Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Pokročilé Techniky a Experimenty » Levně Aeroponicky
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Hydroponie Levně Aeroponicky + Tvarování Příspěvek č. 1


Tak jsem právě dokončil upgrade počítače a na počest toho (konečně můžu sosat data z foťáku), bych Vám rád ukázal jak se dá postavit celkem levně aeroponický systém. Potřebujete se jen trošku poohlédnout co se Vám doma válí.
Zakoupit budete muset jen pumpu (dá se sehnat tak za 300,-Kč), stačí 6 Wattů:

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 18-02-2002 v 22:40 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 2


Další věc kterou potřebujeme je pěstební nádoba - mě stačil kýbl od velkého primalexu (40 l) s víkem, je nutné ho polepit neprůhlednou folií (třeba alobal), aby světlo nepronikalo ke kořínkům. Do víka jsem vyřízl tři díry na košíčky s keramzitem a s řízky:

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 18-02-2002 v 22:46 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 3




Pak potřebujeme rozprašovací trysku, dají se koupit v Baumaxu a OBI je jich pět v balíčku, ale na ty Vám nebude stačit 6w čerpadlo - mají velké díry - vyzkoušel jsem. Tak jsem trysku vyrobil z krabičky od kinofilmu:






Po vytažení špendlíků vzniknou ideální dírky. Víčko kináčku jsem proříznul aby pasoval na trubku

[Edited by weeno on 19-02-2002 at 01:09 AM]

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 18-02-2002 v 22:52 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 4




Takhle to vypadá když se to sestaví:


A tady je to v kýbli:


A sestavené:

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 18-02-2002 v 22:59 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 5


A tady je to ve skříni - jsou tam tři řízečky desátý den přepnuto 12/12 - tvarované do stran.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 18-02-2002 v 23:16 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
BaHnO
Stálý Člen

Karma uživatele BaHnO - 50% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 27 

Palec nahoru Mooc pekny Příspěvek č. 6

Je to parada karma letiii

1THC

Old Post 19-02-2002 v 07:23 AM
BaHnO je offline   Profil uživatele BaHnO   Find more posts by BaHnO   Foto galerie člena BaHnO   Click here to Send BaHnO a Private Message   Add BaHnO to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mott
Stálý Člen

Karma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% PěstitelskáKarma uživatele mott - 78% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 397 

Příspěvek č. 7

Moc prima ukázka. Taky jsem na to měl připravenej systém, ale narazil jsem právě u těch rotačních trysek, které potřebovaly větší tlak. Do nádoby měly přijít 2-4, aby kořeny byly opravdu dobře osprchovaný, ale neutáhly to (10W, 800 l /h), protože neudrží tlak.

Karma pro Tebe.

Indoor hydro zahrádka 400W, K2, Hash Plant.
Super original makro fotšky vlastní produkce.
Český popis hodně odrůd konopí.
Foto příslušenství a pomůcek
Moje thready na Groweru.

Old Post 19-02-2002 v 09:00 AM
mott je offline   Profil uživatele mott   Find more posts by mott   Foto galerie člena mott   Click here to Send mott a Private Message   Add mott to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Walhalla2000
Grower Team

Karma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% PěstitelskáKarma uživatele Walhalla2000 - 28% Pěstitelská

Registrován: Jul 2001
Příspěvků: 856 

Příspěvek č. 8

poucna a karmoidni...

Old Post 19-02-2002 v 09:11 AM
Walhalla2000 je offline   Profil uživatele Walhalla2000   Find more posts by Walhalla2000   Foto galerie člena Walhalla2000   Click here to Send Walhalla2000 a Private Message   Add Walhalla2000 to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Palec dolů Příspěvek č. 9


díky Všem za K.

To mott : Já vím který otočný trysky myslíš, taky jsem si je prohlížel, máš ode mne taky karmu - za to že vim že je nemám kupovat - chtěl jsem je zkusit. Já jsem si ale naběh s tímhle typem trysky - od firmy Microdrip Gardena:




Prodávaj to v OBI, je jich tam pět v balíčku za 99,-Kč. Udělají super aerosol, ale musí se na ně koupit zbytečně drahý čerpadlo - tipuju na jednu trysku tak 20 Wattů.

[Edited by weeno on 19-02-2002 at 04:00 PM]

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 19-02-2002 v 14:52 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Tvarování Příspěvek č. 10


A ještě bych se chtěl pochlubit metodou tvarování kytiček, podobný způsob vyššího výnosu - vyšší prosvětlenosti porostu - jako třeba scrog:






Větvičky jsou chycené izolepou a obyčejnou bavlnkou na vyšívání, k víku kýble - takže se s tím dobře manipuluje i když se kýbl rozebírá.



weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 19-02-2002 v 15:51 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
netopeyr
Stálý Člen

Karma uživatele netopeyr - 51% PěstitelskáKarma uživatele netopeyr - 51% Pěstitelská

Registrován: Nov 2001
Příspěvků: 161 

Palec nahoru Příspěvek č. 11

No, dyš si mi psal, že děláš mlhofky z krabičky vod filmu, tak se byl k tomu trochu skeptickey a chtěl ysem si to rači koupit......ale Ty si kouzelní.....hned začnu střádat třeba krabičky vod Celaskonu.....yinak Ti letí samozdřeymě karma....

Old Post 19-02-2002 v 17:23 PM
netopeyr je offline   Profil uživatele netopeyr   Find more posts by netopeyr   Foto galerie člena netopeyr   Click here to Send netopeyr a Private Message   Add netopeyr to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
YAHMAN
Stálý Člen

Karma uživatele YAHMAN - 79% PěstitelskáKarma uživatele YAHMAN - 79% Pěstitelská

Registrován: Sep 2001
Příspěvků: 88 

Příspěvek č. 12

Super napad. K+

Jenom by me zajimalo jak je to s hlucnosti. Rad bych neco podobneho zkusil, ale mam skrin tesne vedle postele a spani pri 18/6 neni nic moc uz diky vetrani.

Old Post 20-02-2002 v 15:56 PM
YAHMAN je offline   Profil uživatele YAHMAN   Find more posts by YAHMAN   Foto galerie člena YAHMAN   Click here to Send YAHMAN a Private Message   Add YAHMAN to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 13

To YAHMAN:
To čerpadýlko dělá určitě menší hluk, než jakýkoliv ventilátor, takže vůbec není slyšet, uslyšíš jenom zurčení vody.

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 20-02-2002 v 16:23 PM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
marc
Stálý Člen

Karma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% PěstitelskáKarma uživatele marc - 77% Pěstitelská

Registrován: Apr 2001
Příspěvků: 298 

Příspěvek č. 14

Ja kdyz sem byl malej a v noci slysel teci vodu, tak sem se vzdycky pocural. Takze chlapi >> bacha na to
Ale i pres toto riziko neco podobneho planuju, tak za tyto informace dekuju karmou.

Old Post 20-02-2002 v 16:43 PM
marc je offline   Profil uživatele marc   Find more posts by marc   Foto galerie člena marc   Click here to Send marc a Private Message   Add marc to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
weeno
Stálý Člen

Karma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% PěstitelskáKarma uživatele weeno - 76% Pěstitelská

Registrován: Jan 2001
Příspěvků: 141 

Příspěvek č. 15

TO marc:
A co takhle spát s walkmanem?............

weeno

Návod na stavbu levného aeroponického systému
moje stránky

Old Post 21-02-2002 v 09:48 AM
weeno je offline   Profil uživatele weeno   Find more posts by weeno   Foto galerie člena weeno   Click here to Send weeno a Private Message   Add weeno to your buddy list     Navštiv homepage uživatele weeno! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Lackyfree
Stálý Člen

Karma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% PěstitelskáKarma uživatele Lackyfree - 91% Pěstitelská

Registrován: Aug 2001
Příspěvků: 217 

Příspěvek č. 16

mam jen takový malý dotaz: jak sis hlídal EC?


GROW.....GROW...... HIGH TIME.... HIGH LIVE......
PS: pokud to co jsem napsal, nedává smysl nebo je to nesrozumitelné..... tak jsem zhulenej já...(!) nebo vy....(!!!)

Old Post 21-02-2002 v 22:16 PM
Lackyfree je offline   Profil uživatele Lackyfree   Find more posts by Lackyfree   Foto galerie člena Lackyfree   Click here to Send Lackyfree a Private Message   Add Lackyfree to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 01:06 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
15-12-2005 - Aeroponie - 46 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.1109630 seconds with 37 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív