Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4x1x2m, 3x400W poprvé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 17


Jaká moje osvěta? Existuje to už minimálně 7 let. Jestli to ví jenom každej kretén, tak to asi nepude použít univerzálně lamo. Mám to stejně jako tady , jenom na každý straně o 10cm užší. Jestli chceš někoho prudit, vyber si někoho jinýho.. Kdybych to otočil, jak řikáš, přišel bych o červenou a fialovou část světla na obrázku. Takhle mi to nic dopředu ani dozadu myšleno vodorovně nevyzařuje..

Naposledy upravil fiste 09-09-2010 v 01:28 AM

Old Post 09-09-2010 v 01:13 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 18

v tom případě bych kontaktoval nějákýho MODa aby přepsal FAQ díky tvýmu ukázkovýmu kopírování nějákých brožur a popírání výrobcu výbojek a letité praxi...jak se vlastně věší stínidlo

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 09-09-2010 v 01:24 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 19

takže...teď svítíš červenou a fialovou kam?na kytky?pokud vím tak do zdi...Já prudit?to že neuznáš svoji chybu a seš jedinej na foru co má na piču stínítko a ještě se hádá a mává obrázkem kterej sem od tebe viděl za posledních 24hod aspoň 5x?obrázek je tvuj argument?

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 09-09-2010 v 01:37 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 20

Je vidět, že seš hodně omezenej, argumenty nejsou obrázky, ale fyzikální zákony, takže dedukce, přečti si o tom něco..

Old Post 09-09-2010 v 01:42 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 21

dobře...tak pujdem na fyziku...když ti tak strašně zaleží na červené a fialové...kolik tá tvá "bílá" stěna odrazí?víc jak kdybys otočil světlo a svítil přímo na plochu?jelikož máš tabulky na všechno tak by mě to zajímalo

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 09-09-2010 v 01:44 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 22

I kdybych řek, že 80% tak je to pořád víc, než řadový zrdcadlo, to odrazí asi 70%. Bílý materiály odrazí až 90% světla.

Červená a fialová jsou dohromady kolem 20% světla z výbojky, který by šlo jinam, než na palice pod lampou. Když se 80% odrazí zpátky od zdi, ušeřim celkem minimálně 16% světla, přičemž ztráta neni 20%, ale jenom 4%.

Old Post 09-09-2010 v 02:05 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 23

na když a až se nehraje..chci graf!!!to chceš říct že když vezmu baterku v noci a posvítím do zdi na bílo uvidím víc jak kdybych svítil do zrcadla?proč stojí diamant který odrazí prý 98% 2OO za metr když to samý udělá obyč barva na sádroš?

EDIT:nevím proč sem pořád taháš zrcadlo o kterým není ani písmeno napsaný...

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 09-09-2010 v 02:14 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 24

ať není jen u keců...já pojedu stejnou genetiku jak ty,ty pojedeš stávající box s 2x4OOW a já jen jednu 4OOW GIB EXTREM output na ploše 12Ox120 v HB s diamantem a AW Large bez HS.Ty se stínidlama jak máš a já "normálně"mám 9 matek múže se domluvit na genetice-mě je to fuck a bude jasno.potom porovnáme výnos/spotřeba-jdeš do toho?

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 09-09-2010 v 02:28 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 25

Mě je jedno, že chceš graf, je to k porovnání třeba tady . Jo, pokusu se nebránim, na modelu se nějak dohodnem, ale nevim, jestli to zmáknem současně, protože nechci svítit nonstop. Jenom si teď nechám dozrát WW a pak si to v klidu přestavim na kokos. Tu diamantovou folii tam dám, jenom zatim prostě neni..

Old Post 09-09-2010 v 02:44 AM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
WERD
Stálý Člen

Karma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% PěstitelskáKarma uživatele WERD - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 475  

Příspěvek č. 26

citace:
Původní příspěvek od fiste
Mě je jedno, že chceš graf, je to k porovnání třeba tady . Jo, pokusu se nebránim, na modelu se nějak dohodnem, ale nevim, jestli to zmáknem současně, protože nechci svítit nonstop. Jenom si teď nechám dozrát WW a pak si to v klidu přestavim na kokos. Tu diamantovou folii tam dám, jenom zatim prostě neni..


co je k porovnání?odkaz na odrazový folie?jak budeš mít "volno" v boxu se stávájícím zařízením a supr odrazem "bílé barvy" a ideálně postaveným stínítkem grátis ti pošlu řezy na kterých se dohodnem a uvidí se.Respektuju každýho kdo má pravdu..
Ale dnes mám hádavou a vím že ty ji nemáš a nechceš to uznat a to jde o blbý 2 minuty otočit stínítko

jak člověk přestane ostatní chválit a vybočí z řady ovcí hned to smrdí K-

WERDiskův 400W Budhha/Moutain Jam

WERDiskova selekce SHIT/PPP

P-konopná mast s propolisem

Old Post 09-09-2010 v 03:00 AM
WERD je offline   Profil uživatele WERD   Find more posts by WERD   Foto galerie člena WERD   Click here to Send WERD a Private Message   Add WERD to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romulan
Stálý Člen

Karma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 27

kucka mate dost zajimave tema
ja sice nemam Awing ale werd ma pravdu s tim otocenim

Old Post 09-09-2010 v 09:02 AM
Romulan je offline   Profil uživatele Romulan   Find more posts by Romulan   Foto galerie člena Romulan   Click here to Send Romulan a Private Message   Add Romulan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
AuZeN
Nový Člen

Karma uživatele AuZeN - 80% PěstitelskáKarma uživatele AuZeN - 80% Pěstitelská

Registrován: Jan 2009
Příspěvků: 13  

Příspěvek č. 28

Tak na tohle musím něco napsat. Box ujde, ale pořád nechápu, proč je toto vlákno vystaveno. Informace žádný, jen pár nic neříkajících fotek. Kytky podprůměrný a nevím z jakýho prstu sis vycucal, že si z toho měl 1,25kg palic(sušiny). Proč děláš z lidí na G blbce? Každej kdo se podívá na ty palice zjistí, že je to lež. Ke špatně zavěšenýmu stínidlu už tu bylo napsáno dost a ten filtr je taky špatně umístěn...

Old Post 09-09-2010 v 12:56 PM
AuZeN je offline   Profil uživatele AuZeN   Find more posts by AuZeN   Foto galerie člena AuZeN   Click here to Send AuZeN a Private Message   Add AuZeN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 29

Hele, tak za prvý bych chtěl říct, že mi od začátku nejde o to prezentovat nějakou dokonalou skříň. Je to muj 1. pokus, celkovej prostor 4m2, z toho na pěstování používám asi 3m2, zbytek na větrák hnojiva a elektroinstalaci. White Widow má předpokládanej výnos 450g/m2 a Strawberry Ice 500g/m2, přičemž mě se povedlo vypěstovat z obou modelů (10 kytek) lehce přes 400g/m2, dohromady 1250g. Prostě jsem jenom celkem efektivně využil pěstovací plochu, takže mi neřikej, že to neni možný, nebo že z někoho dělám blbce, příště vypěstuju ještě víc. Filtr by měl stát kolmo nebo viset kvůli otřesům, to musim ještě vymyslet, zatim ho mám takhle, ale vim o tom.

Ten, kdo moje téma vystavil, to asi udělal z toho důvodu, že grower má pomáhat začínajícím pěstitelům a tady pro ně bylo dost užitečnejch informací, jak začít. Nic složitýho, prostě jsem stručně popsal, jak moje 1. kolo vypadalo. Že bylo téma vystavené hned první den, mě překvapilo, že už tam neni, za to se nezlobim, stal se z toho totiž trochu hádací thread..

WERD mě tady už pár dní prudí, ať nevychvaluju Heat Shield, takže i ten včerejší příspěvek jsem bral tak trochu jako provokaci, ne jako snahu mi poradit. Podle toho vypadala i reakce. Nemyslim si, že mám na 100% pravdu, ale přijde mi zatim pořád logičtější nechat lampy tak, jak jsou. Nepotřebuju svítit nad kytky, ale do kytek.. V obdélníku si pověsíš výbojku podle FAQ, jenomže já mám obdélník s absencí 2 nejkratších stěn, takže jinej případ.. Prostě nemám klasickou skříň 1mx1,2m s jednou výbojkou a nikdy jsem netvrdil, že bílá barva je nejlepší k odrazu světla.

Tomu fightu se nebránim, já si nechám lampy natočený takhle a použiju stejnou plochu a počet kytek jako ty, jenom ještě nevim přesně kdy, to se dohodnem..

Old Post 09-09-2010 v 17:21 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BloodyBeer
Stálý Člen

Karma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% PěstitelskáKarma uživatele BloodyBeer - 49% Pěstitelská

Registrován: Dec 2009
Příspěvků: 887  

Příspěvek č. 30

Zdravim

kdyz uz tak vsude hazis ty odkazy tak se musim taky pochvalit :-)

http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1

125W CFL Mandala, SSH
125W CFL, 150HPS. Sensi Mix, Cole Train
Gumby Hash
Bloodyho Bezúdržbový Pěst

Vsechny cisla SoftSecretsCZ volne k stahnuti:http://www.softsecrets.nl/?id=150&title=Issues

I fall in love to LST but scotland is my only love.

Karma je děvka, není hezké přát ostatním něco nepěkného.

Old Post 09-09-2010 v 18:21 PM
BloodyBeer je offline   Profil uživatele BloodyBeer   Find more posts by BloodyBeer   Foto galerie člena BloodyBeer   Click here to Send BloodyBeer a Private Message   Add BloodyBeer to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ganja-steve
Stálý Člen

Karma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% PěstitelskáKarma uživatele ganja-steve - 94% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 390  

Příspěvek č. 31

s tim otocenim bych to tak nehrotil,kdyz tam ma 3x400w. stejne mu to prosviti vicemene cely.. spis bych dal misto 3x400w 2x600w a pak az bych to otocil.Prosvitilo by se to vice do hloubky a plocha osvetleni by podle me zustala stejna. Tot muj nazor

400w California Indica
_____________________

Outdoor 2012
_____________

Naposledy upravil ganja-steve 10-09-2010 v 09:02 AM

Old Post 10-09-2010 v 08:42 AM
ganja-steve je offline   Profil uživatele ganja-steve   Find more posts by ganja-steve   Foto galerie člena ganja-steve   Click here to Send ganja-steve a Private Message   Add ganja-steve to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pohroma
Stálý Člen

Karma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% PěstitelskáKarma uživatele Pohroma - 26% Pěstitelská

Registrován: Jul 2008
Příspěvků: 204  

Příspěvek č. 32

citace:
Původní příspěvek od ganja-steve
s tim otocenim bych to tak nehrotil,kdyz tam ma 3x400w. stejne mu to prosviti vicemene cely.. spis bych dal misto 3x400w 2x600w a pak az bych to otocil.Prosvitilo by se to vice do hloubky a plocha osvetleni by podle me zustala stejna. Tot muj nazor


Tady s tim nazorem musim souhlasit.

Jen ta věc je ztracena, kterou člověk vzdá sám.

S lidmi je to jako s noži, když jsou tupí, jsou nanic.
Muhehehhe

Old Post 10-09-2010 v 10:21 AM
Pohroma je offline   Profil uživatele Pohroma   Find more posts by Pohroma   Foto galerie člena Pohroma   Click here to Send Pohroma a Private Message   Add Pohroma to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:30 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.6744710 seconds with 26 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív