Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Kuřárna » Čo Vám dala, alebo vzala marihuana?
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
« 4 5 6 7
Autor
Téma 
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 81

Dala mi novej pocit z pestovanych rostlinek ...nove stavy,poznani
zatim mi nic nevzala...

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 15-01-2008 v 20:20 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 82

jsem .. nevim o tom ze kdyz bys uzival, i pokuroval, s obezretnosti by ti trava brala plice .. za predpokladu, provotridniho bio materialu a predevsim nemychani s tabakem ...... s tabakem? petkrat dene? to jina ..

jinak bych rek, co muzu rict, ze trava obvykle bere dava, jako dve strany jedny mince .. veme ti co bys byl,prozival nemit ji a da co jsi, prozivas s ni .. kdyz budes v zivote zavodnikem, nebudes zahradnikem .. tak to rek bych funguje ..

Old Post 16-01-2008 v 15:36 PM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
krivkin
Stálý Člen

Karma uživatele krivkin - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2007
Příspěvků: 135  

Příspěvek č. 83

citace:
Původní příspěvek od wasco123
vzala z mojho zivota alkohol a dala mi dobru naladicku

tak to je přesné, od doby, co jsem začal "pravidelně" hulit, jsem radikálně omezil alkohol, protože se mi to prostě nesnáší, můžu si dát tak max. 2 - 3 pivka, jinak je zle - a pořádně určitě tráva dává taky nový pohled věc, člověk se začne i mimoděk chovat jinak, když se "připravuje na spálení".... začal jsem taky znovu číst, protože zhulenej číst dobrou knížku je lepší haluz než koukat na film, když má člověk bujnou fantazii... no a co vzala?? to si nějak nevzpomínám, ale vím, že zlepšuje tu dlouhodobou

Rozum a chtíč nemohou být v opozici natrvalo

Old Post 16-01-2008 v 21:41 PM
krivkin je offline   Profil uživatele krivkin   Find more posts by krivkin   Foto galerie člena krivkin   Click here to Send krivkin a Private Message   Add krivkin to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
dodo.b
Stálý Člen

Karma uživatele dodo.b - 63% PěstitelskáKarma uživatele dodo.b - 63% Pěstitelská

Registrován: Nov 2007
Příspěvků: 32  

Příspěvek č. 84

Zdravim
Tak mne osobne marihuana dala lepsiu sustredenost a vsetko co urobim tak si to radsej dobre premyslim.
Marihuana mi nic ine nezobrala len niektorych kamosov
Bohuzial niektori len fuuujjj fetak...

http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33415-Hulite svoje?
http://grower.cz/forum/showthread.p...16&pagenumber=1-Moja Salvia divotvorna
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33047-Správny outdoor pre začiatočníkov
http://grower.cz/forum/showthread.php?threadid=33545-Outdoor 2008 by dodo.b
Čorky

Old Post 28-01-2008 v 15:20 PM
dodo.b je offline   Profil uživatele dodo.b   Find more posts by dodo.b   Foto galerie člena dodo.b   Click here to Send dodo.b a Private Message   Add dodo.b to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jancar
Nový Člen

Karma uživatele jancar - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 85

co mi dala?dala mi vela a hlavne mi osvietila hlavu ale vsetko tu uz bolo povedane tak len tolko ze je to apsolutna pravda je jedno kto huli ale nieje jedno kto nehuli mali by hulit vsetci a na svete by bolo uplne inac ludia by sa stale na seba usmievali v kuse a bol by to veget no ale aj takto je to fajn hlavne ze hulim ja a moji kamosi to staci zatial

Old Post 31-01-2008 v 11:13 AM
jancar je offline   Profil uživatele jancar   Find more posts by jancar   Foto galerie člena jancar   Click here to Send jancar a Private Message   Add jancar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jancar
Nový Člen

Karma uživatele jancar - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2006
Příspěvků: 2  

Příspěvek č. 86

a vlastne este co mi vzala no presne toto ze zabudam co som chcel ale spomenul som si to je hlavne som zase na srot ako inac no takze v podstate mi dala viac ako vzala a to je hlavne zdar hulici

Old Post 31-01-2008 v 11:15 AM
jancar je offline   Profil uživatele jancar   Find more posts by jancar   Foto galerie člena jancar   Click here to Send jancar a Private Message   Add jancar to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mihauek
Nový Člen

Karma uživatele Mihauek - 40% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 87

dala mi novy pohlad na svet,grower, kocky na bruchu, a zobrala nejake mozgove bunky...urcite mi toho viac dala jak zobrala.spokojnost

Old Post 06-02-2008 v 16:23 PM
Mihauek je offline   Profil uživatele Mihauek   Find more posts by Mihauek   Foto galerie člena Mihauek   Click here to Send Mihauek a Private Message   Add Mihauek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 88

Mě se zdá, že sem pořád zhulenej. Jako by mě to natrvalo odpojilo od okolního světa, vnímám všechno jako sen..

Old Post 06-02-2008 v 23:43 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mettatron
Stálý Člen

Karma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% PěstitelskáKarma uživatele mettatron - 59% Pěstitelská

Registrován: Oct 2005
Příspěvků: 350 

Příspěvek č. 89

rhino .. a neni neco dal, co vnimas, novyho .. co neni sen?

mihauek .. mozkove bunky ti trava spis nezeber, leda jestli s tim taky chlastas .. samotna trava pusobi v urcitych smerech neuroprotektivne

Old Post 07-02-2008 v 11:11 AM
mettatron je offline   Profil uživatele mettatron   Find more posts by mettatron   Foto galerie člena mettatron   Click here to Send mettatron a Private Message   Add mettatron to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 90

Řek bych, že až moc vnímám čas.. Všechno okolo, jak se pohybuje, co roste, mraky, vítr apod.. Všímám si detailů.. Hodně přemýšlím, ale introvert se ze mě (snad) nestal..

Old Post 07-02-2008 v 16:22 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ski
Stálý Člen

Karma uživatele Ski - 56% PěstitelskáKarma uživatele Ski - 56% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 292  

Příspěvek č. 91

citace:
Původní příspěvek od Rhino
Řek bych, že až moc vnímám čas.. Všechno okolo, jak se pohybuje, co roste, mraky, vítr apod.. Všímám si detailů.. Hodně přemýšlím, ale introvert se ze mě (snad) nestal..


Hezky receno ...moje rec...uvidel jsem veci z jinych smeru...a asi si vic zivota uzivam...akorat ze se moje introvertstvi jeste vic prohloubilo ...

2007...->!! Muj Windoor !! SKLIZENO USUSENO...
Rok 2008:....KO.Windor/Outdoor!->70W skrin LOWRYDER!
zajima te BEZPECNOST?!
2012 SKITTGROW OUTDOOR

Old Post 07-02-2008 v 18:31 PM
Ski je offline   Profil uživatele Ski   Find more posts by Ski   Foto galerie člena Ski   Click here to Send Ski a Private Message   Add Ski to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Mihauek
Nový Člen

Karma uživatele Mihauek - 40% Pěstitelská

Registrován: Jan 2008
Příspěvků: 14  

Příspěvek č. 92

mettatron :myslel som ze ked som sfajceny a nepamatam si co bolo pred 5-10 minutami, ze mi odomieraju bunky.S chlastom to kombinujem radsej len prilezitostne

Old Post 08-02-2008 v 12:39 PM
Mihauek je offline   Profil uživatele Mihauek   Find more posts by Mihauek   Foto galerie člena Mihauek   Click here to Send Mihauek a Private Message   Add Mihauek to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
outdoorista
Stálý Člen

Karma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% PěstitelskáKarma uživatele outdoorista - 82% Pěstitelská

Registrován: Sep 2007
Příspěvků: 544  

Příspěvek č. 93

co mi marihuana vzala a co dala?:vzala mi čas,kteýho už je tak dost málo,znáte to,chodíte zalejvat políčka,starat se o rostlinky a kolik to zabere hodin,nebo ba i dní že?vzala mi stereotyp,za což jsem rád,ted když hulim dělám denně jiný věci,tim nemyslím ty základní věci co musíte dělat denně(jíst,chodit na záchod,spát,aj...),ale pokaždý hulim s novejma lidma,nová sranda,nový místa,nový nápady a tak,hlavně co den,to novej model,jeden den s venkovkou střídá druhej den s lampou,nová chut,prostě jsem rád že jsem se ke konopí dostal.
No a dala mi nový hobby,pěstování a zájem o konopí v jakém koliv směru,ale zavrhnul jsem jiné hobby což byla teraristika(sklípkani),dirt bike,graffiti,už jen a only pěstuju,dřív jsem jezdil hodně na dirt biku,ale ted už jen tak relaxačně,sklípkana mám už jen taky jednoho,graffiti jsem neděal co je rok dlouhej,ne jako dřív,postupen času zjištuji,že konopí je jediná věc co mě zajímá,jsem za to rád,ale zároven mě to mrzí.
Taky mě štve,že konopí konzumuji jako kuřák,tedy inhalačně,rádši mám v jídle,nebo přes vaporizér,žádný ničení plic či něco takovýho,taky v jídle je to lepší kůli délce stavu,ale to jsem zas někde jinde.....prostě bych nechtěl konzumovat konopí jako kouř z důvodu že si nechci ničit všechny orgány který v sobě mám z důvodu toho abych fungoval jak mám.
Taky kvůli konopí chci začít cestovat,sbírat nové modely z různých koutů světa,dovážet různá semena a časem je přizpůsobit našemu klimatu a sem tam i prokřížit,ale peněz je málo a nikdy se to zřejmě nezmění,nejspíš budu chudý grower ještě dlouho,ale co,nepotřebuju mít nějaké vlastnictvní,to konopí mě naplnuje ze všeho nejvíc a jsem rád že to tak je,je to něco,čeho se nevzdám,dalo mi to svobodu a rozhodování přemýšlení

Herb is the healing of a nation...

Outdoor 06-OB,Fialka,a jiné....
Outdoor 07-Papaya,JH,a jiné...
Outdoor 08-OB,JH,GWS,DP,AK,a jiné...
Outdoor 09-JH,OBxJH,CHxBB,DP,A,a jiné...
600W - Organically grown plants...
Nestabilní odrůdy
Bodies

Old Post 08-02-2008 v 13:09 PM
outdoorista je offline   Profil uživatele outdoorista   Find more posts by outdoorista   Foto galerie člena outdoorista   Click here to Send outdoorista a Private Message   Add outdoorista to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
FaLda
Stálý Člen

Karma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% PěstitelskáKarma uživatele FaLda - 88% Pěstitelská

Registrován: May 2007
Příspěvků: 237  

Příspěvek č. 94

Uplne presne co napsat Sancho!...dala mi i vic pratel, clovek se seznamuje..casto se pripoji nekdo novy, ale stve me ta schovivavost, apatie k dulezitym vecem (predevsim je to problem ve skole)!....

Keep rolling blunts, lighting bongs, smoking water pipes, drinking beer, smoking cigarettes (but only STARTs) Nic ti nevynahradí, ten pocit, když šlukuješ ganju, kterou si celý rok sázíš, zaléváš, hýčkáš, stříháš a nakonec sklízíš!
Growing: ►Outdoor grow o7◄ ►Outdoor grow o8
Others: ►Jak na Blunta◄ ►Hulení přes ovoce

Old Post 08-02-2008 v 13:27 PM
FaLda je offline   Profil uživatele FaLda   Find more posts by FaLda   Foto galerie člena FaLda   Click here to Send FaLda a Private Message   Add FaLda to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Rhino
Stálý Člen

Karma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% PěstitelskáKarma uživatele Rhino - 77% Pěstitelská

Registrován: Feb 2006
Příspěvků: 799  

Příspěvek č. 95

Ještě bych chtěl podotknout, že hulení ve mě vyvolalo docela častý vcítění se do druhých lidí.. Přemejšlim jací sou, proč dělaj to či ono.... (black hole).. To je taky jeden z důvodů, proč sem razantně omezil hulení.. Nezažíváte něco podobnýho?

Naposledy upravil Rhino 27-02-2008 v 21:57 PM

Old Post 12-02-2008 v 13:51 PM
Rhino je offline   Profil uživatele Rhino   Find more posts by Rhino   Foto galerie člena Rhino   Click here to Send Rhino a Private Message   Add Rhino to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Marks
Nový Člen

Karma uživatele Marks - 0% Pěstitelská

Registrován: May 2002
Příspěvků: 16 

Příspěvek č. 96

Rhino: tohle sem si ted posledni dobou zacal taky uvedomovat.....takze radsi chvilku pauziruju

Old Post 13-02-2008 v 09:32 AM
Marks je offline   Profil uživatele Marks   Find more posts by Marks   Foto galerie člena Marks   Click here to Send Marks a Private Message   Add Marks to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 13:56 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
« 4 5 6 7  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4270810 seconds with 24 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív