Grower Fórum: Homepage Grower Fórum: Homepage Diskuzní fóra Grower.cz

Grower.cz je největší autorita v oblasti pěstování konopí na českém i slovenském internetu. Veškeré sekce jsou přístupné pro anonymní čtení. Pokud se nespokojíš s pouhou návštěvou a chceš se aktivně zapojit do diskusí ve fóru a na chatu, odpovídat na inzeráty a šifrovaně komunikovat s tisíci dalších pěstitelů soukromými vzkazy anebo se pochlubit svou fotogalerií - Registruj se! - Získáš inspiraci i cenné rady!

Při problémech s registrací nás prosím kontaktujte.
Uživatel  
Heslo
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu 
Grower.cz Grower.cz » Fórum » Léčitelství » Marihuana má velká rizika {:-°) }
Slovník | F.A.Q. | Dnešní příspěvky | Fotografie z týdenního hlasování
1 2 3
Autor
Téma 
lordWilliam
Pěstitel jejího Veličenstva

Karma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% PěstitelskáKarma uživatele lordWilliam - 68% Pěstitelská

Registrován: Jan 2004
Příspěvků: 519  

Marihuana má velká rizika {:-°) } Příspěvek č. 1

Tak tenhle článek jsem našel na serveru www.rodina.cz
Dost by mě zajímalo jak je možný že i v dnešní době jsou vydávány takovéto jakoby "propagandistycké" materiály odsuzujcí marihuanu jako velmi nebezpečnou až gatewayovou drogu. Neříkám že celej článek je sprostá propaganda ale většina jejich "faktů" mě připadá že je vyšátraná z 30 let starejch studií a jen v lidech utvrzuje vžité vnímání marihuany. Ještě nikdy jsem na serveru typu doktorka.cz, rodina.cz, ... neviděl nezaujatej (nedej bože takovej co by vybízel k legalizaci) článek. Je vůbec možný přesvědči takový ty typický alkoholiky co každej den seděj v hopodě a bez svejch 3 lahváčů by ani neusli a co o marihuaně soudějí jen to že to je droga, svinstvo a každej kdo jí kouří patří za mříže přesvědčit o opaku (rozuměj pravdě :-°)
No raději tady je ten článek:


Marihuana má velká rizika

Marihuanové jointy, s nimiž má údajně zkušenost každý třetí žák našich škol, nejsou tak neškodné, jak se někdy říká.
U chronických kuřáků konopí se zjistil vyšší výskyt schizofrenie, řada pramenů popisuje těžší průběh této nemoci, jestliže postižený zneužívá marihuanu. Poměrně běžné jsou úzkostné stavy, panické ataky, poruchy nálady a pocity pronásledování po aplikaci drogy.

Závislost na marihuaně se vytváří pomaleji než na pervitinu nebo heroinu, lze se s ní však setkat u nás i v zahraničí. Závislostí jsou více ohroženi dospívající v obtížné životní situaci nebo s duševními problémy. Zde je třeba připomenout, že mezinárodně přijatá kritéria závislosti nevyžadují přítomnost odvykacího stavu, ale přítomnost nejméně tří ze šesti znaků závislosti. Kuřák konopí je tedy na droze závislý, jestliže např. pociťuje ve vztahu k marihuaně craving (bažení), špatně se ve vztahu k ní ovládá a pokračuje v jejím užívání navzdory škodlivým následkům, které jsou mu známy, i když nemá po vysazení drogy odvykací obtíže.

Důvod, proč se po vysazení marihuany neobjevují odvykací obtíže nebo proč bývají relativně slabé, je dosti specifický. THC (účinná látka v konopí) se při chronickém užívání hromadí v tukové tkáni a odtud se při abstinenci jen zvolna vyplavuje. Když se aplikoval antagonista THC (tedy látka, která blokuje účinek THC) pokusným zvířatům, kterým byl před tím podáván THC, akutní odvykací stav se objevil.

V souvislosti s duševním zdravím stojí za zmínku pojem „průchozí drogy“ („gateway drugs“). Rozhodně nelze tvrdit, že každý, kdo má zkušenost s marihuanou, si vytvoří závislost na heroinu nebo pervitinu. Užívání marihuany, zejména dlouhodobé, však přidává rizikové faktory a zvyšuje ohrožení i ve vztahu k jiným návykovým látkám a to výraznou měrou. K tzv. vstupním drogám u dospívajících je ovšem třeba řadit i alkohol a tabák.

THC oslabuje v koncentracích, jichž se při kouření marihuany běžně dosahuje, protinádorovou imunitu. Rakovinotvorně působí ne pouze THC, ale také další látky obsažené v marihuanovém kouři. Podle jedné studie lze účinek dvou marihuanových cigaret na dýchací systém srovnat s dávkou 28 tabákových cigaret. Oslabení imunity u chronických kuřáků marihuany se projevuje také častějším výskytem i těžším průběhem infekčních onemocnění včetně zánětů průdušek a tuberkulózy. Marihuana zrychluje tepovou frekvenci a může představovat určité riziko pro osoby s nemocným srdcem. Byl popsán i případ dvou mladých mužů, kteří utrpěli v souvislosti se silným kouřením marihuany cévní mozkovou příhodu.

Řada studií popisuje nález THC v tělech osob zemřelých při dopravní nehodě. Klasická studie na trenažérech z roku 1991 prokázala zhoršenou schopnost pilotovat letadlo 24 hodin po jedné marihuanové cigaretě. Uvedené se vysvětluje prodloužením reakčního času, negativním vlivem na motorický výkon, zhoršeným odhadem vzdálenosti a velikosti, zhoršeným vnímáním barev a zhoršeným periferním viděním. Kontrolovaná studie prováděná u zaměstnanců amerických pošt zjistila, že zaměstnanci, u kterých se prokázal pozitivní nález THC v moči, měli o 55 % více pracovních úrazů, o 85 % více jiných úrazů a o 78 % vyšší nepřítomnost na pracovišti než kontrolní skupina.

Děti matek, které kouřily v těhotenství marihuanu, měly více problémů s chováním, horší paměť a soustředění a nižší výkonnost při jazykových a perceptivních úlohách, nižší IQ a poruchy spánku. U těchto dětí se uvádí i vyšší riziko nádorových onemocnění.

Paní Schrödingerová říká manželovi: "Cos dělal s tou kočkou? Vždyť je napůl mrtvá!"
Vědí vaši rodiče že hulíte?|Přesazení větší kytky do RW|Marihuana má velká rizika :-°)|Jaké činnosti si nedovete představit bez hulení?|Podivné listy x Fotoperioda|2005 - HPS 150W Magic Crystal + Nebula|250W + 115W CFL Box - ScroG|

Old Post 14-08-2004 v 21:28 PM
lordWilliam je offline   Profil uživatele lordWilliam   Find more posts by lordWilliam   Foto galerie člena lordWilliam   Click here to Send lordWilliam a Private Message   Add lordWilliam to your buddy list     Navštiv homepage uživatele lordWilliam! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
fernetman
Stálý Člen

Karma uživatele fernetman - 62% Pěstitelská

Registrován: Aug 2003
Příspěvků: 150  

Příspěvek č. 2

to ze je huleni skodlivejsi nez tabak to si myslim taky, ale kolik clovek vykouri cigar za den a kolik špeků ??? a i kdy, tak na neco umrit musim, myslim si ze tenhle clanek psal nekdo kdo vzivote nezahulil , myslim, ze by se melo neco delat s informovanosti lidi, pokud budou mit lidi o tom dost informaci a treba pri volbych by se rozdavaly speky zdarma pod heslem : "Volici, zahultesi a pak nas zvolte a my tu fajn vec legalizujeme". Pokud se proste nezmeni chapani lidi, tak se legalizace nikdy nedockame

..:: Neuč se, život tě naučí ::..

Old Post 14-08-2004 v 22:45 PM
fernetman je offline   Profil uživatele fernetman   Find more posts by fernetman   Foto galerie člena fernetman   Click here to Send fernetman a Private Message   Add fernetman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 3

nezda se mi to nejaky tendencni, s vetsinou fakt bych i souhlasil. a zda se mi ze toho hodne obslehly z Velky knihy o konopi.
jen ta zavislost je trochu vedle, ale co si ma takovej clovek co to pise a zrejme nikdy nehulil predstavit pod ganjovou zavislosti. nicmene, vetsina z nas splnuje 3 z 6 bodu zavislostnich kriterii

Old Post 15-08-2004 v 08:54 AM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Host
Host


Registrován: N/A
Příspěvků: Žádné 

Chybičky Příspěvek č. 4

Za 1. ne třetina, nýbrž 48% 16-tiletých žáků vyzkoušelo alespon marihuanu jednou za život, nevim co tim pojmem v našich školách myslí

Za 2. To, že marihuana je návyková je možná nespochybnitelnej fakt, ale to že vyvolává jen psychickou závislost, to nikoho nezajímá, hlavně, že tam daj srovnání s herionem a pervitinem

Za 3. Naprosto jednostaraně zaměřený článek, měl by alepspon obsahovat odkazy na zbytek problematiky

A další...

Old Post 15-08-2004 v 09:33 AM
              Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 5

jilm: přesně jak píšeš v bodě tři, je to jednostranný a hlavně silně účelový článek z produkce americké Brain&Wash co. Jedna věc je pro mě jasná: jakékoliv STUDIE, jakákoli zjištění ohledně konopí pocházející OD AMERICKÝCH VĚDCŮ nemají sebemenší informační hodnotu, JSOU ZCELA NEDŮVĚRYHODNÉ. (ostatně ti jejich "vědci" podle mě stejně v mnoha případech provádějí spíše "výzkum výzkumu") Americká vláda je nepřítelem konopí číslo jedna! Myslím, že i jinde ve světě by nebyly s legalizací konopí větší problémy, kdyby se (třeba jako ti naši prďolové) jejich vlády nebály peskování od velkého bratra. Jsem sice odpůrcem Evropské Unie, ale kéž by se jí podařilo z Evropy udělat silného a politicky sjednoceného soupeře, který by USA konečně znemožnil nadále prosazovat bezohledně své zištné a zvrácené cíle.

P.S. a maminkám, navštěvujícím server rodina.cz bych přál, aby jejich ratolesti, až dospějí, nikdy neochutnali démona konopí, ale naopak aby se šli "zkulturnit" (jak krásně vypadá opilec...) do výčepu (protože má u nás přecijen lepší tradici), pak se dovalili (nebo můžou jet autem, což opilci velmi rádi dělají) ke svým rodinám domů, oblažovali je slabomyslností alkoholového opojení, nebo případně nově nabytou agresivitou či nedůstojným chováním. Ráno ať se pak proberou s šílenými bolestmi hlavy a žaludku, třeba i se sračkou a večer můžou táhnout znovu, hlavně že z nich nebudou nějací hašišáci a ony se pak nebudou muset před sousedkami stydět, kdyby se to provalilo...

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Naposledy upravil Deda Mraz 15-08-2004 v 10:59 AM

Old Post 15-08-2004 v 10:48 AM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 6

souhlasim, ze clanek neuvadi odkazy, ale nemyslim si ze by lhal.

Old Post 15-08-2004 v 12:51 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Vodka
Stálý Člen

Karma uživatele Vodka - 0% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 23  

Příspěvek č. 7

2 Deda Mraz ja len nechapem preco to pises sem myslim ze to nieje nic noveho napis radsej na server rodina.cz.....

Old Post 15-08-2004 v 15:16 PM
Vodka je offline   Profil uživatele Vodka   Find more posts by Vodka   Foto galerie člena Vodka   Click here to Send Vodka a Private Message   Add Vodka to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Deda Mraz
Stálý Člen

Karma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% PěstitelskáKarma uživatele Deda Mraz - 91% Pěstitelská

Registrován: Jul 2003
Příspěvků: 877 

Příspěvek č. 8

jestedman: tak ja to zkusim trochu analyzovat, podle svých vědomostí (nemusejí být vždy správné). První bod, že u kuřáků marihuany je větší procento výskytu schizofrenie se mi jeví jako zcela absurdní. Je, podle mě, vyloučené, aby konopí způsobovalo takovouto psychickou poruchu (pokud vůbec nějakou). Maximálně může asi tak schizofrenii napomoci vyplout na povrch, ale to jen u jedinců, kteří pro ni mají stejně skrytou dispozici a pravděpodobně by jí stejně dříve nebo později onemocněli.
Co se týče závislosti, nevím, proč bychom si psychickou závislost na konopí nemohli přiznat? Já mám ještě větší psychickou závislost než na konopí na počítač a o něco menší na čokoládu (nemyslím sladké obecně). Každý z nás má menší nebo větší psychickou závislost na desítkách věcí a nepřijde mu to divné.
Gateway drugs, ano tam souhlasím se vším, co je napsáno. Kuřák konopí se skutečně může dostat do prostředí s vyšší inklinací ke konzumaci nekonopných drog.
Karcinogenní účinky THC jsou zase naopak nesmyslem největším. Karcinigenní může být maximálně konopný kouř (jako jakýkoli jiný kouř), rozhodně ne však THC nebo jiné kanabinoidy, které, pokud se nemýlím, mají naopak antioxidační účinek... Nevěřím, že dva jointy=28 cigaret. Konopí má dokonce bronchodilatační účinek, takže transport vzuduchu dýchacím ústrojím naopak podporuje, navíc není k zahození ani expektoranční účinek konopí (uvolňuje hlen, se kterým odchází i značné množství škodlivin z předtím přijatého kouře). Oslabení imunity také odmítám, nikdy jsem na sobě nic takového nepozoroval, naopak když už jednou za rok nějakou tu chřipku přecijen chytím (to ji většinou nejdřív musí mít celá rodina, takže jsem v infikovaném prostředí už moc dlouho, abych odolal), tak mi naopak hulení pomůže ji rychle a bez nějakých záchvatů kašle vyléčit.
O těch dvou mladých mužích, kteří utrpěli CMP po požití konopí tam píší příliš málo, než aby se tomu dalo věřit. Pokud je mi známo, konopí krevní tlak snižuje, takže klesá i riziko CMP.
Že nalezli stopy THC u lidí zemřelých při dopravní nehodě mě nepřekvapuje, stejně tak jako by mě nepřekvapilo, kdyby jim v žaludku nalezli stopy kravského mléka. Tady jde zase jen o očernění marihuany, protože bez seriózního výzkumu nelze tyto dvě skutečnosti (nehodu a THC) dávat do spojitosti. To, že se ve stavu zhulenosti hůře pilotuje letadlo je pro většinu lidí jistě velmi cenná informace. Naopak z vlastní praxe mohu potvrdit, že řízení automobilu je pod vlivem THC daleko daleko bezpečnější, než řízení i ve velice lehce podnapilém stavu. Jezdím zkouřený často a nikdy jsem nezpůsobil sebemenší karambol, jezdím totiž naklid, což je jednoznačně účinek konopí, protože za "střízliva" mám občas tendence jezdit ostřeji. Pokud by řidiči dbali na rychlostní limity, počet nehod by klesl jistě nejméně na polovinu a kdyby začali dělat všechno, co jim vyhláška o provozu na pozemních komunikacích ukládá, bylo by nehod jako šafránu. Ale to je už o něčem jiném. Jen bych se ještě vrátil k té jejich studii, ale příznaky, jaké tam popisují (špatný odhad vzdálenosti, zpomalená reakční doba, změněné vnímání barev, zhoršení periferního vidění) to už mi připadá, že ten člověk za volantem ani nedokázal vlastní silou udržet ve vzpřímené poloze...
Ten poslední odstaveček nedokážu posoudit, nikdy jsem to ale neslyšel.

Vodka: no reaguji na nadhozené téma. A psát to na server rodina.cz? Ne děkuji, raději udělám něco, od čeho si lze slibovat alespoň malinkatý úspěch....

Projekt šatník 250W (9. kolo - fin) • out2002out2003out2004out2006rašelina jako pH-Dědkova matkárna II Pěstuj konopí, posílíš mír!

Old Post 15-08-2004 v 16:26 PM
Deda Mraz je offline   Profil uživatele Deda Mraz   Find more posts by Deda Mraz   Foto galerie člena Deda Mraz   Click here to Send Deda Mraz a Private Message   Add Deda Mraz to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
jestedman
Stálý Člen

Karma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% PěstitelskáKarma uživatele jestedman - 50% Pěstitelská

Registrován: Apr 2003
Příspěvků: 977 

Příspěvek č. 9

Deda:
prave s tou schizofrenii mam osobni zkusenost a vim ze nejenom trava ji muze pomoci "vyplout na povrch", ale tak pokud si clovek s diagnozou paranoidni schizofrenie zahuli, tak je proste mimo. a to podotykam ze se nechova jako 99% zhulenejch lidi.
psychicka zavislost mne popravde take spise tesi, ale v tom clanku to podali dobre, bohuzel nepoukazali na ostatni psychicke zavislosti, jako ty.
i podle mne neprispiva THC vzniku nadoru, ale koureni travy, stejne tak jako tabaku ano.
ucinky na dychaci ustroji pocituji podobne jako ty.
a rizeni auta v zhulenosti - bych s tebou nesouhlasil. mam stejny pocit bezpecnosti a jezdim pomalej a "ostraziteji " nez normalne, ale prave proto, ze pocituji priznaky popisovane v clanku: odhad vzdalenosti, velikosti, zpomaleni reakci atd. jestli pak jezdim bezpecneji, to nemuzu prokazat. proto uz radeji neridim zhulenej#

takze asi tak clanek neni dobrej z toho duvodu, ze ho zrejme psal jedinec, ktery se v dane problematice vubec nevyzna, nicmene vetsinu informaci povazuju za prijatelna fakta. diskutabilny jsou vsak nektere spojitosti techto informaci, ktere autor vytvari

Old Post 15-08-2004 v 17:31 PM
jestedman je offline   Profil uživatele jestedman   Find more posts by jestedman   Foto galerie člena jestedman   Click here to Send jestedman a Private Message   Add jestedman to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
cannabio
Stálý Člen

Karma uživatele cannabio - 40% Pěstitelská

Registrován: Aug 2004
Příspěvků: 109  

Příspěvek č. 10


Neuděláš nic. Takových zavádějících článků je a bude spousta. Doufejme jen, že to zůstane alespoň tak jak to je a nebude to horší.

"jako vždy i dnes"

Old Post 31-08-2004 v 08:53 AM
cannabio je offline   Profil uživatele cannabio   Find more posts by cannabio   Foto galerie člena cannabio   Click here to Send cannabio a Private Message   Add cannabio to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
KOSMEJ
Stálý Člen

Karma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% PěstitelskáKarma uživatele KOSMEJ - 96% Pěstitelská

Registrován: Apr 2002
Příspěvků: 385 

Příspěvek č. 11

Ale vazne, zadna psychologicka studie neprokazala vznik psychickych chorob v dusledku koureni marihuany. Naopak posledni studie se kloni k nazoru, ze naopak psychicke problemy vedou lidi k neumernemu huleni, protoze je to zkratka uklidnuje. A hulici toho typu co cely dny prohulej a zevlujou jsou zkratka liny a komfortizujou se tenhle stav hulenim. A co se tyka karcinogenu vzdicky se uvadi pomer (1 marihuanova cigäreta ma X-krat vic karcinogenu nez cigo-legal) No ale kdyz si predstavim, ze bych mel vyhulit sam tolik travy (treba my lonsky) jako jako je v cigu, tak to fakt ne.

Old Post 08-09-2004 v 18:40 PM
KOSMEJ je offline   Profil uživatele KOSMEJ   Find more posts by KOSMEJ   Foto galerie člena KOSMEJ   Click here to Send KOSMEJ a Private Message   Add KOSMEJ to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Zet
Nový Člen

Karma uživatele Zet - 0% Pěstitelská

Registrován: Jan 2003
Příspěvků: 12  

Příspěvek č. 12

cannabio:pfffff ten clanek je vylozene blbost
stim aids je to fak uz mega prehnaný jako kdyby mels vliv na prenos
skourenost jaj policajti snad uz to horsi nebude

..........k do hulí tak blbne kdo nehulí tak z ostatních zblbne ....
(výde to nastejno)

Old Post 29-09-2004 v 16:07 PM
Zet je offline   Profil uživatele Zet   Find more posts by Zet   Foto galerie člena Zet   Click here to Send Zet a Private Message   Add Zet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Johny_G
Nový Člen

Karma uživatele Johny_G - 0% Pěstitelská

Registrován: Oct 2004
Příspěvků: 8  

Příspěvek č. 13

Tohle je marny boj. vime svoje a Oni taky. Nechci rikat ze je to prohrany boj,ale tyhle nazory by se mnely objevovat prave na tech serverech typu rodina.cz a doktorka.cz ... jak sem rekl - Oni vedi svoje a to jim nikdo nerozmnluvi.

jinak samozrejmne souhlasim, protoze Vim o co jde

Old Post 05-10-2004 v 14:52 PM
Johny_G je offline   Profil uživatele Johny_G   Find more posts by Johny_G   Foto galerie člena Johny_G   Click here to Send Johny_G a Private Message   Add Johny_G to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
caswel
Stálý Člen

Karma uživatele caswel - 70% Pěstitelská

Registrován: Mar 2004
Příspěvků: 65  

Příspěvek č. 14

a pozor halvne ze ty svati lide v americe marihuanu nekouri tak mi se jim chcem vyrovnat tak kourit taky nebudeme no doprdele....a co svycarsko tam vsichni hulej a maj mnohem vyssi zivotni uroven nez americani

green fanatic

Old Post 11-10-2004 v 18:38 PM
caswel je offline   Profil uživatele caswel   Find more posts by caswel   Foto galerie člena caswel   Click here to Send caswel a Private Message   Add caswel to your buddy list     Navštiv homepage uživatele caswel! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
sorethroat
Grower Illuminator

Karma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% PěstitelskáKarma uživatele sorethroat - 85% Pěstitelská

Registrován: Oct 2001
Příspěvků: 250  

Příspěvek č. 15

!!! Extreme MotherFucking SHIT !!!
Oba dwa ty články, je jedno jestli ten z ty rodina.cz nebo od těch fízlů z časáku se mi wůbec ale wůbec ani trochu nelíbí, dopíííče!!!
Co si to ty kurwy wůbec můžou w dnešní době dowolit, takhle otewřeně hlásat takowý přehnaný a jenom-očerňující blitky a dezinformace!??
To tady žijeme snad w totálně prolhaný a prohnilý prohibici nebo co?
Tahle MašinführerovskoGrosstapowská sebranka mi už začíná pěkně lézt krkem!
!!ZMRDI ZKURWENÝ!! doufám že tahle ČSSD wláda brzy padne!
Za tyhle do očí bijící LŽI bych nechal takowýhle parchanty natwrdo zawírat a ne jim zwyšowat platy z už tak dost přehnaně welkejch...GRRRRRRRRR MOTHERFUCKING POLICE GROSSTAPO!!!!!!!!
Stejně jsou to jenom přeložený články z Americkejch prohibičních brožur kde plkaj jen ty nejhorší blitky na stranu Cannabis
Žijeme w době naprostejch dezinformačních lží kterejm podlejhá spousty lehkomyslnejch rádoby zpráwňáků(dementů) wčetně hystericky se chowajících rodičů který pod wliwem těhle médií se nikdy asi nezbawý pocitu že jejich dcera/syn když někdy zkusí marihuanu, tak zákonitě týden po-té poběží a budou wyhledáwat dealera s heroinem nebo jinou syntetickou sračkou.
Podle mě by se měly začít natáčet dokumenty kde by se jasně ukazowaly prawý fakta o Cannabis a hlawně o jejím potencionálním wyužití we pharmaceutice. Narozdíl od té fikce kterou tady wšichni ti zmrdi hrawě zneužíwaj a welkoplošně hltí zkrz komerční sračky jako TV Hovna do dawů už tak naprosto zdezinformowaných tupě civících stád...BLE je mi z toho ZLE...

!Open Your Eyes! This is a MotherFucking Conspiracy Lies!

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
*MasterBud* GreenHouse 2004
*WhiteRussian*SomaSkunk*SwissCrypto* OutdoorGrow 2003
*BlueBerry*El´Nino*SuperSilverHaze*SuperSkunk* GreenHouse 2002
Conspiracy: ConspiracyArchive.com*Infowars.com*Pentagon Strike 9/11

~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~
The Brotherhood of Grower Illuminati
ofshoot of
The Brotherhood of Eternal Love...
~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~~

Naposledy upravil sorethroat 15-10-2004 v 00:17 AM

Old Post 11-10-2004 v 20:57 PM
sorethroat je offline   Profil uživatele sorethroat   Find more posts by sorethroat   Foto galerie člena sorethroat   Click here to Send sorethroat a Private Message   Add sorethroat to your buddy list     Navštiv homepage uživatele sorethroat! Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Sinuhet
Stálý Člen

Karma uživatele Sinuhet - 92% Pěstitelská

Registrován: Apr 2004
Příspěvků: 2488  

Příspěvek č. 16

Ale v tech dokumentech by asi nebylo dobre citovat nektera zdejsi fora.

Skříň 250W od začátku -
Sensi Star 250W kokos -
NFT, Sensi Star, Nurturlite, Metrop -
Základy genetiky - Relativní vlhkost


Každá osoba reaguje na různé chemikálie různě.
Znej své tělo - Znej svou mysl - Znej svou substanci - Znej svůj zdroj. (www.hyperreal.org)

Old Post 12-10-2004 v 09:25 AM
Sinuhet je offline   Profil uživatele Sinuhet   Find more posts by Sinuhet   Foto galerie člena Sinuhet   Click here to Send Sinuhet a Private Message   Add Sinuhet to your buddy list     Upravit/Smazat Příspěvek   Odpovědět s Citací  
Veškerý čas je GMT. Aktuální čas: 12:07 PM. 
Založit Nové Téma  Odpovědět k Tématu
1 2 3  
Pošli Téma Kamarádovi E-mailem | Vytiskni Téma | Pohlídej mi Téma | Přidej Téma do Záložek

Hledat v Tématu:
 


Grower.cz | Veškerý obsah (c)2000 - 2003 Grower Team | Kontaktujte nás
Powered by: vBulletin - Copyright ©MM - MMII Jelsoft Enterprises Limited.

Design, Custom Scripts & DB Optimization by carlos
Page generated in 0.3355030 seconds with 27 queries.
Magazín - Growshop Rozcestník - Suvenýry - Sponzoring - Archív