Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Indoor Pěstování » Problemek/Help pls
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2
Autor
Téma 
crash
Stálý Člen

Karma uživatele crash - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 29  

Zdraví Problemek/Help pls Příspěvek č. 1



Cau hele mam mensi problem moje kiticky co jsem si nedavno dones dom.Tak mi ted u po okrajich zacinaji zloutnout listy! Vubec nevim cim to muze byt Mam je pod 150W teplota pri svetle cca 30 pri tme 25..
mam je pod pet lahvema porosenejma.. a ph substratu podle vyrobce je 5-6,5.. Vlhkost ted bouzel nevim

Skuste poradit.. uvitam kazdou dobrou radu!

DIKES

Old Post 10-06-2006 v 16:07 PM
crash je offline   Profil uživatele crash   Find more posts by crash   Foto galerie člena crash   Click here to Send crash a Private Message   Add crash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BigStickyBud
Stálý Člen

Karma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% PěstitelskáKarma uživatele BigStickyBud - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 146  

Příspěvek č. 2

přelití + přehnojení

Bsb:zahrada.2008:ws&swt#3
White Satin Balkón 2007

Old Post 10-06-2006 v 16:28 PM
BigStickyBud je offline   Profil uživatele BigStickyBud   Find more posts by BigStickyBud   Foto galerie člena BigStickyBud   Click here to Send BigStickyBud a Private Message   Add BigStickyBud to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Co?
Stálý Člen

Karma uživatele Co? - 95% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 1237 

Příspěvek č. 3

zkus se podívat sem http://grower.cz/forum/showthread....&threadid=24027

!!! Čím méně hulíte - tím více Vás to zhuluje !!!

Návrat ke kořenům - nový přístup
Nurt Gang Grow - REGROWing - a taky timelapse c.1,
Co dělá hormon ethylen?...ukončení květu? ? Elektro-čerpaní živin do kytky
FAQ: Příznaky plísně nebo chyba výživy? * CO2

Old Post 10-06-2006 v 17:39 PM
Co? je offline   Profil uživatele Co?   Find more posts by Co?   Foto galerie člena Co?   Click here to Send Co? a Private Message   Add Co? to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Co?! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 4

no tak muj nazor je budto preliti nebo prehnojeni jo asnizil bych teplotu pri svetle aby byla tak 25 az 27 a pri tme 15 a z 20 jinak preji at to roste

Old Post 10-06-2006 v 20:46 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
r-man
Stálý Člen

Karma uživatele r-man - 82% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 1443 

Příspěvek č. 5

Teplota je uplne ok, nic nesnizuj...

**GROWDUINO - Kompletni vzdalene rizeni a monitorovani klimatu**
**R-Man's Chilli - driven by Growduino**--**GROWDUINO - Project thread**
!!!**R-Manuv druhy OUT - California Indica + Mendocino Madness 2013 - UKRADENO**!!!--**R-Manuv prvni OUT - California Indica + Power Skunk 2012** - **R-Manova bedna® IV - Matka z Mendocino Madness****R-Manova bedna®** - **R-Manova bedna® II/1000W** - **R-Manova bedna® III/1000W MH->1000W HPS**
Nekonopné fotky Navod na upgrade zvlhcovace Video rust ze seminka by R-Man® + sound Luxusni odhlucnena pestirna

Old Post 10-06-2006 v 23:12 PM
r-man je offline   Profil uživatele r-man   Find more posts by r-man   Foto galerie člena r-man   Click here to Send r-man a Private Message   Add r-man to your buddy list     Navštiv homepage uživatele r-man! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 6

Je to nejspis plisen, psal jsem to uz oTisovi a pomohlo to, podivej se na odkaz, co pridal Co? ale na stranu 2, tu si precti, redil jsem 2gKuprikol50/ na0,5l vody, zdar

Old Post 11-06-2006 v 00:54 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crash
Stálý Člen

Karma uživatele crash - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 7

citace:
Původní příspěvek od Celller
Je to nejspis plisen, psal jsem to uz oTisovi a pomohlo to, podivej se na odkaz, co pridal Co? ale na stranu 2, tu si precti, redil jsem 2gKuprikol50/ na0,5l vody, zdar
ok super dikec moc vsem co mi dali rady!!! btw a ten kuprikol50 koupit v obi, baumaxu atd...? a kolik to priblizne stoji??

Old Post 11-06-2006 v 10:14 AM
crash je offline   Profil uživatele crash   Find more posts by crash   Foto galerie člena crash   Click here to Send crash a Private Message   Add crash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 8

Cau, Kuprikol50 se da koupit nejspis vsude, staci, kdyz si koupis malospotrebytelske baleni, i tak je to na postrik maleho sadu
Jinak je to papirova krabicka a uvnitr jsou pytliky 3x 20g a cena je 60Kc, coz je pohoda, ten pomer, co jsem pouzil, je v pohode, pokud by ses bal, tak muzes dat min, jinak si to muzes pak spocitat v tabulce od pribalovych informaci, nejvic napadene listy bych odstranil, zdar a at se brzy uzdravy

Old Post 11-06-2006 v 11:05 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crash
Stálý Člen

Karma uživatele crash - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 9

citace:
Původní příspěvek od Celller
Cau, Kuprikol50 se da koupit nejspis vsude, staci, kdyz si koupis malospotrebytelske baleni, i tak je to na postrik maleho sadu
Jinak je to papirova krabicka a uvnitr jsou pytliky 3x 20g a cena je 60Kc, coz je pohoda, ten pomer, co jsem pouzil, je v pohode, pokud by ses bal, tak muzes dat min, jinak si to muzes pak spocitat v tabulce od pribalovych informaci, nejvic napadene listy bych odstranil, zdar a at se brzy uzdravy
dikec moc pak dam vedet jak jsem dopad!

Old Post 11-06-2006 v 11:19 AM
crash je offline   Profil uživatele crash   Find more posts by crash   Foto galerie člena crash   Click here to Send crash a Private Message   Add crash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Edy
Stálý Člen

Karma uživatele Edy - 36% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 43  

Příspěvek č. 10

je to přelitý nebo přehnojený...něco podobnýho se mi stalo kdysi taky, naštěstí to dopadlo dobře...čím hnojíš? jakou dáváš koncentraci?

Old Post 11-06-2006 v 11:26 AM
Edy je offline   Profil uživatele Edy   Find more posts by Edy   Foto galerie člena Edy   Click here to Send Edy a Private Message   Add Edy to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crash
Stálý Člen

Karma uživatele crash - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 11

citace:
Původní příspěvek od Edy
je to přelitý nebo přehnojený...něco podobnýho se mi stalo kdysi taky, naštěstí to dopadlo dobře...čím hnojíš? jakou dáváš koncentraci?
alga-Wuchs 2ml/0,5L nebo 4ml/1L jak mi poradili v growshopu ....ale je to asi ta plisen za chvilku vyrazim sehnat ten Kuprikol

Old Post 11-06-2006 v 11:34 AM
crash je offline   Profil uživatele crash   Find more posts by crash   Foto galerie člena crash   Click here to Send crash a Private Message   Add crash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crash
Stálý Člen

Karma uživatele crash - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 12

citace:
Původní příspěvek od Celller
Cau, Kuprikol50 se da koupit nejspis vsude, staci, kdyz si koupis malospotrebytelske baleni, i tak je to na postrik maleho sadu
Jinak je to papirova krabicka a uvnitr jsou pytliky 3x 20g a cena je 60Kc, coz je pohoda, ten pomer, co jsem pouzil, je v pohode, pokud by ses bal, tak muzes dat min, jinak si to muzes pak spocitat v tabulce od pribalovych informaci, nejvic napadene listy bych odstranil, zdar a at se brzy uzdravy
hele a staci jenom rozprasovacem ¨porosit¨? jinak to uz jsem udelal a listecky ostrihal tak jsem zvedavej co to provede

Old Post 11-06-2006 v 14:12 PM
crash je offline   Profil uživatele crash   Find more posts by crash   Foto galerie člena crash   Click here to Send crash a Private Message   Add crash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jahudka!
Stálý Člen

Karma uživatele Jahudka! - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 2000  

Příspěvek č. 13

Taky myslim,ze to je plisen.Kdyz je to prehnojeny,vetsinou to nebyva takhle zluty,spis jsou listy tmave zeleny a pak jakoby sesychaj.

-Můj 1 indoor 400w-Jahůdkova laboratoř 2nd round.Kontinuální SoG, 60ks rostlin na 0,75m2,400w son-t agro>>(právě jede)-Vzhůru kořenama 2 - tentokrát od Jahůdky.-Jaké je nejlepší osvětlení pro matkárnu / řízkovnu?-Jak je to se začátkem doby květu a začátkem doby hnojení?-Je lepší keramzit nebo oblázky?-Poradna proti únavě po hulení.-V jaké výšce přepnout kytku na květ?A neb jak na to,aby nám to nepřerostlo.-Automatický zavlažovací systém Tropf Blumat (recenze)

Problémový člen No2

Old Post 11-06-2006 v 14:23 PM
Jahudka! je offline   Profil uživatele Jahudka!   Find more posts by Jahudka!   Foto galerie člena Jahudka!   Click here to Send Jahudka! a Private Message   Add Jahudka! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 14

Jo, normalne dej na rozprasovaci mlzeni a postrikej je, prestan rosit vodou, jestli rosis, sniz vlhkost na minimum dokud se to nezlepsi, dej pozor pri tom roseni, nadychal jsem se toho a pokazdy, co jsem otevrel skrin, tak me palil jazyk, s tim postrikem dej pozor, zatim zdar

Old Post 11-06-2006 v 21:14 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
crash
Stálý Člen

Karma uživatele crash - 60% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 29  

Příspěvek č. 15

citace:
Původní příspěvek od Celller
Jo, normalne dej na rozprasovaci mlzeni a postrikej je, prestan rosit vodou, jestli rosis, sniz vlhkost na minimum dokud se to nezlepsi, dej pozor pri tom roseni, nadychal jsem se toho a pokazdy, co jsem otevrel skrin, tak me palil jazyk, s tim postrikem dej pozor, zatim zdar
ok super dikec... hele a po jaky dobe ti to asi zabralo?

Old Post 12-06-2006 v 08:00 AM
crash je offline   Profil uživatele crash   Find more posts by crash   Foto galerie člena crash   Click here to Send crash a Private Message   Add crash to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 16

Zdar, zabralo to hned po prvnim postriku, rozdily uvidis jen v tom, ze kytka bude rust jako normalne, pekny zeleny a zdravy listecky, pak zalezi zase na hnojeni, nejaky extremni zmeny vydet nebudou, je to postrik na plisen, jinak bude videt, ze se jim vraci vytalita, hlavne pozor na tu vlhkost, aby se ta plisen nevratila, uklid si pestirnu, myslim, aby tam nezustaly nekde zaklady te plisne, a nejaky ofuk na kyticky, zatim zdar

Old Post 12-06-2006 v 09:47 AM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:46 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
30-04-2013 - probleme - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.5069530 seconds with 29 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív