Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Čo Vám dala, alebo vzala marihuana?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 2 3 4 5 6 »
Autor
Téma 
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 49

to khook: někdy se mi stává přesně to, co popisuješ, takže jsme blázni už minimálně 2:-)

Old Post 09-08-2006 v 08:58 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 50

2 Nozdra

Jupí nejsem blázen a ty taky ne

protože dyž je někdo blázen tak jeho stavy sou jedinečný kdejžto my
sme už dva

snad přibydou i další

eště že tak , uff

V tom případě dnes rozjedu svých 5kW

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 09-08-2006 v 10:44 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 51

khook- zdar ja sem to mel tak ze zacatku, kdyz jsem zacinal hulit. Byl jsem porad ze vseho vystihovany.Nechtelo se mi chodit ani pro ty cigara, jak jsi psal. Prozival jsem uplne stejne jako ty. Jenomze me to zacalo srat...Jsem typ cloveka co potrebuje kolem sebe svy kamose a porad byt s nekym v kontaktu. Citil jsem ze me to omezuje.Tak se musel vyresit problem, kterej sem mel v hlave. A nebo prestat hulit. Samozrejme prestat hulit je zatim blbost, tak jsem se zacal normalne fungovat jako vzdycky.Ze zacatku mi to delalo problemy, ale tedka je to uplne fpoho. Uz nejsem vystresovany, kdyz jdu zhuleny kupovat cigara atd atd. Proste je to jenom brzda v hlave, se kterou je se treba vyporadat...

Zdar a silu

Old Post 09-08-2006 v 10:58 AM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Příspěvek č. 52

4Jamaal

No jo tys je měl na začátku jenže u mě je začátek 6 let zpátky

ne je pravda že vobčas si taky řeknu už dost a prostě du

Ale někdy se do toho zapojí i lenost a je to fpitchi .

Ale sem rád za vaše příspěvky , docela mi pomohly c se týče boje s vybržděností a zataženou ručkou

BTW : a úplně nejhorší je zkouřenej tankovat na kartu , páč to trvá strašně dlouho a připadám si u tý pokladny jak kůl v plotě

THX Vám pánové

Omlouvám se zakladateli dredu za OT ale musel sem se informovat
ohledně tohoto problému

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 09-08-2006 v 12:15 PM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Jaamal
Stálý Člen

Karma uživatele Jaamal - 64% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 139  

Příspěvek č. 53

khook - no moje zacatky jsou pred 5 rokama.
Zalezi jak se zhulim. Nekdy je to fpohode a nekdy se mi stane ze jsem z okoli totalne vydeptany.
Se mi stalo celkem nedavno, ze jsme se s kamosem docela dost zhulil a jeli busem nakoupit od obchodu. V buse jsem dostal tokovou stihu s tech lidi, ze jsem musel vystoupit. Kamos jenom cumel a jel dal.... Nebylo mi zrovna moc dobre... Vsechno zalezi v jakem jsi psychickem rozpolozeni atd. ...
U me se to zmenilo, kdyz jsem dal na radu kamose, kterej rikal - Kdyz jsi zhuleny tak se chovej uplne prirozene zrovna tak jak se citis. Proste bud happy a nic si nenamlouvej .... Od te doby to tak delam a je to fklidu...

Old Post 09-08-2006 v 12:27 PM
Jaamal je offline   Profil uživatele Jaamal   Find more posts by Jaamal   Foto galerie člena Jaamal   Click here to Send Jaamal a Private Message   Add Jaamal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
SNDY
Stálý Člen

Karma uživatele SNDY - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 26  

Příspěvek č. 54

to jo...o tom probleme ze sa zhuleny clovek boji ostatnych "normalnych" ludi, to mam aj ja.... a urcite viacero ludi...tipoval by som tak 70% hulicov...
najhorsie na tom je, ze mam vzdy pocit nejakej hanby alebo co....proste ked som s "normalnym" clovekom a som zhuleny tak si pripadam ze moje IQ je asi 50 a jeho asi 150...proste mam taky debilny pocit a neviem ho odstranit...

Old Post 09-08-2006 v 20:07 PM
SNDY je offline   Profil uživatele SNDY   Find more posts by SNDY   Foto galerie člena SNDY   Click here to Send SNDY a Private Message   Add SNDY to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Nuclear
Stálý Člen

Karma uživatele Nuclear - 34% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 75  

Příspěvek č. 55

Dala mi náhled na svět, pomohla mi utvořit vlastní osobnost (ať už je to dobře nebo špatně), otevřela v mé osobnosti tvůrčí stránku

Vzala mi spoustu peněz a času, který jsem mohl věnovat přátelům (a to mě trochu svědí na zátylku).

Born free

Old Post 09-08-2006 v 21:07 PM
Nuclear je offline   Profil uživatele Nuclear   Find more posts by Nuclear   Foto galerie člena Nuclear   Click here to Send Nuclear a Private Message   Add Nuclear to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Skřeťák v Sudu
Stálý Člen

Karma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% PěstitelskáKarma uživatele Skřeťák v Sudu - 91% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 287  

Příspěvek č. 56

Vzala hm trochu sme otom premejslel a je dost mozny ze me vzala jednu moc milovanou osobu ale to uz vradit nejde (k certu!)

Skřetí monstrozní OUT 06 v mokřadech- davno sklizeno

Old Post 22-10-2006 v 07:52 AM
Skřeťák v Sudu je offline   Profil uživatele Skřeťák v Sudu   Find more posts by Skřeťák v Sudu   Foto galerie člena Skřeťák v Sudu   Click here to Send Skřeťák v Sudu a Private Message   Add Skřeťák v Sudu to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Fantasie
Stálý Člen

Karma uživatele Fantasie - 98% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 411  

Příspěvek č. 57

Vzala mi dětství, jelikož mám 18 tak před začátkem kouření jsem byl ještě takový divoký, teďka jednoznačně dospělejší, dále vzala takovou tu pohodku, ovšem pohodku v jiném smyslu darovala, navíc darovala nové přátele a nové skills (growing), obrovský nadhled a rozhled na svět, a naučila mne používat mozek.... je to super, víc dala než vzala... mám k ní dluh a ten musím splatit.

Indica Sativa Alumni*

Jak nejlépe dát rostlinám přirozenou výživu – aneb kompost, terra preta, biodynamics
venek 06' - AK47, White Widow, Pot of Gold, G13
venek 07' - Shiva, Shaman, Top44, White Rhino, Lowryders
venek 08'09' - Sweet Tooth, Mazar, Chronic, Shiva, Lowryders
venek 10' - Extreme Indica, Pure AK, Bubble Gum, Widowrella, LowKiller
venek 11' - WhiteWidow, Orange Bud, BlueBerry, Skunk1, LowKiller
venek 12' - FrisianDew, SnowBud, Afghan Kush, GreenPoison, ThinkDifferent, WW ..
venek 13' - DINAFEM, T.H.Seeds, Sweet Seeds.
venek 14' - DINAFEM, OG Kush, Bubba Kush.
venek 15' - Critical 2, FrisianDew,CaliHashPlant, Bubba Kush 2, S.A.D.

Old Post 22-10-2006 v 09:16 AM
Fantasie je offline   Profil uživatele Fantasie   Find more posts by Fantasie   Foto galerie člena Fantasie   Click here to Send Fantasie a Private Message   Add Fantasie to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Toxikoman
Stálý Člen

Karma uživatele Toxikoman - 75% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 160  

Příspěvek č. 58

mna akurat dobre vypatlala.. ..no ale beriem to s tej lepsej stranky...Mam kludnejsiu menej agresivnejsiu povahu...vidim ze ne som sam Zle sa ucim, mam horsiu pamet...Poxopil som co su drogy, abstaky alebo nieco take som v zivote nepocitil...a Neverim tomu ze take nieco aj existuje...Cannabis is gread

Old Post 22-10-2006 v 21:33 PM
Toxikoman je offline   Profil uživatele Toxikoman   Find more posts by Toxikoman   Foto galerie člena Toxikoman   Click here to Send Toxikoman a Private Message   Add Toxikoman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
brambora
Stálý Člen

Karma uživatele brambora - 95% PěstitelskáKarma uživatele brambora - 95% Pěstitelská

Registrován: Jun 2006
Příspěvků: 254  

Příspěvek č. 59

podpis



4x Love Potion #1, 70w, sklizeno

Bramborova BÍLÁ Rodina





Old Post 23-10-2006 v 18:27 PM
brambora je offline   Profil uživatele brambora   Find more posts by brambora   Foto galerie člena brambora   Click here to Send brambora a Private Message   Add brambora to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 60

pro Pan Kera: škoda, že si to smazal, to bylo dobře napsaný... Aspoň seš vyhulenec, kterej si má čím utřít prdel...

Old Post 25-01-2007 v 23:05 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 61

Kurva! A já si to nepřečetl.. Nezkopíroval si někdo ten skvost??
Nic proti PanKerovi, fakt bych si to chtěl přečíst.. jsem holt zvědavej.. chichi..

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 26-01-2007 v 00:10 AM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 62

chodec - měl sem to v citaci a napsaný nějaký moje hodnocení stavu a komentáře, ale pak sem to smázl a řešil něco jinýho, že odpovim později a pak to tady najednou nebylo... Smůla...

Old Post 26-01-2007 v 00:16 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 63

hehe nezabudajte že všetky zle pocity a ine neprijemne veci čo preživate v rauši su iba vo vašej hlave gandža ich len vyplavuje na povrch

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 26-01-2007 v 08:03 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 64

Dala mi pokojnosť, kľud na duši, vyrovnanosť, dala mi veľa krásnych prežitých chvíľ, cítim sa pokojnejšie, netrápia ma malichernosti, dala mi nové poznania a veľa toho vo mne zanechala...

Bohužiaľ mi vzala niečo z jasného rozumu, pamäti a pri častom pálení som mrte lenivý, vzala mi moju chuť bojovať proti niektorým veciam /čo je, ale na druhú stranu aj dobre/

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 28-01-2007 v 20:31 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:23 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 2 3 4 5 6 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.0725740 seconds with 25 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív