Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Outdoor Pěstování » Prenos rastliniek_!
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
Dr*Skunk
Stálý Člen

Karma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% PěstitelskáKarma uživatele Dr*Skunk - 52% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 294  

Prenos rastliniek_! Příspěvek č. 1


Zdarec chcel by som vedieť ako prenašať a v čom také malé a väčšie rastlinky na OUT_? ja som mynulý rok niesol v igelitke a vrcholky rastlin my trčali von čo všetkých okoloiducich zaujalo. Tak na druhý krat som to prehodil druhov taškov ale sa to všetko polamalo povedlo atď také menšie som som daval do vaku ale našiel som si zaujimavú techniku v ktorej treba 2l flase kde sa vireze taky kruh ale nie do konca pozry toto (Foto) cez ktorý vloziš rastlinku a nepolame sa_!

a preto ma zaujima ako to prenašate vy_??
a ak chodite autom tak aj to ma zaujima ako to prenašate v aute_???

OUT_05-06-07-2008
LegalizÁcia Marihuany Na Slovensku
Prenos rastliniek_!
Ako funguje hemisfera mozgu_!
Poľnohospodár telom aj dušou_!
Zi tak,aby ked zomrieš,sa všetci Tvoji známi začali nudiť...
S pozdravom Jozef Kocik pre koktavých stačí iba Jozef

Naposledy upravil Dr*Skunk 24-04-2007 v 21:04 PM

Old Post 24-04-2007 v 19:10 PM
Dr*Skunk je offline   Profil uživatele Dr*Skunk   Find more posts by Dr*Skunk   Foto galerie člena Dr*Skunk   Click here to Send Dr*Skunk a Private Message   Add Dr*Skunk to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Dr*Skunk! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Příspěvek č. 2

Ja to dam do male bednicky a zbyly misto necim vypolstruju, aby se kelimky neprevratily...Bednicku supnu do kufru a jedu...Moje misto je kus od lesni cesty... Odstavim auto a bednicku normalne donesu az na misto a sazim...Kdyz jdu sazet, tak tak okolo 6 hodiny ranni, to je v lese malo lidi... :-)

Old Post 24-04-2007 v 19:20 PM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Celller
Stálý Člen


Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 726  

Příspěvek č. 3

Hele, tech zpusobu je hrozne moc, vem treba podlouhlou krabici, asi uz je zazis vzrostlejsi, normalka kartonova krabice, klidne bych je dal na lezato, tu chvilku to vydrzi, hlavne po presazeni zalejt a hotovo

Old Post 24-04-2007 v 20:12 PM
Celller je offline   Profil uživatele Celller   Find more posts by Celller   Foto galerie člena Celller   Click here to Send Celller a Private Message   Add Celller to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Celller! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sciurus
Stálý Člen

Karma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% PěstitelskáKarma uživatele Sciurus - 68% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 198 

Příspěvek č. 4

citace:
Původní příspěvek od Celller
Hele, tech zpusobu je hrozne moc, vem treba podlouhlou krabici, asi uz je zazis vzrostlejsi, normalka kartonova krabice, klidne bych je dal na lezato, tu chvilku to vydrzi, hlavne po presazeni zalejt a hotovo
Tak tak

Stačí kartonová krabice Nebo pokud je chceš narvat do krosny, tak 1-1,5l petky -> seřízneš ve 2/3, dáš tam kytku a zase zavřeš a pojistíš to izolepou.

Budoucnost patří HLÍNĚ a SLUNCI


Old Post 25-04-2007 v 08:05 AM
Sciurus je offline   Profil uživatele Sciurus   Find more posts by Sciurus   Foto galerie člena Sciurus   Click here to Send Sciurus a Private Message   Add Sciurus to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 5

Jo Pet lahve jsou prima
používám je i na posílání rostlin poštou. Jak v malém skleníku

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 25-04-2007 v 09:35 AM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 6

Mám dotaz.Jak dlouho vydrží ty kytky v petkach??chci převážet o víkendu,ale jedu brzo ráno,tak si to chcu večer připravit a rano jenom vzít krosnu a jít.Diky za odp.

Old Post 25-04-2007 v 09:55 AM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Espado
Stálý Člen

Karma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% PěstitelskáKarma uživatele Espado - 93% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 101  

Příspěvek č. 7

Když necháš petky nahoře bez vršku, tak to tam , podle mě, vydrží tak týden bez problémů

Vědeckotechnicka revoluce neni žádná idyla. W.

Old Post 25-04-2007 v 10:21 AM
Espado je offline   Profil uživatele Espado   Find more posts by Espado   Foto galerie člena Espado   Click here to Send Espado a Private Message   Add Espado to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
JAHmaican
rasta herbsman

Karma uživatele JAHmaican - 94% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 881  

Příspěvek č. 8


V krabici od Vansek
V autě, pokud nejede spolupěstitel, krabici připoutám pásem, aby se nepřevrhla a potom jí šoupnu do batohu, kam se vklidu vejde a pokračuju až na políčko...

!!!CHLASTAFARI!!!

Old Post 25-04-2007 v 11:00 AM
JAHmaican je offline   Profil uživatele JAHmaican   Find more posts by JAHmaican   Foto galerie člena JAHmaican   Click here to Send JAHmaican a Private Message   Add JAHmaican to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dokktor
Stálý Člen

Karma uživatele dokktor - 66% Pěstitelská

Registrován: Mar 2003
Příspěvků: 552  

Příspěvek č. 9

s přenosem si hlavu nedělám, prostě to mrsknu do igelitky a du, když to trčí ven, což se nestává, protože takové kytky dle mé filosofie už mají byt dávno v zemi, tak to sestřihnu a je to, stejně bych to dřív nebo pozdějc udělal.

Old Post 25-04-2007 v 12:10 PM
dokktor je offline   Profil uživatele dokktor   Find more posts by dokktor   Foto galerie člena dokktor   Click here to Send dokktor a Private Message   Add dokktor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mrak xXx
Stálý Člen

Karma uživatele mrak xXx - 42% Pěstitelská

Registrován: Nov 2006
Příspěvků: 61  

Příspěvek č. 10

nebo já mam kytičky v petkách 1,5 litrových sežíznutých asi v polovině, a dáš je všechny na těsno do krabice, velikost bude odpovídat počtu kytek aby to bylo těsný a něčim přikreješ, dáš na kárku(pokavad je pole blízko ) a jedeš, nejlépe v noci a ráno deš sázet

mrak

Old Post 25-04-2007 v 18:32 PM
mrak xXx je offline   Profil uživatele mrak xXx   Find more posts by mrak xXx   Foto galerie člena mrak xXx   Click here to Send mrak xXx a Private Message   Add mrak xXx to your buddy list     Navštiv homepage uživatele mrak xXx! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
El_Liberal
Stálý Člen

Karma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% PěstitelskáKarma uživatele El_Liberal - 61% Pěstitelská

Registrován: Apr 2006
Příspěvků: 175  

Příspěvek č. 11

nejlepsi byl muj styl, kdy jsem vezl cca 70cm kytky + 10L kybel plnej hliny tak 10km daleko na kole
kybel jsem strcil do batohu i s kytkou a aby nevzbudil mensi stromek na zadech nake podezreni, tak mne napadlo pres to pretahnout sacek do kose, byl svetle modry lidi na mne cumeli jak na chuja

=> pokud nemate auto, tak si to nenechte doma prerust

Big up the herbalist !

Old Post 26-04-2007 v 12:20 PM
El_Liberal je offline   Profil uživatele El_Liberal   Find more posts by El_Liberal   Foto galerie člena El_Liberal   Click here to Send El_Liberal a Private Message   Add El_Liberal to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Svahadji
Kaya-man

Karma uživatele Svahadji - 100% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 506  

Příspěvek č. 12

nebo jim nechat na listech jen jeden cíp - nikdo nepozná co to je za kytku

*** HIPPIE KOKOT AMATÉR ***

Old Post 26-04-2007 v 14:54 PM
Svahadji je offline   Profil uživatele Svahadji   Find more posts by Svahadji   Foto galerie člena Svahadji   Click here to Send Svahadji a Private Message   Add Svahadji to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
ToncekV
Stálý Člen

Karma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% PěstitelskáKarma uživatele ToncekV - 93% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 58  

Příspěvek č. 13

Zdrawim!
Ja vcera presazoval (jen 2 kytky) ktere byly asi 10 cm vysoke, ale myslim ze tohle se da pouzit i jindy... nevim vsak, jde-li to pouzit i s ostatnimi potrebami

tak tedy delal jsem to takto:
vzal jsem vetsi kelimek (snad 500 ml, ale zda se mi to moc, spise mensi), dal do nej kytku i s trochou hliny a prikryl uriznutou pet flaskou s dirama Presne to padlo do sebe, slo o kelimek Mikyska a flasku Odysea ... Muzete to zkusit, mi to vyslo skvele.. mno snad sem neposkodil koreny.... mejte se! T.

Old Post 27-04-2007 v 06:07 AM
ToncekV je offline   Profil uživatele ToncekV   Find more posts by ToncekV   Foto galerie člena ToncekV   Click here to Send ToncekV a Private Message   Add ToncekV to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LIX
Stálý Člen

Karma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% PěstitelskáKarma uživatele LIX - 47% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 619  

Příspěvek č. 14

Ja to robím tak že zoberiem koflík aj z rastlinou, zoberiem tvrdý výkres A3 a ten výkres zatočím okolo koflíka aby bol do výšky rastliny a oblepím páskou, vždy to tak robím a ešte som nikdy rastlinám neublížil

legalized marihuana!!!!
Marihuana nieje len droga, je to rastlina z velmi velkým využitím a ludia na celom svete to možno raz pochopia.

Old Post 05-05-2007 v 11:38 AM
LIX je offline   Profil uživatele LIX   Find more posts by LIX   Foto galerie člena LIX   Click here to Send LIX a Private Message   Add LIX to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
TH!
Stálý Člen

Karma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% PěstitelskáKarma uživatele TH! - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 174  

Příspěvek č. 15

Tak já už jsem úspěšně přesadil..Převážel jsem pomocí PET lahví,jak jsem popísoval výše a v poho..
Rozříznout flašku napůl,dát kytku s květníkem a zadělat vrchní částí,pojistit izolepou pro klid.a ještě odšroubovat vršek,aby byl přístup vzduchu.Moje kytky byly ve flaškách 10hod a vypadá to,že to ani nepoznaly...

Old Post 05-05-2007 v 15:37 PM
TH! je offline   Profil uživatele TH!   Find more posts by TH!   Foto galerie člena TH!   Click here to Send TH! a Private Message   Add TH! to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lahvan_FlaskiCZ
Stálý Člen

Karma uživatele Lahvan_FlaskiCZ - 0% Pěstitelská

Registrován: Nov 2004
Příspěvků: 879  

Příspěvek č. 16

mě se do batohu vejde pohodlně pět PETlahví s uříznutým vrškem, do nich po kelímku se sazeničkou a kytičky přenos přejdou bez ohnutí lístku...
vršky jsem nepoužil.

!

Po pár letech zpět.

Old Post 06-05-2007 v 19:35 PM
Lahvan_FlaskiCZ je offline   Profil uživatele Lahvan_FlaskiCZ   Find more posts by Lahvan_FlaskiCZ   Foto galerie člena Lahvan_FlaskiCZ   Click here to Send Lahvan_FlaskiCZ a Private Message   Add Lahvan_FlaskiCZ to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Lahvan_FlaskiCZ! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:21 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-01-2011 - Opelenie Rastliny - 3 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.8109200 seconds with 30 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív