Teď něco k výkonnosti skříně. Mělo by se zohlednit to, že byly problémy s dlouhym růstem a nevhodnym přesazovánim kvůli financím a s kořenama kvůli vzduchovacím oponám. Takže:

9 týdnů 400W výbojka 18h/den a bubláky s větrákem 100W
1 týden 1200W výbojky 18h/den a bubláky s větrákem 300W
9 týdnů ------------------- 12h/den a bubláky s větrákem 300W
1 týden 400w výbojka 6h/den a bubláky s větrákem 200W

9x7x18x0,4+9x7x24x0,1=604,8kWh
1x7x18x1,2+1x7x24x0,3=201,6kWh
9x7x12x1,2+9x7x24x0,3=1360,8kWh
1x7x 6 x0,4+1x7x24x0,2=50,4kWh

Celkem skoro 2 222 kWh na účelně využitý asi 3m2, vysázeno 10 kytek a výtěžek zhruba 1,25kg palic a z 600g listí dohromady 25g nejčistšího hašiše Suchou metodou se vyrábí ze 100kg palic 1kg hašiše (1%). Mokrou mám odzkoušeno z listí asi 4%.

To znamená výkonnost skříně 1,74 kWh/g, přes 400g na m2 a 125g na kytku Semínka jsem dostal, jaký jsem si objednal, 100% spokojenost

Ještě bych chtěl poděkovat celýmu serveru i přispěvatelům, máte na tom zásluhu

Naposledy upravil fiste 09-09-2010 v 01:38 AM

Old Post 05-09-2010 v 06:11 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 8

Suchou metodou se vyrábí ze 100kg palic 1kg hašiše (1%).

To si jako vičet kde to 1% bježně se dělá 15-20%podle čistoty
a 4% mokrou cestou je taky zavádějící.

Old Post 06-09-2010 v 15:56 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 9

Tak to nedělali z palic, ale z celejch kytek rostlejch někde v maroku na poušti, viděl jsem to v nějakym videu. Máš pravdu, napsal jsem to špatně. Já to dělal ze všeho listí, co jsem od začátku nashromáždil, asi třetina teda padla už před tim na máslo, takže listí bylo víc. Když to děláš jenom z těch lístečků od palic, tak ti to dá víc %, to je jasný..

Old Post 06-09-2010 v 17:45 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 10






Podruhé

V prvním kole, ještě v růstový fázi mi omylem spadla prostřední lampa i se stínidlem dolu mezi kytky. Rychle jsem ji zvednul, ale bohužel se při tom incidentu odlomila jedna z hlavních větví na tý největší vdově. Chvíli jsem se vyvztekal, pak jsem tu větev rozporcoval a udělal z ní řízky. Něco jsem rozdal a 6 mi jich zbylo na zahradě v kýblích (3x20l a 3x10l). Pak byly chvíli ve skleníku, no a takhle vypadaj po 4 dnech ve skříni na 12/12. Do teď jsem se o ně moc nestaral, takže jsem je pohnojil na květ, srazil jsem jim Ph a trochu prostříhal listí. Jsou to zase košťata vysoký, ale to je daný podmínkama. Taky měly dost žlutýho listí, ale po přechodu do skříně se pomalu zase zelenaj, je to holt indoor model.


1. 2 největší White Widow

2.-4. Pohled zepředu, zezhora a zespoda

5. Takhle vypadaj vrcholky

Všechny fotky jsou focený přes sluneční brejle, takže to může vypadat, že je někde tma, ale neni

Naposledy upravil fiste 08-09-2010 v 22:11 PM

Old Post 08-09-2010 v 21:54 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 11

mužu se zeptat proč máš naopak ty svoje slavný AW?hlavně že máš healt shield ale stínítko o 90 stupňu otočený

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 08-09-2010 v 23:02 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od WERD
mužu se zeptat proč máš naopak ty svoje slavný AW?hlavně že máš healt shield ale stínítko o 90 stupňu otočený


Stačí to jako odpověď?

Old Post 08-09-2010 v 23:11 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 13

citace:
Původní příspěvek od fiste


Stačí to jako odpověď?



no jde o to že kdybys ten AW otočit tak ti na těch pár kytek stačí 1X 400Wjak vídíš z toho grafu tak nejvíc svítí do stran-a tobě svítí na šířku 1m....vlastně od kraje stínidla po kraj tudíž to nemá efekt.kde nemáš ani pořádnej odraz.prostě to nemá ten rozptyl-dalo by se podle mě vytěžit víc po otočení

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 08-09-2010 v 23:14 PM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 14

citace:
Původní příspěvek od fiste


Stačí to jako odpověď?


Zdravim

Checht - to neni odpoved ale reklamni letak a ty ja hazim do kose :-) ... ale vazne, tim jak to mas dane se mi zda, ze zbytecne ztracis svetlo tim ze svitis do stran misto aby se svetlo rozprostrelo rovnomerne po celem boxu :-) .... a tim vlastne ztracis tu " unikatnost " a-wingu

at to roste ....

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 08-09-2010 v 23:21 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 15

Je pravda, že nemám na zdech dokonalej reflexivní materiál, ale na to zatim nejsou love.. Bílá barva počád odráží víc světla, než třeba zrdcadlo, takže jsem celkem spokojenej.
Na tom informačnim letáku je vidět, že ke správný funkci jsou zapotřebí i zdi a jde mi hlavně o to, dostat světlo rovnoměrně i do stran, to by se mi s otočenejma lampama asi nepovedlo.. Nejde o to, kde máš dveře, ale kde máš stěny, když si natáčíš Wing.

Old Post 09-09-2010 v 00:32 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 16

hele každej kretén ví jak v obdélníku otočit stínidlo...že výbojka má být kolmo k delší straně.Sice tvoje osvěta HS je vynikající,lidem radíš jak zachranit 7% světla ale ani si neumíš pořádně pověsit stínidlo

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 09-09-2010 v 00:50 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 09:56 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7249870 seconds with 31 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív