Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Čo Vám dala, alebo vzala marihuana?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 3 4 5 6 7
Autor
Téma 
zeleninar
Stálý Člen

Karma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% PěstitelskáKarma uživatele zeleninar - 95% Pěstitelská

Registrován: Sep 2005
Příspěvků: 144  

Příspěvek č. 65

Thak men jednoznačne zmenila pohald na svet a na ludi co mam okolo seba vela ludi sa ukazalo akí su v skutočností...kto je aký kkt a podobne veci...taktiez mi dala nezabudnutelne zazitky a pocity na ktoré budem spominat len a len v dobrom...no taktiez mi pripravila Boh vie o kolko casu hladaním rozných veci ktoré som nekam zalozil ale moja kratkodoba pamät si to bohužial nepamätala....este teraz mam niekde v dome zopár gramov ale tie rafinované skrise v stave zhulenosti su proste nevýpatratelné...

Čekujte môj 1.indoor https://grower...hreadid=21296]

Led 600w Mazar Autoflower Hesi Soil...readid=82696]2

Old Post 28-01-2007 v 21:08 PM
zeleninar je offline   Profil uživatele zeleninar   Find more posts by zeleninar   Foto galerie člena zeleninar   Click here to Send zeleninar a Private Message   Add zeleninar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 66

Takze co mi dala? Asi to tu uz vsetci dobre rozpitvali

A co mi vzala? Musim sa priznat, ze trochu z tej pamati, ale to sa po case vynori a este sa mi nestalo, ze by som zzabudol na nejaku dolezitu vec(fakt dolezitu).

A este nieco, ale to mi nevzala, ale mi to ani neulahcila.....proste sa to nezmenilo, ale chcem to tu niejako vyjadrit Dokazem sa s babami bavit uplne v pohode, ci som zhuleny alebo nie, ale iba ako kamarat.... Aj ked sa uz niejakymi cestami dozviem ze niektora baba po mne ide abo tak, tak aj tak sa s nou nedokazem bavit o vaznejsich tema alebo naviazat niejaky vztah.......POMOZTE MI ludkovia, ako prekonat tu barieru nedokazania vyjadrit svoje city zenam???? Proste mi to nejde aj ked citim k tej urcitej osobe fakt trochu iny(vaznejsi) cit ako ku ostatnym, stale nedokazem nic vyjadrit na vonok a to ani cez ine osoby, kt. by mi to chceli ulahcit(to mozno preto, ze mam vsugerovane ze takym dohadzovacim sposobom nemoze vzniknut super vztah na este najsupernejsom zaklade )

Old Post 28-01-2007 v 22:22 PM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
chOdec
účastník silničního provozu

Karma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% PěstitelskáKarma uživatele chOdec - 67% Pěstitelská

Registrován: May 2004
Příspěvků: 388  

Příspěvek č. 67

jude:
Tak zkus jakousi hru. Zkus to prostě nebrat tak vážně a udělat si z toho trošku prdel. Když to nepřeženeš s nějakým hóóódně drsným humorem, tak se snad nic hroznýho nestane.. No a pokud se situace bude vyvíjet slibně, tak můžeš plynule přejít do dalšího levelu..

:: subham astu sarvadžagatam ::

Jak jsem lezl na stromy... :: Ali G - svatyně oddaných :: Zajímavé tipy na originální rande :: Brno - roll´n smoke I,II :: 50W/70W Black Egg by chOdec :: ..neomlouvám cikány! :: Nahrávání zajímavých pořadů z TV - co vy na to?
Jsem si plně vědom skutečnosti, že mé názory jsou subjektivního charakteru, nemám v úmyslu je prezentovat jako objektivní.
Pravidlo č.1: Nelíbí se ti, co říkám? Neargumentuj, stačí mě nařknout z povýšenosti (vševědoucnosti)..

Old Post 29-01-2007 v 08:37 AM
chOdec je offline   Profil uživatele chOdec   Find more posts by chOdec   Foto galerie člena chOdec   Click here to Send chOdec a Private Message   Add chOdec to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 68

mě dala to nejdůležitější...VIZI.
Vizi toho, jak mám žít. Dala mi pochopení toho, že jsem jedinečnej (stejně tak jako každá jiná lidská bytost). Že nejsem shoda náhod a nejsem předurčenej k obyčejnýmu životu (pokud si jej nevyberu). A hlavně mě naučila toleranci vůči názorům ostaních.

Old Post 29-01-2007 v 08:49 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 69

no ale mne to pripada ako ublizovanie tym holkam, ked sa hram s ich citmy...a ja som na holky dost citlivy

Old Post 29-01-2007 v 11:12 AM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zelenyskret
Stálý Člen

Karma uživatele zelenyskret - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 47  

Příspěvek č. 70

Co mi dala ganja?? Tak predevsim mou milovanou polvicku protoze s tim jaky jsem byl nez jsem zacal kourit tenhle vselek bych ji neziskal ani neudrzel. Taky mi otevrela oci.Diky ni rychle prokouknu kdo to mysli uprimne a kdo je jen pozer. A vzala? Vzala mi deprese,stresy vzala mi chut se zabit a to vse nahradila laskou ktehle planete a zivotu. Takze vzala jen to spatne a dala to dobre......
Osobne si ale mylsim ze je to jen na nas co si z ni vezmeme a co ji na oplatku za to dame

Old Post 29-01-2007 v 13:24 PM
zelenyskret je offline   Profil uživatele zelenyskret   Find more posts by zelenyskret   Foto galerie člena zelenyskret   Click here to Send zelenyskret a Private Message   Add zelenyskret to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 71

Asi najkratsie to je vystihnute v jeden slovenskej trochu starsej pesnicke:
Trosky - Zakazane uvolnenie

"Ganja mi otvorila oci, ale nezavrela dvere.
Som v pohode, tak koho to sere, ha?"

Old Post 29-01-2007 v 14:59 PM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Příspěvek č. 72

to čo my rastlina dala to my kriminalka/čorka vzala

no dala my a ešte my aj dá_! Bude musieť_!

OUT_05-06-07-2008
LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Prenos rastliniek_!
Ako funguje hemisfera mozgu_!
Poľnohospodár telom aj dušou_!
Zi tak,aby ked zomrieš,sa všetci Tvoji známi začali nudiť...
S pozdravom Jozef Kocik pre koktavých stačí iba Jozef

Old Post 16-11-2007 v 13:21 PM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Pflusik
Stálý Člen

Karma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% PěstitelskáKarma uživatele Pflusik - 10% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 559  

Příspěvek č. 73

Dala mi radost z pěstování a spoustu hezkých zážitků

Old Post 17-11-2007 v 10:24 AM
Pflusik je offline   Profil uživatele Pflusik   Find more posts by Pflusik   Foto galerie člena Pflusik   Click here to Send Pflusik a Private Message   Add Pflusik to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
idjoemert
Nový Člen

Karma uživatele idjoemert - 0% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 10  

Příspěvek č. 74

Nevim a je mi to jedno nikdo si ne stežuje protože to neví nééééééééé.

Old Post 17-11-2007 v 16:21 PM
idjoemert je offline   Profil uživatele idjoemert   Find more posts by idjoemert   Foto galerie člena idjoemert   Click here to Send idjoemert a Private Message   Add idjoemert to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L@dES3K
Stálý Člen

Karma uživatele L@dES3K - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 75

Marihuana je svatá rostlina, která vám pomůže najít pravdu.......samozřejme ne každý tu pravdu najde a ne každý tu pravdu hledá.

Až člověk vypěstuje za 6 dní kytku a 7 den si ji uschlou a zralou zkouří, pak se stane téměř Bohem.

Old Post 13-01-2008 v 23:34 PM
L@dES3K je offline   Profil uživatele L@dES3K   Find more posts by L@dES3K   Foto galerie člena L@dES3K   Click here to Send L@dES3K a Private Message   Add L@dES3K to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jude
Stálý Člen

Karma uživatele jude - 12% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 76

citace:
Původní příspěvek od L@dES3K
Marihuana je svatá rostlina, která vám pomůže najít pravdu.......samozřejme ne každý tu pravdu najde a ne každý tu pravdu hledá.


A aj ked ju najde, nie kazdy si ju chce pripustit, ze prave to je pravda.

...Say No To Hard Drugs !!!
As High As Usual

Mozno sa taka narodila...mozno je to Cernobyl

Old Post 14-01-2008 v 10:26 AM
jude je offline   Profil uživatele jude   Find more posts by jude   Foto galerie člena jude   Click here to Send jude a Private Message   Add jude to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L@dES3K
Stálý Člen

Karma uživatele L@dES3K - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 20  

Dotaz uáááááá Příspěvek č. 77

Může ti dát absolutně všechno, ale taky ti může vzít absolutně všechno, VELKÝ pozor při rozhodování!!! :-D

Až člověk vypěstuje za 6 dní kytku a 7 den si ji uschlou a zralou zkouří, pak se stane téměř Bohem.

Old Post 15-01-2008 v 09:56 AM
L@dES3K je offline   Profil uživatele L@dES3K   Find more posts by L@dES3K   Foto galerie člena L@dES3K   Click here to Send L@dES3K a Private Message   Add L@dES3K to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L@dES3K
Stálý Člen

Karma uživatele L@dES3K - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 78

jude -> i to je pravda, ale jak tady budu psát hoooodně často tak BACHA na rozhodování, obě strany jsou pěkný svině (zlatá střední ......)

Až člověk vypěstuje za 6 dní kytku a 7 den si ji uschlou a zralou zkouří, pak se stane téměř Bohem.

Old Post 15-01-2008 v 09:57 AM
L@dES3K je offline   Profil uživatele L@dES3K   Find more posts by L@dES3K   Foto galerie člena L@dES3K   Click here to Send L@dES3K a Private Message   Add L@dES3K to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
PalYno
Stálý Člen

Karma uživatele PalYno - 0% Pěstitelská

Registrován: Feb 2007
Příspěvků: 105  

Příspěvek č. 79

marihuana mi vzala cast pluc a dala ,,novy,, pohlad na svet

what a fuck?

Old Post 15-01-2008 v 09:57 AM
PalYno je offline   Profil uživatele PalYno   Find more posts by PalYno   Foto galerie člena PalYno   Click here to Send PalYno a Private Message   Add PalYno to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
wasco123
Stálý Člen

Karma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% PěstitelskáKarma uživatele wasco123 - 90% Pěstitelská

Registrován: Jul 2007
Příspěvků: 323  

Příspěvek č. 80

vzala z mojho zivota alkohol a dala mi dobru naladicku

400W

Old Post 15-01-2008 v 13:08 PM
wasco123 je offline   Profil uživatele wasco123   Find more posts by wasco123   Foto galerie člena wasco123   Click here to Send wasco123 a Private Message   Add wasco123 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 08:18 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 3 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.7379590 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív