Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie Indoor » 4x1x2m, 3x400W poprvé
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5
Autor
Téma 
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Palec dolů Příspěvek č. 49

hele nevim co tu zkoušíš, ale zase jsi mimo, naprostej blaf Tonoucí se stébla chytá? viz tvůj příspěvek o obilovinách Rozpad chlorofylu je u obilovin, například pšenice předpokladem k dozrání že? Proto je třeba žlutá a ne zelená, ten tvůj příspěvek se týká výzkumu při přirozeném růstu na poli kde rostlina jede svůj cyklus. U ganjy ke stárnutí a vyzrání pletiv dojde například ve stonku , kdy ti viditelně zdřevnatí a je to gut, co taky s gumovým stonkem že?Jenže stonek nepotřebuje chlorofyl. Hele asi takhle, rostlina je ve vegetativní fázi podle světelného cyklu, tzn že když jí budeš svítit na růst poroste třeba 10 let,když jí dáš podmínky pro dozrání začne zrát, nic novýho prostě nevymyslíš ať se ti to líbí nebo ne.Je to prostě kytka naprogramovaná světlem, nic víc, nic míň.Proto třeba existují techniky kdy se jede jedna kytka několik kol, což naprosto rozbíjí tvou představu o půlroční kytce.

K těm matkám s feminizovaných semen,Ještě čekám na vyjádření majitele jedný uznávaný seedbanky,ale je pravda že feminizace pokročila od svých začátků trochu jinam a je spousta lidí co z nich jedou matky a nemají problémy.Nicméně to nemění nic na faktu že dám asi vždy přednost regular.

Naposledy upravil 14-09-2010 v 15:18 PM

Old Post 14-09-2010 v 09:20 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 50

citace:
Původní příspěvek od saiklon
ty krávo jedna si regla ani ne pul roku a rozhazujes tady svoje moudra o106 navic meles samy hovna, telometrie a podobny cepoviny nauceny mas, ale o listu sjetym vod svilusek hlasis prachovou plisen. ty jsi jeste hooodne velka lamicka, a neverim ti ani za mak ze davas 400 pod 400, i kdybys to mel pul roku na 18. prde


Jestli odhaduješ kvalitu pěstitele podle délky trvání registrace na G nebo podle g/W, tak se asi nemáme o čem bavit.. Každej se může splést, ale se 420g/m2 jsem se nesplet.. Svilušky jsem viděl poprvý a prachovou plíseň nikdy, s nemocema a parazitama na kytkách jsem totiž doteď problémy neměl..
Nadávat umí každej, ale neslyšel jsem od tebe ani jeden argument..

Old Post 14-09-2010 v 16:27 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
saiklon
Stálý Člen

Karma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% PěstitelskáKarma uživatele saiklon - 98% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 329  

Příspěvek č. 51

argumenty chybi proto, ze vsechno co rekli clenove auzen, romulan, jestedman a masterblaster vystihuje presne to co bych ti na tve pocinani rekl i ja, a opravdu se nezlob ale podobny hovna sem delsi dobu na g. necet. at se dari!

Old Post 14-09-2010 v 17:10 PM
saiklon je offline   Profil uživatele saiklon   Find more posts by saiklon   Foto galerie člena saiklon   Click here to Send saiklon a Private Message   Add saiklon to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 52

Romulan: Ne, jde o to, že feminizovaný kytky jsou feminizovaný různejma způsobama.. Pokud chemicky, tak půlka kytek jsou zmutovaný samci a ti jsou o moc náchylnější k hermení. Když pak dáš takovou kytku pod zářivku a budeš jí řezat větve, skoro určitě ti zhermí.. Už jsou lepší metody, než chemický, tak snad budeš mít štěstí.. Ty moje se chovaj uplně normálně, žádnej náznak hermafroditismu, ale to je 1. generace řízků..

Masterblaster: ne, zkoušim říct, že vlivem senescence ztrácí buňky schopnost se dělit a že ve starší rostlině se na nově nadělených buňkách projevuje rychleji, než na roslině úplně nové.. Prostě v rostlině je postupem času čím dál větší koncentrace senesceovaných buněk.. Délku života musíš chápat ve dvou rovinách, jednak genetickej předpoklad rostliny (moje představa o půlroční kytce ) a jednak jak se ta rostlina zařídí podle světla.. Na rostlině v přírodě pozoruješ senescenci jak říkáš třeba v dřevnatění stonku, ale ona probíhá v celym organismu..
Když si necháš matku růst 10 let tak ti to prostě neporoste stejně, jako 1. generace řízků. Je to vlivem senescence. Jak jinak to vysvětlíš? Ze začátku je rozdíl zanedbatelnej, proto jsem to původně ani nechtěl rozebírat, jenom jsem chtěl říct, že semínka jsou pro mě lepší.. Ale když už to rozebíráme, tak se o tom aspoň něco dozvíme.

Old Post 14-09-2010 v 17:29 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 53

citace:
Původní příspěvek od fiste
Romulan:. Pokud chemicky, tak půlka kytek jsou zmutovaný samci a ti jsou o moc náchylnější k hermení.


hele samec je samec - hermace se berou samice co maj i koule vis co to je hermafrodit ne? oboupohlavni a stim vynosem co tady pises ti taky neverim

Old Post 14-09-2010 v 19:35 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 54


http://grower.cz/forum/showthread.p...2929#post912929

Je to tam popsaný. Pokud používáš chemickou cestu, mutujou tam nějaký geny..
Člověk se jednou splete a hned do něj všichni šijou.

Nevim jestli je těžko představitelný, že v každym okně mám 250g, ale nutit vám to nebudu..

PS: Kdo z vás měl kdy v boxu kytky 130cm vysoký a osázený 3,3kytky/m2? V každym okně jsou 2..

Old Post 14-09-2010 v 19:56 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Botox
Stálý Člen

Karma uživatele Botox - 94% PěstitelskáKarma uživatele Botox - 94% PěstitelskáKarma uživatele Botox - 94% Pěstitelská

Registrován: Aug 2010
Příspěvků: 71  

Příspěvek č. 55

citace:
Původní příspěvek od fiste
http://grower.cz/forum/showthread.p...2929#post912929

Je to tam popsaný. Pokud používáš chemickou cestu, mutujou tam nějaký geny..
Člověk se jednou splete a hned do něj všichni šijou.

Nevim jestli je těžko představitelný, že v každym okně mám 250g, ale nutit vám to nebudu..

PS: Kdo z vás měl kdy v boxu kytky 130cm vysoký a osázený 3,3kytky/m2? V každym okně jsou 2..


Tak třeba já mam pod šestikulí dvě kytky co maj přes metr a vypadaj možná obdobně co tvoje.
Schválně napíšu potom výnos na m2 dvě kytky,tak uvidíme...

http://grower.cz/forum/showthread.p...1740#post921740

Old Post 14-09-2010 v 21:06 PM
Botox je offline   Profil uživatele Botox   Find more posts by Botox   Foto galerie člena Botox   Click here to Send Botox a Private Message   Add Botox to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fiste
Stálý Člen

Karma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% PěstitelskáKarma uživatele fiste - 98% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 668  

Příspěvek č. 56

Přidej foto a kolik máš plochu, fandim ti

Old Post 14-09-2010 v 22:25 PM
fiste je offline   Profil uživatele fiste   Find more posts by fiste   Foto galerie člena fiste   Click here to Send fiste a Private Message   Add fiste to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Romulan
Stálý Člen

Karma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% PěstitelskáKarma uživatele Romulan - 97% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 306  

Příspěvek č. 57

citace:
Původní příspěvek od Botox


Tak třeba já mam pod šestikulí dvě kytky co maj přes metr a vypadaj možná obdobně co tvoje.
Schválně napíšu potom výnos na m2 dvě kytky,tak uvidíme...



i ja ti preju hodne uspechu

Old Post 15-09-2010 v 10:52 AM
Romulan je offline   Profil uživatele Romulan   Find more posts by Romulan   Foto galerie člena Romulan   Click here to Send Romulan a Private Message   Add Romulan to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lopatak
Stálý Člen

Karma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% PěstitelskáKarma uživatele lopatak - 97% Pěstitelská

Registrován: Feb 2010
Příspěvků: 147  

Příspěvek č. 58

Zdravim nechci se hadat ale zajimalo by me kde si vzal ze je to na pul roku.... by me zajimalo z ceho ty seminka ty seedbanky delaj??? nejakej chem. proces nebo jak??? to asi ne... takze spis maj kytky ktere sou stary buh vi jak to nikdo nevi a opylujou je nejakym pylem aby meli seminka.... jinak to nejde to je priroda.... a pak ty fem. jeste upravi nejakou srackou coz priroda vubec nezna a prodaj ti je za cenu jako krava.... to bude tim ze na to musi svitit atd.....

nic muj nazor ale sem taky radsi pro rezy....
Peace a at se dari....

mladej věk a hodně drog

Old Post 15-09-2010 v 14:58 PM
lopatak je offline   Profil uživatele lopatak   Find more posts by lopatak   Foto galerie člena lopatak   Click here to Send lopatak a Private Message   Add lopatak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 59

je na planetě rostlina s jejímiž plody přišel už každý z vás do styku a ta už se rozmnožuje desítky let pouze řezy v podstatě to jinak ani nejde, když jsi takovej odborník na botaniku tak budeš vědět o kterou jde.

Old Post 15-09-2010 v 21:15 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
alpa
Stálý Člen

Karma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% PěstitelskáKarma uživatele alpa - 70% Pěstitelská

Registrován: Oct 2008
Příspěvků: 183  

Příspěvek č. 60

nekdo se tu jendou/vickrat sekne a vsichni egoforummasturbatori to tu rozmazavaji na 2 stranky ....opravdu je to nutne[jde opravdu videt natura spolecnosti...ja zapomel ze tady jsou jen top groweri z čr/sk ...LOL...]?!?!troll patri na 4chan

pokud se tady jedna o prvni zkusenosti s pestovanim tak ti to fiste nejde vubec spatne;] ,,ja delal vetsi blbosti ,,a jen poradim never vsemu co je kde napsano a pak to neventiluj tady sam vidis k cemu to vede [ pozorovani prinasi vetsi palice]

Old Post 15-09-2010 v 21:29 PM
alpa je offline   Profil uživatele alpa   Find more posts by alpa   Foto galerie člena alpa   Click here to Send alpa a Private Message   Add alpa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bisquitek
Nový Člen

Karma uživatele Bisquitek - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2010
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 61

Přečetl jsem celý tento thread a budu ho i nadále sledovat.

Mě se tvoje počínání vcelku líbí. Tvoje skříň vypadá dobře a v chodbě směrem do ložnice ti musí dělat opravdu radost.

S tím, že máš 1g/1W (světla) ti věřím, protože je to dost reálné. Nejedeš totiž v nějaký šatní skříňce 60x60x120, ale v pěkně velký skříní, kde mají kytí a i velké pole působnosti. Je sice pravdou, že si udělal nejednu chybu, ale chybama se člověk učí.

I Já zastávám názor, že kdyby se ty A-Wingy otočily získal by si víc. Podle mě totiž těch 20% který jdou do zdi a vrátí se ti jen 16% jak si psal. Tak těch 20% by si mohl využít rovnou na kytkách bez žádný ztráty, ale to pouze při otočení.

K filtru. Jestli jsem podle fotek viděl dbře tak filtr máš až na konci že? Dej ho na začátek a bude pracovat o hodně líp a i životnost se ti zvýší.

A jako poslední k tomu vašemu hádání o hledně semen či řízků. Určitě něco na tom bude, že jsou semena lepší nežli řízek. Proč by jinak každej matkař selektoval matku ze semen? To by si každej koupil za 100,-Kč řez od prvního kvalitního matkáře a udělal by si z něj matku. O proti tomu mají řezy jednoznačnou výhodu. A to je již zmiňovaný: rychlejší růst, genetická jednotnost, jistota pohlaví ... To, že neznáš žádného kvalitního matkaře neznamená, že nejsou . Zkus se podívat tady do sekce "Zahradnický bazaar" určitě najdeš, Třeba Hlava. Co vím z referencí tak velmi kvalitní. Takže jak už se říká od doby, kterou Já nepamatuju. Všechno má své pro a proti.

Pode mě si každej najde to svý. Každýmu vyhovuje něco jinýho. Já ti přeju jen další úspěchy a ode mně máš K+

Naposledy upravil Bisquitek 16-09-2010 v 21:17 PM

Old Post 16-09-2010 v 13:10 PM
Bisquitek je offline   Profil uživatele Bisquitek   Find more posts by Bisquitek   Foto galerie člena Bisquitek   Click here to Send Bisquitek a Private Message   Add Bisquitek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 62

omg matky se dělají ze semínek protože se lidé snaží o selekci nejlepšího genu, udělat matku z klonu není problém, selekce je tímto vyřešena. hromada lidí tady nabízí řezy z řezů tř. z Vídně. U semen je riziko samců a nekvalitních genů. Jsem přesvědčen, že u femek je riziko nestálosti genu větší. howk tímto končím s tímto flamem

fiste napiš MODům, ať ti to někdo promaže

Být za debila je opravdu náročné, konkurence je vysoká.

Old Post 19-09-2010 v 09:01 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
H.U.L.
Stálý Člen

Karma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% PěstitelskáKarma uživatele H.U.L. - 95% Pěstitelská

Registrován: Mar 2010
Příspěvků: 234  

Příspěvek č. 63

Tady si můžete přečíst něco o feminizovaných semínkách od DP.
http://www.dutch-passion.nl/index.php?p=feminized
Já si myslím že vybrat si tu nejlepší matku je dobrý, ale určitě to má i svoje proti. Kupoval jsem od DP už dostkrát semínka a můžu říct že jsou dost homogení. Vždycky tak jedna z deseti vypadá trochu jinak ale třeba mazary byli jak klony. A že řízky mají rychlejší růst je podle mě blbost, semínka po přepnutí vystřelí jak sviňa.
Já jsem z řízků vyléčenej, minimálně do doby než budu znát matkáře osobně...

Old Post 19-09-2010 v 11:51 AM
H.U.L. je offline   Profil uživatele H.U.L.   Find more posts by H.U.L.   Foto galerie člena H.U.L.   Click here to Send H.U.L. a Private Message   Add H.U.L. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
travodlak
člen

Karma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% PěstitelskáKarma uživatele travodlak - 88% Pěstitelská

Registrován: Jul 2010
Příspěvků: 498 

Příspěvek č. 64

to fiste:čůs...to s tim půlročním životem kytky je fakt blbost to musíš uznat

to masterblaster: si myslim že to je banán

Old Post 18-01-2011 v 17:16 PM
travodlak je offline   Profil uživatele travodlak   Find more posts by travodlak   Foto galerie člena travodlak   Click here to Send travodlak a Private Message   Add travodlak to your buddy list     Navštiv homepage uživatele travodlak! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:29 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4548520 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív