Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Čo Vám dala, alebo vzala marihuana?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 »
Autor
Téma 
techyes
Stálý Člen

Karma uživatele techyes - 19% Pěstitelská

Registrován: Jan 2002
Příspěvků: 42 

co mi zeleny list a vzal: Příspěvek č. 17

(+)
pri jednom hulicim sezeni sem se seznamil se svou lasickou ( na Groweru jako Teksun)

ziskal sem nadhled nad spoustou veci

pocit, ze snad nekde existuje i spravedlnost (kdyz sem sklidil prvni indoor )

naucil sem se pres ganju (ne pres zkourenost!) lip naslouchat lidem a lepe jim porozumet - tzv. otevreni mysli

(-)
bere mi docasne kratkodobou pamet ( behem tri dnu nehuleni se mi obnovi - odzkouseno)

vzala mi chut na alkohol (hm,spis + )

Špek a smích jsou dva nerozluční přátelé.
Život mi někdy silně připomíná houpačku: nahoru - dolů, nahoru - dolů. Ale furt je to zábava, ne ?
________________________
pěstírna:1.indoor: 3xWW, 250w ,bio

Old Post 13-06-2002 v 22:59 PM
techyes je offline   Profil uživatele techyes   Find more posts by techyes   Foto galerie člena techyes   Click here to Send techyes a Private Message   Add techyes to your buddy list     Navštiv homepage uživatele techyes! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

K + to Sancho, za tema Příspěvek č. 18

Mně naučila nevážit si věcí pomíjivých, -(peníze,majetek)
a vážit si věcí věčných. -(štěstí v duši,hezké prožitky)

A vzala?, no asi nic co by mi nějak chybělo.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 14-06-2002 v 02:10 AM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sancho
Stálý Člen

Karma uživatele Sancho - 23% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 51  

Příspěvek č. 19

Rozhodol som sa po dlhej dobe vytiahnut toto téma na svetlo a pokúsim sa z otstupom času to nejak zhodnotiť. Najväčšia sranda je keď čitam čo som písal je to že sa mi to potvrdilo. Ono je vlastne marihuana relax ktorí ma dostáva do pohody a dáva mi nadhľad. Tým pádom môžem veci analizovať s určitým odstupom a správnejšie sa rozhodnúť. No, ale tá apatia, lahostajnosť ta to je dosť velký problém. Ale však je mi to jedno---takže tým pádom nejde o nič. Ono sa to vždycky utrase keď človek niečo zabúda, alebo neustále prekladá.

Old Post 19-11-2004 v 10:26 AM
Sancho je offline   Profil uživatele Sancho   Find more posts by Sancho   Foto galerie člena Sancho   Click here to Send Sancho a Private Message   Add Sancho to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dudušek
malý pěstitel

Karma uživatele Dudušek - 98% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 478  

Příspěvek č. 20

Mně dala volnost, radost ze života, zábavu atd. ale na druhé straně mně vzala lásku, teda přítelkyni, protože s tím zásodně nesouhlasila, ale co už.

Old Post 19-11-2004 v 12:14 PM
Dudušek je offline   Profil uživatele Dudušek   Find more posts by Dudušek   Foto galerie člena Dudušek   Click here to Send Dudušek a Private Message   Add Dudušek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 21

Lide o me rikaji, ze jsem flegmatik, ale me je to jedno. :-)

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 19-11-2004 v 12:51 PM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Tonal
Nový Člen

Karma uživatele Tonal - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 22

Pozitiva:
Dala mi fantazi např: když čtu dobrou knížku vydím ji jako film
Ukazuje mi jiný náhled na věci.Mám často dny kdy nic nestíhám ani hulit,vidím dost lidí a když se občas dostanu konečně k brčku atak tak najednou vidím věci z toho dne které sem nevnímal např.nemusel si se tolik rozčilovat,XY s tebou chtěl manipulovat s těch důvodů apod.
Celkově mi dává větší nadhled i schopnost většího smíření s danou situací.
Negativa:S pamětí velké problémy nemám protože už nehulím každý den ale i tak to občas zaskřípe(naštěstí si vedu záznamník).
Občas mě přepadají větší výkyvy nálad.I když to zní divně tak nějak cítím jak díky Ní nejsem úplně celistvá bytost.V jednu chvíli sem nesmělý zabředlý do socialní paranoie(např Metro)a jindy zas energický odhodlaný nebo zasněný smířený a přitom je to závislé na vnějších takřka nahodilých podmínkách(skoro jak na tripu)

Old Post 19-11-2004 v 12:59 PM
Tonal je offline   Profil uživatele Tonal   Find more posts by Tonal   Foto galerie člena Tonal   Click here to Send Tonal a Private Message   Add Tonal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dominik
Nový Člen

Karma uživatele Dominik - 9% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 9  

Příspěvek č. 23

co mi dalo fajeni...........???????????? to si moc nepamatuju.......................................asi sem to zapomnelllllllllll..............................................................
......................................................................................
.............................................................................a taky vic smichu do zivota a znej a taky vic hry na kytaru............................

Naposledy upravil 08-08-2006 v 19:04 PM

Old Post 19-11-2004 v 14:52 PM
Dominik je offline   Profil uživatele Dominik   Find more posts by Dominik   Foto galerie člena Dominik   Click here to Send Dominik a Private Message   Add Dominik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 24

nechci nějak prudit ale vždycky když přídu na takovýhle téma musím se usmát a pak si řikám co to ty lidi pořád řešej
čus.M.



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 19-11-2004 v 15:12 PM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SaTTaN
Nový Člen

Karma uživatele SaTTaN - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 16  

Everybody smooking marihuana Příspěvek č. 25

pri hulení strácam schopnosť ovládať mimické svaly

Old Post 22-11-2004 v 15:39 PM
SaTTaN je offline   Profil uživatele SaTTaN   Find more posts by SaTTaN   Foto galerie člena SaTTaN   Click here to Send SaTTaN a Private Message   Add SaTTaN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Hanyz
bardzo ładny Grzeszek

Karma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% PěstitelskáKarma uživatele Hanyz - 76% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 1059  

Příspěvek č. 26

Co mi dala?
-jiny pohled na svet, na lidi, na veci a deje okolo mne
-možnost kdykoliv se odreagovat a zamestnat mozek myslenkama
-spoustu pratel
-z cholerika sem se stal flegmatikem
-prestal pit (uz vic jak rok a pul)
Co mi vzala?
-touhu se snazit a na necem zapracovat (hlavne tedy ve skole)
-vyrecnost (par minut po zahulu sem ukecany jak drbna, ale pak nastava ticho a ja nevim co bych rekl. Nejhorsi je ze to tak je ikdyz sem nezhuleny a to sem predtim byval silene ukecany
-pamet
-spoustu pratel

Kdybych to mel shrnout, kdyz hulim jen obcas, prevazujou klady, ale kdyz hulim denne, tak prevazujou zapory a ty me hodne stvou a to jsou ty chvile, kdy svou zelenou pritelkyni zacnu nenavidet

Old Post 24-11-2004 v 14:03 PM
Hanyz je offline   Profil uživatele Hanyz   Find more posts by Hanyz   Foto galerie člena Hanyz   Click here to Send Hanyz a Private Message   Add Hanyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Příspěvek č. 27

Díky marihuaně jsem přestal chlastat, začal jsem se víc zajímat o svoje koníčky, víc se učím, mám o hodně větší nadhled nade vjecma, mám díky ní pár novejch koníčků (hulení, vaření + následná konzumace, pěstování, ...) mám povznešenou vyrovnanou náladu, víc si všímám hlubší podstaty věcí, rozesmívají mě i maličkosti. Když si něco čtu/dívám tak se nádherně vžiju do děje ..... No je toho stašně moc, negativa, pokud nějaký jsou jsem nezaznamenal (aneb čím jsem blbější, tím míň mi to vadí :-°)
Prostě Miracle Drug!!!!
2Sinuhet: Já jsem taky flegmatik a to bys nevěřil jak to některý lidi vytáčí, 20 minut ti nadávají, vyhrožujou a já se na ně jen směju :-°)))) a přikyvuju :-°)))

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 24-11-2004 v 16:58 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kyblik LopAtka
Stálý Člen

Karma uživatele Kyblik LopAtka - 68% PěstitelskáKarma uživatele Kyblik LopAtka - 68% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 115  

Příspěvek č. 28

He, jak to tak zpětně pročítám, zjišťuju, že sou na tom vesměs všichni stejně... ale taky přispěju svou troškou do mejna - MJ mi dala:

- absolutní nadhled snad nad veškerý problémy, který můžu mít
- dřív sem byl flegmatickej ale oproti těmhle stavům to není nic
- spoustu lidiček a známejch se kterejma sem rád
- zkrátka a dobře spoustu fajnes věciček a pocitů na který si zrovinka nemůžu vzpomenout

a co mi vzala?
- no asi nějakou tu paměť a víc než trochu těch mozkovejch buněk
- děvčicu prej ona nebo MJ... neměla šanci - neviděl bych to sic jako moc velikou ztrátu ale proč to sem nenapsat... Dudušek chápe
- občas mi bere pud sebezáchovy :-)
- jakoukoli touhu po tom být první, či se snažit - všeobecně jsem zpohodlněl

ještě 2 lordWilliam: s tou flegmatičností to znám... přesně tohle dělal můj otec a jedna učitelka... vždy na mě jen řvali a já se jen blbě usmíval, přikyvoval a nic si z toho nedělal... to je eště víc nasralo :-)

Old Post 24-11-2004 v 18:53 PM
Kyblik LopAtka je offline   Profil uživatele Kyblik LopAtka   Find more posts by Kyblik LopAtka   Foto galerie člena Kyblik LopAtka   Click here to Send Kyblik LopAtka a Private Message   Add Kyblik LopAtka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Wladimir518
Stálý Člen

Karma uživatele Wladimir518 - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 24  

Příspěvek č. 29

možná se vám to bude sdát jako pí*ovina, marihuana mi dala:
-větší schopnost učit se, chápat učení
-sblížila mě s některými lidmy
-dala mi ranní ospalost )neuměrná době kdy du spát)
-a pomohla mi srovnat si některý věci v hlavě

Old Post 24-11-2004 v 19:42 PM
Wladimir518 je offline   Profil uživatele Wladimir518   Find more posts by Wladimir518   Foto galerie člena Wladimir518     Add Wladimir518 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
MaRceLeK
Nový Člen

Karma uživatele MaRceLeK - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 2  

otazka Příspěvek č. 30

no vidim ze sme na tom asi vsetci rovnako
ganja mi dala iny pohlad na svet a na ludi ktory hulia
co ma ale najviac sere ze som ku vsetkomu lahostajny a to aj k dolezitym veciam
zaujimalo by ma ci ked prestanem hulit na dobro ci este niekedy budem snaziví a zodpovednejsí ???

Old Post 04-01-2006 v 10:52 AM
MaRceLeK je offline   Profil uživatele MaRceLeK   Find more posts by MaRceLeK   Foto galerie člena MaRceLeK   Click here to Send MaRceLeK a Private Message   Add MaRceLeK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dude
Shpongler

Karma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% PěstitelskáKarma uživatele Dude - 50% Pěstitelská

Registrován: Feb 2001
Příspěvků: 2582  

Příspěvek č. 31

marcel - to neni o ganje

OBČANÉ VŠECH ZEMÍ, UVOLNĚTE SE!!!

Marijuana nezabíjí Marijuana není přestupní drogou * Úspěšnost represe
Grow #2 * Grow #3 - Everybody can grow * MUSHROOM GROW

OUTSIDER BY CHOICE

Old Post 04-01-2006 v 11:23 AM
Dude je offline   Profil uživatele Dude   Find more posts by Dude   Foto galerie člena Dude   Click here to Send Dude a Private Message   Add Dude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 32

jo, je to o změně pohledu na svět, pro mě rozhodně dobrou možná tě to časem přejde, ale ganja IMO člověka změní na trvalo, v jistých směrech určitě... jesti k lepším nebo horšímu záleží na postoji dotyčného, kariéristům to určitě dobře neudělá chci v životě pohodu a ne být superúspěšný, všem na obdiv
drawf přesně tohle jsem si taky uvědomil ale tak nádherně bych to nenapsal... tohle chytne za srdce

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 04-01-2006 v 12:44 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 16:44 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8232270 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív