Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » ~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
Autor
Téma 
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Obecné ~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07 Příspěvek č. 1


Zdravím pestiteľov!

po minuloročnom nepodarenom outdoore, keď nespoľahlivý kamarád nechal uhynúť naše naklíčené semiačka a ja som nakoniec "vďaka" zvieratám prišiel aj o poslednú rastlinu ,som sa rozhodol tento rok pestovať radšej sám a podľa svojho.

Bohužiaľ som ako chudobný študent celkom obmedzený na financie, do kvalitnejších hnojek snáď investujem v až kvete. Dovtedy Guano tyčinky na rast (asi použijem aj na kvet) a dal som pekne kvasiť do zavretého kýbla žihlavu s vodou..
V meste bol navyše celkom problém nájsť schopné miesto pre pestovanie,aj preto mám 2 rastliny v kvetináčoch - pôda, sa mi nezdala najkvalitnejšia a rastlinky tu môžu narásť len do určitej výšky.


Zasadil som niekoľko No Namov a 4 indoori. Až na pár No Namov,som všetko predpestoval doma za oknom.
Jeden in nechávam doma-Windoor,jeden som dal von do kýbla a dva indoori som vysadil von do zeme,no jeden som zhruba po týždni našiel obžratý na stonok a druhý v kritickom stave s jedným listom, čo už teda nerátam,že rozdýcha ,foto dodám neskôr..

Pôvodný plán, bol pestovať aj na chate,to mi však dáko nevyšlo a tak momentálne pestujem na dvoch miestach s orientačnými názvami:
Na Hrade a Dole.

Ale k tomu až neskôr.

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Naposledy upravil Ferdinand Bongo 29-05-2007 v 22:17 PM

Old Post 29-05-2007 v 21:36 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

OUTDOOR Příspěvek č. 2







Keďže som bol netrpezlivý prvé No Name semiačko som zasadil a vyklíčilo už 10.3. Mal to byť len taký grow pre radosť, ale nakoniec som si túto rastlinku veľmi obľúbil a vkladám do nej nádeje



1. - fotka týždňovej rastlinky








2.- o mesiac neskôr, posledné fotky než prišiel prvý FIM a hnojenie Guano tyčinkami inak sorry, foťák nemám vlastný a s týmto som to
moc nevedel..







3.- ďalší mesiac ubehol a vďaka maličkému kvetináču rastlinka moc nepodrástla a ešte začala kvitnúť/no aspoň viem,že je to samička /, hneď ako som si to uvedomil tak som ju presadil, zasa trošku obstrihal a na druhý deň už bola vonku.








4.- to isté,trošku z bližšia








5.- a ešte z bližšia







6.- Na Hrade. Tento obrázok iba na ukážku, keď som rastlinku navštívil za týždeň a ona sa skoro zdvojnásobila.. Bohužiaľ fotka len z mobilu,ale pri najbližšej návšteve to zmením

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Naposledy upravil Ferdinand Bongo 30-05-2007 v 15:21 PM

Old Post 29-05-2007 v 22:07 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 3


S tejto Rastlinky som zhruba pred tromi týždňami urobil klon, na zistenie pohlavia rastliny, tá ho však stihla ukázať skôr,ako vôbec stihol zakoreniť a tak sa teraz slní za oknom.. No neviem,zatiaľ to s ním vyzerá všelijako.. uvidíme.

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 29-05-2007 v 22:21 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

WINDOOR Příspěvek č. 4





Indooríky vyklíčili 20.5.
Toto je jeden z nich /foto druhého a jediného čo prežil až neskôr/.
S touto rastlinkou,bolo zatiaľ najviac trápenia. Zhruba po dvoch-troch týždňoch jej začali žltnúť a umierať končeky listov, skúšal som prevzdušňovať a pohnojiť pôdu..Zdá sa, že to zabralo,ale aj tak to ešte nieje celkom ono..
Fotky po FIME dodám najskôr zajtra

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Naposledy upravil Ferdinand Bongo 29-05-2007 v 22:46 PM

Old Post 29-05-2007 v 22:36 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

WINDOOR Příspěvek č. 5


Rastlinka po pár zostrihoch. Keďže bývam na dosť blbom mieste môžem si dovoliť len jeden windoor a aj to musí byť len nenápadná bonsaj.

A ešte som zabudol dodať k tejto rastlinke,že sa jej asi v druhom,alebo treťom týždni života sa jej zlomila mojou vinou stonka, ale aj to sa v pohode zahojilo. Je to bojovníčka (snaď nie bojovník)


Momentálne sa tu celkom strieda slniečko s dažďom,takže na polia zatiaľ nemusím, no hneď ako tam pôjdem budú fotky

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 31-05-2007 v 07:47 AM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Lepšie neskoro ako nikdy Příspěvek č. 6






S týmito myšlienkami som sa včera vidal na dlhú púť do lesa hladajúc ešte dva fleky na zasadenie.
Nakoniec som sa krvopotne predral k elektrickému stĺpu, kde som vytrhal všetku žihlavu - ktorú som automaticky nechal vo fľaške kvasiť,ako budúce hnojivo - vytiahol všetky zbytočné kamene, čím bolo miesto pripravené na zasadenie. Pri najbližšej návšteve, ešte obstrihám okolité kríky,aby mali rastlinky viac slnka.
O kúsok ďalej je pole, ktoré obrobím už pri samotnom sadení a tam poputuje ostatok semienok.

Týmto dávam klíčiť aj väčšinu z posledných No namov.

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 06-06-2007 v 14:16 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zedy
Vidlák Hlínomil

Karma uživatele Zedy - 77% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 1831 

Team Member: MOD

Příspěvek č. 7

Ten sloup s tou konstrukcí čtyřbokýho jehlanu ti bude svádět určitou energii, něco na způsob pyramid a třeba ti to pomůže na růstu ;-)

Old Post 06-06-2007 v 17:55 PM
Zedy je offline   Profil uživatele Zedy   Find more posts by Zedy   Foto galerie člena Zedy   Click here to Send Zedy a Private Message   Add Zedy to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Zedy! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 8

Zedy - No to by bolo len a len dobre, snáď to tak bude fungovať aj v praxi . Aj keď sa predsa len trochu obávam,aby tam mali dostatok slnka, no ale keď to tam okolo obstrihám, malo by to stačiť.

Semienka už klíčia a tak pôjdem dnes kúpiť novú hlinu, tak týždeň dva ich nechám za oknom a potom šup na políčka

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 08-06-2007 v 08:23 AM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Na Hrade Příspěvek č. 9







Po včerajšom krupobití a spanilom daždi som to nemohol vydržať a išiel som skontrolovať svoje dve hlavné rastlinky na miesto zvanom - Na Hrade.

Ako to tak už býva, všetko bolo inak ako som očakával. Najprv mi nečakane vrazil do očí, tento Indoorík, ktorý som naposledy zabudol pohnojiť no on aj tak takto vyrazil do výšky, čo som vážne nečakal Keď to porovnám s tým hnojeným Indoorom, čo mám v okne, - obidve rastlinky majú mesiac a pól - je to fakt markantný rozdiel!
Nedostatok hnojiva, na čo teda nevyzerala, som okamžite napravil dávkou skysnutej smradľavej žihlavy a Guano tyčinkami na rast. Rastlinka nebola zaštipnutá a ani to s ňou nemám v pláne.


Tu už sľúbené fotečky

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Naposledy upravil Ferdinand Bongo 11-06-2007 v 18:11 PM

Old Post 11-06-2007 v 10:37 AM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Na Hrade Příspěvek č. 10





Hneď potom som navštívil druhú rastlinku, pôvodom outdoor, ktorá dnes oslavuje tretí mesiac života.
Tá ma prekvapila, nie už však tak radostne, odvtedy čo som ju videl naposledy vôbec nenarástla, namiesto toho jej zožltlo množstvo spodných listov, ktoré som obtrhal.
Začala však kvitnúť /čo som aj očakával/ a keďže bola v kvetináči a doma sa mi už uvoľnilo miesto, rozhodol som sa, že ju radšej chcem mať znova pod stálym dohľadom a tak som ju preniesol domov, kde ju budem zatemňovať a nechám poriadne vykvitnúť .

Posledné fotky sú už po prenose domov, je vidno, že jej cesta trošku dala zabrať, ale veď ona to zvládne

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 11-06-2007 v 11:03 AM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Dole Příspěvek č. 11




Dnes som bol skontrolovať políčko zvané Dole, kde som pred mesiacom vysadil zopár No Name /outdoor/ semienok /bohužiaľ/ rovno do zeme a jednu rastlinku pôvodom Indoor predpestovanú za oknom.
Ako som už spomínal, tento Indoor, som našiel asi po týždni obhryzený, len s jedným listom.
No a pri dnešnej návšteve bolo zase všetko inak ako som očakával - po No Name rastlinách ani stopy , za to Indorík, ktorý som nečakal, že ešte bude žiť - sa aj keď mierne - ale predsa rozrástol .
Keďže si prežil čo prežil a dnes bol prvý raz pohnojený vyzerá, značne zničene, ale ja som sa rozhodol, že sa z neho pokúsim ešte vytrieskať čo sa bude dať.
Po okolí však striehne množstvo hladných slimákov a tak som sa rozhodol že rastlinku pravdepodobne presadím na miesto, ktoré som pripravil pred týždňom (príspevok č. 6.) - nazvané Pod Stĺpikom, kde má väčšie šance na dlhý a spokojný život.

Pestu zdar!

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 12-06-2007 v 13:47 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Pod Stĺpikom Příspěvek č. 12






Dnešná akcia zvaná presadenie, dopadla úspešne. Teda či dopadla, stopercentne úspešne sa dozviem, až keď pri najbližšej návšteve zistím či sa rastlinka úspešne aklimatizovala, ale v tom si myslím by už nemal byť problém.
Predtým ako som tento už mierne zdevastovaný Indoorík, zasadil do novej pôdy, starostlivo som ju ešte raz prekopal a zbavil ju všetkých väčších kameňov, ktoré som objavil (a že to parkrát vôbec nebola sranda).
Okrem toho som obstrihal všetky kríky, čím som jej nepochybne predĺžil svetelnú periodu .
Nakoniec som ju pred všetkými hrozbami a s vidinou trošku urýchleného rastu prikryl pet flašou, pohnojil žihlavou a do pôdy napichol zelené guano tyčinky.

Jediné, čo ma mierne trápi sú skupinky bielych bodiek na najspodnejšom, najväčšom, ale aj najvyblednutejšom liste. Fotka nieje moc kvalitná, ale ak niekto vie čo to je, poprípade čo s tým, tak pls poraďte..

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 18-06-2007 v 13:32 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

WINDOOR Příspěvek č. 13





No, rastlinka, ktorú som späť domov doniesol pred týždňom si momentálne lebedí s asi 4,5 hodinami slnka denne.. Nieje to najviac, ale ja aj ona sa s tým musíme uspokojiť, navyše na kvet by to malo stačiť..
Napchávam ju guano tyčinkami na kvet a občas tiež popolom. Zatiaľ nepočítam s tím, že bude lepšie hnojivo, ale tak čo už..
Napriek tomu jej každý deň narastú a pribudnú nové blizničky .
K najvyššej vetvičke to je 34 cm.

Na poslednej fotke je vidno šnúrky, ktorými som docielil, lepšie rozloženie v okne a viac slnka pre každú vetvičku

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 18-06-2007 v 14:33 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

WINDOOR Příspěvek č. 14





Moja mini bonsajka
Mnohokrát FIM-nutá a ešte ju to zopár ráz čaká. Väčší kvetináč pre ňu nemám v pláne (alebo skôr vzhľadom k okolnostiam nemôžem mať) a tak ani neočakávam nejaký rastový nábeh.
Ku guano tyčinkám, s ktorých čerpá z pôdy, jej občas nalejem k dobrému zdraviu skysnutú žihlavu.

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 18-06-2007 v 15:00 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
k/-\pr
Stálý Člen

Karma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% PěstitelskáKarma uživatele k/-\pr - 98% Pěstitelská

Registrován: Mar 2007
Příspěvků: 721  

Příspěvek č. 15

zdravim,k ty bonsajce,kolik to ma asi cm na vysku?je to taky noname..?

DEN/NOC

Old Post 20-06-2007 v 14:39 PM
k/-\pr je offline   Profil uživatele k/-\pr   Find more posts by k/-\pr   Foto galerie člena k/-\pr   Click here to Send k/-\pr a Private Message   Add k/-\pr to your buddy list     Navštiv homepage uživatele k/-\pr! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Ferdinand Bongo
Stálý Člen

Karma uživatele Ferdinand Bongo - 44% Pěstitelská

Registrován: Mar 2006
Příspěvků: 120  

Příspěvek č. 16

Teraz má presne 10 cm.. Osobne som zvedavý koľko ešte porastie, no veľmi veľa to nebude. Pôvodom je to Indoor, ale čo je to za model netuším, každopádne hulivo to bolo dobré.

~Ferdinand~ a jeho OUT a WIN 07

majme sa radi a dajme si prdy
~Ferdo Bondžo~

Old Post 20-06-2007 v 18:13 PM
Ferdinand Bongo je offline   Profil uživatele Ferdinand Bongo   Find more posts by Ferdinand Bongo   Foto galerie člena Ferdinand Bongo   Click here to Send Ferdinand Bongo a Private Message   Add Ferdinand Bongo to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 20:36 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.2800560 seconds with 38 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív