Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Fotogalerie pod Sluncem » východočeský outdoor 2005
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3 »
Autor
Téma 
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

východočeský outdoor 2005 Příspěvek č. 1








tak se sešel rok s rokem a máme tu další autdórovou sezónu.
letos sem zasadil tyhle modýlky:2x durban poison,2x holands hope a 1x hindukush x skunk11.
jak se bude vésti budu samozřejmě průběžně informovat



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 23-06-2005 v 10:52 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 2

tak ještě legendu k vobrázkům:
1.-políčko DB,HH
2.-DB
3.-DB
4.-HH
5.-HH
6.-políčko HkXS11
7.-HkXS11



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 23-06-2005 v 11:00 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
frogo
Stálý Člen

Karma uživatele frogo - 6% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 74  

Příspěvek č. 3

pěkný, akorát se ti to táhne trochu moc do výšky, nezapomeň nás dál informovat a klidně i trochu detailněji.

Old Post 23-06-2005 v 13:34 PM
frogo je offline   Profil uživatele frogo   Find more posts by frogo   Foto galerie člena frogo   Click here to Send frogo a Private Message   Add frogo to your buddy list     Navštiv homepage uživatele frogo! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 4

njn dyž voni si nedaj říct a furt rostou....
.....a detajlama myslýš co?.....sou starý cca 2 měsíce,venku sou cca 3 tejdny....zezačátku dostali kořeňák zálivkou,teď postřik kořeňák+phytamin......včera dostali poprvé wuxal 20ml/10l h2o.
jinak jim dávám to samý co dávám kytim ve skříni.tak asi tak.



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 23-06-2005 v 13:49 PM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
zasa
Stálý Člen

Karma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% PěstitelskáKarma uživatele zasa - 94% Pěstitelská

Registrován: Mar 2005
Příspěvků: 182  

Příspěvek č. 5

mas to pekne vies co by som chcel vediet ake mas kvertinky velke
k+ cawko nech sa dari...


zasa outdoor 2oo5

zasa outdoor 2oo6

Old Post 23-06-2005 v 18:54 PM
zasa je offline   Profil uživatele zasa   Find more posts by zasa   Foto galerie člena zasa   Click here to Send zasa a Private Message   Add zasa to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slovak
Stálý Člen

Karma uživatele slovak - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 6

velmi pekne to mas dakde doma?

Old Post 23-06-2005 v 20:51 PM
slovak je offline   Profil uživatele slovak   Find more posts by slovak   Foto galerie člena slovak   Click here to Send slovak a Private Message   Add slovak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 7

zasa:čus,no tak jestli myslíš jak sou velký květinky tak něco málo přes 1/2 m,a jestli tě zajímá jak sou velký květníky,tak věz ,že je to na záhoně.

slovak:jj mám to doma na zahradě.



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 24-06-2005 v 05:38 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
nozdra
Stálý Člen

Karma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% PěstitelskáKarma uživatele nozdra - 95% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 152  

Příspěvek č. 8

mury: čus, zatím vypadaj krásně a zdravě, Přeju ať máš zas tag krásnou jungli

Old Post 24-06-2005 v 06:41 AM
nozdra je offline   Profil uživatele nozdra   Find more posts by nozdra   Foto galerie člena nozdra   Click here to Send nozdra a Private Message   Add nozdra to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 9

nozdra:díky



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 24-06-2005 v 07:05 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
slovak
Stálý Člen

Karma uživatele slovak - 16% Pěstitelská

Registrován: Jun 2005
Příspěvků: 77  

Příspěvek č. 10

mury
to ti rodicia dovolili ci tu uz nebyvas z rodicmi?

Old Post 24-06-2005 v 15:55 PM
slovak je offline   Profil uživatele slovak   Find more posts by slovak   Foto galerie člena slovak   Click here to Send slovak a Private Message   Add slovak to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 11

slovak:no už sem velkej kluk takže bydlím ve vlastním



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 12-07-2005 v 13:47 PM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 12










další várka fotek


1.,2.-záhon holands hope + durban poison
3.- hh - 130cm
4.- hh - 140cm
5.- db - 150cm
6.- db - 130cm
7.- db detail - ňáký divný listy ???
8.- hkxs11
9.- hkxs11



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 19-07-2005 v 08:52 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Firestarter
Stálý Člen

Karma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% PěstitelskáKarma uživatele Firestarter - 83% Pěstitelská

Registrován: Jul 2004
Příspěvků: 349  

Příspěvek č. 13

ad.fotka c.7: Cus kamo, roste ti to pekne, ale jak vidim, tak mas taky na jedny kytce problem s krepatenim. Nikdo me jeste neporadil co to je a od ceho to je, ale te kytce to vubec neublizuje a roste furt stejne. Jinak uz se to resilo u me v theardu Firestarter Out 2005, tak muzes nahlednout tam (ale stejne tam zadnou odpoved na svuj problem nenajdes , protoze je asi nikdo nezna )

Old Post 19-07-2005 v 09:07 AM
Firestarter je offline   Profil uživatele Firestarter   Find more posts by Firestarter   Foto galerie člena Firestarter   Click here to Send Firestarter a Private Message   Add Firestarter to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
mury
Stálý Člen

Karma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% PěstitelskáKarma uživatele mury - 95% Pěstitelská

Registrován: Dec 2003
Příspěvků: 255  

Příspěvek č. 14

..........tak sem se včera ráno šel podívat na zahradu jak se vede kytkám a našel sem tam akorát metrový pahejly s pár větvema,nechápu na co to těm hajzlům je když ještě ani nezačli kvíst.......zejtra hodim ňáký fota



moje skříň-400W- už zase v provozu

moje skříň-600W -prozatim konec

out 04

pacháč

out 06








Old Post 18-08-2005 v 07:41 AM
mury je offline   Profil uživatele mury   Find more posts by mury   Foto galerie člena mury   Click here to Send mury a Private Message   Add mury to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
gona
grower hip hoper

Karma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% PěstitelskáKarma uživatele gona - 84% Pěstitelská

Registrován: Jun 2004
Příspěvků: 582 

Příspěvek č. 15

do piče tu už sa znáď ani neoplatí sadiť rok od roka je to horšie ja som prišiel tiež o všetky kytky okrem 2 čo mám na strome a to jedna z nich umiera na pleseň, najhoršie na tom je to že to robia zmrdi 15 roční ktorý si z toho akurát uvaria mlieko albo hulia listy:grr: :grr: mury treba kúpiť psa nejakého dobermana alebo ostnatý drôt

tiež ťa tak baví hekís, poď si s nami zabattlovať ,Duke Nuken time to grow

Old Post 18-08-2005 v 09:49 AM
gona je offline   Profil uživatele gona   Find more posts by gona   Foto galerie člena gona   Click here to Send gona a Private Message   Add gona to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Obel
Stálý Člen

Karma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% PěstitelskáKarma uživatele Obel - 94% Pěstitelská

Registrován: Feb 2005
Příspěvků: 157  

Dotaz Příspěvek č. 16

Smrt čorkařskejm zmrdům, jak to tak sleduju tak opravdu jak pravý Gona je to rok od roku horší, letos těch threadů kde se čorovalo přibývá a přibývá, nevím co na to říct snad jen umřímnou soustrast a drž se kámo nevím co bych dělal kdyby něco podobného potkalo mě

PEACE

Obel

Grow it,
roll it,
smoke it,
like it,
because it makes U high :-))

Obel´s season 2005 ve znamení DP SKLIZENO

Old Post 18-08-2005 v 10:50 AM
Obel je offline   Profil uživatele Obel   Find more posts by Obel   Foto galerie člena Obel   Click here to Send Obel a Private Message   Add Obel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele Obel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 07:44 AM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3 » 
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Podobná Témata
11-08-2015 - Caputo outdoor 2015 - 19 odpovědí
30-10-2012 - Opožděný Outdoor 2012 - 14 odpovědí
31-10-2012 - Stevie's outdoor 2012 - 81 odpovědí

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.4829300 seconds with 34 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív