Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Teorie tajemství bytí
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Happyyz
Nový Člen

Karma uživatele Happyyz - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2008
Příspěvků: 2  

Nápad Teorie tajemství bytí Příspěvek č. 1

Jednou takhle smotnu brčko před tím než jsem nastoupil do autobusu směrem do Brna,bylo jedno z nejlepších co jsem kdy měl, ale sotva usednu do autobusu tak pocítím ten neskutečný stav, začínal jsem mít mystické prozření, když jsem zavřel oči uviděl jsem neskutečně pohyblivé obrázky, ve kterých jsem začal rozpoznávat obrazce, vznesl jsem se do vesmíru a začal rozpoznávat obrazce, vznesl jsem se do vesmíru na orbit země a mhohem mnohem dál, začal jsem putovat paralerními světy, a pak jsem to zjistil !
Ve skutečnosti je náš vesmír jen malou součástí gigantické mnohovrstevné( a mnohorozměrné) metastruktury světů ( něco jako multivesmír). Jednotlivé úrovně jsou osídleny nejrůznějšími druhy bytostí a účastní se nesmírné bitvy mezi silami dobra a zla které trvá už mnoho eonů. I celá naše pozemská historie je součástí této bitvy. Aniž si to uvědomujeme, jsme vtaženi do děsivých transfyzických událostí které dalece přesahují naši velmi velmi omezenou představivost.
No a pak jsem otevřel oči a byl jsem v Brně na Zvonařce a nemohl jsem uvěřit co jsem právě vymyslel v hlavě, že jsem zpět na planetě zemi jsem si uvědomil až ve Vaňkovce u MCdonalda.

NAPIŠTĚ SVOJE NÁZORY KTERÉ VÁS NAPADLY PŘI INTOXIKACI, A KTERÉ VÁM VNUKLI TAJEMSTVÍ SMYSLU ŽIVOTA.

Měj se a směj se

Old Post 09-12-2008 v 14:04 PM
Happyyz je offline   Profil uživatele Happyyz   Find more posts by Happyyz   Foto galerie člena Happyyz   Click here to Send Happyyz a Private Message   Add Happyyz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
east
Vato Loco

Karma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% PěstitelskáKarma uživatele east - 11% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 98  

Příspěvek č. 2

a jsi si jistý, že sis opravdu jen zahulil? (;

Zdejší vzduch, toť léčivá kysivelka!

Old Post 09-12-2008 v 16:42 PM
east je offline   Profil uživatele east   Find more posts by east   Foto galerie člena east   Click here to Send east a Private Message   Add east to your buddy list     Navštiv homepage uživatele east! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Stoned_r41d3r
Utter rude infantile pillock

Karma uživatele Stoned_r41d3r - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 738  

Re: Teorie tajemství bytí Příspěvek č. 3

citace:
Původní příspěvek od Happyyz

No a pak jsem otevřel oči a byl jsem v Brně na Zvonařce a nemohl jsem uvěřit co jsem právě vymyslel v hlavě, že jsem zpět na planetě zemi jsem si uvědomil až ve Vaňkovce u MCdonalda.



Na Florenci by Te tohle stalo zivot.

Jinak duplicita, viz thread zhulenecky teorie + definice plus desitky podobnejch temat.

*closed*

Kompfasujete všichni co jste stáli za dveřmi vy mrdky.

Old Post 09-12-2008 v 17:18 PM
Stoned_r41d3r je offline   Profil uživatele Stoned_r41d3r   Find more posts by Stoned_r41d3r   Foto galerie člena Stoned_r41d3r   Click here to Send Stoned_r41d3r a Private Message   Add Stoned_r41d3r to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:37 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7687680 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív