Grower.cz ~ Pěstování MarihuanyGrower.cz ~ MarihuanaGrower.cz ~ Pěstování Marihuany
Grower.cz Grower.cz Archív > Pěstování > Nemoci Rostlin a Problémy

Stránky: 1 2 3 4 5 [6] 7 8 9 10 11 12 13 14 15 16 
!!!MÁŠ PROBLÉMY S LISTY? Tak piš jenom sem a nikam jinam VIII. !!! - Klikni zde pro originální téma
Alcek
Zdravím groweři, mám nemilý problém, tak se obracím na vás zkušenější. Na kytkách, které jsou přesně 22 dní staré, zasazené v klasickém zahradním substrátu, zalévané městskou vodou, kterou nechám vždy minimálně 2 dny odstát a poslední dvě zalití jsem do toho přidal 1,2ml/1L B'cuzz soil A+B, se mi objevily bílé až hnědé skvrnky. Kytky jsou automaty royal creamatic a tento problém postihnul nejmenší z nich, která ne a ne vyrůst a má cca 11cm. Lehce postihla i druhou kytku, které se ale daří problém. Na 1. fotce je menší kytka, na 2. pak ta větší. Nevím prosím, co s tím? Díky

http://imgworld.cz/TV78KSEii3.jpg
http://imgworld.cz/iArGdunMpk.jpg
ajdam
Heleď takovýhle flíčky většinou vznikají kvůli nedostatku nějaké živiny. Já bych to viděl na nedostatek vápníku. Jak jsi na tom s pH? Vápník se špatně vstřebává v moc kyselých půdách. Taky se koukni jestli ti z kohoutu neteče moc měkká voda.

Zkusil bych nastříkat na listy nějaké vápenné hnojivo v přiměřené koncentraci. Jestli máš moc kyselý substrát, tak bych je, ažse vzpamatujou, přesadil do nějakého vhodnějšího.
Tucnak4eva
Lidi prosim o radu. Jedu indood 5ks rostlin. Jednu outdoor na balkone. Vse zalevam stejnou zalivkou. Odstata voda, ph 6, hnojky bio grow, top max, heaven a bloom. Vse v minimalnich pomerech zatim. Indoor bez problemu a venku jsem si dneska vsiml jednoho dost zniceneho listu a dalsi 2 uz maji podobny konecky.

Diky za rady! Sorry ze to mam na sirku, editovat uz nebudu.
Zedy
Dle mýho nic kvůli čemu by jsi se měl strachovat, kytky vypadají geniálně!

Ty květový hnojky tam ještě neleješ ne?
odo
Tucnak4eva - máš to najskôr popálené poliatou hnojkou

Alcek - skôr než nedostatok by som tipoval na škodcov
/ pravdepodobne trásnenky?/
Alcek
Tak dnes už jsou víceméně postihnuty všechny 3 kytky, listy mají bílé flíčky a okraje jsou místy lehce nahnědlé (možná přehnojené?). Přidal jsem k hojení ještě ATA XL 1ml/l a B'cuzz booster 1,5ml/l. Ale hlavně, po bližším a důkladnějším prozkoumáním listů jsem našel, jak po nich lezou jakási stvoření velká zhruba 2mm, podlouhlého, válcovitého tvaru a hnědé barvy.
Alcek
Na první fotce jsem se pokusil zaznamenat škůdce, druhé foto je celkový stav kytky.
odo
Strekni na to tabakový vývar a la Kvakoš. Môžeš to vytuniť ešte feferónkami. :-)
Tucnak4eva
citace:
Původní příspěvek od Zedy
Dle mýho nic kvůli čemu by jsi se měl strachovat, kytky vypadají geniálně!

Ty květový hnojky tam ještě neleješ ne?


Jelikoz tam mam uz blizny, tak jsem zacal lip...Spatne? Nevim jak to davkovat na out, takze leju minimum. 2ml/l.
maksix
Poraďte prosím co mi to žere
Fiklipos
Ahoj, nenapadá vás, čím by tyhle dva problémy mohly být způsobeny..?

Zatím jsem nehnojil, půda je mix kompostu, perlitu, keramzitu, substrátu pro kaktusy a sukulenty. Ph jsem neměřil, ale stejné složení jsem používal před lety a problém nebyl...

Jestli se to tu už několikrát řešilo, tak se omlouvám, snažil jsem se to tu zběžně projet a moc moudrý zatím nejsem (po 5 letech jsem zase začal pěstovat a zamířil na grower... :) )

Předem díky!
Mazz
Ahoj, můžete mi prosím poradit? První případ je auto Anubis od Pyramid seeds, jeden ze tří ve stejné půdě(zahrádka outdoor), ale pouze tento má takto zkroucené listy. Všechny hnojím stejně, na růst jsem používal alga grow a na květ používám alga bloom.

Druhý případ je Black Jack, nějaká potvůrka asi spásá listy, ale nemůžu ji přistihnout, nikdy nic nenajdu. Nevíte co by to mohlo být?
Předem díky za postřehy.
fikus37
Ty dírky na druhé fotce nejsou od žádného škůdce. Dělá to voda a slunce. Kapky vody co se drží na listu a jakmile na ně zasviti slunce, tak se začnou chovat jako čočky a vypálí ti dírky do listu.
Maxeaux
Mazz - mal som daco podobne od malych zelenych kobyliek. Skus pozret niekedy v noci, ja som ich vycihal ked som musel chodit zalievat az po zatmeni.
maksix
Zdravím možná je to stejný co Mazz ale zespodu mi přijde že na tom něco sedí.Nevíte co by to mohlo být a jak to zabít? :D
maksix
Rada prosím
Cyra
Zdravím všechny,potřeboval bych taktéž poradit.Mám problém s listy,nevím jestli je to vážné nebo se kytka jen zbavuje listů.Pěstuji venku v hlíně,standartní směs,10 l květináč.Mám Chronic v automatu,sazen řízek.Rostlina je 7 týdnů stará a má asi 1,2m a 2,5 týdne v květu.Začínají postupně osychat listy.Nevim jestli problém s ph nebo přelito.Nehnojím,zalívám každý den dešťovkou.U nás je teď dost sucho.Díky za každou radu
Cyra
Jinak kytka vypadá docela dobře,pěkně nakvétá,jen je větší než jsem čekal a těch poškozených listů přibývá i menších.Jinak budu potřebovat aby vydržela asi ještě alespoň měsíc.
Cyra
Poslední pokus
nikolajmorozov
zdar mam dotaz.. na jedny automatce ze tři se mi na listech dělaj dirky, kroutěj se a nevim co. popřipadě nnějakou radu nebo nějakej připravek co bych měl pouzit? prvě se celkem bojim aby se mi to nerolezlo na celou zahradu protoze na jednom řizku to začinam mit taky.
rukavica
zdravim, u kytek mam listy ze stredu svetle a trocuh divne tvary. nevim jestli to neni obycejnym zahradnickym substratem ktery neni sterilni. co vy na to?
breakstra
Ahoj
mám malý kytky, a něco mi je žere nevím co , asi nějaka moucha bo sviluška koupil jsem od canny sprej na listy a mam dojem ze to vubec nepomaha prilozim fotky , chtěl bych vědět jak se s tim vyporadat , jsem rád za každou radu, díky moc , zatim čus
Rouss
Nevěděl by někdo co stím ? Díky za pomoc
Madical-Strains
Ja nemam ted bryle na blizko takze na to moc nevidim.
Ale zda se mi to jako padli. Zkus jesli je to jako prasek a zda se to da smyt z listu.
Utrhni list a zkus umyt pod vodou,nebo alespon skus setrit vlhkym hadrikem .
Jesli ten "prasek" smyjes tak mas bohuzel padli.

Nepises cim hnojis, jesli chemkama tak to postrikej poradne postrikem z odkazu.

Jesli hnojis Bio tak nekde v mem vlakne najdes co pomohlo me.
Ja si to uz bohuzel
nepamatuju.

https://www.inpest.cz/postrik-proti-padli

Drzim palce at to zachranis !!! :)
Bedafrajer
Nevite nekdo co by to mohlo byt?
arn137
Rastlina je stara priblizne 2 a pol mesiaca a zacali mi v kvete zltnut a opadavat listy, zacalo to od spodu, zlte listy som vzdy odtrhol, no teraz to uz zltne aj od hora, posledne dni bolo dost horuco, cize to moze byt aj slnkom, alebo to je prirodzeny jav na konci kvetu?
Zedy
citace:
Původní příspěvek od arn137
Rastlina je stara priblizne 2 a pol mesiaca a zacali mi v kvete zltnut a opadavat listy, zacalo to od spodu, zlte listy som vzdy odtrhol, no teraz to uz zltne aj od hora, posledne dni bolo dost horuco, cize to moze byt aj slnkom, alebo to je prirodzeny jav na konci kvetu?


Zdar, rozepiš se čím hnojíš a v kterým dni květu jsi?
arn137
slepicince, predtym som mal iba predhnojeny substrat na vysev paradajok, asi 37dni
Maxeaux
citace:
Původní příspěvek od Bedafrajer
Nevite nekdo co by to mohlo byt?


Nejaka larva (leaf miner), odstran napadnute listy (alebo casti listov).
thaavi
Kámoš začal mít problémy s White Domina. Co myslíte? Tipnul bych si přehnojení?
stavok
Přátelé potřebuju poradit, mám 4 kytky AH všechny jsou v pohodě jenom na jedné se začali na listech dělat jakoby rezavé tečky a listy schnou od prostřed,je to out v 60 litrových kanystrech pH držím na 6,5 hnojím granulovaným kravincem.
Cyra
Zdravim,připojuji se ke stavokovi.Mám totiž stejný problém.Kytka je 2měsíce stará pěstovaná venku v běžném substrátu asi 80litrů.Zatim jsem vůbec nehnojil,tak nevim jestli nemám přelito nebo problém s kořeny.Jinak roste pěkně,asi 1,6 metru.Prosím o radu
Cyra
V mém případě to vypadá takhle.
Cyra
V mém případě to vypadá takhle:
Cyra
.
Cyra
🤔
Cyra
Nechce mi to přihodit foto,asi špatný net.Zkusím zítra
Cyra
Tak snad teď se mi povede přiložit i foto:
Cyra
Tak snad se mi konečně přidat foto:
Cyra
.
MatesMaty
Cus, vsiml jsem si ze nas ma tady stejnej problem se spodnimi listy, schnuti, rezave fleky atd. Vypada to na nejakej nedoatatek prvku. Ph udrzuju 6.2-6.5 hnojim Bcuzzem A,B 1.5 ml/L, hlína Lightmix
MatesMaty
Sry foto zvlast
odo
CYRA: Podľa mňa nedostatok P, Mg, Ca
Pridaj živiny!
Hanskrtek
Zdravím bando, chci se zeptat jestli se jedná o deficit popřípadě jaký nebo je to jen vada/špatný gen, rostlinky jsou 2 týden v květu, a nikdy nic podobného něměly až na jednu - ta rostla už od mlada s polovinou listu světlým a s polovinou listu tmavým, nijak jsem to neřešil a ted se to oběvuje na dalších rostlinách - LSD - Barneys farm - semínka, hnojky ALL Hesi, ph kolem 6,4 , 600w GIB
Cyra
odo,díky za radu.Určitě přidám
Lagutoda
Zdravím všechny, mám problém s listy u Outu. Podle fotek zde mě napadlo jen, že by to mohlo být problémem se vzduchem pro kořenový systém, ale jistý si tím nejsem a tak raději přikládám fotky. Znepokojuje mě hlavně to, že všechny jsou stejná odruda, ale je to jen na třech ze šesti, ikdyž na čtvrté už se to v menší míře začíná také objevovat. Předem díky za rady. Smějte se :)
Lagutoda
Zdravím všechny, mám problém s listy u Outu. Podle fotek zde mě napadlo jen, že by to mohlo být problémem se vzduchem pro kořenový systém, ale jistý si tím nejsem a tak raději přikládám fotky. Znepokojuje mě hlavně to, že všechny jsou stejná odruda, ale je to jen na třech ze šesti, ikdyž na čtvrté už se to v menší míře začíná také objevovat. Předem díky za rady. Smějte se :)
Lagutoda
Ještě dodám vetší foto, jsou ve velkých květináčích a hnojka je Plagron alga grow
Dzeydee
Čau, dostal sem seminka toto z toho vyrostlo.. Videl to uz nekdo? Nevite co to je zač?
petr153624
Ahojte nevíte čím to muže být? Mám to na par spodních listech. Mám to v hline 3 týden květu jedu hnojivo feeding hybrids ph 6.2 a ec 1.6. Ph na vytoku 6.3 a ec mám 3.3 nevím jak je to u hlíny s výtokem ec
petr153624
Chci sem dat ještě jednu fotku a nejde mi to 😢
odo
petr153624 - kukni zozadu na tie listy lupou! Mohli by to byť trásnenky
trop
Zdarec, nevíte proč mi na jedné větvičce žloutnou listy kolem šišky? Zbytek kytky vypadá podle mě zdravě
hekinen
Zdravím přátelé, muže mi prosím nekdo poradit...

jedná se o kytku Big Bang Auto od green house

kytka je 21 den v substrátu plagron royalmix
zálivka je odstátá voda Ph cca 6 (lakmusové papírky)

meřeno Ph pudy, vzal jsem hrst pudy dal do skleničky a zalil destilkou,nechal chvilku odstát a zase zmeřil lakmusovým papírem...odhadem Ph 6-7
zálivka je na 6 kytek všechny stejná jenom tenhle jeden Big bang takhle nepekne roste.. mužete nějak poradit? díky :)
hekinen
a jeste jeden big bang..ty cestičky na listech a tečky me taky znervoznují :D
Satanic
Zdravím, potřeboval bych vaši pomoct, mám 3 Sensi Star od Paradise Seeds v 50l květníkách, na jedné z nich se mě asi cca před měsícem při roztahování zaštíplých vrcholovek rozjel stonek přímo v půlce. Slepil jsem to páskou a stáhl provazem, kytka nejevila žádné známky nějakého stresu. No a teď dva týdny zpátky začala kytka jakoby vadnout, má svěšené lehce nažloutlé listy, dřív byla krásně sytě zelená jako zbylé dvě. PH měřeno 6,5 substrát přelitý není a ani nebyl na zálivku si dávám velký pozor. Do květináče jsem před vyplněním substrátem přidal naspod asi 15 cm vrstvu kamení, a po bokách i na spodní straně má vyvrtáno dostatek děr. Nevím jak mám rostlině pomoct, napadlo mě jen že by to mohlo být tím že substrát už je jen samý kořen a může to být nějaké přidušené, proto jsem začal přidávat do zálivky před 3 dnama Plagron Pure Zym a SUPERthrive. Jinak použitý substrát při výsadbě byl Plagron BatMix a po celou dobu hnojím Plagron Alga Grow x Plagron Power Roots + Postřiky jednou týdně: Plagron Vita Race x Plagron Fish Force. Několikrát byl problém s mšicí tak jsem na to dal Mospilan. :( :( :( :( :( :(
shivasambhu
citace:
Původní příspěvek od hekinen
Zdravím přátelé, muže mi prosím nekdo poradit...

jedná se o kytku Big Bang Auto od green house

kytka je 21 den v substrátu plagron royalmix
zálivka je odstátá voda Ph cca 6 (lakmusové papírky)

meřeno Ph pudy, vzal jsem hrst pudy dal do skleničky a zalil destilkou,nechal chvilku odstát a zase zmeřil lakmusovým papírem...odhadem Ph 6-7
zálivka je na 6 kytek všechny stejná jenom tenhle jeden Big bang takhle nepekne roste.. mužete nějak poradit? díky :)

Zdar. Je tam nerovnovaha zloziek v substrate. Resp. Z toho neviem kytka standardne brať živiny. Mne to obcas urobi v recyklovanom substrate. Zmiznut to moze i nemusí. Snad som trocha pomohol. Proste akoby zasolene je to.... ale substrat mas najskor fungel
hekinen
citace:
Původní příspěvek od shivasambhu

Zdar. Je tam nerovnovaha zloziek v substrate. Resp. Z toho neviem kytka standardne brať živiny. Mne to obcas urobi v recyklovanom substrate. Zmiznut to moze i nemusí. Snad som trocha pomohol. Proste akoby zasolene je to.... ale substrat mas najskor fungel


Díky za info, a kdybych to například prolil pořádné vodou? (mám v kvetináči 8 odtokových kanalku..
nebo mám 6 den v kýblu naložené kopřivy tak to zkusit tak za týden tímhle?
dky
shivasambhu
Za mna vymenit substrat. Napr. Hosticky profi triedy s takymi modrymi pasmi a peknymi kvetmi na obale. Maju ho často bežne v kvetinarstvach a tak. Alebo cannu potom napr. Snaď niekto este napise postrehy
Drtikol91
Ahoj bando, jedu první indoor. Mám tento problém.

Prosím o pomoc
Drtikol91
Ahoj bando,


Prosim o pomoc viz foto.
odo
Ak to nemáš pravidelne na všetkých listoch, tak podľa môjho názoru to bude postriekané hnojivom na zalievanie a spálené pri zalievaní.
Pokiaľ sa to začne objavovať masívnejšie na vačšine listov, tak by som riešil možný deficit nejakého prvku Ca, Mg, P
Kirovecz
Co to prosím Vás je?
Asi teda vím, odešel mi ph metr a leju asi hrožne vysoký ph, ale už jen 14 dní proplach s nemam love na novej metr, a dělá to jen tahle jedna, super silver haze od semenakonopi.cz. Myslíte, že to dojedu, nebo to mám nějakrešit?
crazyben
14 dni proplach a finito?

To už neřeš :D vycucává co je v listech, to je normalni jak dozrava a uz proplachujes.
Ruvi
tyhle listy jsem ostříhal z klonů co jsem koupil před 4 dny....má někdo nápad co by to mohlo být ?
Chaplygin
Pravdepodobne spatna suplementace zivin, tzn nedostatek neceho
ju8lo
d
ju8lo
Pomoc , som začiatočnik , mam dve kytky poradte čo je s listami , a ešte sa chcem spýtat či to je samec alebo samica ?
petr153624
Zdar chlapy nevíte čím to muže být mám to v hline ec dávám 1.6 podle tabulky a ph mám 6.4. Když jsem měřil výtok u té hlíny tak ph 6.4 ale ec mám 6.4!!! Tak nevím čím to muže být
fikus37
Už je to tady napsané asi 100 x. Stačí trochu pohledat. Nebuďte lenivi a trochu to tady prolouskejte.
petr153624
Sem se díval soudím málo dusíku ale proč když mám na vytoku hlíny ec 6.4 to mi nejde do hlavy
Grassel
Kluci ahoj, mrkněte prosím na foto a jestli můžete tak uvítám jakoukoli radu.Předem díky
Grassel
Prosím o radu čím by to mohlo být, dělají mi to tak nějak na střídačku..pak obrazí a problém je u souseda... Díky moc chlapi
_Dr.Skunk_
Zdravim.
Dneska při kontrole kvetin jsem nasel na jedom listku takove sede kulicky. Nevite nekdo co to je nebo od ceho to je? Vypada to jako nejaky nakladeny vajíčka. Něco takového vidim prvne. Bylo to jen na jednom listu. Jinde na kytce jsem nic podobného nenasel. Viz foto:
miravlak
zdarec,lidi mám problém,nevím zda je to plíseň nebo něco jiného,ale nechcu nic podcenit a nejlíp zakročit než bude pozdě :banna:
mám to zatím jen u jednoho automatu,listy sem proskubal,ale objevilo se to zase,tak nevím jestli je to vlhkostí(foliak) nebo nějaký parazit...díky
Maxeaux
Miravlak - vypada to na padli a je to z tej vlhkosti. Skus tu na fore popatrat ohladom padli (powdery mildew), mne sa osvedcil postrek s 3% peroxidom (h2o2, zozenes v kazdej lekarni) zredenym 1:5 s vodou.
_Dr.Skunk_
Miravlak - padli jako vysity. Bezne k mani v obchodech je ke koupeni DISCUS který na to dobre funguje. Mas to uz rozlezli jak svin. To chtelo postříkat uz tak před 14 dnama. Idelane při prvním znaku nakazy.
miravlak
dík hoši! nebyl sem si jistý,ale napadlo mě,že to bude padlí...večer to postříkám ;)
Denny19
Ahoj, nevíte někdo čím by to mohlo být? Diky
https://ibb.co/mp3uAp
Denny19
Ahoj, nevíte někdo čím by to mohlo být? Díky
https://ibb.co/mp3uAp
4fresh20
Ahoj mám tu dost veľký problem so semienkami, mam ich v substrát uz 4-5 dni a stale su taketo mini.. ako sa dajú este zachranit,resp. Kde je problem ?
noha1
Ahojte pěstitelé,

mám problém s listama. Něco mi je požírá ... mrkněte do fotek.
Co to může být? Jedna kytka dokonce úplně povadla, jakoby zgumovatěla :(

Máte radu?



https://drive.google.com/open?id=1k7xiWUT4AD9th3M-gQy6CQZZMSLrya4_

https://drive.google.com/open?id=1_1CWe-vZP2BETpAJJqeM3mM41M6RJcE4

https://drive.google.com/open?id=1okAE4pTvGyZ_f6vMzSGsmBopGz9jRy0n

https://drive.google.com/open?id=1FPn0iERYMV-dtDlQ6av0Gg7QCqvWX37s

https://drive.google.com/open?id=1L70g3p6ZSuU7RxRGpD8IX9gqtezJOq8T
BuddyBud
citace:
Původní příspěvek od noha1
Ahojte pěstitelé,

mám problém s listama. Něco mi je požírá ... mrkněte do fotek.
Co to může být? Jedna kytka dokonce úplně povadla, jakoby zgumovatěla :(

Máte radu?



https://drive.google.com/open?id=1k7xiWUT4AD9th3M-gQy6CQZZMSLrya4_

https://drive.google.com/open?id=1_1CWe-vZP2BETpAJJqeM3mM41M6RJcE4

https://drive.google.com/open?id=1okAE4pTvGyZ_f6vMzSGsmBopGz9jRy0n

https://drive.google.com/open?id=1FPn0iERYMV-dtDlQ6av0Gg7QCqvWX37s

https://drive.google.com/open?id=1L70g3p6ZSuU7RxRGpD8IX9gqtezJOq8T


Myslím, že tyhle drobný ožíračky při outu jsou celkem běžný. Nikdy jsem v těhle případech nemusel nějak zasahovat a dopadlo to dobře. Neřekl bych, že tohle je příčina vadnutí. Ale třeba se pletu.
odo
Skús na to streknúť NeemAzal, prípadne to prestriedaj Kvakošovým tabakovým superkillerom, ktorý můžeš ešte vylepšiť feferónkami.
noha1
Čaute,

ať jsem dělal co dělal, takto to dopadlo ... kytka zežloutla, uvadla a takto jsem ji dneska ráno našel ... myslíte, že se ještě zbrchá?

Dá se zachránit?

Foto:

https://drive.google.com/open?id=1-zSBPGgnUeW0Xc4J2BUQugvQXL8h3lsC

https://drive.google.com/open?id=1yiJpyMYeHQYw-Ii_tXhgBHWeRXu7g-oM
Chaplygin
Podobna vec se mi stala s autamata v skleniku, nejake mikro špíny mi pozirali korinky, mospitan postrek 2x muj problem vyresil.

Kazdopadne u tebe by to bylo jen tipovani, co to muze byt.
Skontroluj si hlinu zda v ni nemas mikro broučky, hodne spatne jsou viditelné, pripadne jsi skontroluj, zda nehniji korinky
noha1
citace:
Původní příspěvek od Chaplygin
Podobna vec se mi stala s autamata v skleniku, nejake mikro špíny mi pozirali korinky, mospitan postrek 2x muj problem vyresil.

Kazdopadne u tebe by to bylo jen tipovani, co to muze byt.
Skontroluj si hlinu zda v ni nemas mikro broučky, hodne spatne jsou viditelné, pripadne jsi skontroluj, zda nehniji korinky


Ahojte,

díky za rady, ale kytce už není pomoci ... hrome! jen doufám, že to nechytne ta, co roste vedle a je načatá taky ... :(
miravlak
zdravím,obrátil se na mě kámoš,že mu to nějak chcípá,ale s tímto si rady nevím,takže se obracím na Vás zkušeněší :) :D co s tím ? zachrání to vůbec? díky !
bubik
citace:
Původní příspěvek od noha1
Čaute,

ať jsem dělal co dělal, takto to dopadlo ... kytka zežloutla, uvadla a takto jsem ji dneska ráno našel ... myslíte, že se ještě zbrchá?

Dá se zachránit?

Foto:

https://drive.google.com/open?id=1-zSBPGgnUeW0Xc4J2BUQugvQXL8h3lsC

https://drive.google.com/open?id=1yiJpyMYeHQYw-Ii_tXhgBHWeRXu7g-oM



tady hledej problem zrejme v korenech...
Mastakiller
Ahoj,můžete mi poradit co s tím ?1,2 obrázek v gallery.
pinkman
Ahoj Groweři, mám problém u listů se mi začalo dít toto.
Nevím co to je a zda to může něco kytce způsobit, nejhorší je, že se to rozrůstá na víc a víc listů.
Pěst je out, teď kytka přepla do květu a začalo se to na listech objevovat cca 14 dní. A je to stále horší. Vedle této kytky mám ještě další 4, tak se bojím, aby se to dále nerozšířilo. Růst jsem hnojil slepičincema, které jsou už asi 14 dní vysazené a teď jsem začal po velice málu dodávat atami organics bloom-c.

Děkuji za rady :)
noha1
citace:
Původní příspěvek od bubik



tady hledej problem zrejme v korenech...


Ahoj,
kytka uschla uplne, uz jsem ji nedokazal pomoci. A to mela dobre 2 metry, takze zadny mlady stonek a najednou toto.

Jasne, ze jsem zkoumal koreny a uplne v poho. Krasne bile koreny, pevne, tluste...secko jak ma byt.
A ta vedle ni je taky nacata, tak uvidim.

Zato ta treti ma pres 2 m, krasne kvete a zelena je jak jarni travicka...no cumim na to :-(
miravlak
zdarec, další kamoš se na mě obrátil s problémem,tak to zase nechám na Vás moudřejších :D osobně sem myslel,že to přehnojil,ale pry hnoji 1x týdně a ostatní holky má OK,tak mě už jen tak napadá přelití(zalévá každý den...) a uhnívání kořenů? ale zas ty spálené listy mě nejdou do hlavy..díky za rady :) :dance: :afro:
Levon
Ahoj, poprosím taky o pomoc, bráchovi začaly u mladých kytek takhle odumírat spodní listy. Čím to může být? Díky moc
memory9912
Přišel jsem ke kytkama tohle na nich :(
Tomica007
Už nevím co horní listy
CockeyRejects
Taky mam problem s listy:/
Anarchom
citace:
Původní příspěvek od CockeyRejects
Taky mam problem s listy:/


A jaké máš ec a ph???
CockeyRejects
Ph ted leju 6,6 a Ec 1,8 (voda + plagron start up), presazeno z kokosu 3,5l do hliny 11l biobizz all mix...
Pítr90
Ahoj, budu střílet od pasu 😁 jelikož sám ec neřeším. ALE jestli leješ 1.8, k tomu predhnojený allmix, tak bych řekl přehnojení, nebo zasolení substrátu. Jen moje teorie 😉


Veškerý obsah Copyright ©MM - MMVI Grower.cz
Grower.cz je diskusní server a magazín o pěstování marihuany.
Fórum obsahuje více než 350.000 příspěvků o pěstování marihuany doma.
Naše on-line galerie je největší kolekcí fotografií pěstování
marihuany na internetu s více než 125.000 fotkami.
Magazín o Pěstování Marihuany | Diskuse o Pěstování Marihuany | Návody na Pěstování Marihuany Doma