Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Čo Vám dala, alebo vzala marihuana?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 4 5 »
Autor
Téma 
Varuker
Stálý Člen

Karma uživatele Varuker - 74% PěstitelskáKarma uživatele Varuker - 74% Pěstitelská

Registrován: Dec 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 33

Já můžu jen souhlasit-z pracovitého chlapce se stal lenoch,který je o mnoho více tolerantní,nezřídkakdy zapomíná i na věci (prej) důležité a navíc už není takovej narcis jako dříve...jednoduše je ze mě teďkonc lepší člověk

Old Post 05-01-2006 v 21:36 PM
Varuker je offline   Profil uživatele Varuker   Find more posts by Varuker   Foto galerie člena Varuker   Click here to Send Varuker a Private Message   Add Varuker to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FlickerBird
Stálý Člen

Karma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% PěstitelskáKarma uživatele FlickerBird - 53% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 507  

Příspěvek č. 34

s tou leností mi to ani nepřijde... je sice fakt že na školu nehorázně seru ale to je tím že mi na ní ani nezáleží... to z čeho budu maturovat zvládám díky zdravému entuziasmu a zbytek ignoruju, a stejně tak výsledné známky
navíc zavedená metoda "našprtat a zapomenout" mi absolutně nevyhovuje kvuli minimální kapacitě mechanické paměti (nesouvisí s THC paměť jsem měl mizernou odjakživa a možná proto se na ní ganja nepodepisuje)

# SpudGuns # OUT07?? #
:: Umění života spočívá ve správném rozhodnutí na co se dřív vysrat. »
:: Fuck off new smileys, fuck off minichat
:: 303 forever

Old Post 05-01-2006 v 22:38 PM
FlickerBird je offline   Profil uživatele FlickerBird   Find more posts by FlickerBird   Foto galerie člena FlickerBird   Click here to Send FlickerBird a Private Message   Add FlickerBird to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Flint
Nový Člen

Karma uživatele Flint - 9% Pěstitelská

Registrován: Jan 2006
Příspěvků: 16  

Příspěvek č. 35

ganja mi otevrela oči, ale nezavřela dveře, sem fpohodě, tak koho to sere!!!!

Old Post 11-01-2006 v 19:48 PM
Flint je offline   Profil uživatele Flint   Find more posts by Flint   Foto galerie člena Flint   Click here to Send Flint a Private Message   Add Flint to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mesias
Stálý Člen

Karma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% PěstitelskáKarma uživatele Mesias - 84% Pěstitelská

Registrován: Nov 2005
Příspěvků: 578  

Příspěvek č. 36

Já jen k tomu jak jsi psal, že jsi nechápal jak jsi mohl žít v době temna. Mě tráva taky změnila hodně, jsem tolerantnější, více v pohodě. Věci mnohem míň řeším a když je řeším koukám se na ně jinak.. Taky jsem byl hodně uzavřený což někdo může vidět jako dobrou vlastnost, ale mě to dost vadilo. Mája mě pomohla být extrovertem. Sice ne úplným, své soukromí si ponechávám, ale aspoň se můžu konečně ve společnosti bavit! A k tomu období temna, já jsem nikdy nelitoval nebo jsem si neříkal "Sakra jaký jsem to byl..." Musíš to brát tak že v dané době jsi se choval tak jak ti v dané době přišlo nejlepší a nejpřirozenější. Já jsem se vždycky choval tak jak jsem to v dané době cítil. Nikdy jsem se nepřetvařoval a moje stěžejní názory zůstali i po tom co jsem začal hulit. Změnili se jen detaili tipu styl muziky a styl oblékání.... Atd...

Old Post 11-01-2006 v 19:58 PM
Mesias je offline   Profil uživatele Mesias   Find more posts by Mesias   Foto galerie člena Mesias   Click here to Send Mesias a Private Message   Add Mesias to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Bulb
Stálý Člen

Karma uživatele Bulb - 93% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 586  

Příspěvek č. 37

Jak uz tady bylo kolikrat receno... ganja me zmenila hodne, nez jsem zacal hulit tak jsem se musel chovat jak debil... aspon ted si to myslim , zmenila mi styl hudby, obleceni, pohledu na svet takovej optimistictejsi a vsechno ted resim v klidku, v pohohode zadny stresy Vsechno si mnohem vic uzivam, vychazky v prirode a tak... na akcich jsem svuj a ne uzavrenej jak driv...a hlavne jsem poznal jsem spoustu skvelych lidi. To spatny je asi ta pamet, pozdejsi vstavani a da se rict ze i vic lenosim ale to bude spis tim netem...
Spis dala nez vzala

peace

Old Post 12-01-2006 v 19:03 PM
Bulb je offline   Profil uživatele Bulb   Find more posts by Bulb   Foto galerie člena Bulb   Click here to Send Bulb a Private Message   Add Bulb to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tezzy
Stálý Člen

Karma uživatele tezzy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 38

myslim, že marihuana mi nic nevzala... akorát možná ještě torchu přidala k mý lenosti... ale jinak samý pozitivní učinky doporučuje 9 z 10 výrobců praček

omnia mea mecum porto

Old Post 12-01-2006 v 20:19 PM
tezzy je offline   Profil uživatele tezzy   Find more posts by tezzy   Foto galerie člena tezzy   Click here to Send tezzy a Private Message   Add tezzy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tezzy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrevoLaminát
Stálý Člen

Karma uživatele DrevoLaminát - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 39

no jak to tak čítam, v jednej veci som asi velmi výnimočný. Mne ganja pamat nikdy nezhorsila, alebo som si to aspon nevsimol. Okrem toho mi vratila sebavedomie, ktoreho som mal vzdy nedostatok. Ked som zhuleny zacinam chapat mnohym suvislostiam ktore by som si nikdy nevsimol. Taktiez si berem na plecia len tolko kolko unesem.vymyslel som teoriu rovnováhy osobnosti a oblecenia - Prestal som sa obliekat jak husty typek, kupujem si oblecenie ktore ma ukazuje z vonku takeho aky som vnutri. Viem ze v tucnych nohaviciach a paradnej mikine by som vyzeral husto ale viem ze to nejsom ja a ze moja osobnosť nieje na takej urovni aby som sa obliekal ako naslapany typek. Az sa nim stanem, rad si take veci kupim.

Old Post 12-01-2006 v 20:23 PM
DrevoLaminát je offline   Profil uživatele DrevoLaminát   Find more posts by DrevoLaminát   Foto galerie člena DrevoLaminát   Click here to Send DrevoLaminát a Private Message   Add DrevoLaminát to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
tezzy
Stálý Člen

Karma uživatele tezzy - 0% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 54  

Příspěvek č. 40

ale když to pročítám tak jako každej musim dát za pravdu sanchovi... je fakt že prostě neřešim věci který bych možná i řešit měla... například jako škola. říkám si, že toho možná budu jednou litovat.... ale snad ne, budme optimisti

omnia mea mecum porto

Old Post 12-01-2006 v 20:25 PM
tezzy je offline   Profil uživatele tezzy   Find more posts by tezzy   Foto galerie člena tezzy   Click here to Send tezzy a Private Message   Add tezzy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele tezzy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
DrevoLaminát
Stálý Člen

Karma uživatele DrevoLaminát - 23% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 53  

Příspěvek č. 41

teraz si mozno zlíznem trochu kritiky, ale nesuhlasim s absolutnou flegmaciou. Pokial si chcete užívat pohodku, treba si na nu zarobit. Nekladiem tomu veky doraz ale v živote chcem určite niečo dokázať, žiť na nejakej urovni. ale je to kazdeho vec, hlavné je prežit svoj život naplno, podla svojich predstav!

Old Post 12-01-2006 v 20:39 PM
DrevoLaminát je offline   Profil uživatele DrevoLaminát   Find more posts by DrevoLaminát   Foto galerie člena DrevoLaminát   Click here to Send DrevoLaminát a Private Message   Add DrevoLaminát to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
toonco
Stálý Člen

Karma uživatele toonco - 72% Pěstitelská

Registrován: Dec 2004
Příspěvků: 38  

Příspěvek č. 42

njekedy si myslím že mi vzala otca. to je ale fakt huste, no isto to tak neni aj ked..njekedy si myslím

dala mi úplne novú, inú, ničim nezamenitelnú vôňu a xuť do života..

láska je umenie milovať.. láska je hora, ktorú malo kto zdolá...

Old Post 13-01-2006 v 17:24 PM
toonco je offline   Profil uživatele toonco   Find more posts by toonco   Foto galerie člena toonco   Click here to Send toonco a Private Message   Add toonco to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vladbur
Stálý Člen

Karma uživatele Vladbur - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2006
Příspěvků: 173  

Pohodička Klidnější chování,může za to hulení? Příspěvek č. 43

Myslíte si že když už dlouho hulíte že vaše chování se mění?Já už hulim nějakej ten rok,a pomalu zjištuju že jsem furt klidnější,už nedělám průsery a sem v pohodě,na všechny jsem tak nějak hodnější,víc pomáhám když někdo něco potřebuje,a tak,blbnu jen když jsem zhulenej,ale jinak sem tak nějak klidnej a optimistickej,myslíte že je to hulením?

Kolik odrůd marihuany vyhulíš,tolikrát si člověkem (Vladbur)
Přírodu nemůžeme ovládnout jinak,než že ji budeme poslouchat (Francis Bacon)
Život shodný s přírodou a s rozumem je cesta ke svobodě (Zenon)

Old Post 08-08-2006 v 17:10 PM
Vladbur je offline   Profil uživatele Vladbur   Find more posts by Vladbur   Foto galerie člena Vladbur   Click here to Send Vladbur a Private Message   Add Vladbur to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
impozant
Stálý Člen

Karma uživatele impozant - 29% Pěstitelská

Registrován: May 2005
Příspěvků: 149  

Příspěvek č. 44

urcite na tom ma podiel aj hulenie ale nie 100%, u mna je to tak isto, ked som nehuli tak som bol agresivny a odmerany, ale ked hulim tak som v poho vysmiaty, ochotny pomoct, a hlavne niesom agresivny konecne. ale urcite na tom ma podiel aj dospievanie. ved sam na sebe musis pozorovat ze uz mas viac rozumu ako niekedy.

Old Post 08-08-2006 v 17:12 PM
impozant je offline   Profil uživatele impozant   Find more posts by impozant   Foto galerie člena impozant   Click here to Send impozant a Private Message   Add impozant to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
LoWeR
Stálý Člen

Karma uživatele LoWeR - 23% Pěstitelská

Registrován: Aug 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 45

jj sem nějaky hodný

Old Post 08-08-2006 v 19:01 PM
LoWeR je offline   Profil uživatele LoWeR   Find more posts by LoWeR   Foto galerie člena LoWeR   Click here to Send LoWeR a Private Message   Add LoWeR to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Xmaros
Nový Člen

Karma uživatele Xmaros - 0% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 22  

Příspěvek č. 46

Lidi co si nedali nikdy brko, tak nemůžou kritizovat, neví co to dělá, a musim uznat, že mnohem horší je když je někdo alkoholik než obyčejnej člověk co si dá brko a je v pohodě, kdyby tak hulila naše vláda alespoň tak 2* do roka, tak by nebyli tak vostrý, a na něčem by se určitě domluvily

Old Post 08-08-2006 v 19:29 PM
Xmaros je offline   Profil uživatele Xmaros   Find more posts by Xmaros   Foto galerie člena Xmaros   Click here to Send Xmaros a Private Message   Add Xmaros to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
khook
Stálý Člen

Karma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% PěstitelskáKarma uživatele khook - 94% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 236  

Upozornění Schizofrenie,paranoia bo nesmysl ? Příspěvek č. 47

........se všim souhlasim ale jedno mi nejde na rozum

A to jest že pár lidí zde píše jak jim ganja přidala na sebevědomí , a
konečně sou extrovertní

Osobně s tim nesouhlasim ale koukám že nemalá část je takto pozitivně poznamenaná

Bohužel u mě je to zcela opačně

Já sem jinak úplně normálně komunikující člověk se smyslem pro humor
,rád poznávám nové lidi .....atd.

Ale postupem času ,když si dám čoudika tak tyto vlastnosti zcela opadnou a uzavírám se víceméně do sebe . Víc přemejšlym,vnímám aj.

Rád se v opojení starám o kyti nebo něco kutim ale nejsem si schopnej ani dojít pro cíga dyž nemám páč si dycky řikám že sem zhulenej a ta fizule zas na mě bude čumět jak na lempla

Nerad chodim zhulenej do společnosti (vyjma přátel) a co je úplně nejhorší a to mi nikdo netvrďte že to máte naopak :

Párkrát se mi stalo že sem potkal zhulenej holku kerá se mi fak líbila
prostě měla fšecko ale v životě bych se s ní nedal do řeči chraň pánbu jí dokonce zkusil zbalit A když se mi stalo že sem s ní zůstal sám tak bych se v tu chvíli radši viděl mrtvej

Prostě mám haldy že dyž se mám bavit zhulenej s někym nomálně přemejšlejícím tak si připadám jak čůrák , sry za to slovo . Kdykoli něco
chci říct tak na to seru protože si uvědomim ( asi špatně) že je to bohapustý blábol

Přitom střízlivej by to bylo úplně naopak tim sem si zcela jistej

Ale je pravda že míru tohodle nešváru zbůsobuje hloubka skouřenosti
a někdy je to celkem OK taky už sem se naučil v tom chodit a řikám si že mám paranoiu ať se na to vyseru

EDIT : má někdo podobný zkušenosti ? budu rád za každej
support kerej mě usvědčí v tom že nejsem blázen

chronic 70W by khook


FREESTYLE PLANTAGE box

The biggest khook on the world

Old Post 09-08-2006 v 07:42 AM
khook je offline   Profil uživatele khook   Find more posts by khook   Foto galerie člena khook   Click here to Send khook a Private Message   Add khook to your buddy list     Navštiv homepage uživatele khook! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
L@dES3K
Stálý Člen

Karma uživatele L@dES3K - 10% Pěstitelská

Registrován: Aug 2006
Příspěvků: 20  

Příspěvek č. 48

Začnete čadit, protože nic nevíte,
čadíte víc, abyste věděli víc,
jenže tím ,že hodně čadíte, tak vás to ničí.
A protože vás to ničí, tak nevíte nic.

Je to začarovaný kruh, kolotoč. A jak z toho ven??
Stačí když vysadíte na den:-)

Old Post 09-08-2006 v 08:13 AM
L@dES3K je offline   Profil uživatele L@dES3K   Find more posts by L@dES3K   Foto galerie člena L@dES3K   Click here to Send L@dES3K a Private Message   Add L@dES3K to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 15:43 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 4 5 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1489310 seconds with 23 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív