Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Čo Vám dala, alebo vzala marihuana?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 5 6 7
Autor
Téma 
HorrigEn
Stálý Člen

Karma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% PěstitelskáKarma uživatele HorrigEn - 21% Pěstitelská

Registrován: Dec 2006
Příspěvků: 235  

Příspěvek č. 97

vcera mi to ganja posrala u jedne fakt sympaticke holky...musim to omezit!

flow,grow,glow

Old Post 13-02-2008 v 10:13 AM
HorrigEn je offline   Profil uživatele HorrigEn   Find more posts by HorrigEn   Foto galerie člena HorrigEn   Click here to Send HorrigEn a Private Message   Add HorrigEn to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 98

ze mě je kvůli hulení lepší člověk....když se mě někdo po sklizni zeptá jestli nemám na brko....řeknu že jo.....ba s dotyčnym dám třeba takovýho broukera,že odpadne zhuleností......a je jedno jestli dotyčného znám,nebo ne....pokud to není vyhlášený čorkař,či zmrd první třídy....to se na takový lidi víte co
No a když jsem zhulenej,tak poznám na lidech jací jsou....dobří špatní....svině....nebo pohodáři.....to jim furt koukám do očí po celou dobu kdy mi něco vyprávěj.....pajk si to přeberu,atak.....dobře se na tom pozná,jestli ti lidi lžou,nebo ne.....prostě hulení mi dalo smysl poznání,nebo jak bych to nazval....
HorrigEn:a jak sis to u té sympatické dívčiny posral?.....něco takovýho jsem nezažil,povyprávěj
Rhino:to znám,dostanu takovej zásek,nebo se zaposlouchám,představim a vidim,když lidi vidí že posloucháte,rádi se svěřej....ale nevim proč bys měl omezovat ganju kvůli tomu že se dokážeš vcítit???.....aspon víš jak jsi sám psal,proč dělají to,či ono.....jací jsou.....jaké mají problémy,popř. jak můžeš ty pomoci.....a je jedno jestli fyzicky,nebo psychicky......

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 13-02-2008 v 14:43 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mishelou
Stálý Člen

Karma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% PěstitelskáKarma uživatele Mishelou - 9% Pěstitelská

Registrován: Apr 2007
Příspěvků: 103  

Příspěvek č. 99

citace:
Původní příspěvek od HorrigEn
vcera mi to ganja posrala u jedne fakt sympaticke holky...musim to omezit!

no a mě to zase ganja pěkně přidobřila u jedné sympatické holky taky včera

Španělsko2007(fotoreport)

"Svět jde do pýče, to je jasné, chce to změnu, to je jasné. Dáme brko? Jasné. " Mishelou
"Až se svět ohlédne za 20. stoletím, bude plakat. Ne proto, že bylo zaplaveno krutostí, ale proto, že dobří lidé mlčeli. "Martin Luther King
"Brko na beka je požitkářský přežitek, který je třeba vymítit!" Mishelou
"We will survive, everyone else will suffer." Putin




Old Post 13-02-2008 v 15:57 PM
Mishelou je offline   Profil uživatele Mishelou   Find more posts by Mishelou   Foto galerie člena Mishelou   Click here to Send Mishelou a Private Message   Add Mishelou to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 100

citace:
Původní příspěvek od outdoorista
Rhino:to znám,dostanu takovej zásek,nebo se zaposlouchám,představim a vidim,když lidi vidí že posloucháte,rádi se svěřej....ale nevim proč bys měl omezovat ganju kvůli tomu že se dokážeš vcítit???.....aspon víš jak jsi sám psal,proč dělají to,či ono.....jací jsou.....jaké mají problémy,popř. jak můžeš ty pomoci.....a je jedno jestli fyzicky,nebo psychicky......

Normální vcítění to už přerostlo.. Jako každej člověk asi poznáte, kdo jakej je, ale gajna tomu dala větší rozměry.. Už to neni normální, hned v prvních sekundách přemejšlet nad tim, co sem psal vejš a mám z toho občas záseky... Nechci bejt takovej ten "cíťa" jestli víte co myslim ... Ale už chápu proč většina uživatelů marihuany má ráda větu Love, peace not war...

Old Post 13-02-2008 v 16:27 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 101

Rhino:...ano je pravda že i bez ganji poznáš kdo jakej je,ale právě ta ganja ti dává takovej ten....jak bych to nazval.....další smysl.....rozpoznání.......jak píšeš větší rozměry......dala mi to čemu já říkám pohodlnost......jednoduše každýmu řeknu na plnou hubu co si myslím......od té doby co hulim více a více,zjištuji,že už nemám strach z neznáma.....jsem více komunikativnější......spočenskej....víc odvázanej.....vyrovnanej......je to nový otevření mysli,kde koho se ted zeptám na oheň když si nemám čim zapálit špeka a dotyčného nemusim ani znát,a nestydim se za to že hulim,tak pár let zpátky jsem chodil na takový místa abych nikoho nepotkal,nebo aby mě nikdo neviděl s jointem v ruce......je mi to už prostě jedno.....nejsem feták,jen kuřák konopí.....tedy rostliny užívané na světě kolik tisíc let,at si každej myslí kdo chce co chce,ale já vim svý......ganja mi dala prostě svobodu......vlastní názor......radost ze života......pohodu a hlavně klidný nervy.....ale odbočil jsem od tématu.....prostě je jasný - nebejt "cíťa" ale dokázat se vcítit......slova typu love,no war,peace.....patří to k dobru.....a toho na světě neni moc.......ganja dělá lepší lidi,nebo aspon z tý většiny...

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 13-02-2008 v 18:16 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Kalidor
Stálý Člen

Karma uživatele Kalidor - 8% Pěstitelská

Registrován: Jun 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 102

Marihuana mi mnohem více přinesla, než vzala. Vlastně mi nevzala nic, nevím o ničem. Osvobodila mě od jednostranně zaměřenýho způsobu myšlení a dala lepší pohled na budoucnost. Otevřela mi oči, že ten svět není ještě tak zavšivenej jak se mi vždy zdál a jsou ještě místa a životní styly žití, který stojej za to. Hodně mi pomohla při stresu, depkách. A vůbec mi nevadí kouření konopí-rozšiřuje průdušky, chraní mozek proti odumírání buněk a ochraňuje neurony. A ještě má protirakovinné účinky. Miluju konopí a sem rád za to, že tady je s námi.

Love and Peace

Old Post 19-02-2008 v 11:23 AM
Kalidor je offline   Profil uživatele Kalidor   Find more posts by Kalidor   Foto galerie člena Kalidor   Click here to Send Kalidor a Private Message   Add Kalidor to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
pjsky
Stálý Člen

Karma uživatele pjsky - 66% PěstitelskáKarma uživatele pjsky - 66% Pěstitelská

Registrován: Dec 2007
Příspěvků: 128  

Příspěvek č. 103

myslim ze me maryJ privedla k drogam, pokusu o sebevrazdu a nedokoncil sem mat/fyz VS..

zase sem nastudoval psychologi, H/R, finance, potkal hodne skvelych lidi, sexualni zivot zacal pozdeji nez je prumer [a ziskal tak jen dobre a celkove boustranne pozitivni zkusenosti]
a vypestoval si klidnou a pritom aktivni povahu.

Taky sem se naucil ovladat svuj nadprumerny temperament [nojo, sedativa jsou i lekem, podame-li je nemocnemu]

a taky mi pomaha s ocima, ktere mam celozivotne nemocne a citlive..

staci?

NEZ PRODUKCE ZBRANI, LEPSI ZALESNIT SAHARU!!!

Rather Minimalistic Grow / Bubbler 250W / PowerPlant + MasterKush- SKLIZENO

2nd round 250W / Ultra Skunk dictator's cut - SKLIZENO A VYHOZENO

3nd round Sun / Shaman & Purple - SKLIZENO

Old Post 20-02-2008 v 11:42 AM
pjsky je offline   Profil uživatele pjsky   Find more posts by pjsky   Foto galerie člena pjsky   Click here to Send pjsky a Private Message   Add pjsky to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
raStaVK
Stálý Člen

Karma uživatele raStaVK - 37% Pěstitelská

Registrován: Aug 2008
Příspěvků: 145  

Příspěvek č. 104

tak myslim ze vzala : trochu penazi,volneho casu, trochu mozgovych
buniek a trochu nervou rodicom
a dala? : iny pohlad na svet, pokoj rozvaznost a hlavne novych kamosou
a myslim ze cloveku to pomoze dospiet


peace

legalize it

Old Post 03-12-2008 v 15:06 PM
raStaVK je offline   Profil uživatele raStaVK   Find more posts by raStaVK   Foto galerie člena raStaVK   Click here to Send raStaVK a Private Message   Add raStaVK to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
.:INDI:.
Stálý Člen

Karma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% PěstitelskáKarma uživatele .:INDI:. - 76% Pěstitelská

Registrován: Feb 2008
Příspěvků: 242  

Příspěvek č. 105

mne zobrala absolutne všetko vďaka tejto droge som uplna socialná troska ktorá len tak bludi svetom a verí v lepší svet

LEGALIZOVAť !!!

Hlavne si veriť

Old Post 03-12-2008 v 15:19 PM
.:INDI:. je offline   Profil uživatele .:INDI:.   Find more posts by .:INDI:.   Foto galerie člena .:INDI:.   Click here to Send .:INDI:. a Private Message   Add .:INDI:. to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 14:52 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.9492020 seconds with 22 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív